[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - lato 2021
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Chojniczanka Chojnice  
01.07
  03.07 MFK Ružomberok 1-0
  10.07 Stomil Olsztyn 3-1
  13.07 Lechia Gdańsk 0-0
  17.07 Chrobry Głogów 3-1
  24.07 KKS 1925 Kalisz 0-1
  25.07 Gryf Słupsk 2-0

Garbarnia Kraków  
01.07
  10.07 Wisłoka Dębica 1-1
  14.07 GKS Tychy 1-2
  17.07 Podhale Nowy Targ 2-2
  24.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-4

GKS Bełchatów  
30.06
  07.07 KS Kutno 2-2
  10.07 ŁKS Łagów 2-2
  14.07 GKS Katowice 1-2
  17.07 Polonia Warszawa 1-1
  24.07 Radomiak Radom 1-2
  24.07 Raków II Częstochowa 1-2

Hutnik Kraków  
05.07
  10.07 Podhale Nowy Targ 3-2
  14.07 Widzew Łódź 1-4
  17.07 Resovia 1-2
  24.07 Polonia Bytom 1-1

KKS 1925 Kalisz  
05.07

07.07-17.07 Kalisz
  10.07 Miedź Legnica 1-0
  14.07 ŁKS Łódź 1-3
  17.07 Górnik Polkowice 3-2
  21.07 Elana Toruń 2-0
  24.07 Chojniczanka Chojnice 1-0
  24.07 Sokół Kleczew 2-2

Lech II Poznań  
06.07
  10.07 Miedź II Legnica 3-0
  17.07 Ślęza Wrocław 1-4
  21.07 Świt Skolwin (Szczecin) 4-1
  24.07 Polonia Środa Wielkopolska 3-1

Motor Lublin  
02.07

12.07-16.07 Opalenica
  11.07 Siarka Tarnobrzeg 2-0
  14.07 Polonia Środa Wielkopolska 1-0
  17.07 Radomiak Radom 2-1
  21.07 Hapoel Tel Awiw 0-1
  24.07 Legia II Warszawa 3-0

Olimpia Elbląg  
30.06
  06.07 Arka Gdynia 1-5
  10.07 Radomiak Radom 0-2
  17.07 Olimpia Grudziądz 3-0
  23.07 GKS Przodkowo 4-1

Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
05.07
  10.07 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-3
  16.07 Radomiak Radom 1-2
  17.07 Unia Skierniewice 0-0
  24.07 Widzew Łódź 0-2

Pogoń Siedlce  
01.07
  07.07 Znicz Pruszków 0-2
  10.07 Wisła Puławy 0-4
  24.07 Wigry Suwałki 1-2

Radunia Stężyca  
07.07
  14.07 Gedania Gdańsk 6-0
  17.07 Kotwica Kołobrzeg 1-0
  25.07 Lechia Gdańsk 4-4

Ruch Chorzów  
01.07

12.07-17.07 Rybnik-Kamień
  03.07 Hejnał Kęty 9-0
  07.07 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
  10.07 Odra Opole 0-0
  14.07 Korona Kielce 0-1
  17.07 Ruch Zdzieszowice 6-0
  24.07 MKS Kluczbork 3-0
  25.07 Skalnik Sulejów 6-2

Sokół Ostróda  
05.07
  21.07 Olimpia Grudziądz 0-2
  23.07 Kormoran Zwierzewo 1-1
  24.07 Stomil Olsztyn 0-2

Stal Rzeszów  
05.07

19.07-23.07 Sanok
  07.07 ŁKS Łódź 4-1
  10.07 Stal Mielec 1-5
  17.07 Widzew Łódź 1-1
  17.07 Stal Stalowa Wola 4-0
  24.07 Siarka Tarnobrzeg 3-1

Śląsk II Wrocław  
02.07

05.07-10.07 Jelenia Góra
  10.07 Górnik Polkowice 0-0
  14.07 Miedź II Legnica 4-0
  17.07 Stal Brzeg 4-1
  21.07 Górnik II Zabrze 9-0
  24.07 Ślęza Wrocław 6-3

Wigry Suwałki  
30.06
  09.07 Jagiellonia Białystok 1-1
  10.07 Mamry Giżycko 2-0
  10.07 Znicz Biała Piska 1-3
  17.07 Jagiellonia II Białystok 2-2
  24.07 Pogoń Siedlce 2-1

Wisła Puławy  
05.07
  10.07 Pogoń Siedlce 4-0
  14.07 Podlasie Biała Podlaska 4-2
  24.07 Powiślak Końskowola 3-0
  24.07 Polonia Warszawa 0-5

Znicz Pruszków  
30.06

08.07-15.07 Barcice
  07.07 Pogoń Siedlce 2-0
  13.07 Karpaty Krosno 1-0
  17.07 Ursus Warszawa 0-2
  23.07 ŁKS Łódź 0-3

 

Napisz do nas