[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 19 lipca 2024, 10:37:30

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Conrado (P - Lechia Gdańsk), Szymon Doba (N - Cracovia II), Franciszek Dziewicki (O - Escola Varsovia Warszawa (j)), Dominik Furman (P - Wisła Płock), Kamil Glik (O - Benevento Calcio), Jakub Gut (P - Cracovia II), Mathias Hebo Rasmussen (P - powrót po kontuzji), Kamil Konieczny (P - Cracovia II), Sylwester Lusiusz (P - Sandecja Nowy Sącz), Maciej Mrozik (P - Cracovia II), Kamil Ogorzały (P - Cracovia II), Robert Ożóg (P - Cracovia II), Andreas Skovgaard (O - Stabæk IF), Thiago (P - Puszcza Niepołomice), Adam Wilk (B - Hutnik Kraków)

Odchodzą: Krystian Bracik (O - Star Starachowice), Marcin Budziński (P - Hutnik Kraków), Przemysław Kapek (N - Wieczysta Kraków), Jewhen Konoplanka (P - CFR Cluj), Filip Kramarz (B - Wisłoka Dębica), Jakub Myszor (P - Raków Częstochowa), Karol Niemczycki (B - Fortuna Düsseldorf 1895), Kamil Pestka (O - Raków Częstochowa), Michal Sipľak (O - Górnik Zabrze), Sebastian Strózik (N - Wisła Płock), Patryk Zaucha (P - ?)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Norbert Barczak (P - Górnik II Zabrze), Mateusz Chmarek (P - Górnik II Zabrze), Karol Czubak (N - Arka Gdynia), Szymon Czyż (P - Raków Częstochowa), Lawrence Ennali (P - SC Rot-Weiss Essen), Filipe Nascimento (P - powrót po kontuzji), Borja Galán (N - Odra Opole), Maksymilian Gandziarowski (O - Górnik II Zabrze), Mateusz Jeleń (B - junior), Adrián Kaprálik (P - MŠK Žilina), Kacper Karasek (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kamil Lukoszek (O - Skra Częstochowa), Sebastian Musiolik (N - Raków Częstochowa), Michal Sipľak (O - Cracovia), Dominik Szala (O - Górnik II Zabrze), Michał Szromnik (B - Śląsk Wrocław), Kóstas Triantafyllópoulos (O - Pogoń Szczecin), Mateusz Musiałowski (Liverpool FC (rezerwy))

Odchodzą: Emil Bergström (O - AO Panserraïkós), Mateusz Cholewiak (P - Puszcza Niepołomice), Richard Jensen (O - Aberdeen FC), Robin Kamber (P - FC Schaffhausen), Jonatan Kotzke (O - ?), Amadej Maroša (N - NŠ Mura (Murska Sobota)), Jean Mvondo (P - AS Áris (Saloniki)), Kanji Okunuki (P - 1.FC Nürnberg VfL), Aleksander Paluszek (O - Śląsk Wrocław), Pawieł Pawluczenko (B - Paxtakor Toshkent), Michał Rostkowski (P - ?), Paweł Sokół (B - Sandecja Nowy Sącz), Daniel Ściślak (P - Polonia Bytom), Anthony van den Hurk (N - Helmond Sport), Blaž Vrhovec (P - NK Maribor), Szymon Włodarczyk (N - SK Sturm Graz), Norbert Wojtuszek (P - GKS Tychy), Nikodem Zielonka (P - Zagłębie Sosnowiec)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Jakub Burkowski (O - Jagiellonia II Białystok), Adrián Diéguez (O - SD Ponferradina), Kristoffer Hansen (P - Widzew Łódź), Kamil Huczko (O - Jagiellonia II Białystok), Dominik Kobus (O - Jagiellonia II Białystok), Jarosław Kubicki (P - Lechia Gdańsk), Mateusz Latuszek (P - Mazur Karczew), Dominik Marczuk (O - Stal Rzeszów), Hikaru Matsui (P - Jagiellonia II Białystok), Eryk Matus (P - Jagiellonia II Białystok), José Naranjo (P - SD Ponferradina), Afimico Pululu (N - SpVgg Greuther Fürth), Alan Rybak (N - Jagiellonia II Białystok), Michał Samborski (N - Jagiellonia II Białystok), Krzysztof Toporkiewicz (N - Sandecja Nowy Sącz), Maciej Twarowski (N - Wieczysta Kraków), Vinícius Matheus (N - Ślęza Wrocław), Radosław Zyśk (N - Jagiellonia II Białystok), André Duarte (FC U Craiova 1948), Charlie I'Anson (UD San Sebastián de los Reyes), Kandet Diawara (Énossis Néon Paralimníou)

Odchodzą: Bartosz Bernatowicz (P - ŁKS Łomża), Bartosz Bida (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Bortniczuk (P - Wisła Puławy), Juan Cámara (P - Zagłębie Sosnowiec), Patryk Czerech (O - Jagiellonia II Białystok), Marc Gual (N - Legia Warszawa), Michał Pazdan (O - Wieczysta Kraków), Tomáš Přikryl (P - Warta Poznań), Israel Puerto (O - Al-Jabalain FC), Kacper Tabiś (P - Chrobry Głogów), Mikołaj Wasilewski (P - Jagiellonia II Białystok), Oliwier Wojciechowski (P - Polonia Warszawa)

Korona Kielce  
Przychodzą: Daniel Bąk (N - Korona II Kielce), Adam Chojecki (P - Pogoń Szczecin (j)), Mateusz Czyżycki (P - GKS Tychy), Adrián Dalmau (N - AD Alcorcón), Xavier Dziekoński (B - Garbarnia Kraków), Szymon Gałązka (P - AKS SMS Łódź), Yoav Hofmeister (P - Hapoel Irony Kiryat Shmona), Krzysztof Kiercz (O - Korona II Kielce), Kacper Kucharczyk (P - Korona II Kielce), Michał Niedbała (B - Korona II Kielce), Marcel Pięczek (P - Puszcza Niepołomice), Michał Pokora (N - Korona II Kielce), Jakub Przybysławski (O - Korona II Kielce), Martin Remacle (P - Universitatea Cluj), Radosław Turek (O - Korona II Kielce), Eryk Szymański (Stadion Śląski Chorzów), Franciszek Jaskot (Korona II Kielce), Wojciech Kotulak (Korona II Kielce)

Odchodzą: Adrian Danek (P - GKS Katowice), Adam Deja (P - Górnik Łęczna), Jacek Kiełb (P - ?), Kacper Kostorz (N - FC Den Bosch), Adrian Sandach (B - Polonia Warszawa), Radosław Seweryś (O - Wisła Puławy), Marcin Szpakowski (P - GKS Tychy), Dawid Więckowski (O - Sokół Sieniawa), Marcel Zapytowski (B - Birkirkara FC)

Lech Poznań  
Przychodzą: Elias Andersson (O - Djurgårdens IF), Miha Blažič (O - Angers SCO), Ali Gholizadeh (P - Kasımpaşa SK), Dino Hotić (P - Cercle Brugge KSV), Ksawery Kukułka (O - Lech II Poznań), Kornel Lisman (P - Lech II Poznań), Wojciech Mońka (O - Lech II Poznań), Bartosz Mrozek (B - Stal Mielec), Aleksander Nadolski (P - Lech II Poznań), Maksym Pietrzak (P - Lech II Poznań), Maksymilian Pingot (O - Odra Opole), Mateusz Pruchniewski (B - Lech II Poznań), Kajetan Szmyt (P - Warta Poznań), Mikołaj Tudruj (O - Lech II Poznań), Florian Miguel (SD Huesca), Mateusz Musiałowski (Liverpool FC (rezerwy))

Odchodzą: Jakub Antczak (P - Odra Opole), Heorhij Citaiszwili (P - Dinamo Batumi), Dominik Holec (B - MFK Karviná), João Amaral (P - Kocaelispor Kulübü), Adrian Laskowski (O - Unia Swarzędz), Patryk Olejnik (O - Lech II Poznań), Pedro Rebocho (O - Khaleej FC), Artur Rudko (B - Szachtar Donieck), Ľubomír Šatka (O - Samsunspor Kulübü), Michał Skóraś (P - Club Brugge KV), Filip Szymczak (N - RSC Anderlecht), Kristoffer Velde (P - Trabzonspor Kulübü, Beşiktaş JK), Mateusz Żukowski (P - Śląsk Wrocław)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Wojciech Banasik (B - Legia II Warszawa), Marco Burch (O - FC Luzern), Juergen Elitim (P - Real Racing Club de Santander), Gil Dias (P - VfB Stuttgart 1893), Szymon Grączewski (P - Legia II Warszawa), Marc Gual (N - Jagiellonia Białystok), Walerian Gwilia (P - brak klubu), Steve Kapuadi (O - Wisła Płock), Gabriel Kobylak (B - Radomiak Radom), Patryk Kun (P - Raków Częstochowa), Ramil Mustafajew (O - Stal Rzeszów), Radovan Pankov (O - FK Čukarički (Belgrad)), Wiktor Puciłowski (P - Legia II Warszawa), Aleksander Waniek (P - Legia II Warszawa), Jakub Zieliński (B - Legia II Warszawa), Michał Zięba (O - Legia II Warszawa), Anan Khalaili (Maccabi Hajfa), Igor Zlatanović (Maccabi Natanja)

Odchodzą: Makana Baku (P - ?), Carlitos (N - AS Lamía), Ihor Charatin (P - ?), Mattias Johansson (O - ?), Jakub Kisiel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Gabriel Kobylak (B - Puszcza Niepołomice, Radomiak Radom), Cezary Miszta (B - Stal Mielec, Ruch Chorzów), Filip Mladenović (O - Panathinaïkós AO), Ernest Muçi (N - RC Celta de Vigo), Ramil Mustafajew (O - kontuzja), Maik Nawrocki (O - Celtic FC), Lindsay Rose (O - AS Áris (Saloniki)), Igor Strzałek (P - Radomiak Radom), Jakub Trojanowski (B - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jan Ziółkowski (O - UC Sampdoria (j))

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Maciej Ambrosiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Łukasz Bomba (B - ŁKS II Łódź), Łukasz Dynel (P - ŁKS II Łódź), Anton Fase (P - Žalgiris Kowno), Marcin Flis (O - Stal Mielec), Borja Galán (N - Odra Opole), Piotr Głowacki (O - Stal Rzeszów), Ricardo Gonçalves do Nascimento (P - ŁKS II Łódź), Levent Gülen (O - Miedź Legnica), Engjëll Hoti (P - Partizani Tirana), Yūya Kamon (P - ŁKS II Łódź), Wiktor Kościuk (P - ŁKS II Łódź), Tomasz Kucharski (B - ŁKS II Łódź), Igor Lambrecht (O - ŁKS II Łódź), Jakub Letniowski (P - Radunia Stężyca), Adrien Louveau (O - RC Lens), Jan Łabędzki (P - ŁKS II Łódź), Adrian Małachowski (P - SV Waldhof Mannheim), Antoni Młynarczyk (P - ŁKS II Łódź), Jowin Radziński (P - ŁKS II Łódź), Dani Ramírez (P - SV Zulte Waregem), Oliwier Sławiński (N - Zagłębie Lubin), Kay Tejan (N - TOP Oss), Jędrzej Zając (P - ŁKS II Łódź), Mateusz Musiałowski (Liverpool FC (rezerwy))

Odchodzą: Bartosz Biel (P - Chrobry Głogów), Maciej Dąbrowski (O - Lubienianka Lubień Kujawski), Kelechukwu Ibe-Torti (P - Resovia), Dawid Kort (P - Karmiótissa Páno Polemidión), Mateusz Kowalczyk (P - Brøndbyernes IF), Marek Kozioł (B - Kotwica Kołobrzeg), Damian Nowacki (P - Chojniczanka Chojnice), Władysław Ochronczuk (P - Polonia Warszawa), Jakub Romanowicz (P - Olimpia Zambrów), Milan Spremo (P - Wisła Płock), Michał Trąbka (P - Stal Mielec)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Marcel Bykowski (P - Olimpia Zambrów), Filip Karbowy (P - Chojniczanka Chojnice), Serhij Krykun (P - Górnik Łęczna), Dawid Rychta (B - junior), Miłosz Szczepański (P - Lechia Gdańsk), Piotr Urbański (N - MKS Polonia Warszawa), Faroukou Cissé (BV Borussia 1909 (Dortmund) (j))

Odchodzą: Michał Kaput (P - Radomiak Radom), Bartosz Łuczak (P - Unia Swarzędz), Ariel Mosór (O - Molde FK, Spezia Calcio, Genoa CFC 1893), Szczepan Mucha (N - kontuzja), Jakub Niedbała (P - Skra Częstochowa), Arkadiusz Pyrka (P - FC Basel 1893), Constantin Reiner (O - SC Rheindorf Altach), Alex Sobczyk (N - MFK Skalica), Jakub Szmatuła (B - ?)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Valentin Cojocaru (B - Oud-Heverlee Leuven), Mariusz Fornalczyk (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dawid Fornalik (O - Pogoń II Szczecin), Axel Holewiński (B - Pogoń II Szczecin), João Gamboa (P - GD Estoril-Praia), Olaf Korczakowski (P - Pogoń II Szczecin), Efthýmis Kouloúris (N - Alanyaspor Kulübü), Wojciech Lisowski (O - Pogoń II Szczecin), Marcel Lotka (B - BV Borussia 1909 (Dortmund)), Jan Mierzwa (P - Pogoń II Szczecin), Patryk Paryzek (N - junior), Fredrik Ulvestad (P - Sivasspor Kulübü)

Odchodzą: Pontus Almqvist (N - US Lecce), Damian Dąbrowski (P - Zagłębie Lubin), Oskar Kalenik (P - KKS 1925 Kalisz), Sebastian Kowalczyk (P - Houston Dynamo), Michał Kucharczyk (P - Paxtakor Toshkent), Mateusz Łęgowski (P - US Salernitana 1919), Dawid Rezaeian (O - Stal Rzeszów), Dante Stipica (B - Pogoń II Szczecin), Kóstas Triantafyllópoulos (O - Górnik Zabrze)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Mateusz Cholewiak (P - Górnik Zabrze), Kacper Cichoń (P - Siarka Tarnobrzeg), Artur Crăciun (O - Hapoel Kfar Saba), Gabriel Kobylak (B - Legia Warszawa), Jordan Majchrzak (N - AS Roma), Muris Mešanović (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Piechota (B - Sokół Kolbuszowa Dolna), Igor Pieprzyca (P - junior), Bartłomiej Poczobut (P - Stal Rzeszów), Michał Walski (P - Sandecja Nowy Sącz), Oliwier Zych (B - Aston Villa FC), Ante Vrljičak (HNK Zmaj (Makarska)), Jakub Seweryn (Wiślanie Jaśkowice), Konrad Pasternak (Puszcza II Niepołomice), Mário Jacko (ŠK Odeva Lipany)

Odchodzą: Rafał Boguski (P - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Dominik Frelek (P - Olimpia Grudziądz), Eryk Grabowski (B - Dalin Myślenice), Piotr Gruszecki (O - Watra Białka Tatrzańska), Szymon Jopek (P - Polonia Bytom), Lucjan Klisiewicz (N - Stal Stalowa Wola), Marcel Pięczek (P - Korona Kielce), Thiago (P - Cracovia), Émile Thiakane (P - Wisła Płock), Filip Uryga (B - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Jakub Wójcik (P - Czarni Połaniec)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Krzysztof Bąkowski (B - Stal Rzeszów), Edi Semedo (N - FC Penafiel), Jan Grzesik (O - Warta Poznań), Hélder Sá (O - Vitória SC Guimarães), Michał Kaput (P - Piast Gliwice), Gabriel Kobylak (B - Legia Warszawa), Wiktor Koptas (B - Pilica Białobrzegi), Filip Majchrowicz (B - Páfos FC), Mikołaj Molendowski (P - Radomiak II Radom), Pedro Henrique (N - SC Farense), Igor Strzałek (P - Legia Warszawa), Tiago Matos (P - 1.FC Tatran Prešov), Rafał Wolski (P - Wisła Płock), Adam Zbyszyński (Radomiak II Radom)

Odchodzą: Roberto Alves (P - KV Oostende), Berto Cayarga (P - RC Deportivo de La Coruña), Thabo Cele (P - Fakieł Woroneż), Michał Jerke (B - Pilica Białobrzegi), Gabriel Kobylak (B - Legia Warszawa), Luizão (P - ?), Daniel Łukasik (P - Śląsk Wrocław), Filip Majchrowicz (B - IK Sirius), Jakub Nowakowski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Pedro Justiniano (O - Petrolul Ploiești), Daniel Pik (P - ?), Jean Franco Sarmiento (N - Odra Opole), Jakub Snopczyński (P - Pilica Białobrzegi), Miłosz Żurawski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Kacper Bieszczad (B - Zagłębie Lubin), Conrado (P - Lechia Gdańsk), Jordan Courtney-Perkins (O - Brisbane Roar FC), Ante Crnac (N - NK Slaven (Koprivnica)), Maxime Dominguez (P - Miedź Legnica), Dawid Drachal (P - Miedź Legnica), Erik Expósito (N - Śląsk Wrocław), Mateusz Głowiński (N - Raków II Częstochowa), Sonny Kittel (P - Hamburger SV), Adnan Kovačević (O - Ferencvárosi TC), Patryk Malamis (P - Raków II Częstochowa), Tobiasz Mras (P - junior), Hubert Muszyński (B - Raków II Częstochowa), Jakub Myszor (P - Cracovia), Jerzy Napieraj (P - Raków II Częstochowa), Kamil Pestka (O - Cracovia), Srđan Plavšić (P - FC Baník Ostrawa), Tomáš Rigo (P - FC Vlašim), Deian Sorescu (P - FCSB Bukareszt), Daniel Szelągowski (P - Chojniczanka Chojnice), Antónis Tsiftsís (B - AGS Astéras Trípolis), Tomasz Walczak (N - Wisła Płock), John Yeboah (N - Śląsk Wrocław), Łukasz Zwoliński (N - Lechia Gdańsk), Mohamed Sankoh (SBV Vitesse), Ran Binyamin (Hapoel Tel Awiw), Stav Lemkin (Hapoel Tel Awiw)

Odchodzą: Szymon Czyż (P - Górnik Zabrze), Wiktor Długosz (P - Ruch Chorzów), Maxime Dominguez (P - Gil Vicente FC), Vladislavs Gutkovskis (N - Daejeon Citizen), Vladan Kovačević (B - TSV Bayer 04 Leverkusen, RC Celta de Vigo), Tobiasz Kubik (P - Skra Częstochowa), Patryk Kun (P - Legia Warszawa), Ivi López (N - kontuzja), Sebastian Musiolik (N - Górnik Zabrze), Tomáš Petrášek (O - Jeonbuk Hyundai Motors), Jakub Rajczykowski (B - Skra Częstochowa), Olivier Sukiennicki (P - Stal Stalowa Wola), Kacper Trelowski (B - Śląsk Wrocław), Fran Tudor (P - 1.FC Köln), Mateusz Wdowiak (P - Zagłębie Lubin)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Bartłomiej Barański (N - Odra Wodzisław Śląski), Dawid Barnowski (P - Znicz Pruszków), Mateusz Bartolewski (O - Zagłębie Lubin), Michał Buchalik (B - Lechia Gdańsk), Wiktor Długosz (P - Raków Częstochowa), Maciej Firlej (N - Znicz Pruszków), Borja Galán (N - Odra Opole), Krzysztof Kamiński (B - Wisła Płock), Miłosz Kozak (P - Górnik Łęczna), Juliusz Letniowski (P - Widzew Łódź), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Tomasz Neugebauer (P - Lechia Gdańsk), Marcel Potoczny (B - GKS Katowice), Filip Starzyński (P - Zagłębie Lubin), Dominik Steczyk (N - Hallescher FC), Szymon Szymański (P - Skra Częstochowa), Tomás Podstawski (P - Karmiótissa Páno Polemidión)

Odchodzą: Łukasz Janoszka (P - AKS Mikołów), Szymon Kobusiński (N - Polonia Warszawa), Mikołaj Kwietniewski (P - Sandecja Nowy Sącz), Bartłomiej Lenert (O - Legion Bydlin), Przemysław Maj (P - Stal Mielec), Łukasz Moneta (P - ?), Bartosz Musiolik (O - Gwarek Tarnowskie Góry), Filip Nawrocki (O - Skra Częstochowa), Tomasz Nowak (B - Ruch II Chorzów), Jakub Osobiński (B - Podhale Nowy Targ), Jakub Piątek (P - Polonia Warszawa), Artur Pląskowski (N - Zagłębie Sosnowiec, ?), Wiktor Rusin (B - ROW 1964 Rybnik), Igor Stasiński (N - Szombierki Bytom), Jakub Witek (P - Wisła Płock)

Stal Mielec  
Przychodzą: Marco Ehmann (O - Énossis Néon Paralimníou), Bert Esselink (O - AE Olympiakós Lefkossías), Łukasz Gerstenstein (O - Śląsk Wrocław), Matthew Guillaumier (P - Ħamrun Spartans FC), Konrad Jałocha (B - GKS Tychy), Alvis Jaunzems (O - Valmiera FC), Kacper Karasek (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Przemysław Maj (P - Ruch Chorzów), Bartłomiej Maliszewski (B - SS Lazio (j)), Vanja Marković (P - NK Hrvatski dragovoljac (Zagrzeb)), Kai Meriluoto (N - HJK), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Kamil Pajnowski (O - Stal Rzeszów), Rafa Santos (P - Real SC), Jakub Rozwadowski (P - Raków II Częstochowa), Mateusz Stępień (P - Arka Gdynia), Marcin Szeibe (P - Unia Swarzędz), Ilja Szkurin (N - Maccabi Petach Tikwa), Michał Trąbka (P - ŁKS Łódź), Łukasz Wolsztyński (P - Kotwica Kołobrzeg), Krzysztof Wołkowicz (O - GKS Tychy)

Odchodzą: Dominykas Barauskas (O - Wisła Płock), Bartłomiej Ciepiela (P - Resovia), Marcin Flis (O - ŁKS Łódź), Fryderyk Gerbowski (P - Wisła Płock), Konrad Guca (P - Czarni Połaniec), Fabian Hiszpański (P - Wisła Płock), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kamil Kruk (O - Zagłębie Lubin), Mikołaj Lebedyński (N - Chrobry Głogów), Mateusz Mak (P - GKS Katowice), Bartosz Mrozek (B - Lech Poznań), Adam Ratajczyk (P - Zagłębie II Lubin), Rauno Sappinen (N - Hapoel Jerozolima), Adrian Soboń (P - ?), Álex Vallejo (P - Diósgyőri VTK), Maciej Wolski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Paweł Żyra (P - Górnik Łęczna)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Burak İnce (P - DSC Arminia Bielefeld), Patryk Bednarczyk (N - Śląsk II Wrocław), Cameron Borthwick-Jackson (O - Burton Albion FC), Riza Durmisi (O - CD Tenerife), Bartosz Głogowski (B - Śląsk II Wrocław), Mateusz Górski (B - KKS 1925 Kalisz), Jakub Jezierski (P - Śląsk II Wrocław), Krzysztof Kurowski (O - Śląsk II Wrocław), Miłosz Kurowski (P - Śląsk II Wrocław), Szymon Lewkot (P - Górnik Łęczna), Daniel Łukasik (P - Radomiak Radom), Dawid Matuszewski (O - Śląsk II Wrocław), Aleksander Paluszek (O - Górnik Zabrze), Aleks Petkow (O - Arda Kyrdżali), Peter Pokorný (P - FC Fehérvár), Jan Sobociński (O - Charlotte FC), Stanisław Szczyrek (O - junior), Kacper Trelowski (B - Raków Częstochowa), Aleksander Wołczek (P - Śląsk II Wrocław), Michał Wróblewski (O - junior), Kenneth Zohorè (N - Odense Boldklub), Mateusz Żukowski (P - Lech Poznań), Allen Rozum (junior), Charlie I'Anson (UD San Sebastián de los Reyes), Hubert Charuży (junior)

Odchodzą: Dawid Bałdyga (N - Polonia Środa Wielkopolska), Przemysław Bargiel (P - Wieczysta Kraków), Karol Borys (P - PSV Eindhoven (j), AC Milan (ME)), Adrian Bukowski (P - Stal Rzeszów), Józef Burta (B - Odra Opole), Diogo Verdasca (O - CD Mirandés), Erik Expósito (N - Raków Częstochowa, ?), Víctor García (O - Málaga CF), Łukasz Gerstenstein (O - Stal Mielec), Daníel Leó Grétarsson (O - SønderjyskE), Dennis Jastrzembski (P - Fortuna Düsseldorf 1895), Adrian Łyszczarz (P - Resovia), Oskar Mielcarz (B - Wisła Puławy), Mariusz Pawelec (O - Śląsk II Wrocław), Robert Pisarczuk (O - Ślęza Wrocław), Caye Quintana (N - RC Recreativo de Huelva), Michał Szromnik (B - Górnik Zabrze), Olivier Wypart (O - Skra Częstochowa), John Yeboah (N - Raków Częstochowa)

Warta Poznań  
Przychodzą: Bogdan Țîru (O - CFR Cluj), Jakub Bartkowski (O - Lechia Gdańsk), Filip Borowski (O - Zagłębie Sosnowiec), Márton Eppel (N - Diósgyőri VTK), Oskar Krzyżak (O - Raków II Częstochowa), Mateusz Kustosz (B - Unia Swarzędz), Mateusz Lechowicz (O - junior), Tomáš Přikryl (P - Jagiellonia Białystok), Kacper Przybyłko (O - Wisła Kraków), Szymon Rola (P - junior), Patryk Rychlik (O - Pogoń II Szczecin), Jakub Sangowski (P - Skra Częstochowa), Igor Stańczak (P - junior), Dario Vizinger (N - SSV Jahn Regensburg), Aleks Jechura (junior), Filip Malchrowicz (junior), Iwo Wojciechowski (Warta Poznań (j)), Marcel Juszczak (Warta Poznań (j)), Natan Jóskowski (junior), Piotr Kruk (junior)

Odchodzą: Enis Destan (N - Trabzonspor Kulübü), Jan Grzesik (O - Radomiak Radom), Robert Ivanov (O - Braunschweiger TSV Eintracht 1895), Filip Jakubowski (P - Podhale Nowy Targ), Bartosz Kieliba (O - KKS 1925 Kalisz), Nikolas Korzeniecki (P - Chrobry Głogów), Kamil Kościelny (O - Stal Rzeszów), Mateusz Kustosz (B - Unia Swarzędz), Jakub Sangowski (P - Olimpia Elbląg), Szymon Sarbinowski (P - Flota Świnoujście), Miłosz Szczepański (P - Lechia Gdańsk), Kajetan Szmyt (P - Lech Poznań), Miłosz Wódecki (P - Polonia Środa Wielkopolska)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Fran Álvarez (P - Albacete Balompié), Sebastian Bergier (N - GKS Katowice), Kamil Cybulski (P - Widzew II Łódź), Juan Ibiza (O - UD Ibiza), Sebastian Kerk (P - Hannover 96), Antoni Klimek (P - Odra Opole), Jan Krzywański (B - Legionovia Legionowo), Paweł Kwiatkowski (O - junior), Hubert Lenart (O - Widzew II Łódź), Luís Silva (O - Énossis Néon Paralimníou), Rafał Makowski (P - Kisvárda FC), Filip Przybułek (P - Widzew II Łódź), Imad Rondić (N - FC Slovan Liberec), Vukan Savićević (P - Giresunspor Kulübü), Jakub Szymański (B - Siarka Tarnobrzeg), Dawid Tkacz (P - Górnik Łęczna), Kristián Vallo (O - Wisła Płock), Antoni Brzózka (Widzew II Łódź), Eryk Praiss (Widzew II Łódź), Jakub Mistygacz (junior), Kajetan Radomski (Widzew II Łódź), Leon Madej (Widzew II Łódź), Mateusz Musiałowski (Liverpool FC (rezerwy))

Odchodzą: Bożidar Czorbadżijski (O - Diósgyőri VTK), Adam Dębiński (P - KKS 1925 Kalisz), Kristoffer Hansen (P - Jagiellonia Białystok), Mateusz Kempski (N - Widzew II Łódź), Martin Kreuzriegler (O - Vålerengens IF), Juliusz Letniowski (P - Ruch Chorzów), Patryk Lipski (P - AS Ethnikós Áchnas), Wasyl Łytwynenko (B - ?), Jakub Sypek (P - Lechia Gdańsk), Jakub Wrąbel (B - Stal Rzeszów), Filip Zawadzki (P - Widzew II Łódź), Łukasz Zjawiński (N - Lechia Gdańsk)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Serhij Bułeca (P - Zoria Ługańsk), Damian Dąbrowski (P - Pogoń Szczecin), Daniel Dudziński (P - GKS Katowice), Mikkel Kirkeskov (O - KSV Holstein Kiel von 1900), Kamil Kruk (O - Stal Mielec), Patryk Kusztal (N - Zagłębie II Lubin), Marek Mróz (P - Resovia), Juan Muñoz (N - CD Leganés), Michał Nalepa (O - Lechia Gdańsk), Igor Orlikowski (O - Zagłębie II Lubin), Cyprian Popielec (P - Zagłębie II Lubin), Mateusz Wdowiak (P - Raków Częstochowa)

Odchodzą: Mateusz Bartolewski (O - Ruch Chorzów), Kacper Bieszczad (B - Raków Częstochowa), Cheikhou Dieng (N - ?), Sokrátis Dioúdis (B - Rangers FC), Martin Doležal (N - MFK Karviná), Jarosław Jach (O - ?), Łukasz Łakomy (P - BSC Young Boys Berno), Damian Oko (O - Stal Stalowa Wola), Tomasz Pieńko (P - Fenerbahçe SK), Oliwier Sławiński (N - ŁKS Łódź), Kamil Sobczak (P - Sandecja Nowy Sącz), Filip Starzyński (P - Ruch Chorzów), Jakub Świerczok (N - Ōmiya Ardija), Saša Živec (P - Wieczysta Kraków), Jakub Żubrowski (P - Kotwica Kołobrzeg)

 

Napisz do nas