[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


Maciej Nędzi - IV liga łódzka (1993/94 - 2005/06)

1. Bzura Ozorków 587 (689-468)
2. Górnik Łęczyca 567 (573-484)
3. Włókniarz Konstantynów Łódzki 533 (540-291)
4. Widzew II Łódź 495 (640-451)
5. Warta Działoszyn 469 (562-661)
6. LKS (Stasiak) Gomunice 408 (408-265)
7. Włókniarz Pabianice 399 (464-387)
8. Warta Sieradz 378 (455-494)
9. Pogoń Zduńska Wola 336 (442-360)
10. Ner Poddębice 315 (468-360)
11. Concordia Piotrków Trybunalski 304 (365-231)
12. Mazovia Rawa Mazowiecka 296 (340-376)
13. Ceramika Paradyż 293 (320-126)
14. Piast Błaszki 282 (344-344)
15. GKS II Bełchatów 279 (609-471)
16. Sokół Aleksandrów Łódzki 263 (262-204)
17. Start Łódź 252 (399-296)
18. MKP Zgierz 252 (247-277)
19. KKS Koluszki 243 (319-258)
20. Łódzki KS II 240 (349-295)
21. Start Brzeziny 220 (204-232)
22. PTC Pabianice 204 (271-222)
23. WKS Wieluń 190 (197-187)
24. MKS Kutno 186 (233-189)
25. Ceramika II Opoczno 185 (165-172)
26. Orzeł Parzęczew 182 (274-292)
27. Stal Głowno 178 (206-146)
28. Włókniarz Moszczenica 168 (247-268)
29. Omega Kleszczów 165 (154-118)
30. Widok Skierniewice 160 (198-242)
31. Ekolog Wojsławice 157 (133-121)
32. Jutrzenka Warta 152 (182-246)
33. Cefol Wojciechów 145 (201-82)
34. Victoria Szadek 143 (145-214)
35. Stal Niewiadów 127 (169-210)
36. Energetyk Łódź 97 (137-134)
37. LZS Kraszkowice 95 (108-146)
38. Pilica Tomaszów Mazowiecki 94 (111-91)
39. Victoria Łódź 86 (139-184)
40. Pilica Przedbórz 76 (102-170)
41. RKS II Radomsko 73 (84-126)
42. Sparta Dobrzelin 73 (98-186)
43. Marko Walichnowy 71 (84-25)
44. WOY Bukowiec Opoczyński 71 (91-152)
45. Widok-Unia Skierniewice 68 (75-19)
46. Ceramika Kopaniny Białaczów 66 (75-35)
47. Huragan Bobrowniki 66 (72-39)
48. VIS-KIER Skierniewice 62 (57-42)
49. WOY Opoczno 61 (59-32)
50. Włókniarz Zgierz 56 (71-135)
51. Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 54 (55-45)
52. Ceramika Opoczno 50 (89-6)
53. LKS Bałucz 50 (54-34)
54. Pogoń (Eden) Rogów 47 (87-174)
55. Ceramika II-WOY Opoczno 46 (71-64)
56. LZS Różyca 44 (76-158)
57. Skalnik Sulejów 41 (59-133)
58. Szczerbiec Wolbórz 40 (84-142)
59. RKS (LZS) Rychłocice 36 (74-113)
60. GLKS (Energetyk) Burzenin 35 (57-160)
61. Jagiellonia Tuszyn 35 (57-219)
62. ChKS Łódź 34 (42-51)
63. Korab Łask 34 (51-105)
64. Baszta (Europex) Uniejów 31 (44-65)
65. Pelikan II Łowicz 30 (31-65)
66. Skrzydła Glinnik 27 (65-267)
67. Czarni Kutno 25 (50-217)
68. Boruta II Zgierz 22 (52-78)
69. Unia II Skierniewice 22 (27-84)
70. Gerlach Drzewica 19 (20-68)
71. Zawisza Pajęczno 17 (27-72)
72. Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 (50-56)
73. Sęp Czarnocin 16 (29-77)
74. Białka-Mazovia Biała Rawska 14 (34-129)
75. Polonia Gorzędów 13 (41-96)
76. LZS Dłutów 12 (22-90)
77. Zawisza Rzgów 12 (28-99)
78. Płomień Sieradz 10 (26-65)
79. Warta Osjaków 10 (20-108)
80. TS Gruszczyce 8 (14-134)
81. Włókniarz Zelów 8 (33-94)
82. Iskra Dobroń 7 (28-113)
83. Zjednoczeni Stryków 5 (22-125)
84. Pionier Baby 3 (21-102)

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa zespołu, punkty, bramki (zdobyte-stracone).

Autor: Maciej Nędzi

 

Napisz do nas