[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 18 lipca 2018, 22:45:21

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Nabil Aankour (P - Korona Kielce), Maksymilian Banaszewski (P - Stal Mielec), Goran Cvijanović (P - Korona Kielce), Karol Danielak (P - Chrobry Głogów), Szymon Drewniak (P - Cracovia), Michał Janota (P - Stal Mielec), Krzysztof Kiercz (O - Stal Mielec), Adrian Klimczak (P - Olimpia Grudziądz), Aleksandyr Kolew (N - Sandecja Nowy Sącz), Kacper Krzepisz (B - rezerwy), Christian Maghoma (O - Tottenham Hotspur FC (rezerwy)), Luka Marić (O - Dinamo Bukareszt), Oskar Repka (O - Karlsruher SC (j)), Marcin Staniszewski (B - Puszcza Niepołomice), Samuel Štefánik (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Robert Sulewski (O - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Szczepaniak (P - Piast Gliwice), Bartosz Nowicki (rezerwy), Mariusz Sławek (rezerwy), Mateusz Młyński (rezerwy), Michał Molenda (rezerwy)

Odchodzą: Adam Danch (O - AS Néa Salamís Ammochóstou), Enrique Esqueda (N - ?), Krzysztof Janus (P - Odra Opole), Rubén Jurado (P - AÉL (Limassol)), Yannick Kakoko (P - Football 1991 Dudelange), Siergiej Kriwiec (P - Dinamo Brześć), Patryk Kun (P - Raków Częstochowa), Antoni Łukasiewicz (P - ?), Michał Marcjanik (O - Empoli FC), Grzegorz Piesio (P - GKS Katowice), Krzysztof Pilarz (B - Olimpia Elbląg), Achilléas Poúngouras (O - Panathinaïkós AÓ ), Oskar Repka (O - Chrobry Głogów), Oskar Ryk (P - Gryf Wejherowo ), Krzysztof Sobieraj (O - ?), Mateusz Szwoch (P - Wisła Płock), Marcin Warcholak (O - Wisła Płock), Szymon Więckowicz (B - Gryf Wejherowo)

Cracovia  
Przychodzą: Marcin Budziński (P - Melbourne City FC), Marcin Cebula (P - Korona Kielce), Adrian Danek (P - Sandecja Nowy Sącz), Elady (P - Real Murcia CF) , Maciej Gostomski (B - Korona Kielce), Mateusz Jarzynka (O - Avia Świdnik), Adrian Kajpust (O - junior) , Gerard Oliva (N - UCAM Murcia CF), Filip Piszczek (N - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Serafin (P - Lech Poznań), Mateusz Szczepaniak (P - Piast Gliwice), Patryk Zaucha (P - junior), Douglas Dias (CERAA São Mateus), Hubert Przybycień (junior), Łukasz Jaskowski (junior), Matheus Santos (?), Vinícius Ferreira (?)

Odchodzą: Nicolai Brock-Madsen (N - Birmingham City FC), Adam Deja (P - ?), Szymon Drewniak (P - Arka Gdynia, ?), Matic Fink (O - Çaykur Rizespor Kulübü), Krzysztof Piątek (N - Genoa CFC 1893), Deniss Rakels (P - Riga FC), Krystian Stępniowski (B - ?)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Wiktor Biedrzycki (P - Stomil Olsztyn), Karol Jaksik (O - rezerwy), Jesús Jiménez (P - CF Talavera de la Reina), Mateusz Kopia (O - rezerwy), Krzysztof Kubica (P - rezerwy), Mateusz Kulanek (O - rezerwy), David Ledecký (N - Odra Opole), Bartosz Marchewka (N - Rozwój Katowice), Kacper Michalski (O - rezerwy), Wiktor Patrzykąt (O - Warta Poznań), Szymon Pawłowski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Praszelik (P - Legia Warszawa), Adam Ryczkowski (N - Chojniczanka Chojnice), Kamil Surowiec (O - rezerwy), Daniel Ściślak (P - rezerwy), Filip Żagiel (P - Odra Opole), Kacper Kołotyło (Stadion Śląski Chorzów (j)), Krystian Bartoszek (BKS Lublin (j))

Odchodzą: Sandi Arčon (P - ?), Paweł Bochniewicz (O - Salernitana Calcio 1919), Erik Grendel (P - FC Spartak Trnava), Wojciech Hajda (P - kontuzja), Grzegorz Kasprzik (B - ?), Damian Kądzior (P - GNK Dinamo (Zagrzeb)), Rafał Kurzawa (P - ACF Fiorentina, Galatasaray SK), Ołeksandr Szeweluchin (O - ?), Mateusz Wieteska (O - Legia Warszawa)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Martin Adamec (P - SK Niederösterreich Sankt Pölten II), Marcin Cebula (P - Korona Kielce), Luka Gugeszaszwili (B - Podlasie Biała Podlaska), Wiktor Kaczorowski (B - junior), Lukas Klemenz (O - GKS Katowice), Patryk Klimala (N - Wigry Suwałki), Kyle Lafferty (N - Heart of Midlothian FC), Szymon Łapiński (P - junior), Mateusz Machaj (P - Chrobry Głogów), Michał Ozga (O - junior), Grzegorz Sandomierski (B - brak klubu), Artur Sobiech (N - SV Darmstadt 98)

Odchodzą: Przemysław Frankowski (P - Bursaspor Kulübü, Columbus Crew, Galatasaray SK, Legia Warszawa, Chicago Fire), Mariusz Pawełek (B - GKS Katowice), Dawid Szymonowicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Marek Wasiluk (O - Chrobry Głogów)

Korona Kielce  
Przychodzą: Wato Arweladze (N - Lokomotiwi Tbilisi), Maciej Firlej (P - Ślęza Wrocław), Maciej Górski (N - Chojniczanka Chojnice), Rafał Grzelak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Amer Halilić (N - NK Vitez), Kornel Kordas (O - Stal Rzeszów) , Maik Lukowicz (N - Braunschweiger TSV Eintracht 1895 II), Jakub Osobiński (B - junior) , Artur Piróg (P - junior) , Kacper Przybyłko (N - powrót po kontuzji), Oktawian Skrzecz (P - GKS Katowice), Paweł Sokół (B - Manchester City FC (rezerwy)), Daniel Pedersen (Århus GF), Felicio Brown Forbes (Amkar Perm), Yaffa Yusupha (brak klubu)

Odchodzą: Nabil Aankour (P - Arka Gdynia), Zlatan Alomerović (B - Lechia Gdańsk), Marcin Cebula (P - Cracovia, Jagiellonia Białystok), Goran Cvijanović (P - Arka Gdynia), Radek Dejmek (O - Páfos FC), Michał Dziubek (O - Górnik Łęczna), Maciej Gostomski (B - Cracovia), Nika Kaczarawa (N - AS Anórthossis Ammochóstou), Sanel Kapidžić (N - ?), Ákos Kecskés (O - FC Lugano), Jacek Kiełb (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krystian Miś (O - Wisła Płock), Mateusz Możdżeń (P - Lech Poznań, CSKA Sofia)

Lech Poznań  
Przychodzą: Tomasz Cywka (P - Wisła Kraków), Mateusz Możdżeń (P - Korona Kielce), Maciej Orłowski (O - rezerwy), Pedro Tiba (P - GD Chaves), Wiktor Pleśnierowicz (O - rezerwy), Hubert Sobol (P - rezerwy), Damian Szymański (P - Wisła Płock), Karol Szymański (B - Polonia Środa Wielkopolska), Paweł Tomczyk (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Manólis Siópis (Paniónios GSS)

Odchodzą: Nicklas Bärkroth (P - Djurgårdens IF ), Ołeksij Chobłenko (N - Dinamo Brześć), Emir Dilaver (O - GNK Dinamo (Zagrzeb)), Elvir Koljić (N - FK Krupa (Krupa na Vrbasu)), Radosław Majewski (P - Pogoń Szczecin), Jakub Moder (P - Odra Opole), Bartosz Mrozek (B - Elana Toruń), Jakub Serafin (P - Cracovia), Mario Šitum (P - GNK Dinamo (Zagrzeb))

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Zlatan Alomerović (B - Korona Kielce), Jakub Arak (N - Stal Mielec), Karol Fila (P - Chojniczanka Chojnice), Jarosław Kubicki (P - Zagłębie Lubin), Karol Landowski (P - Górnik II Zabrze), Mateusz Lewandowski (O - Śląsk Wrocław), Michał Mak (P - Śląsk Wrocław), Tomasz Makowski (P - Górnik Łęczna) , Egy Maulana Vikri (P - ?), Daniel Mikołajewski (P - Stomil Olsztyn), Mateusz Sopoćko (P - junior) , Jakub Kapuściński (junior), Marcel Wszołek (junior), Piotr Gryszkiewicz (junior)

Odchodzą: Milen Gamakow (P - Sławija Sofia), Gérson (O - ?), Miłosz Kałahur (O - Sandecja Nowy Sącz ), Miloš Krasić (P - ?), Grzegorz Kuświk (N - ?), Marco Paixão (N - Altay SK), Sebastian Mila (P - ?), Mato Miloš (O - HNK Hajduk (Split)), João Oliveira (P - Lausanne-Sports), Simeon Sławczew (P - Qarabağ Ağdam), Jakub Wawrzyniak (O - ?), Rafał Wolski (P - Wisła Kraków), Oliver Zelenika (B - ?)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Carlitos (N - Wisła Kraków), Steliano Filip (O - HNK Hajduk (Split)), Przemysław Frankowski (P - Jagiellonia Białystok), Hildeberto Pereira (P - Northampton Town FC), Mateusz Hołownia (O - Ruch Chorzów), José Kanté (N - Wisła Płock), Sandro Kulenović (N - Juventus FC (ME)), Radosław Majecki (B - Stal Mielec), Konrad Michalak (P - Wisła Płock), Cezary Miszta (B - rezerwy), Dominik Nagy (P - Ferencvárosi TC), Tomasz Nawotka (O - Zagłębie Sosnowiec), Aleksandar Pantić (O - Dynamo Kijów), Damian Szymański (P - Wisła Płock), Patryk Szysz (N - Górnik Łęczna), Mateusz Wieteska (O - Górnik Zabrze), Mateusz Żyro (O - Wigry Suwałki), Anthony Jung (Brøndbyernes IF), Eldin Omerović (FK Sloboda (Tuzla)), Nihad Mujakić (FK Sarajevo)

Odchodzą: Robert Bartczak (P - Wigry Suwałki ), Łukasz Broź (O - ?), Hildeberto Pereira (P - rezerwy), Brian Iloski (P - rezerwy), Michał Kopczyński (P - Wellington Phoenix FC), Maurício (O - SS Lazio), Arkadiusz Najemski (O - Wigry Suwałki), Cristian Pasquato (N - rezerwy), Mateusz Praszelik (P - rezerwy, Górnik Zabrze), Łukasz Turzyniecki (O - kontuzja)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Anton Kanibołoćkyj (B - Qarabağ Ağdam), Henrik Ojamaa (P - HNK Gorica), Artur Pikk (O - MFK Ružomberok), Błażej Skórski (P - Wisła Kraków), Jan Szpaderski (B - rezerwy) , Lucjan Zieliński (P - MKS Kluczbork)

Odchodzą: Michał Bartkowiak (P - ?), Mladen Bartulović (P - ?), Deleu (O - Chojniczanka Chojnice), Karol Gardzielewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Mariusz Idzik (N - Warta Poznań), Paweł Kapsa (B - Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Mystkowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Smołuch (B - Pogoń Siedlce ), Fryderyk Stasiak (O - Stal Stalowa Wola )

Piast Gliwice  
Przychodzą: Przemysław Banaszak (N - Chełmianka Chełm), Paweł Brożek (N - Wisła Kraków), Jorge Félix (N - Club Lleida Esportiu), Przemysław Kita (N - Warta Poznań), Tomasz Mokwa (O - GKS Katowice), Michael Olczyk (O - Olimpia Grudziądz), Piotr Parzyszek (N - PEC Zwolle), Patryk Sokołowski (P - Wigry Suwałki), Michał Bodys (rezerwy), Remigiusz Borkała (rezerwy), Sebastian Pociecha (rezerwy)

Odchodzą: Karol Angielski (N - Wisła Płock), Martin Bukata (P - Benevento Calcio), Łukasz Krakowczyk (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Adam Mójta (O - Pogoń Siedlce), Dario Rugašević (O - ?), Mateusz Szczepaniak (P - Cracovia, Arka Gdynia), Saša Živec (P - AS Omónia Lefkossías)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Soufian Benyamina (N - FC Hansa Rostock), Jędrzej Grobelny (B - rezerwy), Zvonimir Kožulj (P - HNK Hajduk (Split)), Radosław Majewski (P - Lech Poznań), Mariusz Malec (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), David Stec (O - SK Niederösterreich Sankt Pölten), Stanisław Wawrzynowicz (P - rezerwy) , Maciej Żurawski (P - rezerwy), Hubert Sadowski (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Kort (P - Wisła Kraków), Rafał Maćkowski (P - Wigry Suwałki), Rafał Murawski (P - ?), Patryk Paczuk (P - Legionovia Legionowo), Damian Pawłowski (P - Wigry Suwałki), Jakub Piotrowski (P - KRC Genk), Morten Rasmussen (N - ?), Aron Stasiak (N - Wigry Suwałki), Sebastian Walukiewicz (O - AC Chievo Verona, AS Roma, FC Internazionale Milano), Łukasz Zwoliński (N - HNK Gorica)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Farshad Ahmadzadeh (P - Persepolis Teheran), Bartosz Boruń (P - junior), Damian Gąska (P - Wigry Suwałki), Wojciech Golla (O - NEC (Nijmegen)), Gracjan Korytkowski (B - junior), Jakub Łabojko (P - Raków Częstochowa), Mateusz Radecki (P - Wigry Suwałki), Piotr Samiec-Talar (N - junior) , Daniel Szczepan (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dariusz Szczerbal (B - Piast Żmigród)

Odchodzą: Sebastian Bergier (N - Stal Mielec), Dominik Budzyński (B - ŁKS Łódź), Boban Jović (O - Bursaspor Kulübü), Adam Kokoszka (O - ?), Jakub Kosecki (P - Adana Demirspor Kulübü), Mateusz Lewandowski (O - Lechia Gdańsk), Adrian Łyszczarz (P - GKS Katowice), Michał Mak (P - Lechia Gdańsk), Konrad Poprawa (O - Wigry Suwałki), Tim Rieder (O - FC Augsburg), Sito Riera (P - ?), Mathieu Scalet (P - Garbarnia Kraków)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Jakub Bartosz (O - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Grabowski (O - Lech II Poznań), Riccardo Grym (P - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 (j)), Dawid Kort (P - Pogoń Szczecin), Mateusz Lis (B - Raków Częstochowa), Rafał Pietrzak (O - Zagłębie Lubin) , Asmir Suljić (P - brak klubu), Maciej Śliwa (P - junior) , Rafał Wolski (P - Lechia Gdańsk), Piotr Żemło (O - Wisła Puławy)

Odchodzą: Denys Bałaniuk (N - Arsenał Kijów), Petar Brlek (P - Genoa CFC 1893), Paweł Brożek (N - Piast Gliwice), Carlitos (N - Legia Warszawa), Julián Cuesta (B - AS Áris (Saloniki)), Tomasz Cywka (P - Lech Poznań), Arkadiusz Głowacki (O - ?), Iván González (O - RC Recreativo de Huelva ), Pol Llonch (P - Willem II Tilburg), Nikola Mitrović (P - ?), Błażej Skórski (P - Miedź Legnica), Asmir Suljić (P - NK Olimpija (Lublana)), Fran Vélez (O - ? )

Wisła Płock  
Przychodzą: Tomasz Andrzejewski (P - Escola Varsovia Warszawa), Karol Angielski (N - Piast Gliwice), Maksymilian Banaszewski (P - Stal Mielec), Carlitos (P - AS Anórthossis Ammochóstou), Krystian Miś (O - Korona Kielce), Ricardinho (P - FK Tosno) , Mateusz Szwoch (P - Arka Gdynia), Marcin Warcholak (O - Arka Gdynia), Patryk Wieliczko (P - Olimpia Elbląg), Marcel Zapytowski (B - junior) , Bartłomiej Żynel (B - FC Salzburg), Patryk Cieślak (Escola Varsovia Warszawa)

Odchodzą: Kamil Biliński (N - Raków Częstochowa, Dinamo Bukareszt), José Kanté (N - Legia Warszawa), Seweryn Kiełpin (B - Stal Mielec), Konrad Michalak (P - Legia Warszawa), Arkadiusz Reca (P - Atalanta BC), Maksymilian Rogalski (P - ?), Kamil Sylwestrzak (O - Chojniczanka Chojnice), Damian Szymański (P - Spartak Moskwa, Lech Poznań, Legia Warszawa)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Damjan Bohar (P - NK Maribor), Adam Borkowski (N - rezerwy), Kacper Chodyna (P - rezerwy), Mateusz Kuchta (B - Odra Opole), Patryk Mucha (P - rezerwy), Olaf Nowak (N - rezerwy), Kamil Piątkowski (O - rezerwy), Łukasz Poręba (P - rezerwy), Artur Siemaszko (N - Stomil Olsztyn), Władisław Sirotow (P - Zienit-2 Sankt Petersburg), Artur Sobiech (N - SV Darmstadt 98)

Odchodzą: Konrad Andrzejczak (P - GKS Katowice), Jarosław Kubicki (P - Lechia Gdańsk), Martin Nešpor (N - SK Sigma Ołomuniec), Rafał Pietrzak (O - Wisła Kraków ), Serafin Szota (O - Odra Opole), Aleksandar Todorovski (O - FK Radnički (Nisz))

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Adrian Czaplak (B - Sarmacja Będzin) , Mello (P - Ruch Chorzów), Jakub Pawlik (P - rezerwy) , Piotr Polczak (O - Astra Giurgiu), Junior Torunarigha (N - TSV Alemannia Aachen 1900), Dejan Vokič (P - NK Triglav (Kranj)), Mateusz Wyjadłowski (Wisła Kraków (j)), Michael Heinloth (NEC (Nijmegen))

Odchodzą: Konrad Kumor (O - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Rafał Makowski (P - Radomiak Radom), Patryk Mularczyk (P - GKS Bełchatów ), Tomasz Nawotka (O - Legia Warszawa), Robert Sulewski (O - Arka Gdynia)

 

Napisz do nas