11 lipca 2018, 11:00 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5-1 Siarka Tarnobrzeg
Bartosz Śpiączka 12, 31, Samuel Štefánik 48, 70, Martin Mikovič 82 - Adrian Gębalski

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: (I połowa) Hubert Gostomski - Bartosz Szeliga, Mateusz Kupczak, Artem Putiwcew, Rafał Grzelak - Florin Purece, Dawid Szymonowicz, Vlastimir Jovanović, Jacek Kiełb - Bartosz Śpiączka, Vladislavs Gutkovskis. (II połowa) Michał Leżoń - Bartosz Szeliga (60 Krzysztof Iwanicki), Dominik Sadzawicki, Przemysław Szarek, Kamil Słaby - Michał Skóraś, Martin Mikovič, Marek Mróz, Samuel Štefánik, Patrik Mišák - Roman Gergel.

Siarka Tarnobrzeg: Bartosz Kieliszek - Dawid Kubowicz, Michał Bierzało, Łukasz Nadolski, Mateusz Janeczko, Mateusz Wawrylak, Cezary Kabała, Aleksander Drobot, Grzegorz Płatek, Kamil Radulj, Adrian Gębalski. W II połowie grali także: Krystian Krupa, Piotr Witasik, Kamil Kargulewicz, Krzysztof Ropski, Kacper Maik, zawodnik testowany, Kamil Woźniak, Jakub Głaz, Mateusz Broź.

W meczu sparingowym Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał 5-1 (2-1) z drugoligową Siarką Tarnobrzeg.

W Bruk-Becie Termalice wystąpił m.in. Michał Leżoń z drużyny juniorów.

źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg / Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Dodano: 11 lipca 2018, 12:42:37

Gryfita - 11 lipca 2018, 12:50:05 - *.centertel.pl
Siara co sie z wami dzieje?

stary - 11 lipca 2018, 13:01:50 - *.dynamic.chello.pl
Termalica chyba chce wrócic do Ekstraklasy..a Siarka dobrze grała w sezonie a tu taki klops

GryF - 11 lipca 2018, 13:02:57 - *.centertel.pl
Łukasz nadolski wracaj do wejherowa!

art - 11 lipca 2018, 13:26:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Broź ma/miał odejść , ale wciaz gra. O co chodzi?

obserwator - 11 lipca 2018, 14:22:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale siara,taki łomot dostać i to w najmocniejszym składzie.cienka ta siara jak sik węża,byłem na meczu,widziałem,a ten rudy w ataku to bardzo wulgarny, tylko rękami machał i strzelał fochy na swoich kompanów,którzy grali jak panienki

19(S)57 - 11 lipca 2018, 14:31:54 - *.play-internet.pl
w tym klubie nikt nie potrafi wyciagnac wnioskow chyba obrona od dwoch sezonow najgorsza w lidze traci najwiecej bramek w tym sezonie znowu pewnie tak bedzie w obronie dziura na dziurze a kazdy dalej zachwyca sie ze duzo mlodzierzy u nas chodzi tylko o kase z PJS a reszta jakos to bedzie kasa sie zgadze prezesik zadowolony i kolejne sezony w 2lidze oby tylko nie spadli wkoncu

Heh - 11 lipca 2018, 15:32:16 - *.play-internet.pl
Co boli (obserwator ) ze Gebal strzela , nie potrafiliście zostawić najlepszych zawodników to masz napinaczu . brawo Gebal oby tak dalej

Pedros - 11 lipca 2018, 15:41:37 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
To było wiadomo, że przegramy wysoko zważywszy ze to nie był najmocniejszy skład Siarki. Termalika grała zawodnikami, którzy jeszcze 3-4 miesiace temu grali przeciwko Legii, Lechowi , Górnikowi Zabrze
Lepiej jest dostać 5:1 od zespołu z I ligi czy z ektraklasy niż wygrać z półamatorami z III czy z IV ligi. Co do obrony to masz rację 19S57 jest dziurawa, ale też bramkarz jest do niczego- trzeba było sciagnąc tego młodego z Meszka Gniezno a tak to sąsiadka będzie miała pewnie z niego pociechę
Piłkarze sie jeszcze zgrają i pokazą w lidze lepszy futbol -zważwyszy, że poczatek sezonu jest ciekawy Ruch, Belchatów, Grudziadz
Pożyjemy, zobaczymy
Do Art Broż pewnei zostanie ze względu na kontuzję cupriaka i pewnei zostawiła Witasika bo Księżniakiewicz nie wiadomo kiedy wróci

kibic - 11 lipca 2018, 15:53:55 - *.dynamic.chello.pl
sparing, a niektórzy przeżywają jakby to był mecz ligowy, ogarnijcie sie "znafcy"

DZIADEK - 11 lipca 2018, 17:22:12 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Siareczko nic się nie stało!!!!!!!!

walker - 11 lipca 2018, 19:05:57 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Stało się stało , niby pojedynczy sparing nic nie wróży ale wyniki wszystkich sparingów już dają do myślenia. Tak na wiosnę było i w sparingach i na boiskach ligowych. Nie widzę żeby coś się zmieniło. Niech się wezmą za solidną obronę bo piłki z siatki będziemy co chwile wyciągać.

Tomoszek - 12 lipca 2018, 10:01:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no ten bramkarz co do stalowej idzie to bedzie jeden sezon i 1 liga widzialem jak broni masakra to jest talent szkoda że Siarka go nie przejeła

Tomoszek - 12 lipca 2018, 10:20:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
zadyma w Stalowej trzeba podebrać tego bramkarza im nie podpisał kontraktu jeszcze ale dziedzic spi nic nie robi