17 lipca 2021, 11:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 0-2 Ursus Warszawa
Oskar Pyrzyna 72, Patryk Kamiński 76 (k)

Znicz Pruszków: (I połowa) Jan Jurczak - Marcin Bochenek, Jakub Ostrowski, Martin Baran, Artur Stawikowski - Gabor Grabowski, Krystian Pomorski, Szymon Kaliniec, Kacper Falkowski - Bartłomiej Kręcichwost, zawodnik testowany. (II połowa) Piotr Misztal - Marcin Bochenek, Igor Lewczuk, Jakub Staniszewski, Peter Drobňák - Dawid Barnowski, Dawid Słabosz, Maciej Machalski, Tymon Proczek, Jakub Górski - Mariusz Gabrych.

Ursus Warszawa: (skład wyjściowy) Paweł Szajewski - Jakub Kabala, Sebastian Olczak, Paweł Czarnecki, Łukasz Buczkowski, Wojciech Bernacik, Maciej Prusinowski, Filip Dziełak, Patryk Kamiński, Paweł Tarnowski, Michał Strzałkowski.

W meczu sparingowym Znicz Pruszków przegrał 0-2 (0-0) z trzecioligowym Ursusem Warszawa.

źródło: własne / Ursus Warszawa

Dodano: 17 lipca 2021, 12:46:46

jpis - 17 lipca 2021, 12:50:36 - *.dynamic.chello.pl