[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - lato 2022
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Garbarnia Kraków  
13.06
  18.06 Wisła Kraków 1-3
  25.06 Stal Rzeszów 4-1
  29.06 GKS Tychy
  02.07 Siarka Tarnobrzeg
  09.07 Hutnik Kraków

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
20.06
  25.06 Śląsk II Wrocław 0-1
  29.06 Ruch Chorzów
  02.07 Wisła Kraków
  09.07 Skra Częstochowa

Górnik Polkowice  
20.06
  25.06 GKS Katowice 0-1
  02.07 Chrobry Głogów
  09.07 Zagłębie II Lubin

Hutnik Kraków  
27.06
  04.06 Bibiczanka Bibice 13-1
  09.07 Garbarnia Kraków
  16.07 Podhale Nowy Targ
  20.07 Cracovia II
  23.07 Polonia Bytom

KKS 1925 Kalisz  
13.06
  25.06 Chrobry Głogów 0-0
  29.06 Chojniczanka Chojnice
  02.07 nieznany
  08.07 Śląsk II Wrocław

Kotwica Kołobrzeg  

Lech II Poznań  
17.06
  02.07 Śląsk II Wrocław
  06.07 Zagłębie II Lubin
  09.07 Świt Skolwin (Szczecin)

Motor Lublin  
13.06

26.06-01.07 Warka
  22.06 Sandecja Nowy Sącz 2-4
  26.06 Znicz Pruszków 0-0
  01.07 Legia Warszawa
  09.07 Górnik Łęczna
  09.07 Lublinianka Lublin

Olimpia Elbląg  
14.06
  25.06 Arka Gdynia 3-1
  02.07 Sokół Ostróda
  05.07 Olimpia Grudziądz
  09.07 Bałtyk Gdynia

Pogoń Siedlce  
20.06
  25.06 Górnik Łęczna 2-3
  02.07 Wisła Puławy
  06.07 Znicz Pruszków
  09.07 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Polonia Warszawa  
01.07
  09.07 Wisła Puławy
  ??? Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Radunia Stężyca  
13.06
  18.06 Arka Gdynia 0-0
  25.06 Stomil Olsztyn 0-2
  28.06 Wisła Płock 2-3
  02.07 GKS Przodkowo
  09.07 Stolem Gniewino

Siarka Tarnobrzeg  
27.06

02.07-05.07 Wieliczka
  02.07 Garbarnia Kraków
  08.07 Puszcza Niepołomice

Stomil Olsztyn  
13.06
  25.06 Radunia Stężyca 2-0
  29.06 Polissia Żytomierz
  09.07 Olimpia Grudziądz

Śląsk II Wrocław  
21.06

27.06-? miejsce nieznane
  25.06 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
  02.07 Lech II Poznań
  08.07 KKS 1925 Kalisz
  09.07 Ślęza Wrocław

Wisła Puławy  
13.06
  18.06 Resovia 2-1
  24.06 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2
  02.07 Pogoń Siedlce
  09.07 Polonia Warszawa

Zagłębie II Lubin  
27.06
  06.07 Lech II Poznań
  09.07 Górnik Polkowice

Znicz Pruszków  
13.06
  26.06 Motor Lublin 0-0
  29.06 Skra Częstochowa
  02.07 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  06.07 Pogoń Siedlce
  09.07 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  09.07 ŁKS Łódź
  17.07 Legia II Warszawa
  24.07 Błonianka Błonie

 

Napisz do nas