[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2020, 21:59:05

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Mateusz Kompanicki (N - GKS Katowice), Mateusz Nowak (P - rezerwy), Dawid Polkowski (P - Jagiellonia II Białystok), Jakub Sawczak (rezerwy), Paweł Jałoszyński (Stadion Śląski Chorzów), Paweł Pelikan (rezerwy), Tomasz Purczyński (rezerwy)

Odchodzą: Filip Karmański (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Piotr Kurbiel (N - GKS Katowice), Oskar Nowak (O - Wigry Suwałki)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Michael Ameyaw (P - Widzew Łódź), Joseph Amoah (O - Gryf Słupsk), Ołeh Borodaj (P - Awanhard Kramatorsk), Maciej Gostomski (B - FK Haugesund), Maciej Kozakowski (O - powrót po kontuzji), Haris Memić (O - brak klubu), Adrian Piekarski (O - Wigry Suwałki), Paweł Zawistowski (P - Chojniczanka Chojnice), Edgar Mowsisjan (Noa Erewan), Jakub Sawicki (Jaguar Kokoszki (Gdańsk)), Krystian Espersen (Jaguar Kokoszki (Gdańsk)), Osama Ben Kaddour (brak klubu), Trojan Maloku (?)

Odchodzą: Jakub Janik (P - Wisła Sandomierz), Paweł Kapsa (B - SK Bischofshofen), Kacper Kawula (O - Ruch Chorzów), Fabian Lengiewicz (O - Bałtyk Gdynia), Denisław Stanczew (P - Łokomotiw Sofia)

Elana Toruń  
Przychodzą: Jakub Banach (O - Sokół Kleczew), Lukáš Hrnčiar (O - MŠK Novohrad Lučenec), Patrik Lukáč (B - 1.FC Tatran Prešov), Matúš Marcin (N - FK Železiarne Podbrezová), Dominik Pisarek (N - Górnik II Zabrze), Szymon Pawłowski (rezerwy)

Odchodzą: Adam Dobosz (P - Sokół Ostróda), Paweł Karbowiński (O - ?), Damian Lenkiewicz (P - ?), Przemysław Mycan (N - ?), Michał Nowak (B - ?), Dominik Sokół (P - Radomiak Radom)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Donatas Nakrošius (P - Górnik Łęczna), Błażej Radwanek (P - Zagłębie Sosnowiec), Kamil Kowalczyk (rezerwy), Mateusz Kardas (rezerwy), Norbert Bierówka (rezerwy), Piotr Dzierżak (rezerwy), Piotr Sabat (rezerwy)

Odchodzą: Adrian Jurkowski (O - Wieczysta Kraków), Jan Klimek (O - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Adrian Wójcik (N - ?)

GKS Katowice  
Przychodzą: Kamil Bętkowski (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Maciej Dampc (O - ŁKS Łódź), Łukasz Konefał (B - Stal Stalowa Wola), Szymon Królak (O - Drzewiarz Jasienica), Piotr Kurbiel (N - Błękitni Stargard), Szymon Małecki (P - Polonia Bytom), Dacjan Strzelecki (junior), Filip Maziarz (Gwarek Ornontowice), Konrad Machalski (Unia Dąbrowa Górnicza), Mateusz Flak (Unia Dąbrowa Górnicza), Michał Szymała (rezerwy), Patryk Kieliś (Orzeł Piaski Wielkie (Kraków))

Odchodzą: Mateusz Kompanicki (N - Błękitni Stargard), Miłosz Poloczek (P - Stadion Śląski Chorzów), Daniel Rumin (N - Skra Częstochowa), Thomas Skiba (O - Gwarek Ornontowice), Kacper Tabiś (P - Odra Opole)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Adrian Cierpka (P - Warta Poznań), Bartłomiej Kalinkowski (P - ŁKS Łódź), Bartosz Śpiączka (N - brak klubu), Bartosz Fiedeń (rezerwy), Cezary Zdunek (rezerwy), Jakub Witek (Stadion Śląski Chorzów), Paweł Perdun (rezerwy), Piotr Grober (rezerwy)

Odchodzą: Karol Mackiewicz (P - Ruch Wysokie Mazowieckie ), Donatas Nakrošius (P - Garbarnia Kraków)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Mateusz Baszak (N - Apis Jędrzychowice), Kajetan Szmyt (P - Warta Poznań), Oliwer Janczak (junior)

Odchodzą: Dominik Małkowski (O - Pniówek Pawłowice Śląskie, Polonia Bytom), Mateusz Surożyński (P - Apis Jędrzychowice)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Mikołaj Formella (P - junior) , Kewin Przygoda (N - KS Łomianki), Robert Wika (B - GOSRiT Luzino), Dawid Pilarski (junior), Jakub Godlewski (junior), Jakub Kreft (junior), Jakub Kwidziński (junior), Nikodem Sroka (junior), Rafał Jahn (Arka II Gdynia), Ryszard Lademann (junior)

Odchodzą: Igor Biedrzycki (O - Concordia Elbląg), Paweł Czychowski (N - GKS Przodkowo), Mikołaj Gabor (P - ?), Bartosz Gęsior (P - ?), Mateusz Goerke (O - ?), Maksymilian Hebel (P - Resovia), Oskar Koprowski (O - Legionovia Legionowo), Mateusz Majewski (N - KKS 1925 Kalisz), Szymon Nowicki (N - Arka II Gdynia), Maciej Prusinowski (O - Ursus Warszawa), Mariusz Sławek (O - Arka II Gdynia), Filip Szewczyk (P - KKS 1925 Kalisz)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Łukasz Benedykciński (B - Lubuszanin Trzcianka), Bartosz Przybysz (B - brak klubu), Hubert Sobol (N - Odra Opole), Antoni Prałat (junior)

Odchodzą: Bartłomiej Burman (P - Nielba Wągrowiec), Kacper Durda (N - Stal Rzeszów), Kacper Friska (P - Nielba Wągrowiec), Kacper Janiak (P - Olimpia Grudziądz)

Legionovia Legionowo  
Przychodzą: Michał Bajdur (P - Bałtyk Gdynia), Michał Bury (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Kacper Kaczorowski (P - Pelikan Łowicz), Jakub Karabin (N - Nadnarwianka Pułtusk), Marcin Kluska (P - Radomiak Radom), Oskar Koprowski (O - Gryf Wejherowo), Damian Podleśny (B - RKS Radomsko), Sebastian Weremko (O - powrót po kontuzji), Mateusz Turkowski (rezerwy)

Odchodzą: Arkadiusz Gajewski (N - Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Gołaszewski (O - Olimpia Zambrów), Adam Imiela (P - Broń Radom), Daniel Pietraszkiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Stefaniak (B - Olimpia Zambrów), Jonatan Straus (O - Stomil Olsztyn), Stanisław Wawrzynowicz (P - Pogoń Szczecin, Wigry Suwałki), Kamil Wolski (N - ?)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Dawid Kapłon (B - rezerwy), Jakub Branecki (rezerwy), Kacper Ziewiec (rezerwy)

Odchodzą: Michał Bednarski (P - Arka II Gdynia), Oskar Ryk (P - Arka II Gdynia), Bruno Żołądź (P - kontuzja)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Sebastian Bober (P - rezerwy), Karol Jaksik (O - Górnik II Zabrze), Igor Łęczycki (P - rezerwy), Ivan Očenáš (O - Olimpia Grudziądz), Przemysław Rodak (O - rezerwy), Dominik Sadzawicki (O - Stal Rzeszów), Mikołaj Smyłek (B - Unia Skierniewice), Abdeen Abdul (Nybergsund IL-Trysil), Dani Ruiz (CE Manresa), Howhannes Poghosjan (Pjunik-2 Erewan), Joanet (CE Manresa), Karol Wszoła (rezerwy), Maciej Litwiński (rezerwy), Michał Markiewicz (rezerwy)

Odchodzą: Aya Diouf (O - SD Ponferradina B), Kacper Skibicki (P - Legia II Warszawa)

Resovia  
Przychodzą: David Andronic (P - Milsami Orhei), Hubert Antkowiak (N - Miedź Legnica), Maksymilian Hebel (P - Gryf Wejherowo), Miłosz Przybecki (P - Chojniczanka Chojnice), Bartłomiej Wasiluk (P - Sokół Ostróda), Marcel Zapytowski (B - Wisła Płock), Damian Wilczak (rezerwy), Jakub Drozd (rezerwy), Kacper Szymkiewicz (rezerwy), Karol Chuchro (junior), Maciej Grabowski (rezerwy)

Odchodzą: Dariusz Frankiewicz (P - KS Wiązownica), Krzysztof Gancarczyk (P - ?), Piotr Gnatek (B - KS Wiązownica), Bartłomiej Makowski (O - Wisłoka Dębica), Michał Puzon (O - Korona Rzeszów)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Adrian Jeziorski (N - Piast Nowa Ruda), Maciej Kazimierowicz (P - Bałtyk Gdynia), Michał Kieca (P - Zagłębie Sosnowiec), Adam Mesjasz (O - Odra Opole), Daniel Rumin (N - GKS Katowice), Lucjan Zieliński (P - Moto Jelcz Oława), Jan Wawak (Karkonosze Jelenia Góra), Wiktor Podolski (junior)

Odchodzą: Mateusz Bondarenko (O - Stomil Olsztyn), Maciej Borycka (P - Stal Brzeg), Konrad Gerega (O - ?), Aleksander Jelonek (O - MKS Kluczbork), Damian Niedojad (N - Polonia Warszawa)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Dylan Collard (P - Lusitano FC (Vildemoinhos)), Kacper Durda (N - Lech II Poznań), Łukasz Góra (O - Chrobry Głogów), Jakub Kądziołka (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Wiktor Kłos (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Marcel Kotwica (P - Puszcza Niepołomice), Michał Koźlik (O - Piast Żmigród), Krystian Pieczara (N - Polonia Warszawa), Daniel Pawłowski (rezerwy), Michael Uba Chukwudolou (?), Przemysław Pęksa (rezerwy), Radosław Dąbrowski (junior)

Odchodzą: Dominik Chromiński (P - Stal Stalowa Wola), Błażej Cyfert (O - Wisła Puławy), Adrian Ligienza (P - ?), Michał Nawrot (P - Podhale Nowy Targ), Tomasz Płonka (N - Stal Stalowa Wola), Sebastian Pociecha (P - Piast II Gliwice), Dominik Sadzawicki (O - Pogoń Siedlce)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Dominik Chromiński (P - Stal Rzeszów), Matthew Korziewicz (B - Sokół Sieniawa), Dominik Ochał (P - Sokół Sieniawa), Dawid Pietrzkiewicz (B - Raków Częstochowa), Tomasz Płonka (N - Stal Rzeszów), Adrian Szczutowski (N - Wisła Płock), Piotr Zmorzyński (P - Wisła Puławy), Bartosz Tłuczek (rezerwy), Filip Moskal (rezerwy), Oliwier Pilch (JKS 1909 Jarosław), Szymon Grabarz (rezerwy), Tymoteusz Buczek (rezerwy)

Odchodzą: Robert Dadok (P - Stal Mielec), Krystian Kalinowski (B - Motor Lublin), Łukasz Konefał (B - GKS Katowice), Rafał Michalik (P - Wisłoka Dębica), Michał Mistrzyk (P - Wisła Sandomierz), Łukasz Pietras (P - Wieczysta Kraków), Filip Wójcik (P - Motor Lublin), Łukasz Zjawiński (N - Legia II Warszawa)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Raków Częstochowa), Płamen Kraczunow (O - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (P - Radomiak Radom), Krystian Nowak (O - NK Slaven (Koprivnica)), Henrik Ojamaa (P - Miedź Legnica), Robert Prochownik (N - UKS SMS Łódź (j)), Łukasz Wolsztyński (P - Górnik Zabrze), Krzysztof Wołkowicz (P - GKS Bełchatów), Alex Vallejo (CF Fuenlabrada), Filip Becht (rezerwy), Ilija Martinović (NK Aluminij (Kidričevo)), Jakub Mamełka (rezerwy), Mateusz Malec (rezerwy)

Odchodzą: Michael Ameyaw (P - Bytovia Bytów), Przemysław Kita (N - kontuzja), Krystian Nowak (O - kontuzja), Łukasz Zejdler (P - Chojniczanka Chojnice), Sebastian Zieleniecki (O - Offenbacher FC Kickers 1901)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Piotr Goljasz (N - Concordia Elbląg), Jan Jurczak (B - Pordenone Calcio), Damian Nowacki (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Bartosz Nowicki (P - Olimpia Grudziądz), Kacper Skibko (P - Ruch Wysokie Mazowieckie) , Bartosz Skowron (O - brak klubu), Damian Dada (Piast Strzelce Opolskie), Jakub Stępień (rezerwy), Jakub Wróbel (Unia Warszawa), Kacper Klinicki (Pilica Białobrzegi)

Odchodzą: Michał Suchanek (P - MKS Piaseczno), Mateusz Zawal (P - Ursus Warszawa)

 

Napisz do nas