28 czerwca 2022, 10:30 - Gniewino (Stadion Gminny)
Radunia Stężyca 2-3 Wisła Płock
zawodnik testowany 50, Rafał Kosznik 68 - Adrian Szczutowski 27, Davo 37, Steve Kapuadi 90

Radunia Stężyca: (I połowa) Kacper Tułowiecki - Maciej Orłowski, Tomasz Dejewski, Jonatan Straus - zawodnik testowany, Dmytro Baszłaj, Jakub Letniowski, Radosław Tuleja - Wojciech Łuczak, Przemysław Kita, Janusz Surdykowski. (II połowa) Kacper Czajkowski (77 Wiktor Zaborowski) - Maciej Orłowski (62 zawodnik testowany), Tomasz Dejewski, Rafał Kosznik - Szymon Nowicki, Andrzej Kaszuba, zawodnik testowany, Radosław Tuleja - Wojciech Łuczak (62 Nikodem Potrac), Przemysław Kita, Janusz Surdykowski (62 Jakub Letniowski).

Wisła Płock: (I połowa) Oskar Lodziński - Damian Zbozień, Steve Kapuadi, Igor Drapiński - Fryderyk Gerbowski, Michał Mokrzycki, Radosław Cielemęcki, Mateusz Szwoch, Davo - Adrian Szczutowski, Aleksa Maraš. (II połowa) Piotr Zieliński - Damian Zbozień (64 Davo), Jakub Rzeźniczak, Steve Kapuadi, Fryderyk Gerbowski - Radosław Cielemęcki, Michał Mokrzycki, Igor Drapiński, Bartosz Zynek - Tomasz Walczak, Aleksa Maraš (64 Adrian Szczutowski).

W swoim pierwszym dzisiejszym sparingu przebywająca na zgrupowaniu w Gniewinie Wisła Płock wygrała 3-2 (2-0) z Radunią Stężyca.

W Raduni zagrał m.in. Wiktor Zaborowski z rezerw.

źródło: własne / Wisła Płock / Radunia Stężyca

Dodano: 28 czerwca 2022, 12:07:03

hiac - 28 czerwca 2022, 12:39:27 - *.mzkrol.pl
przemek kita cały mecz! a niedzwiedź nie dawał mu pograć ani trochę!

@hiac - 28 czerwca 2022, 12:57:51 - *.multimo.pl
Należy pamiętać, że 1. liga to jednak jest wyższy poziom niż druga.

P - 28 czerwca 2022, 13:02:25 - *.centertel.pl
Zobaczymy o 16.00 jak ten teoretycznie mocniejszy skład pokaże się w meczu z Arką. Z tego meczu będzie relacja live na YT.

Pirat - 28 czerwca 2022, 13:36:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czemu nie grał ten co pogania konie może Wisła go pogoniła?

@Pirat - 28 czerwca 2022, 13:45:54 - *.centertel.pl
@Pirat - Furman zagra dziś z pewnością w meczu z Arką. Jak widać po składzie, z wyjściowego z poprzedniego sezonu grali tylko Szwoch i Rzeźniczak.

rumcajs - 28 czerwca 2022, 14:29:10 - *.111.166.137
Kto strzelił gola Szczutowskim ?

... - 28 czerwca 2022, 14:30:26 - *.006.c88.petrotel.pl
Dużo młodzieży w składzie Wisły + Ci co dopiero przyszli. Jedynie Rzeźniczak, Zbozień i Szwoch ze "starego" składu. Z tego co słychać dobry mecz nowych nabytków Kapuadi, Mokrzycki, a Davo, to będzie objawienie ligi. Bramka z połowy boiska.

kibic - 28 czerwca 2022, 14:47:40 - *.centertel.pl
Że tacy zawodnicy jak Walczak w ogóle istnieją w tej polskiej kopaninie o matko...

varadi - 28 czerwca 2022, 15:41:52 - *.play-internet.pl