[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 16 listopada 2018, 16:18:43

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Anglia

Anglia

 
Przychodzą: Krystian Bielik (O - Arsenal FC (rezerwy) -> Charlton Athletic FC), Marcin Brzozowski (B - rezerwy -> Queens Park Rangers FC), Marcin Bułka (B - rezerwy -> Chelsea FC), Krystian Burzyński (B - Nantwich Town FC -> Kidsgrove Athletic FC), Maciej Dąbrowski (B - Hibernian FC -> Berwick Rangers FC), Łukasz Fabiański (B - Swansea City AFC -> West Ham United FC), Kamil Grabara (B - rezerwy -> Liverpool FC), Bartosz Kapustka (P - SC Freiburg -> Leicester City FC), Mateusz Klich (P - FC Utrecht -> Leeds United FC), Sebastian Małkowski (B - powrót po kontuzji -> Boston United FC), Michał Motyl (N - brak klubu -> PFC Victoria London), Paweł Olkowski (O - brak klubu -> Bolton Wanderers FC), Łukasz Paczkowski (P - ? -> PFC Victoria London), Mateusz Paczkowski (P - ? -> PFC Victoria London), Ben Starosta (O - ? -> Harworth Colliery FC), Maksymilian Stryjek (B - Sunderland AFC -> Eastleigh FC), Dawid Szczepaniak (B - Airbus UK Broughton FC -> Morecambe FC), Grzegorz Węglarski (B - brak klubu -> PFC Victoria London), Michał Żyro (N - Charlton Athletic FC -> Wolverhampton Wanderers FC)

Odchodzą: Krystian Bielik (O - Walsall FC -> Arsenal FC (rezerwy)), Krystian Burzyński (B - Nantwich Town FC -> Kidsgrove Athletic FC), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC -> Çaykur Rizespor Kulübü), Bartosz Kapustka (P - Leicester City FC -> Oud-Heverlee Leuven), Grzegorz Krychowiak (P - West Bromwich Albion FC -> Łokomotiw Moskwa), Artur Krysiak (B - Yeovil Town FC -> FK Bodø/Glimt), Dawid Krzemień (P - PFC Victoria London -> Ruch Radzionków), Łukasz Niemiec (P - PFC Victoria London -> Chemik Kędzierzyn-Koźle), Maksymilian Stryjek (B - Sunderland AFC -> Eastleigh FC), Michał Żyro (N - Charlton Athletic FC -> Wolverhampton Wanderers FC, Wolverhampton Wanderers FC -> Pogoń Szczecin)

Arabia Saudyjska

Arabia Saudyjska

 
Przychodzą: Łukasz Gikiewicz (N - Al-Faisaly SC -> Al-Batin FC)

Odchodzą:

Australia

Australia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Marcin Budziński (P - Melbourne City FC -> Cracovia), Adrian Mierzejewski (P - Sydney FC -> Changchun Yatai)

Austria

Austria

 
Przychodzą: Paweł Matuszak (P - SV Oberndorf -> SVg Purgstall), Daniel Mikołajczyk (O - Mauerwerk Sport Admira -> SC Wiener Viktoria), Martin Pajaczkowski (P - Wiener SC -> Floridsdorfer AC), Piotr Pawłowski (N - SV Mattersburg II -> FC Mauerwerk)

Odchodzą: Paweł Matuszak (P - SV Oberndorf -> SVg Purgstall), Daniel Mikołajczyk (O - Mauerwerk Sport Admira -> SC Wiener Viktoria), Martin Pajaczkowski (P - Wiener SC -> Floridsdorfer AC), Piotr Pawłowski (N - SV Mattersburg II -> FC Mauerwerk), Mateusz Szczur (O - USV Kirnberg -> KP Brzeg Dolny), Bartłomiej Żynel (B - FC Salzburg -> Wisła Płock)

Belgia

Belgia

 
Przychodzą: Bartosz Kapustka (P - Leicester City FC -> Oud-Heverlee Leuven), Jakub Piotrowski (P - Pogoń Szczecin -> KRC Genk), Patryk Suchomski (N - powrót po kontuzji -> VVC Beernem)

Odchodzą: Łukasz Teodorczyk (N - RSC Anderlecht -> Udinese Calcio)

Chiny

Chiny

 
Przychodzą: Adrian Mierzejewski (P - Sydney FC -> Changchun Yatai)

Odchodzą:

Chorwacja

Chorwacja

 
Przychodzą: Damian Kądzior (P - Górnik Zabrze -> GNK Dinamo (Zagrzeb)), Krystian Nowak (O - Paniónios GSS -> NK Slaven (Koprivnica)), Łukasz Zwoliński (N - Pogoń Szczecin -> HNK Gorica)

Odchodzą:

Cypr

Cypr

 
Przychodzą: Jakub Kosiorek (B - FC Anker Wismar -> Énossis Néon Paralimníou), Patryk Procek (B - GKS Katowice -> AÉL (Limassol)), Mateusz Taudul (B - AÉ Zakakíou -> Omónia Aradíppou), Bruno Żołądź (P - Stal Stalowa Wola -> AS Othéllos Athiénou)

Odchodzą: Aleksander Majerz (P - ÉN Achyrónas Liopetríou -> SG Aufbau Boizenburg), Mateusz Taudul (B - AÉ Zakakíou -> Omónia Aradíppou)

Czechy

Czechy

 
Przychodzą: Jakub Legierski (N - Tempo Puńców -> TJ Lokomotiva Petrovice), Dawid Piekielny (O - MKS Lędziny -> TJ Lokomotiva Petrovice), Seweryn Wojciechowski (P - Beskid 09 Skoczów -> FK Baník Albrechtice)

Odchodzą: Jakub Knyrek (P - FC Slavia Hradec Králové -> Świt Skolwin (Szczecin)), Krystian Majerczyk (B - TJ Lokomotiva Petrovice -> Beskid Andrychów)

Dania

Dania

 
Przychodzą:

Odchodzą: Robert Dziedzina (O - Århus GF II -> Odra Ścinawa)

Francja

Francja

 
Przychodzą: Rafał Kurzawa (P - Górnik Zabrze -> Amiens SC)

Odchodzą: Ludovic Obraniak (P - AJ Auxerre -> koniec kariery)

Gibraltar

Gibraltar

 
Przychodzą: Aleksander Januszkiewicz (P - Stal Brzeg -> Lynx FC)

Odchodzą: Przemysław Zabielski (P - FC Bruno's Magpies -> ?)

Grecja

Grecja

 
Przychodzą: Maciej Czyżniewski (B - ? -> APÓ Níki Traganoú), Kamil Król (N - AS Néstos Chryssoúpolis -> Panargiakós APÓ), Kamil Król (N - Panargiakós APÓ -> Mandraïkós AÓ)

Odchodzą: Piotr Grzelczak (N - AÓ Plataniá Chaníon -> Chojniczanka Chojnice), Kamil Król (N - AS Néstos Chryssoúpolis -> Panargiakós APÓ, Panargiakós APÓ -> Mandraïkós AÓ), Krystian Nowak (O - Paniónios GSS -> NK Slaven (Koprivnica))

Hiszpania

Hiszpania

 
Przychodzą: Paweł Kieszek (B - Córdoba CF -> Málaga CF), Marcel Lizak (B - Girona FC -> CF Peralada-Girona B), Adrián Wojcik (N - Antequera CF -> Vélez CF)

Odchodzą: Paweł Kieszek (B - Córdoba CF -> Málaga CF), Marcel Lizak (B - Girona FC -> CF Peralada-Girona B), Przemysław Tytoń (B - RC Deportivo de La Coruña -> ?), Bartosz Wiktoruk (P - Villarreal CF (j) -> Pogoń Siedlce), Adrián Wojcik (N - Antequera CF -> Vélez CF)

Holandia

Holandia

 
Przychodzą: Filip Bednarek (B - vbv De Graafschap -> sc Heerenveen)

Odchodzą: Filip Bednarek (B - vbv De Graafschap -> sc Heerenveen), Wojciech Golla (O - NEC (Nijmegen) -> Śląsk Wrocław), Mateusz Klich (P - FC Utrecht -> Leeds United FC), Filip Kurto (B - Roda JC Kerkrade -> Wellington Phoenix FC), Piotr Parzyszek (N - PEC Zwolle -> Piast Gliwice), Mikołaj Smyłek (B - MVV (Maastricht) -> Legionovia Legionowo)

Irlandia

Irlandia

 
Przychodzą: Szymon Popiela (P - brak klubu -> Nenagh Celtic FC)

Odchodzą:

Islandia

Islandia

 
Przychodzą: Paweł Grudziński (P - Víðir (Garður) -> Njarðvík)

Odchodzą: Paweł Grudziński (P - Víðir (Garður) -> Njarðvík)

Jordania

Jordania

 
Przychodzą:

Odchodzą: Łukasz Gikiewicz (N - Al-Faisaly SC -> Al-Batin FC)

Litwa

Litwa

 
Przychodzą: Patryk Michałek (P - Karkonosze Jelenia Góra -> Koralas Kłajpeda), Dawid Smug (B - Górnik Łęczna -> Atlantas Kłajpeda)

Odchodzą:

Luksemburg

Luksemburg

 
Przychodzą: Michał Augustyn (B - Union Mertert-Wasserbillig -> FC 47 Bastendorf), Dariusz Brzyski (O - powrót po kontuzji -> CS Grevenmacher), Jakub Jarecki (P - FSV Salmrohr -> FC Etzella Ettelbruck), Adrian Kowalski (B - FC Blo Wäiss Medernach -> Union Remich/Bous), Michał Mroch (P - FC Koeppchen Wormeldange -> FC Atert Bissen), Alan Walas (B - ? -> Union Mertert-Wasserbillig)

Odchodzą: Michał Augustyn (B - Union Mertert-Wasserbillig -> FC 47 Bastendorf), Adrian Kowalski (B - FC Blo Wäiss Medernach -> Union Remich/Bous), Michał Mroch (P - FC Koeppchen Wormeldange -> FC Atert Bissen)

Łotwa

Łotwa

 
Przychodzą: Kamil Biliński (N - Wisła Płock -> Riga FC)

Odchodzą:

Niemcy

Niemcy

 
Przychodzą: Gracjan Arkuszewski (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> LSV Neustadt/Spree), Dariusz Baziuk (P - SV 98/07 Mannheim-Seckenheim -> VfB Schönau), Jakub Bednarczyk (P - junior -> TSV Bayer 04 Leverkusen), Rafał Berliński (P - ? -> SpVgg Schwarz-Weiß Düren), David Blacha (P - SV Wehen Wiesbaden -> VfL Osnabrück), Dominik Böttcher (P - Lüneburger SK Hansa -> Niendorfer TSV), Tomasz Bukowski (O - SV Harkebrügge -> VfL Edewecht), Paweł Cwaliński (P - brak klubu -> SG Hamersen/Sittensen), Arkadiusz Czarnecki (O - Pogoń Siedlce -> Greifswalder FC), Marcin Czerwiński (P - FC Blaubeuren -> FC Burlafingen), Rafał Czerwiński (N - FC Blaubeuren -> FC Burlafingen), André Dej (P - Sportfreunde Lotte -> SSV Jahn Regensburg), Adrian Droszczak (O - Falubaz Zielona Góra -> SV 07 Eschwege), Łukasz Duduć (O - Nysa Zgorzelec -> FSV Oderwitz 02), Bartosz Flis (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski -> TSG Neustrelitz), Łukasz Frąszczak (O - SG Letter 05 -> SC Polonia Hannover), Bartosz Gajewski (B - SV Thürnthenning -> TuS Walburgskirchen), Bartosz Gajewski (B - ? -> SV Thürnthenning), Rafał Gikiewicz (B - SC Freiburg -> 1.FC Union Berlin), Gjentijan Haxhijaj (O - FC Blaubeuren -> Türkspor Neu-Ulm), Chris Jastrzembski (P - TSV Schilksee -> TuS Collegia Jübek), Jacek Jerszyński (N - 1.FC Marzahn 94 -> FC Polonia Berlin), Marcin Kamiński (O - VfB Stuttgart 1893 -> Fortuna Düsseldorf 1895), Dominik Kisiel (B - FC Viktoria 1889 Berlin -> VfB Oldenburg), Kacper Kochanowski (P - Falubaz Zielona Góra -> SV 07 Eschwege), Martin Kompalla (B - VfL Bochum 1848 -> SV 19 Straelen), David Kopacz (P - BV Borussia 1909 (Dortmund) (j) -> VfB Stuttgart 1893), Konrad Korczyński (P - SV Altlüdersdorf -> Torgelower FC Greif), Bartosz Kosman (N - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> LSV Neustadt/Spree), Waldemar Kowalczyk (P - SV Harkebrügge -> SV Petersdorf), Wojciech Krauze (P - FC Elmshorn -> VfL Pinneberg), Pascal Kubina (O - MSV 02 Duisburg -> SSVg Velbert 02), Tomasz Kucz (B - junior -> TSV Bayer 04 Leverkusen), Paweł Kudyba (N - 1.FC Romonta Amsdorf 1921 -> VfB IMO Merseburg), Adam Lisiecki (P - Pomorzanin Toruń -> SG 1948 Reppichau), Maciej Liśkiewicz (O - Błękitni Stargard -> TSG Neustrelitz), Maik Lukowicz (N - Braunschweiger TSV Eintracht 1895 II -> VfB Oldenburg), Przemysław Łągiewczyk (P - Malchower SV 90 -> TSG Neustrelitz), Aleksander Majerz (P - ÉN Achyrónas Liopetríou -> SG Aufbau Boizenburg), Andrzej Mazur (P - TSV Bad Blankenburg -> SV 90 Altengottern), Marcin Michalak (B - Kotwica Kołobrzeg -> Niederrhein VfB Speldorf), Mateusz Mika (B - Berliner SC -> 1.FC Novi Pazar 95), Michael Mikołajczuk (B - LSV Neustadt/Spree -> SV Einheit Kamenz), Kamil Mitka (P - SV 07 Nauheim -> VfR Fehlheim 1929), Patryk Nouri (P - SV 07 Eschwege -> SV Neuhof 1910), Jarosław Piątek (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> SV Fortuna Trebendorf), Kevin Pytlik (O - Wuppertaler SV -> Sportfreunde Lotte), Mariusz Ragaman (O - SG Arheilgen -> 1.FC Hochstadt), Maciej Ropiejko (N - ? -> Torgelower FC Greif), Krystian Rudnicki (B - KS Stilon Gorzów Wielkopolski -> FSV Einheit Ueckermünde), Kordian Rudziński (O - Blomberger SV -> SC Bad Salzuflen), Tomasz Rydzak (O - Kotwica Kołobrzeg -> FSV Einheit Ueckermünde), Piotr Rymar (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski -> SV Victoria Seelow), Radosław Sareło (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> FSV 1990 Neusalza-Spremberg), Florian Schikowski (P - Lechia Gdańsk -> SV 19 Straelen), Patrick Schikowski (P - Rot-Weiß Oberhausen -> SC Wiedenbrück 2000), Tomasz Serweta (P - Chrobry Głogów -> FC Anker Wismar), Damian Sieniawski (P - SG Köln-Worringen -> FC Fortuna96 Dingolfing), Artur Spraski (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> SV Fortuna Trebendorf), Radosław Stasiak (O - Morzycko Moryń -> FC Schwedt 02), Daniel Szczepankiewicz (B - Bischofswerdaer FV 08 -> VFC Plauen), Przemysław Szymura (B - FC Dornbreite Lübeck -> FC Schönberg 95), Artur Tumaszyk (B - Ilanka Rzepin -> SV Victoria Seelow), Tomasz Wandzik (O - Sarmacja Będzin -> FC Einheit Wernigerode), Tobiasz Włodarczyk (B - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> SV Fortuna Trebendorf), Konrad Wójtowicz (P - ? -> TV Wiblingen 1905), Damian Zamiar (B - SV Victoria Seelow -> SV 90 Altengottern)

Odchodzą: Gracjan Arkuszewski (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> LSV Neustadt/Spree), Dariusz Baziuk (P - SV 98/07 Mannheim-Seckenheim -> VfB Schönau), David Blacha (P - SV Wehen Wiesbaden -> VfL Osnabrück), Dominik Böttcher (P - Lüneburger SK Hansa -> Niendorfer TSV), Tomasz Bukowski (O - SV Harkebrügge -> VfL Edewecht), Marcin Czerwiński (P - FC Blaubeuren -> FC Burlafingen), Rafał Czerwiński (N - FC Blaubeuren -> FC Burlafingen), André Dej (P - Sportfreunde Lotte -> SSV Jahn Regensburg), Łukasz Derbich (O - FC Einheit Rudolstadt -> Górnik Konin), Łukasz Frąszczak (O - SG Letter 05 -> SC Polonia Hannover), Bartosz Gajewski (B - SV Thürnthenning -> TuS Walburgskirchen), Adam Giesa (P - FC Blaubeuren -> Unia Kosztowy (Mysłowice)), Rafał Gikiewicz (B - SC Freiburg -> 1.FC Union Berlin), Riccardo Grym (P - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 (j) -> Wisła Kraków), Gjentijan Haxhijaj (O - FC Blaubeuren -> Türkspor Neu-Ulm), Paweł Iskra (N - FC Schwedt 02 -> Sparta Węgorzyno), Jakub Jarecki (P - FSV Salmrohr -> FC Etzella Ettelbruck), Chris Jastrzembski (P - TSV Schilksee -> TuS Collegia Jübek), Jacek Jerszyński (N - 1.FC Marzahn 94 -> FC Polonia Berlin), Marcin Kamiński (O - VfB Stuttgart 1893 -> Fortuna Düsseldorf 1895), Bartosz Kapustka (P - SC Freiburg -> Leicester City FC), Rafał Kazior (N - SV Werder Bremen 1899 II -> ?), Dominik Kisiel (B - FC Viktoria 1889 Berlin -> VfB Oldenburg), Martin Kompalla (B - VfL Bochum 1848 -> SV 19 Straelen), David Kopacz (P - BV Borussia 1909 (Dortmund) (j) -> VfB Stuttgart 1893), Konrad Korczyński (P - SV Altlüdersdorf -> Torgelower FC Greif), Jakub Kosiorek (B - FC Anker Wismar -> Énossis Néon Paralimníou), Bartosz Kosman (N - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> LSV Neustadt/Spree), Waldemar Kowalczyk (P - SV Harkebrügge -> SV Petersdorf), Wojciech Krauze (P - FC Elmshorn -> VfL Pinneberg), Pascal Kubina (O - MSV 02 Duisburg -> SSVg Velbert 02), Paweł Kudyba (N - 1.FC Romonta Amsdorf 1921 -> VfB IMO Merseburg), Hubert Laskowski (N - SV Eintracht Elster -> Pogoń 1945 Staszów), Maik Lukowicz (N - Braunschweiger TSV Eintracht 1895 II -> VfB Oldenburg), Mateusz Ławniczak (P - SV Eichede -> Mieszko Gniezno), Przemysław Łągiewczyk (P - Malchower SV 90 -> TSG Neustrelitz), Paweł Łukasik (N - FC Blaubeuren -> Polonia Lidzbark Warmiński), Andrzej Mazur (P - TSV Bad Blankenburg -> SV 90 Altengottern), Mateusz Mika (B - Berliner SC -> 1.FC Novi Pazar 95), Michael Mikołajczuk (B - LSV Neustadt/Spree -> SV Einheit Kamenz), Kamil Mitka (P - SV 07 Nauheim -> VfR Fehlheim 1929), Patryk Nouri (P - SV 07 Eschwege -> SV Neuhof 1910), Damian Paszliński (O - LSV Neustadt/Spree -> Widzew Łódź), Jarosław Piątek (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> SV Fortuna Trebendorf), Eugen Polanski (P - TSG 1899 Hoffenheim -> ?), Kacper Przybyłko (N - 1.FC Kaiserslautern II -> Philadelphia Union), Kevin Pytlik (O - Wuppertaler SV -> Sportfreunde Lotte), Vincent Rabiega (P - BFC Dynamo (Berlin) -> kontuzja), Mariusz Ragaman (O - SG Arheilgen -> 1.FC Hochstadt), Kacper Rak (P - FC Gütersloh 2000 -> Łysica Bodzentyn), Kordian Rudziński (O - Blomberger SV -> SC Bad Salzuflen), Radosław Sareło (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> FSV 1990 Neusalza-Spremberg), Patrick Schikowski (P - Rot-Weiß Oberhausen -> SC Wiedenbrück 2000), Damian Sieniawski (P - SG Köln-Worringen -> FC Fortuna96 Dingolfing), Artur Sobiech (N - SV Darmstadt 98 -> Lechia Gdańsk), Mariusz Sowisło (P - 1.FC Magdeburg -> ?), Artur Spraski (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> SV Fortuna Trebendorf), Łukasz Staroń (N - VfV Borussia 06 Hildesheim -> Foto-Higiena Gać), Kamil Syty (B - VfR Salisso Bad Salzig -> Beskid Andrychów), Daniel Szczepankiewicz (B - Bischofswerdaer FV 08 -> VFC Plauen), Przemysław Szymura (B - FC Dornbreite Lübeck -> FC Schönberg 95), Adam Wiejkuć (P - FV Preussen Eberswalde -> Chemik Police), Tobiasz Włodarczyk (B - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> SV Fortuna Trebendorf), Damian Zamiar (B - SV Victoria Seelow -> SV 90 Altengottern), Mateusz Żebrowski (P - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> ŁKS Łęknica)

Norwegia

Norwegia

 
Przychodzą: Damian Ałdaś (P - FK Tønsberg -> Flint Fotball), Daniel Ciach (O - Elana Toruń -> Staal Jørpeland IL), Bartosz Deręgowski (B - ? -> SK Brann 2), Adam Gołuński (N - GKS Przodkowo -> IL Brodd), Artur Krysiak (B - Yeovil Town FC -> FK Bodø/Glimt)

Odchodzą: Damian Ałdaś (P - FK Tønsberg -> Flint Fotball)

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia

 
Przychodzą: Michał Kopczyński (P - Legia Warszawa -> Wellington Phoenix FC), Filip Kurto (B - Roda JC Kerkrade -> Wellington Phoenix FC)

Odchodzą:

Portugalia

Portugalia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Michał Miśkiewicz (B - CD Feirense -> Korona Kielce)

Rosja

Rosja

 
Przychodzą: Grzegorz Krychowiak (P - West Bromwich Albion FC -> Łokomotiw Moskwa)

Odchodzą: Janusz Gol (P - Amkar Perm -> Cracovia)

Rumunia

Rumunia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Piotr Polczak (O - Astra Giurgiu -> Zagłębie Sosnowiec)

Słowacja

Słowacja

 
Przychodzą: Patryk Małecki (P - Wisła Kraków -> FC Spartak Trnava), Tomasz Nawotka (O - Zagłębie Sosnowiec -> MFK Zemplín Michalovce)

Odchodzą: Mateusz Góra (P - Partizán Bardejov -> Bałtyk Gdynia), Sebastian Szczepański (P - Partizán Bardejov -> Sandecja Nowy Sącz)

Szkocja

Szkocja

 
Przychodzą: Leszek Nowosielski (P - Turriff United FC -> Deveronvale FC)

Odchodzą: Maciej Dąbrowski (B - Hibernian FC -> Berwick Rangers FC), Leszek Nowosielski (P - Turriff United FC -> Deveronvale FC)

Szwajcaria

Szwajcaria

 
Przychodzą: Piotr Fortuna (P - Soła Oświęcim -> FC Olten), Bartłomiej Gliniak (O - Stal Rzeszów -> FC Olten), Mateusz Pańkowski (O - Soła Oświęcim -> FC Olten)

Odchodzą:

Szwecja

Szwecja

 
Przychodzą: Janusz Godziszewski (P - Wel Lidzbark -> Polonia Falcons FF), Mateusz Struś (B - Sława Sławno -> Tvärskogs IF), Szymon Wiejak (P - IFK Ås -> Nordvärmlands FF), Adam Wolak (P - Sokół Ostróda -> Skövde AIK)

Odchodzą: Janusz Godziszewski (P - Polonia Falcons FF -> Wel Lidzbark), Szymon Wiejak (P - IFK Ås -> Nordvärmlands FF)

Turcja

Turcja

 
Przychodzą: Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC -> Çaykur Rizespor Kulübü), Jakub Kosecki (P - Śląsk Wrocław -> Adana Demirspor Kulübü), Adam Stachowiak (B - Gazişehir Gaziantep FK -> Denizlispor Kulübü)

Odchodzą: Adam Stachowiak (B - Gazişehir Gaziantep FK -> Denizlispor Kulübü)

USA

USA

 
Przychodzą: Kacper Przybyłko (N - 1.FC Kaiserslautern II -> Philadelphia Union)

Odchodzą:

Walia

Walia

 
Przychodzą: Antoni Sarnowski (B - Rhyl FC -> Conwy Borough FC), Antoni Sarnowski (B - Conwy Borough FC -> Holywell Town FC)

Odchodzą: Łukasz Fabiański (B - Swansea City AFC -> West Ham United FC), Antoni Sarnowski (B - Rhyl FC -> Conwy Borough FC, Conwy Borough FC -> Holywell Town FC), Dawid Szczepaniak (B - Airbus UK Broughton FC -> Morecambe FC)

Włochy

Włochy

 
Przychodzą: Przemysław Bargiel (P - AC Milan (ME) -> AC Spezia 1906), Paweł Dawidowicz (P - US Città di Palermo -> Hellas Verona FC), Tomasz Kupisz (P - AC Cesena -> Ascoli Calcio), Michał Lewandowski (B - SS Monopoli 1966 -> Teramo Calcio), Michał Marcjanik (O - Arka Gdynia -> Empoli FC), Davide Mastaj (N - Parma Calcio 1913 -> Trapani Calcio), Patryk Parol (N - ? -> ASD Villafranca), Krzysztof Piątek (N - Cracovia -> Genoa CFC 1893), Arkadiusz Reca (P - Wisła Płock -> Atalanta BC), Bartosz Salamon (O - SPAL 2013 -> Frosinone Calcio), Łukasz Skorupski (B - AS Roma -> Bologna FC 1909), Łukasz Teodorczyk (N - RSC Anderlecht -> Udinese Calcio)

Odchodzą: Paweł Dawidowicz (P - US Città di Palermo -> Hellas Verona FC), Tomasz Kupisz (P - AC Cesena -> Ascoli Calcio), Michał Lewandowski (B - SS Monopoli 1966 -> Teramo Calcio), Davide Mastaj (N - Parma Calcio 1913 -> Trapani Calcio), Bartosz Salamon (O - SPAL 2013 -> Frosinone Calcio), Łukasz Skorupski (B - AS Roma -> Bologna FC 1909)

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze

 
Przychodzą: Michał Przybylski (P - Widzew Łódź -> B36 Tórshavn)

Odchodzą:

 

Napisz do nas