30 czerwca 2018, 17:00 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Legia Warszawa 3-3 Górnik Łęczna
Michał Kucharczyk 16, Sandro Kulenović 34, Adam Hloušek 120 - Jakub Chrzanowski 39, Krystian Wójcik 57, Kamil Oziemczuk 104

Legia Warszawa: Radosław Cierzniak (61 Arkadiusz Malarz) - Mateusz Żyro (61 Miroslav Radović), Michał Kopczyński (61 Konrad Michalak), Mateusz Wieteska (61 Marko Vešović), Hildeberto Pereira (30 Mateusz Praszelik, 61 William Rémy), Michał Kucharczyk (61 Brian Iloski), Chris Philipps (61 Krzysztof Mączyński), Sebastian Szymański (61 Iñaki Astiz), Cafú (61 Adam Hloušek), Kasper Hämäläinen (61 Dominik Nagy), Sandro Kulenović (61 Mateusz Hołownia).

Górnik Łęczna: (skład wyjściowy + rezerwowi) Sergiusz Prusak, Damian Podleśny - Paweł Sasin, Patryk Szysz, Tomasz Tymosiak, Michał Zuber, Łukasz Sosnowski, Krystian Wójcik, Przemysław Ponurek, Aleks Aftyka, Dominik Ochał, Kamil Oziemczuk, Bartosz Ciborowski, Marcel Tyl, Jakub Chrzanowski, Kamil Pajnowski, Konrad Kareta, Jakub Zagórski, Michał Dziubek, czterech zawodników testowanych.

Grano 4x30 minut.

Legia Warszawa zremisowała w sparingu z Górnikiem Łęczna 3-3 (1-0, 2-2, 2-2).

W Górniku zagrali m.in. Przemysław Ponurek (Lewart Lubartów), Dominik Ochał (JKS 1909 Jarosław), Kamil Oziemczuk (Motor Lublin), Bartosz Ciborowski (Orlęta Radzyń Podlaski), Marcel Tyl (Unia Tarnów), Jakub Chrzanowski (Pilica Białobrzegi), Kamil Pajnowski (Podlasie Biała Podlaska), Konrad Kareta (BKS Stal Bielsko-Biała) i Jakub Zagórski (Puszcza Niepołomice).

Kolo - 30 czerwca 2018, 19:35:41 - *.dynamic.chello.pl
Oni jeszcze tego Hildeberto trzymają? Jprdl...

Rodowity W - 30 czerwca 2018, 19:36:42 - *.184.7.144.ipv4.supernova.orange.pl
Macie rację rodacy ale większy wstyd jest taki że wasze zespoły nie dały rady nam w ostatnim sezonie...to tak jak z mieszkancami innych miast przyjeżdżających do stolicy...zamiast rozwijać gospodarkę w swoim mieście to uciekają do Wawy bo tam większa kasa i wypinają się na swoje rodzinne miasto....

Lulek - 30 czerwca 2018, 19:40:33 - *.146.45.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lepiej szybko podpisujcie kontrakty z tymi testowanymi bo legia zaraz wam ich podkradnie

Kibiccc - 30 czerwca 2018, 19:46:58 - *.centertel.pl
Legia na mistrza idzie.

Pavlo - 30 czerwca 2018, 19:49:29 - *.play-internet.pl
W Lecznej zagrał tez Dominik Ochał (JKS Jarosław)

wwa - 30 czerwca 2018, 20:38:25 - *.dynamic.mm.pl
kante za to co zrobiłeś mam nadzieje że przepadniesz w tej legii i za rok powrót do domu czyli 3 liga hiszpańska. uciekłeś z górnika, uciekłeś z płocka jesteś nieszczery i zakłamany, a naprawdę można było to inaczej załatwić, ale to trzeba mieć jaja a ty ich nie masz

kkk - 30 czerwca 2018, 20:43:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokładnie lepiej szybko podpisujcie bo jeszcze wezmą ich do wojska i przymusowo będą musieli grać haha

smok - 30 czerwca 2018, 20:50:08 - *.opera-mini.net (*.248.162.21)
haha kazdy pograł po 60min a berto 30min. Przeciesz ten berto wyglada jak ja haha kto takiego grajka zatrudnił porażka.legio pogoń tego berto z chłopa nic juz nie będzie.jak piłkarz niby zawodowy może do tego dopuscic

Borubar - 30 czerwca 2018, 20:59:43 - *.centertel.pl
A jak nazywają się ci zawodnicy testowani przez Górnik Łęczna? Bo wydaje mi się że w tym klubie jest tylko 10 zawodników.

Kowal - 30 czerwca 2018, 21:05:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Łęcznej zagrał też:
Kamil Oziemczuk (Motor Lublin)
Kamil Pajnowski (Podlasie Biała Podlaska)
Krystian Stolarczyk (Orlęta Radzyń)
i Chrzanowski

kibice - 30 czerwca 2018, 21:10:32 - *.play-internet.pl
i szczecinski borubar nr4

Expert - 30 czerwca 2018, 21:15:47 - *.ambit24.net
@Borubar
Czepiając się szczegółów to w Górniku ważny kontrakt ma tylko Bonin, Szysz, Wereszczak, Wójcik, Zuber i Tymosiak więc nawet można powiedzieć że jest sześciu zawodników.
Testowani m.in Wacławczyk (Bytovia), Dziubek (Korona), Zagórski (Puszcza), Pojnowski (Podlasie B-Biała)

Kowal - 30 czerwca 2018, 21:16:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bonin i Wereszczak odchodzą.

rafalski - 30 czerwca 2018, 21:19:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha wynik robi wrażenie Łęczna w trakcie przebudowy klecona z testowanych zawodników plus ci którzy doszli w tygodniu Legia mistrz Polski Łęczna spadkowicz z 1.Ligi Oj ciężko będzie w Irlandii z Cork !!!

legia - 30 czerwca 2018, 22:04:53 - *.centertel.pl
Obiektywnie bylem na meczu najlepszy na boisku 39 letni Prusak szacunek mimo ze to Poznanska pyra to dzis pokazal klase .

Giovanni - 30 czerwca 2018, 22:10:42 - *.centertel.pl
I tyle powinny trwać mecze piłkarskie
4x30 o hokejowych zmianach nie wspomnę

needle - 30 czerwca 2018, 23:29:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GÓRNIK Łęczna gra pewnie na poziomie CORK, a może nawet ciut słabiej zatem łatwo naszym nie będzie za 1,5 tyg
Ja czekam na puchary i w zasadzie meczów na MŚ nie oglądam. Obejrzałem z Senegalem i mi się całkiem odechciało :/ A obcych..., jak tu się nimi podniecać...?
A znowu z Irlandczykami też mi się nie będzie chciało bo to jeszcze nie to.
Co rozbić...?? Jak żyć...???
IGła

Zyga - 1 lipca 2018, 1:25:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się prezentuje Kulenovic? Z szansami na pierwszy skład albo chociaż grę w Ekstraklasie?

ciekawy - 1 lipca 2018, 2:20:58 - *.227.37.82
Kante się stęsknił za rodziną?

Jokar - 1 lipca 2018, 10:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nedle to szykuje ci się długi sezon a całkiem możliwe że puchary z udziałem polskich teamôw skończą jeszcze się przed końcem wakacji.

antywidzew - 1 lipca 2018, 11:37:23 - *.toya.net.pl
I to jest Mistrz Polski sponsorowany przez pzpzn

antywidzew - 1 lipca 2018, 11:39:02 - *.toya.net.pl

rafalski - 1 lipca 2018, 12:59:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nedle wez zrób coś ze sobą Cork City jest to ekipa która może popsuć szyki Legii lecz w 1 meczu Rewanż dla (L) zdecydowanie ... Dundalk to tak ale nie Cork

kekszeke - 1 lipca 2018, 13:07:58 - *.dynamic.chello.pl
Niech mi ktoś wyjaśni, jak mam odczytywać wyniki poszczególnych części meczu? Zgodnie z opisem: 3-3 (1-0, 2-2, 2-2). Z cząstkowych wyników wychodzi, że ostateczny wynik to albo 5:4 (jak zsumujemy bramki), albo 2:2 (jeśli uznamy, że podane liczby to po prostu wynik całkowity po danej tercji). Nijak z tego nie wychodzi 3:3. O co tutaj chodzi???

Jaś Niepan - 1 lipca 2018, 14:28:25 - *.dynamic.chello.pl
Zagrali,jak Orły na MŚ w Rosji.

sexi L - 1 lipca 2018, 14:45:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
We Wrocławiu do wzięcia są Vacek,Srnić i Cotra, Podobno marzą o budowie mocarstwowej pozycji Legii Warszawa. Śmiało Miodzio wystarczy jeden telefon . Uprasza się również inne kluby ESA o zgłaszanie piłkarzy, którzy z podobnym zaangażowaniem jak wyżej wymienieni podejmą się dzieła budowy wielkiej (L)

shevc - 1 lipca 2018, 15:20:47 - *.22.161.2
@kekszeke, 3-3 (1-0, 2-2, 2-2), wynik koncowy (wynik calkowity po I kwarcie, wynik calkowity po II kwarcie, wynik calkowity po III kwarcie).
Gdyby mecz zakonczyl sie wynikiem np. 5-3 i wszystkie gole padly dajmy na to w II kwarcie to wynik brzmialby tak: 5-3 (0-0, 5-3, 5-3), w nawiasie podaje sie wynik na koniec danej kwarty liczac od poczatku meczu (a nie ile goli strzelono w danej kwarcie, tak jak np. w koszykowce).

EkspertDSF - 1 lipca 2018, 15:27:32 - *.184.66.65.ipv4.supernova.orange.pl