2 lipca 2022, 11:30 - Kalwaria Zebrzydowska (Ośrodek Sportu Kalwarianka)
Wisła Kraków 3-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Piotr Starzyński 52, 61, Enis Fazlagić 85

Wisła Kraków: (I połowa) 31. Mikołaj Biegański - 25. Bartosz Jaroch, 26. Igor Łasicki, 4. Adi Mehremić, 2. Krystian Wachowiak - 37. Sławomir Chmiel, 80. Patryk Plewka, 8. Ivan Jelić Balta, 41. Kacper Duda, 11. Mateusz Młyński - 9. Wiktor Szywacz. (II połowa) 1. Kamil Broda - 25. Bartosz Jaroch (64, 36. Karol Sałamaj), 38. Kacper Skrobański, 14. Daniel Hoyo-Kowalski, 17. Jakub Niewiadomski - 7. Dor Hugi, 3. Dorian Gądek, 22. Enis Fazlagić, 11. Mateusz Młyński (64, 41. Kacper Duda), 54. Piotr Starzyński - 9. Wiktor Szywacz (64, 19. Hubert Sobol).

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Grzegorz Drazik - Nataniel Wybraniec, Mateusz Słodowy, Dawid Szkudlarek, Remigiusz Borkała, zawodnik testowany, Natan Wysiński, Dariusz Kamiński, Farid Ali, zawodnik testowany, Daniel Stanclik. (II połowa) Piotr Słowikowski - Kacper Kawula, Filip Kozłowski, Jakub Kasperowicz, Dariusz Kamiński (69 Dawid Szkudlarek), Kamil Jadach, Daniel Szymczak, Dominik Klimkiewicz, Filip Moiczek (69 Krystian Kaczmarczyk), Salvador Pryka, João Passoni.

żółte kartki: Kamiński, Klimkiewicz.

sędziował: Witold Romanowski (Wadowice).
widzów: 1000.

W meczu towarzyskim rozegranym w Kalwarii Zebrzydowskiej Wisła Kraków wygrała z GKS-em Jastrzębie 3-0 (0-0).

W drużynie Wisły zagrał m.in. Karol Sałamaj z juniorów.

źródło: własne / Wisła Kraków / GKS Jastrzębie / Gazeta Krakowska

Dodano: 2 lipca 2022, 13:16:11

GKSJZ - 2 lipca 2022, 13:17:00 - *.internetia.net.pl
fajna ta młodzież w tej wiśle

GKS - 2 lipca 2022, 13:17:52 - *.darnet.pl
Niestety w Jastrzębiu widoczny brak napastnika, Stanclik człapie, testowany Brazylijczyk podobnie. Nie mieli żadnej sytuacji bramkowej i niestey gramy dalej tylko jednym wysuniętym napastnikiem. Nudy

leon - 2 lipca 2022, 13:17:53 - *.dynamic.chello.pl
wow ten Słowikowski to jest tak słaby że szok. Gole Starzyńskiego powinny mu się śnić po nocach szok

marins - 2 lipca 2022, 13:18:21 - *.dynamic.chello.pl
powiem tak wisła wygrała z juniorami srednia wieku w drugiej połowie 18,7 a w pierwszej się męczyła. Także 3-0 nic nie daje

Potok - 2 lipca 2022, 13:18:49 - *.inm.net.pl
Dominacja Wisły w całym meczu. Dobrze się ogląda młodych zawodników Wisły. Jeżeli transfery do klubu okażą się wzmocnieniem Wisła może nawiązać walkę o powrót do naszej polskiej elity.

yeti - 2 lipca 2022, 13:20:38 - *.dynamic.chello.pl
Jastrzębie będzie jedną z najsłabszych ekip 2 ligi ... spadek do 3. Bez stadionu bez kibiców bez kasy nic tam nie ma.

benek - 2 lipca 2022, 13:27:52 - *.dynamic.chello.pl
do yeti wez nie przesadzaj kibiców to my mamy, przecież w lidze wszędzie są, ale nie ma drużyny by walczyć o zwyciestwo w kazdym meczu, ciezko bedzie nawet w 2 lidze bo nie ma łatwych meczy.

widz - 2 lipca 2022, 13:28:22 - *.alarmadi.pl
W 1 połowie jakoś tej dominacji nie widziałem za bardzo. w 2 się zgodzę i nie chodzi o wynik tylko grę.

Chojnik - 2 lipca 2022, 13:55:33 - *.play-internet.pl
Jak wyglądał Wachowiak????

KORSARZ - 2 lipca 2022, 14:12:24 - *.151.47.139
Dwóch defensywnych pomocników tzw. 6 to jednak spory bład tym bardziej że Chorwat to także obrońca.

Do yeti - 2 lipca 2022, 14:19:09 - *.204.12.134.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Co ty prorok??
Ty już wiesz co będzie zakończeniu sezonu.
Kule masz i patrzysz w nią buahahah co za .....zagraj w totka bihahah zakompleksiony .

P - 2 lipca 2022, 14:31:36 - *.centertel.pl
O, w końcu napisaliście która to Wisła grała. A może to tylko dlatego, że tak podaje źródło własne czyli sama strona oficjalna klubu? Nieważne, oby tak dalej.

KORSARZ - 2 lipca 2022, 14:44:40 - *.151.47.139
Wisła ma w tej chwili 7 środkowych obrońców i 5 defensywnych pomocników w tym Jelic Balta który może grać w środku obrony, 3 środkowych pomocników wiec jednak nawet mimo kontuzji Urygi i ewentualnego odejścia Colleya do Legi prawdopodobnie 2 środkowych młodych obrońców i jeden defensywny pomocnik pójdą na wypożyczenie. Zresztą jest w tej chwili 35 zawodników w kadrze.

filipiak - 2 lipca 2022, 16:41:53 - *.43.243.242.ipv4.supernova.orange.pl
wynik dobry ,pewnie dużo żrą.

PM - 2 lipca 2022, 16:45:29 - *.dynamic.chello.pl
Po co Wisła grała szrotem? Nie lepiej od razu było młodzież zabrać?

Obserwator - 2 lipca 2022, 22:02:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzę, że Bartoniowi trener Brzęczek dał odpocząć... wciąż jestem ciekawy tego młodego napastnika

Gizmo - 2 lipca 2022, 22:38:51 - *.play-internet.pl
Taki skład Wisły wystarczy na środek tabeli 1ligi. Błaszczykowski to fajny chłop ale wciąż lekcji nie odrobił. Jurek rusz głową bo kibole Cie zjedzą i będą mieli rację.

Do P - 3 lipca 2022, 12:52:33 - *.97.122.167.ipv4.supernova.orange.pl
W rozpiskach sparingowych zawsze podawane są pełne nazwy zespołów ze względu na to, że tytuł zawsze zawiera nazwy oraz wynik, nic więcej. W opisach innych newsów jest za dużo treści, stąd skracanie nazw. Prawdziwa Wisła ma 13 mistrzostw, a płocka podróba nic nie osiągnęła, stąd skrót "WIS" zawsze zarezerwowany będzie dla tej KRAKOWSKIEJ . Nawet teraz ekstraklasa pozostawiła wam skrót WPŁ, to wszystko wyjaśnia.

KJonek - 3 lipca 2022, 14:05:38 - *.dynamic.chello.pl
Ten drugi bramkarz GieKSy daremny

Jarek - 3 lipca 2022, 22:00:57 - *.136.139.1
Nie grali Gruszkowski Collley z obrony, Basha Żyro Pereira linii pomocy + Fernandez i nowo zakontraktowany napastnik, nazwisko w tajemnicy, Uryga i Błaszczykowski dojdą po przerwie reprezentacji we wrześniu, Ondrasek wiosną

Galicyjska - 4 lipca 2022, 6:52:42 - *.77.117.128
Krakówek do I ligi. Tam, gdzie jego miejsce.