[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2018, 12:27:18

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Kamil Adamek (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Ryngwelski (B - rezerwy), Rashid Yussuff (P - ÍA (Akranes)), Edgaras Žarskis (O - Səbail FK), Aleks Hendryk (rezerwy), Krzysztof Szymanowski (rezerwy), Marcin Majewski (rezerwy), Michał Jeruć (Orkan Rumia), Serhij Zahynajłow (Zaria Bălți), Washilly Tshibasu (Kokkolan Pallo-Veikot)

Odchodzą: Mario Cieślik (P - SV Fortuna Regensburg), Filip Modelski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Poczobut (P - GKS Katowice), Bartosz Waleńcik (O - Legionovia Legionowo), Jakub Wilk (P - ?)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Maciej Górski (N - Korona Kielce), Jeremiasz Grela (N - Wierzyca Pelplin), Dominik Jończy (O - Zagłębie Lubin), Damian Piotrowski (P - Wisła II Płock), Dawid Schulz (O - Gwiazda Karsin), Sebastian Steblecki (P - Cracovia), Krzysztof Korczyc (junior), Mateusz Borowski (rezerwy)

Odchodzą: Krzysztof Drzazga (N - Puszcza Niepołomice), Michał Markowski (O - ?), Andrzej Rybski (P - Pogoń Siedlce), Paweł Skiba (B - Borowiak Czersk), Bartosz Skowron (O - Radomiak Radom)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Szymon Nowicki (N - Arka Gdynia), Przemysław Siudak (N - rezerwy), Daniel Wajsak (P - Górnik II Zabrze), Dominik Nawrot (rezerwy), Seweryn Dybizbański (rezerwy)

Odchodzą: Michał Bednarski (N - KS Polkowice), Mateusz Dobrakowski (P - KS Polkowice), Szymon Waleński (P - Bałtyk Koszalin)

GKS Katowice  
Przychodzą: Szymon Frankowski (B - junior), Szymon Małecki (P - junior), Bartłomiej Poczobut (P - Bytovia Bytów), Patryk Procek (B - AS Ethnikós Áchnas), Kamil Słaby (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dalibor Volaš (N - Sparta Rotterdam), Patryk Wnuk (O - junior), Artur Grzechynka (junior), Jakub Kantyka (junior), Łukasz Jedyński (junior), Oliwer Zalewski (junior), Tomasz Spałek (junior)

Odchodzą: Damian Garbacik (O - ?), Paweł Juraszczyk (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Rafał Kuliński (P - Rozwój Katowice), Dalibor Pleva (O - FC ViOn Zlaté Moravce), Dawid Plizga (P - Górnik Łęczna), Peter Šulek (P - MFK Karviná), Jakub Yunis (N - SK Sigma Ołomuniec)

GKS Tychy  
Przychodzą: Edgar Bernhardt (P - Stal Mielec), Jan Biegański (P - junior), Szymon Bielusiak (O - junior), Keon Daniel (P - brak klubu), Konrad Jałocha (B - Legia Warszawa), Damian Nieśmiałowski (N - Garbarnia Kraków), Konrad Pipia (O - rezerwy), Eduards Višņakovs (N - RFS Ryga), Jakub Vojtuš (N - Miedź Legnica)

Odchodzą: Dawid Błanik (P - Pogoń Szczecin), Rafał Dobroliński (B - ?), Piotr Fortuna (P - Soła Oświęcim), Seweryn Gancarczyk (O - Rozwój Katowice), Oskar Kubik (B - Ruch Zdzieszowice), Adrian Łuszkiewicz (P - Górnik Łęczna), Mateusz Pańkowski (O - Soła Oświęcim), Jakub Piątek (P - ?), Marcin Radzewicz (P - Polonia Bytom), Dawid Rogalski (N - ?), Wojciech Szumilas (P - Legionovia Legionowo), Remigiusz Szywacz (O - Stomil Olsztyn)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Marcin Flis (P - Piast II Gliwice), Aleksander Komor (O - powrót po kontuzji), Martin Košťál (P - Wisła Kraków), Mikołaj Lebedyński (N - Wisła Płock), Adrian Łuszkiewicz (P - GKS Tychy), Przemysław Mizgała (P - Raków Częstochowa), Sergei Mošnikov (P - PS Kemi Kings), Dawid Plizga (P - GKS Katowice), Damian Podleśny (B - Lechia Gdańsk), Damian Warchoł (P - MKS Kluczbork), Jurij Wereszczak (N - Atlantas Kłajpeda), Michał Żebrakowski (N - Arka Gdynia), Filip Serečin (FC Lokomotíva Koszyce)

Odchodzą: Piotr Pacek (P - ?), Patryk Rojek (B - Motor Lublin), Maciej Wrzosek (B - Lublinianka Lublin)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Deleu (O - Cracovia), Petteri Forsell (P - Örebro SK), Mateusz Piątkowski (N - Wisła Płock), Michał Pojasek (O - rezerwy), Mateusz Zatwarnicki (P - rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Cieślik (P - Stal Brzeg), Tamás Egerszegi (P - Vasas SC), Gracjan Jaroch (N - Błękitni Stargard), Jakub Vojtuš (N - GKS Tychy), Tomasz Żyliński (N - Stal Stalowa Wola)

Odra Opole  
Przychodzą: Sebastian Bonecki (P - Zagłębie Lubin), Sebastian Bryłka (P - junior), Mateusz Czyżycki (P - Siarka Tarnobrzeg), David Ledecký (N - Górnik Zabrze), Tomáš Mikinič (P - MFK Lokomotíva Zvolen), Maciej Turek (B - junior), Aleksander Kram (junior), Damian Lisoń (junior), Denis Smolarek (junior), Jakub Pietrakowski (junior), Maciej Styrczula (junior), Przemysław Chodorek (junior)

Odchodzą: Bartosz Kowalczyk (B - Legionovia Legionowo), Daisuke Matsui (P - Yokohama FC), Michał Sypek (P - Ruch Zdzieszowice), Paweł Wojciechowski (N - Ruch Chorzów)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Daniel Boateng (O - Raków Częstochowa), Robert Candrea (P - ASA Târgu Mureș), Filip Jazvić (N - Arka Gdynia), Grzegorz Kochalski (O - junior), Mario Martínez (P - Puerto Rico FC), Matej Podlogar (N - NK Triglav (Kranj)), Ante Vukušić (N - FK Tosno), Aitor Castro (brak klubu)

Odchodzą: Sebastian Chruściel (O - AÉ Karaïskákis), Robert Janicki (P - Warta Poznań), Nildo (N - ?), Krystian Popiela (P - Unia Tarnów), Ville Salmikivi (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jakub Wawszczyk (O - KP Starogard Gdański), Maciej Wolski (P - ŁKS Łódź)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Mavroudís Bougaḯdis (O - GAIS), Damian Chmiel (P - powrót po kontuzji), Arkadiusz Jaworski (P - rezerwy), Filip Modelski (O - Bytovia Bytów), Guga Palawandiszwili (P - Torpedo Kutaisi), Łukasz Zakrzewski (O - BKS Stal Bielsko-Biała), Bartłomiej Kręcichwost (rezerwy), Kamil Koszela (Pogoń 1945 Staszów)

Odchodzą: Krystian Kujawa (O - ROW 1964 Rybnik), Mariusz Magiera (O - GKS Bełchatów), Damian Oczko (P - BKS Stal Bielsko-Biała), Tomasz Podgórski (P - ?), Marcin Sierczyński (O - GKS Bełchatów), Szymon Sobczak (P - Stal Mielec), Szymon Szymański (P - Rekord Bielsko-Biała), Szymon Zgarda (P - Motor Lublin)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Dawid Gargasz (B - Soła Oświęcim), Ziggy Gordon (O - Jagiellonia Białystok), Meik Karwot (O - Górnik Zabrze), Przemysław Płacheta (P - SG Sonnenhof Grossaspach), Przemysław Rodak (O - rezerwy), Andrzej Rybski (P - Chojniczanka Chojnice), Patryk Izdebski (rezerwy)

Odchodzą: Cezary Demianiuk (N - Orlęta Radzyń Podlaski), Paweł Garyga (P - ?), Łukasz Jegliński (P - rezerwy), Dawid Kieplin (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Seiya Kitano (N - Pogoń II Szczecin), Piotr Krawczyk (N - Orlęta Radzyń Podlaski), Sebastian Krawczyk (O - rezerwy), Paweł Łydkowski (O - SPAL 2013 (j)), Adrian Małachowski (P - Znicz Pruszków), Michał Panufnik (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Miroslav Pastva (P - FC Ibach), Krystian Stępniowski (B - Cracovia)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Krzysztof Drzazga (N - Chojniczanka Chojnice), Patryk Fryc (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Martin Košťál (P - Wisła Kraków), Miłosz Mleczko (B - Lech Poznań), Konrad Stępień (O - Siarka Tarnobrzeg), Dawid Górski (junior), Denis Čery (MFK Lokomotíva Zvolen), Eduard Hryhorenko (FK Panevėžys), Krystian Buła (SMS Kraków (j)), Marcel Wilczyński (junior)

Odchodzą: Łukasz Furtak (O - Garbarnia Kraków), Bartosz Kaszubowski (N - Watra Białka Tatrzańska), Mateusz Leleno (P - Legionovia Legionowo), Andrzej Sobieszczyk (B - Motor Lublin), Robert Ziętarski (P - Gwardia Koszalin)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Dariusz Formella (P - Pogoń Szczecin), Jakub Jastrzębski (B - MKS Myszków), Kamil Kościelny (O - Wigry Suwałki), Oskar Krzyżak (O - rezerwy), Artiom Rachmanow (O - Czornomoreć Odessa), Adam Radwański (P - Widzew Łódź), Miłosz Szczepański (P - Legia Warszawa), Jakub Szumski (B - Legia Warszawa), Filip Wichman (B - Yokohama SCC), Mateusz Zachara (N - CD Tondela)

Odchodzą: Daniel Boateng (O - Olimpia Grudziądz), Jakub Górski (B - Wierzyca Pelplin), Gracjan Kuśmierek (P - Legionovia Legionowo), Przemysław Mizgała (P - Górnik Łęczna, ?), Aghwan Papikjan (P - ?), Paweł Piceluk (N - Warta Poznań), Bartosz Szcząber (P - Soła Oświęcim), Tomasz Wróbel (P - Rozwój Katowice)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Mateusz Bogusz (P - junior), Adrian Dąbrowski (P - junior), Hubert Kotus (O - Błękitni Stargard), Jakub Kowalski (P - GKS II Tychy), Mateusz Majewski (N - Legia II Warszawa), Bartosz Nowakowski (N - junior), Władisław Romanow (P - Septemwri Sofia), Bartłomiej Wdowik (P - junior), Paweł Wojciechowski (N - Odra Opole)

Odchodzą: Jakub Bielecki (B - junior), Kacper Czajkowski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sławomir Jaworski (N - Gwarek Tarnowskie Góry), Dominik Małkowski (O - junior), Bartosz Nowak (P - Stal Mielec), Adam Pazio (O - ?), Adam Setla (N - Gwardia Koszalin), Łukasz Siedlik (N - Stal Stalowa Wola)

Stal Mielec  
Przychodzą: Jakub Arak (N - Lechia Gdańsk), Martin Dobrotka (O - FC ViOn Zlaté Moravce), Rafał Drożdżal (O - rezerwy), Bartosz Nowak (P - Ruch Chorzów), Kacper Sadłocha (N - rezerwy), Žiga Škoflek (P - NK Aluminij (Kidričevo)), Szymon Sobczak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Josip Šoljić (P - ACS Poli Timișoara), Patryk Zygmunt (rezerwy), Piotr Goliasz (rezerwy)

Odchodzą: Edgar Bernhardt (P - GKS Tychy), Dorian Buczek (N - Resovia), Mateusz Cholewiak (P - Śląsk Wrocław), Momcził Cwetanow (P - Sławija Sofia), Angeł Grynczow (O - Spartak Plewen), Tomasz Libera (B - SV Donaustauf), Konrad Misztal (P - Czarni Połaniec)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Igor Biedrzycki (O - Huragan Morąg), Lukáš Kubáň (O - Sandecja Nowy Sącz), Remigiusz Szywacz (O - GKS Tychy), Tomasz Wełnicki (O - Legia II Warszawa)

Odchodzą: Milen Gamakow (P - Lechia Gdańsk)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Bartosz Olszewski (O - Legia II Warszawa), Jakub Świątek (P - junior), Damian Węglarz (B - Jagiellonia Białystok), Przemysław Żukowski (P - rezerwy), Mateusz Żyro (O - Legia Warszawa)

Odchodzą: Luka Asatiani (O - Jagiellonia Białystok (j)), Łukasz Budziłek (B - Pogoń Szczecin), Radosław Bukacki (P - Kotwica Kołobrzeg), Kamil Kościelny (O - Raków Częstochowa), Krzysztof Wołkowicz (P - Kotwica Kołobrzeg), Przemysław Wróbel (B - ?)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Bartłomiej Babiarz (P - GS Apóllon Smýrnis), Konrad Kumor (O - rezerwy), Martin Pribula (P - powrót po kontuzji), Tymoteusz Puchacz (O - Lech Poznań), Callum Rzonca (P - North Ferriby United AFC), Mikołaj Gądek (rezerwy)

Odchodzą: Michał Kieca (P - Piast Żmigród), Wojciech Łuczak (P - ŁKS Łódź), Terence Makengo (N - ?), Łukasz Mozler (P - Piast Żmigród), Arkadiusz Najemski (O - Legia Warszawa), Bartosz Pikul (P - Stal Rzeszów)

 

Napisz do nas