[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 września 2018, 19:59:00

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Bartosz Babicki (P - rezerwy), Patryk Baranowski (O - Gwardia Koszalin), Wojciech Błyszko (O - Braunschweiger TSV Eintracht 1895 (j)), Przemysław Brzeziański (N - Gwardia Koszalin), Patryk Brzozowski (B - Kotwica Kołobrzeg), Michał Cywiński (P - Lech II Poznań), Marcin Gawron (P - Polonia Warszawa), Piotr Kurbiel (N - Olimpia Elbląg), Adrian Kwiatkowski (N - Gwardia Koszalin), Mateusz Kwiatkowski (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Mikołaj Napora (N - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Mateusz Nowak (P - rezerwy), Mateusz Ogrodowski (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Jakub Ostrowski (O - KS Polkowice), Wiktor Patrzykąt (O - Warta Poznań), Junpei Shimmura (P - Gwardia Koszalin), Błażej Starzycki (P - Pogoń II Szczecin)

Odchodzą: Patryk Burzyński (P - Bytovia Bytów), Wojciech Fadecki (P - Warta Poznań), Rafał Gutowski (P - Kotwica Kołobrzeg), Gracjan Jaroch (N - Bytovia Bytów), Maciej Liśkiewicz (O - TSG Neustrelitz), Michał Magnuski (P - Kluczevia Stargard), Damian Mosiejko (P - Pogoń Siedlce), Konrad Prawucki (N - Iskra Golczewo), Tomasz Pustelnik (O - ?), Patryk Skórecki (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Grzegorz Szymusik (O - Warta Poznań), Marek Ufnal (B - Piast Chociwel), Mateusz Węsierski (N - Garbarnia Kraków), Maciej Więcek (P - Sparta Węgorzyno), Radosław Wiśniewski (P - Vineta Wolin), Piotr Wojtasiak (P - Kotwica Kołobrzeg), Jakub Ziętek (B - Dęby Rogowo)

Elana Toruń  
Przychodzą: Jan Andrzejewski (O - Lech II Poznań), Jakub Banach (P - junior), Kacper Jóźwicki (P - Ranero CF (j)), Michał Kołodziejski (O - Świt Skolwin (Szczecin)), Bartosz Mrozek (B - Lech Poznań), Ołeksij Prytulak (N - Chełmianka Chełm), Adrian Pytlik (N - junior), Mateusz Stryjewski (P - Znicz Pruszków), Krzysztof Wołkowicz (P - Kotwica Kołobrzeg), Damian Zagórski (P - KP Starogard Gdański)

Odchodzą: Kacper Będzieszak (P - Legionovia Legionowo), Aleksander Chmielewski (P - ?), Daniel Ciach (O - Staal Jørpeland IL), Daniel Ciechański (N - kontuzja), Mikołaj Migdalski (B - Orlęta Aleksandrów Kujawski), Maciej Mysiak (O - Unia Janikowo), Bartosz Poloczek (B - MKS Kluczbork), Ołeksij Prytulak (N - Fakeł Lipowiec), Rafał Więckowski (O - Chemik Bydgoszcz), Adrian Wróblewski (O - Wda Świecie)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Bartosz Biel (P - Bytovia Bytów), Paweł Czajkowski (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mikołaj Grzelak (O - Legionovia Legionowo), Damian Michalak (P - rezerwy), Patryk Mularczyk (P - Zagłębie Sosnowiec), Daniel Niźnik (B - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Adam Setla (N - Gwardia Koszalin), Mateusz Stolarczyk (P - rezerwy), Mateusz Szymorek (O - Olimpia Zambrów), Hubert Tylec (P - Polonia Bytom), Damian Michalak (rezerwy), Jakub Kozica (rezerwy), Kacper Szafrański (rezerwy), Mieszko Śpiewak (rezerwy), Robert Kowalik (rezerwy)

Odchodzą: Hubert Berłowski (N - Orkan Buczek), Daniel Chwałowski (P - kontuzja), Robert Chwastek (P - Gryf Wejherowo), Dawid Flaszka (P - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Garuch (P - Miedź II Legnica), Piotr Giel (N - GKS Tychy), Patryk Janasik (P - Odra Opole), Filip Kendzia (O - Piast Żmigród), Szczepan Kogut (P - Metal Tarnów), Michał Lewandowski (P - Orkan Buczek), Arkadiusz Moczadło (B - Wierzyca Pelplin), Krystian Peda (P - Świt Skolwin (Szczecin)), Łukasz Pietroń (P - Radomiak Radom), Kamil Szubertowski (O - ?), Bartłomiej Zieliński (O - Sokół Aleksandrów Łódzki)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Kamil Bętkowski (P - Stal Rzeszów), Jakub Chrzanowski (N - Pilica Białobrzegi), Tomasz Czogała (O - Szczakowianka Jaworzno), Dawid Dzięgielewski (P - Motor Lublin), Mohamed Essam (N - El Entag El Harby SC), Igor Korczakowski (P - Motor Lublin), Bartłomiej Kukułowicz (P - Legia II Warszawa), Michał Markowski (O - Chojniczanka Chojnice), Tomasz Midzierski (O - GKS Katowice), Kamil Pajnowski (O - Podlasie Biała Podlaska), Hubert Przybycień (P - Cracovia (j)), Piotr Rogala (O - JKS 1909 Jarosław), Patryk Rojek (B - Motor Lublin (j)), Tomasz Tymosiak (P - Motor Lublin), Bartosz Waleńcik (O - Legionovia Legionowo), Paweł Wojciechowski (N - Ruch Chorzów), Krystian Wójcik (P - Raków Częstochowa), Jakub Zagórski (O - Puszcza Niepołomice), Michał Zuber (N - Lewart Lubartów), Nikola Talimdzioski (rezerwy)

Odchodzą: Aleks Aftyka (N - Chełmianka Chełm), Grzegorz Bonin (P - Motor Lublin), Marcin Flis (P - Sandecja Nowy Sącz), Dariusz Jarecki (O - Stal Rzeszów), Filip Karbowy (P - Wigry Suwałki), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Raków Częstochowa), Aleksander Komor (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Kosznik (O - Radunia Stężyca), Mikołaj Lebedyński (N - ?), Tomasz Makowski (P - Lechia Gdańsk), Sergei Mošnikov (P - Szachtior Karaganda), Radosław Pruchnik (P - Legia II Warszawa), Dawid Smug (B - Atlantas Kłajpeda), Michał Suchanek (P - Radomiak Radom), Sebastian Szerszeń (N - Pelikan Łowicz), Łukasz Tymiński (P - ?), Jurij Wereszczak (N - ?), Michał Żebrakowski (N - Arka Gdynia)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Michał Bury (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała (j)), Robert Chwastek (P - GKS Bełchatów), Paweł Ewertowski (P - Sokół Ostróda), Adrian Liberacki (O - Ruch Chorzów), Adrian Machol (P - powrót po kontuzji), Błażej Niciński (O - brak klubu), Dawid Rogalski (N - GKS Tychy), Oskar Ryk (P - Arka Gdynia), Oskar Sikorski (P - Arka II Gdynia), Szymon Więckowicz (B - Arka Gdynia), Kamil Włodyka (P - Znicz Pruszków)

Odchodzą: Michał Ciarkowski (P - Kotwica Kołobrzeg), Mikołaj Gabor (P - Olimpia Grudziądz), Przemysław Kamiński (O - Concordia Elbląg), Rafał Maciejewski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Nadolski (O - Siarka Tarnobrzeg), Piotr Okuniewicz (N - ROW 1964 Rybnik), Radosław Regliński (P - Wierzyca Pelplin), Jan Sobociński (O - ŁKS Łódź), Jacek Wicon (P - GOSRiT Luzino), Paweł Wojowski (P - ŁKS Łódź)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Mateusz Bogdanowicz (O - Huragan Morąg), Eduardo (N - Real FC (Núcleo Bandeirante)), Michał Fidziukiewicz (N - GKS Tychy), Klaudiusz Krasa (P - junior), Michał Kuczałek (P - Olimpia Zambrów), Bartosz Nowicki (P - Arka II Gdynia), Tomasz Persona (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Pilarz (B - Arka Gdynia), Paweł Rutkowski (B - Żuławy Nowy Dwór Gdański), Oskar Rynkowski (N - Lechia Gdańsk (j)), Tomasz Sedlewski (P - Wisła Puławy), Piotr Zaleski (P - junior), Marcin Kuczyński (junior)

Odchodzą: Wojciech Daniel (B - Resovia), Bartosz Danowski (P - Wierzyca Pelplin), Filip Kop-Ostrowski (O - Sparta Węgorzyno), Piotr Kurbiel (N - Błękitni Stargard), Rafał Lisiecki (O - Sokół Ostróda), Krzysztof Niburski (O - ?), Radosław Stępień (P - Radunia Stężyca), Paweł Szołtys (N - KP Starogard Gdański), Bartosz Szymanowski (P - Polonia Pasłęk), Kacper Tułowiecki (B - Radunia Stężyca), Patryk Wieliczko (P - Wisła Płock)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Mikołaj Brylewski (B - Stal Stalowa Wola), Mikołaj Gabor (P - Gryf Wejherowo), Robert Hirsz (N - Wisła Puławy), Dawid Jędroś (B - rezerwy), Dariusz Kamiński (P - Górnik Zabrze), Przemysław Kita (N - Warta Poznań), Mateusz Marzec (P - Odra Opole), Donatas Nakrošius (P - MKS Kluczbork), Jakub Nowaczek (B - rezerwy), Aghwan Papikjan (P - brak klubu), Kacper Skibicki (P - rezerwy), Bartosz Śmietanko (P - Unia Solec Kujawski), Ariel Wawszczyk (O - Chrobry Głogów), Piotr Witasik (O - Siarka Tarnobrzeg), Nikodem Zatorski (O - rezerwy), Robert Ziętarski (P - Gwardia Koszalin), Dominik Kowalski (rezerwy)

Odchodzą: Hubert Adamczyk (P - GKS Tychy), Robert Candrea (P - CS Sportul Snagov), Daniel Feruga (N - MRKS Czechowice-Dziedzice), Miha Goropevšek (O - Wołyń Łuck), Filip Jazvić (N - NK Željezničar (Sarajewo)), Mateusz Klichowicz (N - Sandecja Nowy Sącz), Adrian Klimczak (P - Arka Gdynia), Wołodymyr Kowal (N - Czornomoreć Odessa), Patryk Królczyk (B - Pniówek Pawłowice Śląskie), Kamil Kurowski (P - GKS Katowice), Milan Lech (P - Elana Toruń (j)), Wojciech Małecki (B - KTS Weszło Warszawa), Damian Michalik (P - GKS Katowice), Michael Olczyk (O - ?), Matej Podlogar (N - NK Domžale), Ante Vukušić (N - NK Krško), Miłosz Waszczuk (P - Lech Rypin), Tomasz Wełna (O - Widzew Łódź)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Mateusz Bochnak (P - Pogoń II Szczecin), Dariusz Brągiel (P - Radomiak Radom), Józef Burta (B - Victoria Sulejówek), Kuba Jóźwiak (P - rezerwy), Sebastian Krawczyk (O - rezerwy), Lucas Guedes (P - Real FC (Núcleo Bandeirante)), Piotr Marciniec (P - Stal Mielec), Tomasz Margol (P - ŁKS Łódź), Damian Mosiejko (P - Błękitni Stargard), Adam Mójta (O - Piast Gliwice), Adam Pazio (O - brak klubu), Armin Pjetrović (O - BV Borussia 1909 II (Dortmund)), Sebastian Pociecha (O - Piast II Gliwice), Szymon Przystalski (O - Stal Mielec), Piotr Smołuch (B - Miedź Legnica), Patryk Szczepański (P - Wisła II Płock), Kamil Walków (N - Świt Skolwin (Szczecin)), Bartosz Wiktoruk (P - Villarreal CF (j)), Michał Wrzesiński (P - Pelikan Łowicz)

Odchodzą: Michał Bajdur (P - Legia II Warszawa), Daniel Chyła (O - Kotwica Kołobrzeg), Arkadiusz Czarnecki (O - Greifswalder FC), Przemysław Frąckowiak (B - Polonia Środa Wielkopolska), Dawid Gargasz (B - Sarmacja Będzin), Ziggy Gordon (O - Hamilton Academical FC), Meik Karwot (O - Górnik II Zabrze), Dominik Kun (P - Stomil Olsztyn), Piotr Mroziński (P - Stal Stalowa Wola), Przemysław Płacheta (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Polkowski (P - Wigry Suwałki), Jarosław Ratajczak (O - Chrobry Głogów), Przemysław Rodak (O - rezerwy), Jakub Szrek (P - ?), Damian Świerblewski (P - Ząbkovia Ząbki), Grzegorz Tomasiewicz (P - Stal Mielec), Dariusz Zjawiński (N - Znicz Pruszków), Mateusz Żytko (O - KKS 1925 Kalisz)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Kamil Bielikow (B - Legia Warszawa (j)), Bruno Luz (P - CS Luceafărul Oradea), Michał Kaput (P - ŁKS 1926 Łomża), Mateusz Kochalski (B - Legionovia Legionowo), Karol Kucharski (O - rezerwy), Rafał Makowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Pietroń (P - GKS Bełchatów), Michał Suchanek (P - Górnik Łęczna), Jakub Wawszczyk (O - KP Starogard Gdański)

Odchodzą: Chinonso Agu (P - Kvik Halden FK), Matthieu Bemba (P - ASI Lýssis), Dariusz Brągiel (P - Pogoń Siedlce), Kamil Gilewski (P - Ursus Warszawa), Hubert Gostomski (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Kowalczyk (B - Hetman Zamość), Peter Mazan (N - kontuzja), Bartosz Skowron (O - ?), Jakub Wróbel (N - Garbarnia Kraków)

Resovia  
Przychodzą: Kamil Antonik (N - KS Wiązownica), Bartłomiej Banek (B - Unia Tarnów), Wojciech Daniel (B - Olimpia Elbląg), Mateusz Geniec (P - rezerwy), Kamil Kowal (P - powrót po kontuzji), Rafał Mikulec (O - Puszcza Niepołomice), Wadym Straszkewycz (P - Wołyń Łuck), Mateusz Świechowski (P - Kotwica Kołobrzeg), Sebastian Zalepa (O - Stal Stalowa Wola), Krystian Basznianin (rezerwy)

Odchodzą: Eryk Adamski (B - rezerwy), Jakub Bieleń (B - Sokół Kolbuszowa Dolna), Dawid Bieniasz (P - Polonia Przemyśl), Dorian Buczek (N - Wólczanka Wólka Pełkińska), Michał Cach (O - Polonia Przemyśl), Arkadiusz Cynar (B - rezerwy), Przemysław Czado (P - Legia Warszawa (j)), Aleksander Drobot (P - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Kądziołka (P - Stal Rzeszów), Dawid Obłoza (P - rezerwy), Marcin Pietryka (B - ?), Klaudiusz Pyka (B - Halniak Maków Podhalański), Maciej Słoma (O - rezerwy), Krzysztof Socha (O - ŁKS Łowisko)

ROW 1964 Rybnik  
Przychodzą: Michał Bojdys (O - Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Bukowiec (P - Stal Stalowa Wola), Aleksander Folmert (O - rezerwy), Patryk Kaczmarzyk (N - rezerwy), Bartosz Kunat (O - Korona Kielce (j)), Mateusz Mazurek (P - Polonia Łaziska Górne), Piotr Okuniewicz (N - Gryf Wejherowo), Dominik Zawadzki (P - Puszcza Niepołomice), Konrad Warmiński (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Gojny (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Kalisz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Paweł Kapusta (B - Unia Racibórz), Sebastian Musiolik (N - Raków Częstochowa), Mariusz Muszalik (P - CKS Czeladź (2)), Dominik Niećko (N - Dąb Gaszowice), Sebastian Siwek (P - Skra Częstochowa), Mariusz Zganiacz (P - Odra Wodzisław Śląski)

Rozwój Katowice  
Przychodzą: Damian Lepiarz (O - Puszcza Niepołomice), Damian Niedojad (N - Lechia Dzierżoniów), Mateusz Chmarek (junior), Patryk Szczuka (junior), Tomasz Wroza (junior)

Odchodzą: Piotr Barwiński (P - Sarmacja Będzin), Michał Czekaj (O - Garbarnia Kraków), Michał Szeliga (O - Sandecja Nowy Sącz), Kacper Tabiś (P - GKS Katowice), Adam Żak (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Mateusz Bartolewski (O - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Dominik Byszewski (B - junior), Adrian Dąbrowski (P - junior), Lukáš Ďuriška (P - Raków Częstochowa), Piotr Giel (N - GKS Tychy), Łukasz Jaworek (O - junior), Wojciech Kędziora (N - GKS Katowice), Kamil Lech (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Machała (O - junior), Robert Obst (O - Wigry Suwałki), Tomasz Podgórski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Wilk (B - Cracovia), Karol Wiszyński (O - junior)

Odchodzą: Nikołaj Bankow (B - Botew Wraca), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Libor Hrdlička (B - AS Trenčín), Hubert Kotus (O - Stal Rzeszów), Marcin Kowalczyk (O - GKS Tychy), Adrian Liberacki (O - Gryf Wejherowo), Bojan Marković (O - FK Mladost (Doboj/Kakanj)), Mello (P - Zagłębie Sosnowiec), Kewin Paszek (B - Stal Brzeg), Vilim Posinković (N - Łokomotiw Płowdiw), Miłosz Przybecki (P - Chojniczanka Chojnice), Michał Rutkowski (O - Soła Oświęcim), Łukasz Siedlik (N - Sokół Ostróda), Kamil Słoma (P - Pogoń II Szczecin), Paweł Starzyński (O - Gwarek Tarnowskie Góry), Miłosz Trojak (O - Stomil Olsztyn), Karol Wiszyński (O - Szombierki Bytom), Paweł Wojciechowski (N - Górnik Łęczna), Mateusz Zawal (P - ?)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Szymon Boruń (N - MKS Polonia Warszawa (j)), Aleksander Drobot (P - Resovia), Sebastian Duda (O - Stal Rzeszów), Adrian Gębalski (N - Stal Stalowa Wola), Kacper Józefiak (O - Warta Poznań (j)), Kamil Kargulewicz (P - Korona Kielce (j)), Kacper Maik (P - Wisłoka Dębica), Łukasz Nadolski (O - Gryf Wejherowo), Maksymilian Sitek (P - Legia Warszawa (j)), Patryk Wdowiak (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Barteczko (O - Ruch Radzionków), Mateusz Broź (N - Sokół Ostróda), Kamil Cupriak (N - kontuzja), Michał Dawidowicz (P - Olimpia Zambrów), Jan Grzesik (O - ŁKS Łódź), Przemysław Janowski (B - Wisła Sandomierz), Szymon Majcher (O - Błękitni Ropczyce), Piotr Witasik (O - Olimpia Grudziądz), Dawid Witkowski (O - Bytovia Bytów)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Maciej Buławski (P - Śląsk Wrocław), Konrad Gerega (O - powrót po kontuzji), Łukasz Hanzel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wojciech Jurek (O - Stal Brzeg), Michał Kieca (P - Piast Żmigród), Konrad Poprawa (O - Wigry Suwałki), Sebastian Siwek (P - ROW 1964 Rybnik), Kamil Zalewski (P - Stal Brzeg), Damian Ziarko (B - Ślęza Wrocław)

Odchodzą: Daniel Flak (O - Zieloni Żarki), Alan Jaworski (N - Polonia Poraj), Kamil Kosut (B - KKS 1925 Kalisz), Marcin Kowalski (N - Polonia Poraj), Eryk Krupa (O - Polonia Poraj), Piotr Maciejewski (O - Stradom Częstochowa), Dominik Marek (P - Polonia Poraj), Albert Opala (O - Zieloni Żarki), Mateusz Piątkowski (P - Zieloni Żarki), Daniel Rumin (N - GKS Katowice)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Kacper Czajkowski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Robert Dadok (P - Wigry Suwałki), Marcin Dec (P - Stal II Mielec), Karol Dziopak (P - rezerwy), Michał Kitliński (P - Garbarnia Kraków), Piotr Mroziński (P - Pogoń Siedlce), Piotr Nowak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Maciej Siudak (B - rezerwy), Fryderyk Stasiak (O - Miedź Legnica), Wiktor Stępniowski (P - rezerwy), Filip Szifer (P - rezerwy)

Odchodzą: Mikołaj Brylewski (B - Olimpia Grudziądz), Mateusz Bukowiec (P - ROW 1964 Rybnik), Adrian Gębalski (N - Siarka Tarnobrzeg), Stepan Hirśkyj (P - SKK Demnia), Szymon Jarosz (O - Stomil Olsztyn), Patryk Stefański (P - ?), Sebastian Zalepa (O - Resovia), Bruno Żołądź (P - AS Othéllos Athiénou)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Michael Ameyaw (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Przemysław Banaszak (N - Chełmianka Chełm), Mikołaj Gibas (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Gibki (B - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Konrad Gutowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Kamiński (P - Bytovia Bytów), Nika Kwantaliani (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Filip Mihaljević (N - Łokomotiw Płowdiw), Damian Paszliński (O - LSV Neustadt/Spree), Simonas Paulius (P - Žalgiris Kowno), Tomasz Wełna (O - Olimpia Grudziądz), Kamil Drążczyk (rezerwy), Marcel Sieroń (rezerwy)

Odchodzą: Damian Kostkowski (O - Stal Rzeszów), Aleksander Kwiek (P - Rymer Rybnik), Zbigniew Małkowski (B - ?), Michał Miller (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Michał Przybylski (P - B36 Tórshavn), Bartłomiej Rakowski (O - Unia Skierniewice), Karol Stanek (N - Piast Gliwice)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Marcin Bochenek (O - Polonia Warszawa), Jakub Kabala (P - Ursus Warszawa), Przemysław Kocot (O - ŁKS Łódź), Krystian Mianowicz (O - rezerwy), Jakub Pawełczyk (B - rezerwy), Arkadiusz Pyrka (P - junior), Dariusz Zjawiński (N - Pogoń Siedlce)

Odchodzą: Borys Kwiatkowski (B - Victoria Sulejówek), Jakub Łabęda (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Maciej Pieczyński (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kacper Skibko (P - Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Stryjewski (P - Elana Toruń), Marcin Wasielewski (P - Lech Poznań), Kamil Włodyka (P - Gryf Wejherowo)

 

Napisz do nas