11 lipca 2018, 17:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Mieszko Gniezno 3-1 Rozwój Katowice
Adam Konieczny 2, Dawid Radomski 34, Gracjan Goździk 44 - Wiktor Babiński 19 (s)

Mieszko Gniezno: (I połowa) Szymon Lewandowski - Wiktor Babiński, Adrian Bartkowiak, Michał Steinke, Igor Łuszczewski, Marcin Trojanowski, Dawid Radomski, Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk, Radosław Mikołajczak, Adam Konieczny. (II połowa) Karol Syldatk, Krzysztof Hondzyński, Marcin Tomaszewski, Taras Maksymiw, Miłosz Brylewski, Tomasz Kaźmierczak, Mateusz Ławniczak, Damian Pawlak, Mateusz Roszak, Krzysztof Wolkiewicz, Omar Camara.

Rozwój Katowice: (I połowa) Bartosz Golik - Daniel Paszek, Damian Lepiarz, Przemysław Gałecki, Kamil Łączek, Przemysław Mońka, Tomasz Wróbel, Bartosz Baranowicz, Rafał Kuliński, Daniel Kamiński, Damian Niedojad. (II połowa) Bartosz Soliński - Daniel Kaletka, Piotr Barwiński, Dominik Dudek, Szymon Zielonka, Sebastian Olszewski, Mateusz Wrzesień, Rafał Kuliński (65 Kamil Łączek), Olivier Lazar, Patryk Gembicki, Bartosz Marchewka.

W rozgrywanym w Grodzisku Wielkopolskim meczu sparingowym Rozwój Katowice przegrał 1-3 (1-3) z trzecioligowym Mieszkiem Gniezno.

źródło: własne / Mieszko Gniezno / Rozwój Katowice

Dodano: 11 lipca 2018, 18:38:53

paRcha - 11 lipca 2018, 19:03:03 - *.play-internet.pl
Brawo rozwój

Borek - 11 lipca 2018, 19:29:35 - *.dynamic.chello.pl
Chyba w Rozwoju młodzież lepiej gra bo w swojej połowie nie dali sobie strzelić gola. Starszyzna nie zaimponowała młodym.

stary - 12 lipca 2018, 0:44:49 - *.dynamic.chello.pl
Rozwój rozkradli ciut lepsi .. Ale Rozwój już nie raz udowodnił że sie opiera na wychowankach i nie jednego w Polske wyslał.. a ten mecz to tylko Sparing ..

stary - 12 lipca 2018, 0:49:06 - *.dynamic.chello.pl
choc nie wiem co to za zespół ..wiem co to Mieszko i wiem co to Gniezno ..z Historii 3 ..historii piłki .. pała bo pierwszy raz widze zespoł MieszkoGniezno

stary - 12 lipca 2018, 0:51:52 - *.dynamic.chello.pl
i nie ujmuje .. to powinien byc najstarszy klub za czasów Piastów .. ale pewniechłopaki z Gniezna grają i chwała imza to

. - 12 lipca 2018, 1:53:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@stary: Mieszko totalnie zdominował rozgrywki IV-ligowe w ubiegłym sezonie. Ten zespół grał kiedyś w dawnej III lidze (obecnie II) i dotarł raz do ćwierćfinału PP.

artikks - 12 lipca 2018, 12:16:32 - *.piastlan.net
z legia pp ….

as - 12 lipca 2018, 15:29:45 - *.ncbj.gov.pl
Mieszko najwyżej grał na 3 poziomie rozgrywek, a w Pucharze Polski doszedł do ćwierćfinału

Dolf - 12 lipca 2018, 19:22:47 - *.matmen.me
Wtedy, jak Mieszko doszedl do cwiercfinalu, byl czwartoligowcem.

artikks - 12 lipca 2018, 19:48:54 - *.piastlan.net