[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2022, 19:37:14

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Patryk Mularczyk (P - Wigry Suwałki), Adam Żak (N - Odra Opole), Bartłomiej Gruszkowski (rezerwy), Jakub Sutor (rezerwy), Karol Dziedzic (Unia Oświęcim)

Odchodzą: Kacper Duda (P - Wisła Kraków), Michał Feliks (N - Radomiak Radom), Dorian Frątczak (B - Wisła Kraków), Michal Klec (P - Odra Opole), Dawid Malik (P - ?), Daniel Morys (P - Resovia), Kacper Rogoziński (N - Wisła Płock), Wiktor Szywacz (P - Wisła Kraków), Patryk Warczak (O - Wisła Kraków)

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Balázs Boda (P - rezerwy), Adam Fojcik (O - Odra Wodzisław Śląski), João Passoni (N - Ślęza Wrocław), Jakub Kasperowicz (P - Pniówek Pawłowice), Kacper Kawula (O - Ruch Chorzów), Filip Kozłowski (P - Śląsk III Wrocław), Dominik Kulawiak (O - powrót po kontuzji), Salvador Pryka (P - Czarni Gorzyce), Michał Szczyrba (P - Błękitni Stargard), Jewhenij Zacharczenko (O - Epicentr Dunajowce), Daniel Szymczak (rezerwy), Dominik Klimkiewicz (rezerwy), Jackob Znamierowski (rezerwy), Jakub Tomera (rezerwy), Krystian Kaczmarczyk (rezerwy)

Odchodzą: Farid Ali (P - Ruch Chorzów), Mateusz Bondarenko (O - Resovia), Marek Fábry (N - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Gajda (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Grzegorz Gulczyński (P - ?), Konrad Handzlik (P - ?), Michał Kuczałek (P - ?), Wojciech Łaski (P - Jagiellonia Białystok), Bartosz Neugebauer (B - Górnik Zabrze), Władysław Ochronczuk (P - ŁKS Łódź), Oliver Podhorin (O - ?), Mikołaj Reclaf (B - Chojniczanka Chojnice), Michał Rutkowski (O - ?), Łukasz Zejdler (P - ?)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Kacper Gościniarek (P - Legia II Warszawa), Mariusz Idzik (N - Śląsk II Wrocław), Tomasz Kołbon (P - Motor Lublin) , Dominik Pisarek (N - Sokół Sieniawa), Mariusz Sławek (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

Odchodzą: Maciej Bancewicz (P - ?), Marcin Biernat (O - ?), Robert Hehedosz (N - ?), Antoni Kozubal (P - Lech Poznań), Szymon Krocz (P - Śląsk II Wrocław), Paweł Kucharczyk (O - ?), Mateusz Malec (B - ?), Marek Opałacz (O - ?), Mateusz Piątkowski (N - ?), Adrian Purzycki (P - Arka Gdynia), Dominik Radziemski (P - ?), Eryk Sobków (N - Puszcza Niepołomice), Mariusz Szuszkiewicz (N - ?), Bruno Żołądź (P - Lech II Poznań )

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Błażej Kamiński (junior) , Kamil Rogóż (junior) , Piotr Wójtowicz (junior)

Odchodzą: Sławomir Chmiel (P - Wisła Kraków), Bartłomiej Frasik (B - Śląsk II Wrocław), Daniel Hoyo-Kowalski (O - Wisła Kraków), Samuel Łapczyński (P - MŠK Žilina)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą:

Odchodzą: Andrzej Kaszuba (P - Radunia Stężyca), Mateusz Majewski (N - ?), Mateusz Mączyński (O - ?), Jakub Staszak (O - Motor Lublin), Przemysław Stolc (O - Arka Gdynia)

Kotwica Kołobrzeg  
Przychodzą:

Odchodzą: Leszek Jagodziński (P - Motor Lublin )

Lech II Poznań  
Przychodzą: Tomasz Cywka (P - Chrobry Głogów) , Karol Drażdżewski (B - Jarota Jarocin), Bruno Żołądź (P - Górnik Polkowice) , Mikołaj Tudruj (junior)

Odchodzą: Patryk Gogół (P - Lech Poznań), Arkadiusz Kaczmarek (O - ?), Tymoteusz Klupś (N - Zagłębie Sosnowiec), Igor Kornobis (N - Lech Poznań), Siergiej Kriwiec (P - ?), Artur Marciniak (P - ?), Jakub Niewiadomski (O - Wisła Kraków), Patryk Olejnik (O - Lech Poznań), Hubert Szulc (N - Korona Kielce), Filip Wolski (P - Lech Poznań)

Motor Lublin  
Przychodzą: Mateusz Chyła (O - Orlęta Radzyń Podlaski) , Leszek Jagodziński (P - Kotwica Kołobrzeg) , Ezana Kahsay (N - Chełmianka Chełm) , Michał Król (O - Górnik Łęczna), Jakub Staszak (O - KKS 1925 Kalisz), Jakub Szuta (N - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Michał Żebrakowski (N - Wigry Suwałki), Michał Kotko (rezerwy), Mikołaj Nasalski (rezerwy) , Patryk Nowak (rezerwy)

Odchodzą: Wojciech Błyszko (O - Chojniczanka Chojnice), Adrian Dudziński (O - ?), Michał Fidziukiewicz (N - Polonia Warszawa), Maciej Firlej (N - Znicz Pruszków ), Seweryn Kiełpin (B - ?), Tomasz Kołbon (P - Górnik Polkowice ), Jakub Kosecki (P - ?), Paweł Moskwik (O - ? ), Cezary Polak (P - Escola Varsovia Warszawa), Adam Ryczkowski (N - Chojniczanka Chojnice), Tomasz Swędrowski (P - Ruch Chorzów)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Maciej Famulak (P - Znicz Biała Piska), Patryk Jakubczyk (O - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Marcin Rajch (N - Błękitni Stargard)

Odchodzą: Marcin Bawolik (P - Pogoń Siedlce), Michał Czarny (O - Puszcza Niepołomice), Mateusz Dudek (B - Stal Mielec), João Guilherme (P - ?), Miłosz Kałahur (O - Resovia), Hubert Krawczun (O - Stomil Olsztyn), Piotr Kurbiel (N - Stomil Olsztyn), Denys Ostrowśkyj (N - ?), Szymon Stanisławski (N - ?), Patryk Winsztal (N - ?)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Marcin Bawolik (P - Olimpia Elbląg), Cezary Bujalski (N - rezerwy), Patryk Czerech (O - Jagiellonia Białystok), Ernest Dzięcioł (O - Sokół Ostróda), Gabor Grabowski (P - Znicz Pruszków), Jakub Kowynia (B - Legia II Warszawa), Tomasz Lewandowski (O - Wigry Suwałki) , Michał Musik (N - Stal II Rzeszów), Robert Prochownik (N - Widzew II Łódź), Marcel Stefaniak (O - GKS Tychy), Damian Szuprytowski (P - Radunia Stężyca), Adrian Wrzosek (O - rezerwy), Camilo Villarreal (Widzew II Łódź), Dawid Ardej (Podlasie Sokołów Podlaski), Filip Brojek (rezerwy), Jakub Nęcka (Warta Poznań (j)), Kacper Stankiewicz (rezerwy), Patryk Rojek (Znicz II Pruszków), Sebastian Szczepaniak (rezerwy), Szymon Mucha (rezerwy)

Odchodzą: Cezary Demianiuk (N - ?), Maciej Górski (N - Resovia), Marcin Kozłowski II (P - ?), Robert Majewski (O - Wisła Puławy), Rafał Misztal (B - Podlasie Biała Podlaska ), Wiktor Preuss (P - Piast Gliwice), Miłosz Przybecki (P - ?), Wojciech Trochim (P - Mazovia Mińsk Mazowiecki), Eryk Więdłocha (P - Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Michał Fidziukiewicz (N - Motor Lublin), Jan Majsterek (O - Jagiellonia Białystok) , Jakub Wawszczyk (O - Stal Mielec)

Odchodzą: Rafał Kiczuk (O - ?), Dariusz Krzysztofek (B - ?), Szymon Lewicki (N - ?), Damian Mosiejko (P - ?), Wiktor Niewiarowski (P - ?), Patryk Paczuk (P - ?), Rafał Parobczyk (P - ?)

Radunia Stężyca  
Przychodzą: Tomasz Dejewski (O - Widzew Łódź), Andrzej Kaszuba (P - KKS 1925 Kalisz), Przemysław Kita (N - Widzew Łódź), Jonatan Straus (O - Stomil Olsztyn), Adam Płotka (rezerwy), Filip Lipka (rezerwy), Mateusz Sadło (Lechia II Gdańsk), Nacho Buil (Atarfe Industrial CF), Radosław Tuleja (Lechia II Gdańsk), Ryszard Sumiński (Lechia II Gdańsk), Wiktor Zaborowski (rezerwy)

Odchodzą: Paweł Flis (O - Stomil Olsztyn), Jan Kopania (O - ?), Bartosz Kuźniarski (P - Stomil Olsztyn), Michał Leszczyński (B - ?), Kuba Lizakowski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Miller (N - ?), Sebastian Murawski (O - ?), Damian Piotrowski (P - ?), Dawid Retlewski (N - ?), Damian Szuprytowski (P - Pogoń Siedlce), Przemysław Szur (O - Ruch Chorzów), Jakub Witek (P - Jagiellonia Białystok , Wisła Płock)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą:

Odchodzą: Sebastian Duda (O - ? ), Mateusz Janeczko (P - ? ), Maciej Kowal (B - Pogoń Szczecin), Piotr Miszczuk (N - ? ), Gabriel Skrzypek (P - ? ), Tomasz Skwarek (B - ? ), Leonard Zmarzlik (N - ? )

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Maksymilian Ciołek (B - Orlęta Radzyń Podlaski), Szymon Dowgiałło (P - Sokół Ostróda), Paweł Flis (O - Radunia Stężyca), Bartosz Florek (N - rezerwy), Mateusz Jarzynka (O - Podlasie Biała Podlaska), João Criciúma (P - Concordia Elbląg), Mateusz Jońca (O - Znicz Biała Piska), Jakub Kanclerz (B - Znicz Biała Piska), Igor Kośmicki (O - Broń Radom), Maciej Kotarba (O - Granica Kętrzyn), Hubert Krawczun (O - Olimpia Elbląg), Piotr Kurbiel (N - Olimpia Elbląg), Bartosz Kuźniarski (P - Radunia Stężyca), Jakub Mysiorski (N - Sokół Ostróda), Patryk Poręba (P - Broń Radom), Nikodem Siudak (P - Karkonosze Jelenia Góra), Damian Winiarski (N - Pilica Białobrzegi), Adrian Morawski (rezerwy), Damian Lubak (DKS Dobre Miasto), Dawid Drzewiecki (rezerwy), Hubert Kaptur (Lipno Stęszew), Hubert Radzki (DKS Dobre Miasto), Igor Jędrzejczyk (rezerwy), Igor Zapałowski (rezerwy), Jakub Olejniczak (Motor Lubawa), Łukasz Borkowski (rezerwy), Marceli Łukasiak (Polonia Lidzbark Warmiński), Marek Niewiadomski (Lechia II Gdańsk), Mateusz Błaut (powrót po kontuzji), Mateusz Drabiszczak (rezerwy), Mateusz Powązka (rezerwy), Michał Bendyk (rezerwy), Seweryn Strzelec (Granica Kętrzyn), Yūdai Shinonaga (Warmia Olsztyn)

Odchodzą: Dominik Budzyński (B - ?), Jonathan Simba Bwanga (O - ?), Beniamin Czajka (O - Skra Częstochowa), Maciej Dampc (O - ?), Guttiner (P - ?), Jakub Kisiel (P - Legia Warszawa), Kevin Lafrance (O - ?), Patryk Mikita (N - GKS Tychy), Łukasz Moneta (P - Ruch Chorzów), Wojciech Reiman (P - ?), Rafał Remisz (O - ?), Hubert Sobol (N - Wisła Kraków), Jonatan Straus (O - Radunia Stężyca), Kacper Tobiasz (B - Legia Warszawa), Krzysztof Toporkiewicz (N - Sandecja Nowy Sącz)

Śląsk II Wrocław  
Przychodzą: Michał Dryja (N - Karkonosze Jelenia Góra), Bartłomiej Frasik (B - Hutnik Kraków), Szymon Krocz (P - Górnik Polkowice), Krzysztof Mączyński (P - Śląsk Wrocław), Sebastian Szczytniewski (O - KS Kutno)

Odchodzą: Dawid Gruszecki (N - Wisła Kraków (j)), Mariusz Idzik (N - Górnik Polkowice), Grzegorz Kotowicz (P - FK Pardubice), Jehor Macenko (P - Śląsk Wrocław), Krzysztof Mączyński (P - Wisła Kraków), Oskar Mielcarz (B - Śląsk Wrocław), Filip Olejniczak (N - ?), Piotr Samiec-Talar (N - Śląsk Wrocław)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Mateusz Klichowicz (N - Chojniczanka Chojnice), Robert Majewski (O - Pogoń Siedlce), Josiño (SD Compostela)

Odchodzą: Dominik Banach (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bartłomiej Bartosiak (P - ?), Krystian Bracik (O - Cracovia), Błażej Cyfert (O - ?), Jan Flak (P - Skra Częstochowa), Bartłomiej Gradecki (B - Wisła Płock), Kacper Kondracki (P - Wisła Płock), Lukáš Kubáň (O - ?), Piotr Owczarzak (B - ?), Paweł Socha (B - ?), Ariel Wawszczyk (O - ?)

Zagłębie II Lubin  
Przychodzą: Kamil Bielikow (B - Zagłębie Sosnowiec) , Karol Podliński (N - Zagłębie Lubin)

Odchodzą: Kacper Terlecki (P - Zagłębie Lubin)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Łukasz Bogusławski (O - Wigry Suwałki), Maciej Firlej (N - Motor Lublin)

Odchodzą: Jakub Górski (O - ?), Gabor Grabowski (P - Pogoń Siedlce), Lukáš Hrnčiar (O - ?), Bartłomiej Kręcichwost (N - ?), Michał Orzechowski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Ostrowski (O - ?)

 

Napisz do nas