[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - lato 2018
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard  
20.06

02.07-07.07 Stargard
  04.07 Gwardia Koszalin 1-2
  07.07 Bałtyk Koszalin 0-3
  11.07 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6-1
  14.07 Pogoń Szczecin 2-5

Elana Toruń  
25.06
  30.06 Olimpia Grudziądz 0-2
  07.07 ŁKS Łódź 1-0
  07.07 Górnik Konin 3-1
  14.07 Śląsk Wrocław 0-0

GKS Bełchatów  
19.06
  23.06 Piast Gliwice 2-0
  30.06 GKS Katowice 1-2
  04.07 Odra Opole 0-0
  07.07 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1
  13.07 ŁKS Łódź 0-0

Górnik Łęczna  
21.06
  27.06 Radomiak Radom 1-3
  30.06 Legia Warszawa 3-3
  04.07 Legionovia Legionowo 4-0
  07.07 Wisła Puławy 0-0
  11.07 Korona Kielce 2-6

Gryf Wejherowo  
25.06

02.07-06.07 Luzino
  06.07 GOSRiT Luzino 2-1
  11.07 Olimpia Grudziądz 3-2
  14.07 Radunia Stężyca 3-0

Olimpia Elbląg  
25.06
  02.07 Dinamo Bukareszt 0-4
  04.07 Olimpia Grudziądz 0-1
  08.07 Zagłębie Lubin 1-0
  11.07 Znicz Biała Piska 2-2
  14.07 Bałtyk Gdynia 1-3

Olimpia Grudziądz  
21.06
  30.06 Elana Toruń 2-0
  04.07 Olimpia Elbląg 1-0
  07.07 Stomil Olsztyn 1-2
  11.07 Gryf Wejherowo 2-3
  14.07 Chojniczanka Chojnice 1-5

Pogoń Siedlce  
26.06
  30.06 Wisła Płock 2-4
  07.07 Legionovia Legionowo 1-2
  11.07 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1
  14.07 Ursus Warszawa 2-0
  24.07 Hapoel Katamon Jerozolima

Radomiak Radom  
25.06
  27.06 Górnik Łęczna 3-1
  30.06 Stal Mielec 0-1
  05.07 Viitorul Constanța 1-3
  06.07 Legia Warszawa 0-0
  14.07 Avia Świdnik 2-0

Resovia  
29.06

02.07-07.07 Sanok
  22.06 KS Wiązownica 2-1
  30.06 Stal Stalowa Wola 2-0
  04.07 Ekoball Sanok 1-0
  07.07 Siarka Tarnobrzeg 6-0
  11.07 Wólczanka Wólka Pełkińska 7-2
  14.07 Stal Mielec 0-2

ROW 1964 Rybnik  
25.06

02.07-07.07 Rybnik-Kamień
  30.06 Rozwój Katowice 2-0
  04.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
  07.07 Ruch Zdzieszowice 2-2

Rozwój Katowice  
25.06

09.07-14.07 Grodzisk Wielkopolski
  30.06 ROW 1964 Rybnik 0-2
  07.07 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
  11.07 Mieszko Gniezno 1-3
  14.07 Polonia Środa Wielkopolska 0-0
  22.07 Sparta Katowice

Ruch Chorzów  
14.06

03.07-11.07 Rybnik-Kamień
  27.06 Garbarnia Kraków 0-1
  01.07 Widzew Łódź 0-0
  08.07 AS Monaco FC 0-3
  11.07 Odra Opole 2-1
  14.07 Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0

Siarka Tarnobrzeg  
25.06
  07.07 Avia Świdnik 1-0
  07.07 Resovia 0-6
  11.07 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-5
  14.07 Stal Rzeszów 2-0
  14.07 Wólczanka Wólka Pełkińska 0-3

Skra Częstochowa  
09.07
  13.07 Raków Częstochowa 0-1
  18.07 Przemsza Siewierz 3-0

Stal Stalowa Wola  
25.06
  30.06 Resovia 0-2
  07.07 Garbarnia Kraków 0-3

Widzew Łódź  
28.06

01.07-09.07 Opalenica
  01.07 Ruch Chorzów 0-0
  04.07 Stomil Olsztyn 2-0
  07.07 Reprezentacja AFE 3-1
  11.07 Broń Radom 4-1
  14.07 GKS Katowice 1-0

Znicz Pruszków  
  27.06 Viitorul Constanța 0-2
  01.07 Partizán Bardejov 1-1
  06.07 Stal Rzeszów 0-0
  07.07 Podhale Nowy Targ 0-0
  11.07 Ursus Warszawa 2-2
  14.07 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1

 

Napisz do nas