11 lipca 2018, 17:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz Margol 51, Damian Mosiejko 79 - Kamil Waśniowski 88

Pogoń Siedlce: 1. Józef Burta (46 zawodnik testowany) - 14. Adam Pazio (46, 3. zawodnik testowany), 5. Maciej Wichtowski (46, 23. Damian Mosiejko), 6. zawodnik testowany (73, 21. Paweł Łydkowski), 99. Adam Mójta (68, 20. Piotr Krawczyk) - 22. zawodnik testowany (41, 11. Paweł Garyga), 8. Tomasz Margol (68, 15. zawodnik testowany), 13. Piotr Marciniec (46, 10. zawodnik testowany), 18. Andrzej Rybski (46, 17. Dominik Barciak), 7. Kamil Walków (46, 27. zawodnik testowany) - 9. Adrian Paluchowski (46, 24. zawodnik testowany).

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Mateusz Prus (46, 1. Konstanty Antoniuk) - 13. Kamil Wiśniewski (46, 11. Konrad Perzyna), 8. Daniel Mitura (46, 2. Radosław Kamiński), 6. Karol Drwęcki (46, 5. Sebastian Cuch), 19. zawodnik testowany (46, 18. Mateusz Pietruń) - 16. zawodnik testowany (46, 15. zawodnik testowany), 8. Paweł Broniszewski (46, 25. zawodnik testowany), 37. Patryk Skubisz (46, 4. Krystian Pomorski), 7. Michał Steć (46, 20. Kamil Waśniowski), 9. Piotr Basiuk (46, 10. Rafał Maciejewski) - 77. zawodnik testowany (46, 17. Krystian Pałczyński).

żółte kartki: Wichtowski - zawodnik testowany.

sędziował: Karol Wójcik (Siedlce).
widzów: 120.

W 32. minucie Adrian Paluchowski (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Prus obronił).
W 79. minucie Damian Mosiejko (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Konstanty Antoniuk obronił).

W meczu sparingowym Pogoń Siedlce wygrała 2-1 (0-0) z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W Świcie zagrał m.in. Rafał Maciejewski - były zawodnik Gryfa Wejherowo.

źródło: własne

Dodano: 11 lipca 2018, 18:43:23

mkp - 11 lipca 2018, 19:30:47 - *.wegrow.domtel.com.pl
W 79 minucie zawodnik testowany wykorzystał rzut karny. Bramkarz obronił lecz po dobitce padła bramka.

arsen - 11 lipca 2018, 20:25:39 - *.siedlce.vectranet.pl
@mkp....przeczytaj kolego co napisałeś. Jeżeli wykonywał karnego, a bramka padła po dobitce, to już jest bramka uznana jako bramka z akcji, więc karnego nie wykorzystał. Nie pisz zatem, że w 79 minucie zawodnik wykorzystał rzut karny.

Kibic - 11 lipca 2018, 20:35:47 - *.ittmedia.pl
Trochę lepiej to wyglądało niz z Nowią ale wciąż potrzebują zgrania.Czekam na mecz samych zawodników zakontraktowanych, wtedy dopiero bedzie to wyznacznik formy. Miejmy nadzieję, ze 2 tyg. wystarczą na ułożenie zespołu.

arsen - 12 lipca 2018, 11:19:33 - *.siedlce.vectranet.pl
Moim skromnym zdaniem, wszyscy będziemy zaskoczeni grą Pogoni. Szkoda tylko, że będzie to zaskoczenie mało pozytywne. Już po 10 kolejkach rundy jesiennej będzie panika w klubie.

JaPanJa - 13 lipca 2018, 15:02:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
@arsen z całym szacunkiem mnie to nie zaskoczy. Pogoń awansowała do I ligi gdy były jeszcze dwie drugie ligi, teraz to już nie ten sam poziom.