[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 18 lipca 2018, 22:45:21

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Patryk Baranowski (O - Gwardia Koszalin), Przemysław Brzeziański (N - Gwardia Koszalin), Patryk Brzozowski (B - Kotwica Kołobrzeg), Michał Cywiński (P - Lech II Poznań), Patryk Jakubowski (N - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Adrian Kwiatkowski (N - Gwardia Koszalin), Mateusz Kwiatkowski (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Mateusz Ogrodowski (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Jakub Ostrowski (O - KS Polkowice), Fabian Pach (O - Pogoń II Szczecin), Wiktor Patrzykąt (O - Warta Poznań), Krystian Peda (P - GKS Bełchatów), Junpei Shimmura (P - Gwardia Koszalin), Błażej Starzycki (P - Pogoń II Szczecin), Mateusz Nowak (rezerwy), Wiktor Babiński (Arka II Gdynia)

Odchodzą: Patryk Burzyński (P - Bytovia Bytów), Wojciech Fadecki (P - Warta Poznań), Rafał Gutowski (P - Kotwica Kołobrzeg), Gracjan Jaroch (N - Bytovia Bytów), Maciej Liśkiewicz (O - TSG Neustrelitz), Michał Magnuski (P - ?), Damian Mosiejko (P - Pogoń Siedlce), Tomasz Pustelnik (O - ?), Patryk Skórecki (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Grzegorz Szymusik (O - Warta Poznań), Marek Ufnal (B - ?), Mateusz Węsierski (N - Garbarnia Kraków), Maciej Więcek (P - ?), Radosław Wiśniewski (P - Vineta Wolin), Piotr Wojtasiak (P - Kotwica Kołobrzeg)

Elana Toruń  
Przychodzą: Jan Andrzejewski (O - Lech II Poznań), Jakub Banach (P - junior), Michał Kołodziejski (O - Świt Skolwin (Szczecin)), Bartosz Mrozek (B - Lech Poznań), Ołeksij Prytulak (N - Chełmianka Chełm), Adrian Pytlik (P - junior) , Krzysztof Wołkowicz (P - Kotwica Kołobrzeg), Damian Zagórski (P - KP Starogard Gdański)

Odchodzą: Aleksander Chmielewski (P - ?), Daniel Ciach (O - ?), Daniel Ciechański (N - kontuzja), Maciej Mysiak (O - Unia Janikowo), Bartosz Poloczek (B - MKS Kluczbork), Rafał Więckowski (O - Chemik Bydgoszcz), Adrian Wróblewski (O - ?)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Jakub Antosik (N - Sokół Kleczew), Bartosz Biel (P - Bytovia Bytów) , Paweł Czajkowski (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mikołaj Grzelak (O - Legionovia Legionowo), Kamil Kotkowski (B - Sokół Ostróda), Piotr Kurbiel (N - Olimpia Elbląg) , Kamil Łokieć (N - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Mularczyk (P - Zagłębie Sosnowiec) , Daniel Niźnik (B - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Kamil Poźniak (P - Gwardia Koszalin), Adam Setla (N - Gwardia Koszalin), Mateusz Stolarczyk (P - rezerwy), Mateusz Stryjewski (P - Znicz Pruszków), Mateusz Szymorek (O - Olimpia Zambrów), Hubert Tylec (P - Polonia Bytom), Maciej Wierzbicki (B - GKS Katowice), Damian Michalak (rezerwy), Kacper Szafrański (rezerwy), Mieszko Śpiewak (rezerwy)

Odchodzą: Daniel Chwałowski (P - kontuzja), Robert Chwastek (P - Gryf Wejherowo), Dawid Flaszka (P - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Garuch (P - Miedź II Legnica), Piotr Giel (N - GKS Tychy), Patryk Janasik (P - Odra Opole), Filip Kendzia (O - ?), Szczepan Kogut (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Arkadiusz Moczadło (B - ?), Krystian Peda (P - Błękitni Stargard), Łukasz Pietroń (P - Radomiak Radom), Kamil Szubertowski (O - ?)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Michał Bajdur (P - Pogoń Siedlce), Karol Bujak (N - Lewart Lubartów), Jakub Chrzanowski (N - Pilica Białobrzegi) , Bartosz Ciborowski (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Dawid Dzięgielewski (P - Motor Lublin) , Michał Dziubek (O - Korona Kielce), Michał Efir (N - brak klubu), Konrad Kareta (O - BKS Stal Bielsko-Biała), Igor Korczakowski (P - Motor Lublin), Bartłomiej Kukułowicz (P - Legia II Warszawa), Kamil Oziemczuk (P - Motor Lublin), Kamil Pajnowski (O - Podlasie Biała Podlaska), Przemysław Ponurek (O - Lewart Lubartów), Patryk Rojek (B - Motor Lublin (j)), Marcel Tyl (P - Unia Tarnów), Tomasz Tymosiak (P - Motor Lublin), Bartosz Waleńcik (O - Legionovia Legionowo), Paweł Wojciechowski (N - Ruch Chorzów) , Krystian Wójcik (P - Raków Częstochowa), Jakub Zagórski (O - Puszcza Niepołomice), Michał Zuber (N - Lewart Lubartów), Hubert Przybycień (Cracovia (j)), Juliusz Gorzeń (Cracovia (j)), Nikola Talimdzioski (rezerwy)

Odchodzą: Grzegorz Bonin (P - Motor Lublin ), Marcin Flis (P - Sandecja Nowy Sącz), Dariusz Jarecki (O - Stal Rzeszów), Filip Karbowy (P - Wigry Suwałki), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Raków Częstochowa), Aleksander Komor (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Kosznik (O - Radunia Stężyca), Mikołaj Lebedyński (N - ?), Tomasz Makowski (P - Lechia Gdańsk ), Sergei Mošnikov (P - ?), Radosław Pruchnik (P - Legia II Warszawa ), Dawid Smug (B - ?), Michał Suchanek (P - Radomiak Radom), Sebastian Szerszeń (N - ?), Patryk Szysz (N - Legia Warszawa), Łukasz Tymiński (P - ?), Jurij Wereszczak (N - ?), Michał Żebrakowski (N - ?)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Michał Bury (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała (j)), Robert Chwastek (P - GKS Bełchatów), Paweł Ewertowski (P - Sokół Ostróda), Łukasz Kacprzycki (P - Kotwica Kołobrzeg), Adrian Liberacki (O - Ruch Chorzów) , Błażej Niciński (O - brak klubu), Miłosz Olejniczak (P - Motor Lubawa), Jan Paczyński (P - Sokół Kleczew), Dawid Rogalski (N - GKS Tychy), Oskar Ryk (P - Arka Gdynia) , Oskar Sikorski (P - Arka II Gdynia), Szymon Więckowicz (B - Arka Gdynia), Kamil Włodyka (P - Znicz Pruszków), Adrian Machol (Lechia Gdańsk (j)), Mateusz Wodziński (Zjednoczeni Stryków)

Odchodzą: Michał Ciarkowski (P - ?), Mikołaj Gabor (P - Olimpia Grudziądz), Przemysław Kamiński (O - ?), Maciej Koziara (N - ?), Rafał Maciejewski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Nadolski (O - Siarka Tarnobrzeg), Piotr Okuniewicz (N - ROW 1964 Rybnik), Radosław Regliński (P - ?), Jan Sobociński (O - ŁKS Łódź), Paweł Wojowski (P - ŁKS Łódź)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Mateusz Bogdanowicz (O - Huragan Morąg), Konrad Buć (N - Watra Białka Tatrzańska), Patryk Czułowski (P - Avia Świdnik), Krystian Kalinowski (B - Zagłębie II Lubin), Dawid Karczewski (N - Wierzyca Pelplin), Adam Konieczny (O - Polonia Pasłęk), Klaudiusz Krasa (P - junior), Michał Kuczałek (P - Olimpia Zambrów), Eryk Niemira (B - Podhale Nowy Targ), Tomasz Persona (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski) , Krzysztof Pilarz (B - Arka Gdynia), Wiktor Płaneta (N - Warta Sieradz), Paweł Rutkowski (B - Żuławy Nowy Dwór Gdański) , Tomasz Sedlewski (P - Wisła Puławy), Konrad Wira (N - Górnik II Zabrze), Mateusz Zawisza (P - Miedź II Legnica), Bartosz Nowicki (Arka II Gdynia) , Marcin Kuczyński (junior), Norbert Hołtyn (Arka II Gdynia), Oskar Rynkowski (Lechia Gdańsk (j)), Piotr Zaleski (junior)

Odchodzą: Wojciech Daniel (B - Resovia), Bartosz Danowski (P - ?), Filip Kop-Ostrowski (O - ?), Piotr Kurbiel (N - GKS Bełchatów ), Rafał Lisiecki (O - Sokół Ostróda), Krzysztof Niburski (O - ?), Radosław Stępień (P - Radunia Stężyca), Paweł Szołtys (N - ?), Kacper Tułowiecki (B - Radunia Stężyca), Patryk Wieliczko (P - Wisła Płock)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Mikołaj Brylewski (B - Stal Stalowa Wola), Michał Dawidowicz (P - Siarka Tarnobrzeg), Mikołaj Gabor (P - Gryf Wejherowo), Robert Hirsz (N - Wisła Puławy), Dawid Jędroś (B - rezerwy) , Sebastian Kobiera (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Mateusz Marzec (P - Odra Opole), Donatas Nakrošius (P - MKS Kluczbork), Aghwan Papikjan (P - brak klubu), Bartosz Śmietanko (P - Unia Solec Kujawski), Ariel Wawszczyk (O - Chrobry Głogów), Daniel Widz (O - MKS Polonia Warszawa (j)), Piotr Witasik (O - Siarka Tarnobrzeg) , Nikodem Zatorski (O - rezerwy) , Robert Ziętarski (P - Gwardia Koszalin), Dominik Kowalski (rezerwy)

Odchodzą: Robert Candrea (P - CS Sportul Snagov), Daniel Feruga (N - Puszcza Niepołomice), Miha Goropevšek (O - Wołyń Łuck), Mateusz Klichowicz (N - Sandecja Nowy Sącz), Adrian Klimczak (P - Arka Gdynia), Patryk Królczyk (B - ?), Kamil Kurowski (P - GKS Katowice), Damian Michalik (P - GKS Katowice), Michael Olczyk (O - Piast Gliwice), Marcin Woźniak (O - Znicz Pruszków)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Mateusz Bochnak (P - Pogoń II Szczecin), Józef Burta (B - Victoria Sulejówek), Piotr Ceranka (O - rezerwy), Cezary Demianiuk (N - Orlęta Radzyń Podlaski), Piotr Krawczyk (N - Orlęta Radzyń Podlaski), Sebastian Krawczyk (O - rezerwy) , Lucas Guedes (P - Real FC (Núcleo Bandeirante)), Paweł Marchel (O - rezerwy), Piotr Marciniec (P - Stal Mielec), Tomasz Margol (P - ŁKS Łódź), Damian Mosiejko (P - Błękitni Stargard), Adam Mójta (O - Piast Gliwice), Adam Nagórski (N - Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Panufnik (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Adam Pazio (O - brak klubu), Adam Radzikowski (B - MKS Ełk), Piotr Smołuch (B - Miedź Legnica) , Kamil Walków (N - Świt Skolwin (Szczecin)), Bartosz Wiktoruk (P - Villarreal CF (j)), Michał Wrzesiński (P - Pelikan Łowicz), Kuba Jóźwiak (rezerwy), Mateusz Omieciuch (rezerwy)

Odchodzą: Michał Bajdur (P - Górnik Łęczna), Daniel Chyła (O - Kotwica Kołobrzeg), Arkadiusz Czarnecki (O - ?), Cezary Demianiuk (N - ? ), Przemysław Frąckowiak (B - ?), Dawid Gargasz (B - Polonia Bytom), Ziggy Gordon (O - Hamilton Academical FC), Meik Karwot (O - Raków Częstochowa), Dominik Kun (P - Stomil Olsztyn), Piotr Mroziński (P - Stal Stalowa Wola ), Michał Panufnik (O - Orlęta Radzyń Podlaski ), Przemysław Płacheta (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Polkowski (P - Wigry Suwałki), Jarosław Ratajczak (O - Chrobry Głogów), Przemysław Rodak (O - ?), Damian Świerblewski (P - ?), Grzegorz Tomasiewicz (P - Stal Mielec), Dariusz Zjawiński (N - Znicz Pruszków), Mateusz Żytko (O - ?)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Filip Adamczyk (B - JKS 1909 Jarosław), Bruno Luz (P - CS Luceafărul Oradea), Michał Kaput (P - ŁKS 1926 Łomża), Mateusz Kochalski (B - Legionovia Legionowo), Kacper Kokosza (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Karol Kucharski (O - rezerwy), Rafał Makowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Karol Noiszewski (P - Mazovia Mińsk Mazowiecki), Łukasz Pietroń (P - GKS Bełchatów), Michał Suchanek (P - Górnik Łęczna), Jakub Wawszczyk (O - KP Starogard Gdański), Bartosz Zakrzewski (O - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Armánto Goúfas (Panegiálios GS), Kamil Bielikow (Legia Warszawa (j))

Odchodzą: Chinonso Agu (P - ?), Matthieu Bemba (P - ?), Dariusz Brągiel (P - ?), Hubert Gostomski (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Leândro (N - Raków Częstochowa), Peter Mazan (N - kontuzja ), Bartosz Skowron (O - Znicz Pruszków), Jakub Wróbel (N - Garbarnia Kraków)

Resovia  
Przychodzą: Kamil Antonik (N - KS Wiązownica), Jan Balawejder (B - Polonia Warszawa), Wojciech Daniel (B - Olimpia Elbląg), Rafał Mikulec (O - Puszcza Niepołomice), Tomasz Siryk (B - Polonia Warszawa), Mateusz Geniec (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Bieleń (B - ?), Michał Cach (O - ?), Przemysław Czado (P - Legia Warszawa (j)), Aleksander Drobot (P - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Kądziołka (P - Stal Rzeszów), Klaudiusz Pyka (B - ?), Krzysztof Socha (O - ?)

ROW 1964 Rybnik  
Przychodzą: Michał Bojdys (O - Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Bukowiec (P - Stal Stalowa Wola), Damian Gorzawski (P - Dąb Gaszowice), Mateusz Mazurek (P - Polonia Łaziska Górne), Piotr Okuniewicz (N - Gryf Wejherowo), Dominik Zawadzki (P - Puszcza Niepołomice), Konrad Warmiński (junior)

Odchodzą: Dawid Gojny (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sebastian Musiolik (N - Raków Częstochowa), Mariusz Muszalik (P - ?), Michał Rostkowski (P - FC Nordsjælland (j)), Sebastian Siwek (P - Skra Częstochowa), Mariusz Zganiacz (P - Odra Wodzisław Śląski)

Rozwój Katowice  
Przychodzą: Kamil Adamczyk (P - Polonia Poraj), Dawid Cempa (N - Karpaty Krosno), Bartosz Chwila (P - junior), Damian Lepiarz (O - Puszcza Niepołomice), Damian Niedojad (N - Lechia Dzierżoniów), Mateusz Chmarek (junior), Patryk Szczuka (junior), Tomasz Wroza (junior)

Odchodzą: Michał Czekaj (O - Garbarnia Kraków), Bartosz Marchewka (N - Górnik Zabrze), Michał Szeliga (O - Sandecja Nowy Sącz), Kacper Tabiś (P - GKS Katowice), Adam Żak (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Mateusz Bartolewski (O - KS Stilon Gorzów Wielkopolski) , Dominik Byszewski (B - junior) , Adrian Dąbrowski (P - junior), Łukasz Jaworek (O - junior) , Wojciech Kędziora (N - GKS Katowice), Kamil Lech (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Machała (O - junior) , Robert Obst (O - Wigry Suwałki) , Tomasz Podgórski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Karol Wiszyński (O - junior)

Odchodzą: Nikołaj Bankow (B - ?), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Libor Hrdlička (B - ?), Hubert Kotus (O - Stal Rzeszów), Marcin Kowalczyk (O - GKS Tychy), Adrian Liberacki (O - Gryf Wejherowo ), Bojan Marković (O - ?), Mello (P - Zagłębie Sosnowiec), Kewin Paszek (B - Stal Brzeg), Vilim Posinković (N - Łokomotiw Płowdiw), Miłosz Przybecki (P - Chojniczanka Chojnice), Michał Rutkowski (O - ?), Łukasz Siedlik (N - ?), Kamil Słoma (P - Puszcza Niepołomice), Paweł Starzyński (O - ?), Miłosz Trojak (O - Stomil Olsztyn), Maciej Urbańczyk (P - ?), Paweł Wojciechowski (N - Górnik Łęczna ), Mateusz Zawal (P - ?)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Szymon Boruń (N - MKS Polonia Warszawa (j)), Aleksander Drobot (P - Resovia), Sebastian Duda (O - Stal Rzeszów) , Adrian Gębalski (N - Stal Stalowa Wola), Kacper Maik (P - Wisłoka Dębica), Łukasz Nadolski (O - Gryf Wejherowo), Maksymilian Sitek (P - Legia Warszawa (j)), Hubert Wojsa (P - Korona Kielce (j)), Dawid Szałas (Korona Kielce (j)), Jan Parchański (Krupiński Suszec), Kacper Józefiak (Warta Poznań (j)), Kamil Kargulewicz (Korona Kielce (j)), Kamil Kuc (?), Mateusz Stańczyk (Igloopol Dębica (j)), Patryk Wdowiak (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Barteczko (O - Ruch Radzionków), Mateusz Broź (N - ? ), Kamil Cupriak (N - kontuzja), Michał Dawidowicz (P - Olimpia Grudziądz), Jan Grzesik (O - ŁKS Łódź), Przemysław Janowski (B - Wisła Sandomierz), Piotr Witasik (O - Olimpia Grudziądz ), Dawid Witkowski (O - Bytovia Bytów)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Konrad Gerega (O - powrót po kontuzji), Michał Kieca (P - Piast Żmigród), Sebastian Siwek (P - ROW 1964 Rybnik), Kamil Zalewski (P - Stal Brzeg)

Odchodzą: Marcin Kowalski (N - ?), Daniel Rumin (N - GKS Katowice)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Wiktor Beśka (B - Mieszko Gniezno), Kacper Czajkowski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)) , Patryk Czułowski (P - Avia Świdnik), Robert Dadok (P - Wigry Suwałki) , Michał Kitliński (P - Garbarnia Kraków) , Mateusz Michalski (B - powrót po kontuzji), Piotr Mroziński (P - Pogoń Siedlce) , Piotr Nowak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza) , Fryderyk Stasiak (O - Miedź Legnica) , Patryk Riabowski (Podbeskidzie II Bielsko-Biała)

Odchodzą: Mikołaj Brylewski (B - Olimpia Grudziądz), Mateusz Bukowiec (P - ROW 1964 Rybnik), Adrian Dziubiński (P - ?), Dorian Frątczak (B - ?), Adrian Gębalski (N - Siarka Tarnobrzeg), Stepan Hirśkyj (P - SKK Demnia), Szymon Jarosz (O - Stomil Olsztyn), Patryk Stefański (P - ?), Andrzej Trubeha (N - ?), Sebastian Zalepa (O - ?)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Michael Ameyaw (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Ernest Dzięcioł (O - Stomil Olsztyn), Mikołaj Gibas (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Konrad Gutowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Kamiński (P - Bytovia Bytów), Bartłomiej Kasprzak (P - Sandecja Nowy Sącz), Damian Paszliński (O - LSV Neustadt/Spree), Simonas Paulius (P - Žalgiris Kowno)

Odchodzą: Aleksander Kwiek (P - ?), Michał Przybylski (P - B36 Tórshavn), Bartłomiej Rakowski (O - Unia Skierniewice)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Marcin Bochenek (O - Polonia Warszawa) , Michał Gałecki (P - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Kabala (P - Ursus Warszawa), Przemysław Kocot (O - ŁKS Łódź), Marcin Kozłowski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Skowron (O - Radomiak Radom), Marcin Woźniak (O - Olimpia Grudziądz), Dariusz Zjawiński (N - Pogoń Siedlce), Arkadiusz Pyrka (junior), Krystian Mianowicz (rezerwy)

Odchodzą: Adrian Małachowski (P - Wigry Suwałki), Mateusz Stryjewski (P - GKS Bełchatów), Marcin Wasielewski (P - Warta Poznań), Kamil Włodyka (P - Gryf Wejherowo)

 

Napisz do nas