25 czerwca 2022, 12:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 1-0 Górnik Polkowice
Dominik Kościelniak 80

GKS Katowice: (I połowa) Patryk Szczuka (31 Patryk Kukulski) - Zbigniew Wojciechowski, Bartosz Jaroszek, Arkadiusz Jędrych, Michał Kołodziejski, Grzegorz Rogala - Adrian Błąd, Oskar Repka, Rafał Figiel, Marcin Wasielewski - Jakub Arak. (II połowa) Patryk Kukulski (60 Dawid Kudła) - Zbigniew Wojciechowski (71 Dominik Kościelniak), Bartosz Jaroszek (71 Daniel Tanżyna), Grzegorz Janiszewski, Michał Kołodziejski (71 Norbert Warmuz), Marcin Wasielewski (59 Dawid Brzozowski) - Alan Bród, Marcin Stromecki, Marcin Urynowicz, Daniel Dudziński - Patryk Szwedzik.

czerwona kartka: zawodnik nieznany (68. minuta, Górnik).

W meczu sparingowym GKS Katowice wygrał 1-0 (0-0) z Górnikiem Polkowice.

źródło: własne / GKS Katowice

Dodano: 25 czerwca 2022, 13:38:11

Xyx - 25 czerwca 2022, 13:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arak znów bez bramki

eka - 25 czerwca 2022, 14:04:19 - *.dynamic.chello.pl
Arak przez 10 lat strzelił 6 bramek. Fajnie ze jeszcze ktoś sie łapie na tego napastnika który nie będzie strzelał. Katowice klub bez kibiców prawdopodobnie opuści chatkę 1 ligi.

Pusio - 25 czerwca 2022, 14:06:03 - *.238.107.31.vultrusercontent.com
To będzie cód jak się utżymamy.

Cnn - 25 czerwca 2022, 14:24:38 - *.play-internet.pl
Walka o utrzymanie ,nic więcej , aktualnym prezesem i trenerem.

DYSPO - 25 czerwca 2022, 14:31:15 - *.234.235.66.protonet.pl
@Cnn- i ludzmi odpowiedzialnymi za transfery, przeciez jeden znich to sie po czole kopal na orlikach a teraz odpowiada za scauting.

Pusio - 25 czerwca 2022, 14:37:21 - *.146.134.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Byłem widziałem jest moc tak dalej Młody zawodnik Bród oraz Wasilewski dobrzy dobry ruch że strony zarządu że są z Gieksa a pusio oni nie będą się bronić przed spadkiem tylko walczyć o ekstraklasę Katowice Gks

BOT - 25 czerwca 2022, 14:43:32 - *.204.4.109.dsl.dynamic.t-mobile.pl
O Araka się nie martwcie. Jestem przekonany, że jakąś bramkę w sezonie strzeli, tylko musi rozegrać ze 30 spotkań, żeby raz wpadło.

Do Pusio - 25 czerwca 2022, 15:00:20 - *.play-internet.pl
Słownik sobie kup ,polska języka trudna języka

Pusio - 25 czerwca 2022, 15:19:34 - *.155.21.228
łaziłem do hilwy sorka sprawdzilem w slowniku ale byk dramat

Ebbe - 25 czerwca 2022, 17:00:44 - *.dynamic.chello.pl
Arak zagra 3 mecze,standardowo złapie kontuzję i cyk reszta sezonu przed telewizorem...

StoniaŻ - 25 czerwca 2022, 17:20:29 - *.opera-mini.net (*.173.128.208)
O co chodzi ?

Kame - 25 czerwca 2022, 21:46:43 - *.205.172.6
A gdzie nasz nowy nabytek Grzebieluch z rezerw Craxy, były zawodnik Stadionu Śląskiego i niegdyś jeden z lepszych napastników wśród juniorów. Może lekka kontuzja?

Kame - 25 czerwca 2022, 21:51:46 - *.205.172.6
"Najlepszą okazję do strzelenia bramki miał Jakub Arak, który w 29. minucie przymierzył z główki po podaniu Rafała Figla i piłka o centymetry minęła słupek bramki gości." - relacja z oficjalnej strony GieKSy, czyli drugi mecz i druga najlepsza sytuacja w meczu niewykorzystana przez Araka... W końcu strzeli, do 3 razy sztuka 😀

Ginter - 26 czerwca 2022, 5:27:43 - *.centertel.pl
1:0 znaczy wyrali. A mogli nie wygrać. Do czego by się tu przy......... INO GieKSA!!!!

StoniaŻ - 26 czerwca 2022, 10:03:04 - *.opera-mini.net (*.173.132.137)
Brawo Ginter ! Po temu daliyj pytom - o co chodzi ?

Dred - 26 czerwca 2022, 16:13:22 - *.telpol.net.pl
Arak to już niestety emeryt, pierwsza liga to za wysokie progi dla niego. Do Wieczystej mógł kandydować.

artikks - 26 czerwca 2022, 16:18:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl