[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 6 lipca 2020, 16:13:16

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Mateusz Kompanicki (N - GKS Katowice), Mateusz Nowak (P - rezerwy), Paweł Pelikan (O - rezerwy), Dawid Polkowski (P - Jagiellonia II Białystok), Tomasz Purczyński (P - rezerwy), Jakub Sawczak (O - rezerwy), Daniel Stereńczak (junior), Paweł Jałoszyński (Stadion Śląski Chorzów)

Odchodzą: Filip Karmański (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Piotr Kurbiel (N - GKS Katowice), Oskar Nowak (O - Wigry Suwałki)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Michael Ameyaw (P - Widzew Łódź), Maciej Gostomski (B - FK Haugesund), Haris Memić (O - brak klubu), Adrian Piekarski (O - Wigry Suwałki), Paweł Zawistowski (P - Chojniczanka Chojnice)

Odchodzą: Jakub Janik (P - Wisła Sandomierz), Paweł Kapsa (B - SK Bischofshofen), Kacper Kawula (O - Ruch Chorzów), Fabian Lengiewicz (O - Bałtyk Gdynia), Denisław Stanczew (P - Łokomotiw Sofia)

Elana Toruń  
Przychodzą: Lukáš Hrnčiar (O - MŠK Novohrad Lučenec), Paweł Jachno (P - rezerwy), Patrik Lukáč (B - 1.FC Tatran Prešov), Matúš Marcin (N - FK Železiarne Podbrezová), Szymon Pawłowski (P - rezerwy), Dominik Pisarek (N - Górnik II Zabrze), Paweł Sokół (B - Korona Kielce)

Odchodzą: Adam Dobosz (P - Sokół Ostróda), Paweł Karbowiński (O - Pomorzanin Toruń), Damian Lenkiewicz (P - ?), Patrik Lukáč (B - kontuzja), Dominik Sokół (P - Radomiak Radom), Damian Zagórski (P - Pelikan Łowicz)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Norbert Bierówka (P - rezerwy), Piotr Dzierżak (P - rezerwy), Mateusz Kardas (O - rezerwy), Kamil Kowalczyk (N - rezerwy), Donatas Nakrošius (P - Górnik Łęczna), Błażej Radwanek (P - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Sabat (O - rezerwy), Hubert Świerczyński (B - rezerwy), Mikołaj Wilczek (B - rezerwy)

Odchodzą: Adrian Jurkowski (O - Wieczysta Kraków), Adrian Wójcik (N - Rekord Bielsko-Biała)

GKS Katowice  
Przychodzą: Kamil Bętkowski (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Maciej Dampc (O - ŁKS Łódź), Łukasz Konefał (B - Stal Stalowa Wola), Piotr Kurbiel (N - Błękitni Stargard), Danian Pawłas (P - Skra Częstochowa), Michał Szymała (O - rezerwy), Dacjan Strzelecki (junior)

Odchodzą: Mateusz Kompanicki (N - Błękitni Stargard), Konrad Piskorz (B - Huragan Międzyrzec Podlaski), Miłosz Poloczek (P - Stadion Śląski Chorzów), Daniel Rumin (N - Skra Częstochowa), Thomas Skiba (O - Gwarek Ornontowice), Kacper Tabiś (P - Odra Opole)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Adrian Cierpka (P - Warta Poznań), Bartłomiej Kalinkowski (P - ŁKS Łódź), Bartosz Śpiączka (N - brak klubu), Bartosz Fiedeń (rezerwy), Cezary Zdunek (rezerwy), Paweł Perdun (rezerwy), Piotr Grober (rezerwy)

Odchodzą: Karol Mackiewicz (P - Ruch Wysokie Mazowieckie), Donatas Nakrošius (P - Garbarnia Kraków)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Mateusz Baszak (N - Apis Jędrzychowice), Kajetan Szmyt (P - Warta Poznań), Oliwer Janczak (junior)

Odchodzą: Dominik Małkowski (O - Gwarek Ornontowice), Mateusz Surożyński (P - Apis Jędrzychowice)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Mikołaj Formella (P - junior), Jakub Godlewski (P - junior), Rafał Jahn (P - Arka II Gdynia), Jakub Kreft (P - junior), Jakub Kwidziński (P - junior), Ryszard Lademann (P - junior), Miłosz Mycio (O - junior), Dawid Pilarski (P - junior), Kewin Przygoda (N - KS Łomianki), Nikodem Sroka (N - junior), Robert Wika (B - GOSRiT Luzino)

Odchodzą: Igor Biedrzycki (O - Concordia Elbląg), Paweł Czychowski (N - GKS Przodkowo), Maksymilian Hebel (P - Resovia), Oskar Koprowski (O - Legionovia Legionowo), Dawid Leleń (B - Polonia Warszawa), Mateusz Majewski (N - KKS 1925 Kalisz), Maciej Prusinowski (O - Ursus Warszawa), Filip Szewczyk (P - KKS 1925 Kalisz)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Artur Marciniak (P - Warta Poznań), Hubert Sobol (N - Odra Opole), Antoni Prałat (junior), Piotr Uznański (junior)

Odchodzą: Bartłomiej Burman (P - Nielba Wągrowiec), Kacper Durda (N - Wólczanka Wólka Pełkińska), Kacper Friska (P - Nielba Wągrowiec), Kacper Janiak (P - Olimpia Grudziądz)

Legionovia Legionowo  
Przychodzą: Michał Bajdur (P - Bałtyk Gdynia), Piotr Bujak (rezerwy), Michał Bury (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Bartosz Dąbrowski (rezerwy), Krzysztof Gancarczyk (P - Resovia), Kacper Kaczorowski (P - Pelikan Łowicz), Marcin Kluska (P - Radomiak Radom), Oskar Koprowski (O - Gryf Wejherowo), Jan Krzywański (B - rezerwy), Damian Podleśny (B - RKS Radomsko), Andrzej Trubeha (N - KKS 1925 Kalisz), Mateusz Turkowski (P - rezerwy), Sebastian Weremko (O - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Arkadiusz Gajewski (N - Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Gołaszewski (O - Olimpia Zambrów), Adam Imiela (P - Broń Radom), Daniel Pietraszkiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Stefaniak (B - Olimpia Zambrów), Jonatan Straus (O - Stomil Olsztyn), Stanisław Wawrzynowicz (P - ?), Eryk Więdłocha (P - Pogoń Siedlce), Kamil Wolski (N - ?)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Jakub Branecki (N - rezerwy), Marcin Czernis (P - junior), Dawid Kapłon (B - rezerwy), Jan Lechowid (B - junior), Kacper Ziewiec (O - rezerwy)

Odchodzą: Damian Szuprytowski (P - kontuzja), Bruno Żołądź (P - kontuzja)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Sebastian Bober (P - rezerwy), Karol Jaksik (O - Górnik II Zabrze), Igor Łęczycki (P - rezerwy), Ivan Očenáš (O - Olimpia Grudziądz), Przemysław Rodak (O - rezerwy), Dominik Sadzawicki (O - Stal Rzeszów), Mikołaj Smyłek (B - Unia Skierniewice), Bartłomiej Urbański (P - Chojniczanka II Chojnice), Eryk Więdłocha (P - Legionovia Legionowo), Karol Wszoła (rezerwy), Maciej Litwiński (rezerwy), Michał Markiewicz (rezerwy)

Odchodzą: Aya Diouf (O - SD Ponferradina B), Kacper Skibicki (P - Legia II Warszawa)

Resovia  
Przychodzą: David Andronic (P - Milsami Orhei), Hubert Antkowiak (N - Miedź Legnica), Maciej Grabowski (P - rezerwy), Maksymilian Hebel (P - Gryf Wejherowo), Miłosz Przybecki (P - Chojniczanka Chojnice), Bartłomiej Wasiluk (P - Sokół Ostróda), Marcel Zapytowski (B - Wisła Płock), Damian Wilczak (rezerwy), Jakub Drozd (rezerwy), Kacper Szymkiewicz (rezerwy), Karol Chuchro (junior)

Odchodzą: Dariusz Frankiewicz (P - KS Wiązownica), Krzysztof Gancarczyk (P - Legionovia Legionowo), Piotr Gnatek (B - KS Wiązownica), Bartłomiej Makowski (O - Wisłoka Dębica), Michał Puzon (O - Korona Rzeszów)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Michał Dziubek (O - Korona II Kielce), Maciej Kazimierowicz (P - Bałtyk Gdynia), Michał Kieca (P - Zagłębie Sosnowiec), Adam Mesjasz (O - Odra Opole), Bartosz Olszewski (O - Wigry Suwałki), Wiktor Podolski (O - junior), Marcel Przygodzki (P - junior), Daniel Rumin (N - GKS Katowice), Lucjan Zieliński (P - Moto Jelcz Oława)

Odchodzą: Mateusz Bondarenko (O - Stomil Olsztyn), Maciej Borycka (P - Stal Brzeg), Konrad Gerega (O - ?), Aleksander Jelonek (O - MKS Kluczbork), Damian Niedojad (N - Polonia Warszawa), Danian Pawłas (P - GKS Katowice)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Dylan Collard (P - Lusitano FC (Vildemoinhos)), Łukasz Góra (O - Chrobry Głogów), Wiktor Kłos (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Marcel Kotwica (P - Puszcza Niepołomice), Przemysław Pęksa (B - rezerwy), Krystian Pieczara (N - Polonia Warszawa), Daniel Pawłowski (rezerwy), Radosław Dąbrowski (junior)

Odchodzą: Dominik Chromiński (P - Stal Stalowa Wola), Błażej Cyfert (O - Wisła Puławy), Adrian Ligienza (P - Hetman Zamość), Michał Nawrot (P - Podhale Nowy Targ), Mateusz Olejarka (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Tomasz Płonka (N - Stal Stalowa Wola), Sebastian Pociecha (P - Polonia Warszawa), Dominik Sadzawicki (O - Pogoń Siedlce)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Dominik Chromiński (P - Stal Rzeszów), Mateusz Hudzik (O - Monterosi FC), Matthew Korziewicz (B - Sokół Sieniawa), Dominik Ochał (P - Sokół Sieniawa), Dawid Pietrzkiewicz (B - Raków Częstochowa), Tomasz Płonka (N - Stal Rzeszów), Adrian Szczutowski (N - Wisła Płock), Bartosz Tłuczek (N - rezerwy), Piotr Zmorzyński (P - Wisła Puławy), Filip Moskal (rezerwy), Jakub Lebioda (rezerwy), Szymon Grabarz (rezerwy), Tymoteusz Buczek (rezerwy)

Odchodzą: Robert Dadok (P - Stal Mielec), Krystian Kalinowski (B - Motor Lublin), Łukasz Konefał (B - GKS Katowice), Rafał Michalik (P - Wisłoka Dębica), Michał Mistrzyk (P - Wisła Sandomierz), Łukasz Pietras (P - Wieczysta Kraków), Filip Wójcik (P - Motor Lublin), Łukasz Zjawiński (N - Legia II Warszawa)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Filip Becht (O - rezerwy), Krystian Nowak (O - NK Slaven (Koprivnica)), Henrik Ojamaa (P - Miedź Legnica), Robert Prochownik (N - UKS SMS Łódź (j)), Hubert Wołąkiewicz (O - Chojniczanka Chojnice), Dawid Telestak (rezerwy), Jakub Mamełka (rezerwy), Konrad Cieślak (rezerwy), Mateusz Malec (rezerwy)

Odchodzą: Michael Ameyaw (P - Bytovia Bytów), Przemysław Kita (N - kontuzja), Krystian Nowak (O - kontuzja), Łukasz Zejdler (P - Chojniczanka Chojnice), Sebastian Zieleniecki (O - Offenbacher FC Kickers 1901)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Jan Jurczak (B - Pordenone Calcio), Bartosz Nowicki (P - Olimpia Grudziądz), Kacper Skibko (P - Ruch Wysokie Mazowieckie)

Odchodzą: Mateusz Domżalski (O - Huragan Wołomin), Krystian Mianowicz (O - Ząbkovia Ząbki), Michał Suchanek (P - MKS Piaseczno), Michał Wrześniewski (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Zawal (P - Ursus Warszawa, Orzeł Baniocha)

 

Napisz do nas