21 lipca 2021, 18:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Wał Matejki)
KKS 1925 Kalisz 2-0 Elana Toruń
Bartłomiej Maćczak 58, zawodnik testowany 90

KKS 1925 Kalisz: Maciej Krakowiak (46 zawodnik testowany) - Mateusz Mączyński (46 zawodnik testowany), Mateusz Gawlik (68 Filip Kendzia), Filip Kendzia (46 zawodnik testowany) - Jakub Staszak (46 Marcin Radzewicz), Mateusz Wysokiński (46 Adrian Łuszkiewicz), Michał Borecki (68 Mateusz Wysokiński), Karol Smajdor (46 zawodnik testowany) - Bartłomiej Putno (30 Kamil Koczy, 60 Nikodem Zawistowski), zawodnik testowany (46 Bartłomiej Maćczak), Mateusz Majewski (46 Piotr Giel).

Elana Toruń: (skład wyjściowy) Dawid Kuchnicki - Esteban Muñoz, Aleksander Kowalski, Jakub Pawlicki, zawodnik testowany, Jakub Świeciński, Damian Lenkiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

W meczu sparingowym KKS 1925 Kalisz wygrał 2-0 (0-0) z trzecioligową Elaną Toruń.

źródło: własne / KKS 1925 Kalisz / Elana Toruń

Dodano: 21 lipca 2021, 19:46:18

Kubuś - 21 lipca 2021, 19:59:24 - *.146.105.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szybki ten Bartłomiej z Kalisza. W czasie jednego meczu strzelił bramkę i nawet nazwisko zdążył zmienić.

Boleklolek - 21 lipca 2021, 20:42:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy jakiś kibic Elany wie kto grał z zawodników testowanych

Mario71 - 21 lipca 2021, 20:47:39 - *.35.80.28
@Kubuś - w I połowie grał Bartek Putno , bramkę strzelił Bartek Maćczak , który pojawił się w II połowie , jasne .

Yachu - 21 lipca 2021, 20:55:41 - *.tvk.torun.pl
@Boleklolek Łukasz Kopeć skrzydłowy z Floty Świnoujście na 99% dogadany.

Barça - 21 lipca 2021, 20:58:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo KKS rozpędzamy maszynkę

Boleklolek - 21 lipca 2021, 21:03:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Yachu dzięki za informację

obserwator - 21 lipca 2021, 22:19:16 - *.dynamic.mm.pl
W pierwszej połowie drużyna Elany przeważała, Krakowiak obronił dwie 100 procentowe sytuacje bramkowe. Połowa drużyny Elany składała się z zawodników testowaych, grali z zaangażowaniem, solidnie. Drużya KKS grała słabo, Japończyk też. Druga połowa wyrównana, pierwszy gol przypadkowy, po interwencji bramkarza. Drugi gol solidny, w ostatniej sekundzie.

Gipsumordo - 21 lipca 2021, 23:31:35 - *.static.ziggozakelijk.nl