[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Sokół Ostróda Ostródzki Klub Sportowy Sokół Ostróda
Rok założenia: 1945
Barwy: wiśniowo-biało-niebieskie
Adres: 3 Maja 19, 14-100 Ostróda
telefon: (694) 452-254 (dyrektor)
WWW: http://www.sokolostroda.com (oficj.)
http://www.sokolostroda.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 4 998 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 2000 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Jerzy Sarnecki
Trener: Karol Szweda (od 23 czerwca 2016), Sławomir Majak (od 5 września 2017), Dawid Oziero (od 30 kwietnia 2018), Jarosław Kotas (od 6 maja 2018)


Sukcesy

Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - (2x) - 2011/12, 2013/14
1/16 finału Pucharu Polski - (2x) - 2012/13, 2017/18
 
Kadra


Bramkarze: Maciej Bąbel (12.02.98, 189/80, Legia Warszawa), Kamil Kotkowski (31.01.96, 190/78), Maciej Mikołajczyk (27.02.98, W -> Kormoran Zwierzewo).
Obrońcy: Adrian Bieńkowski (14.06.91, 185/79, Błękitni Raciąż), Łukasz Buczkowski (03.07.94, 180/70), Adrian Korzeniewski (15.04.90, 185/74), Kamil Maternik (30.10.96), Roman Mykytyn (30.11.91, UKR, 188/82), Adrian Pluta (24.04.87, 191/80), Karol Roszkiewicz (20.06.99, 176/71, GKS Wikielec), Tomasz Wandzik (15.06.94, 186/76, ŠK Svätý Jur, J -> Sarmacja Będzin), Kacper Wojciechowski (18.05.99, 181/72).
Pomocnicy: Paweł Ewertowski (21.09.99, 188/81, W, Motor Lubawa), Michał Jankowski (06.02.94, 183/72), Marcin Kajca (04.12.86, 184/75, W, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Arkadiusz Kuciński (28.03.93, 173/60, W, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Igor Michalski (08.02.98, Lechia Gdańsk (juniorzy)), Daniel Mlonek (30.10.96, 172/60, Huragan Morąg), Paweł Muszyński (08.08.99, W), Hubert Otręba (27.07.94, 184/74, Concordia Elbląg), Marcin Paczkowski (14.11.91, 181/74, Pogoń Siedlce), Krystian Słowicki (01.03.92, 178/74), Konrad Rybicki (04.10.00, AP Ostróda (juniorzy)), Adam Wolak (07.07.97, 187/80, W, Radomiak Radom).
Napastnicy: Arkadiusz Ciach (05.05.92, 186/80, Pelikan Łowicz, J -> Ursus Warszawa), Arkadiusz Gajewski (11.03.97, 191/80, Puszcza Niepołomice), Patryk Rosoliński (18.09.97, 175/64, MKS Ełk), Kamil Smyt (27.02.96, 180/72, W, GKS Wikielec), Adrian Wójcik (22.02.96, 178/69, brak klubu), Bartłomiej Wójcik (18.03.00, 179/76), Kamil Zalewski (21.05.92, 176/69, Ruch Wysokie Mazowieckie, J -> Olimpia Zambrów).
Brak danych o pozycji: Konrad Manista (23.01.99, W), Filip Olender (03.01.00, W), Filip Wojewoda (22.05.00, W), Piotr Ziółkowski (30.05.00, AP Ostróda (juniorzy)).
 
Uwagi

• Nazwy: (1945) ZZK Ostróda -> (1947) Kolejarz Ostróda -> (1956) Ostródzianka Ostróda -> (1956) KKS Sokół Ostróda -> (1995) OKS Sokół Ostróda.
• Inauguracja sztucznego oświetlenia: 28 września 2011 (Wojewódzki Puchar Polski, Sokół 4-0 Polonia Pasłęk)
• Oficjalny serwis stowarzyszenia kibiców pod adresem http://www.sokolostroda.pl/
 
Dane z sezonu: 2017/18
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Baraże o udział w II lidze
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I

 

Napisz do nas