8 lipca 2022, 13:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)
KKS 1925 Kalisz 3-0 Śląsk II Wrocław
Michał Borecki 51, Néstor Gordillo 55, Kamil Koczy 67

KKS 1925 Kalisz: 1. Maciej Krakowiak (46, 12. Mateusz Górski) - 26. Filip Kendzia (75, 28. zawodnik testowany), 3. Mateusz Gawlik (46, 14. Bartosz Gęsior), 42. Wiktor Smoliński - 17. Jakub Głaz (60, 22. Karol Smajdor), 23. Adrian Łuszkiewicz (70, 19. Szymon Bora), 24. Mateusz Wysokiński (70, 15. Wiktor Staszak), 37. Nikodem Zawistowski (46, 7. zawodnik testowany) - 11. Michał Borecki (60, 71. Kamil Koczy), 10. Néstor Gordillo (60, 77. Daniel Kamiński), 9. Piotr Giel (46, 8. Jakub Wilczyński).

Śląsk II Wrocław: Bartosz Głogowski (46 Maksymilian Boruc) - Mateusz Stawny, zawodnik testowany I, Mariusz Pawelec, Igor Maruszak (55 zawodnik testowany II), Mateusz Młynarczyk, Filip Gryglak, zawodnik testowany II (46 Mateusz Maćkowiak), Miłosz Kurowski, Przemysław Bargiel, Szymon Krocz (82 Michał Dryja).

W meczu sparingowym KKS 1925 Kalisz wygrał 3-0 (0-0) z rezerwami Śląska Wrocław.

W KKS-ie 1925 wystąpili m.in. Szymon Bora i Wiktor Staszak z rezerw.

źródło: własne / KKS 1925 Kalisz / Śląsk Wrocław

Dodano: 8 lipca 2022, 14:50:18

bbb - 8 lipca 2022, 16:16:34 - *.97.106.250.ipv4.supernova.orange.pl
Czy w rezerwach Śląska Wrocław grał Krzysiu Mąka Mączyński?

Kocur - 8 lipca 2022, 16:17:18 - *.icpnet.pl
Kocur o ecny na meczu więc krótka relacja. Pietwsza połowa dość wyrównana więcej z gry miała drużyna gospodarzy po każdej ze stron po dwie okazję 100%do zdobycia bramki. W drugiej połowie duże ożywienie spowodował Wilczyński bardzo aktywny miał współudział przy dwóch bramkach, druga połowa to już zdecydowaną przewaga Dumy Kalisza rezerwy wojskowych miały tylko jedna okazję do zdobycia hoka. Jednak największe poruszenie miało miejsce około 70 min kiedy na stadion dotarła taksóweczka jednej z korporacji taksówkowych w mieście a w niej długo wyczekiwany gość z Brazylia filigranowy środkowy pomocnik Louis deGayachon nareszcie w Kaliszu jednak z powodu dużych korków na mieście spowodowanych niekończącymi się remontami dróg nie zdążył na dzisiejszy sparing, w którym miał zadebiutować w drużynie, po wypakowaniu walizek z bagażnika odbył indywidualny trening na Bocznej płycie stadionu miejskiego

obserwator - 8 lipca 2022, 19:39:22 - *.dynamic.mm.pl
Nie było Mączyńskiego w rezerwach Śląska Wrocław, był za to w kaliskim zespole lewy obrońca Korony Kielce oraz testowany lewy stoper, a w zespole gości były zawodnik Raduni i zrobił w idealnych sytuacjach dwa pudła. Potrzebny jeszcze defensywny środkowy pomocnik i gotowe. Giel potrzebuje treningów strzeleckich, inni utrzymania się przy piłce.