[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2021, 11:44:02

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Jan Andrzejewski (O - Chojniczanka II Chojnice), Bartosz Boniecki (P - Arka Gdynia), Gracjan Groński (O - Kluczevia Stargard), Adrian Kwiatkowski (P - Olimpia Grudziądz), Bartłomiej Mruk (O - Pogoń Szczecin), Daniel Stereńczak (B - junior), Daniel Wajsak (P - Podhale Nowy Targ), Kamil Walków (N - Pogoń Siedlce), Tobiasz Weinzettel (B - Odra Opole), Maciej Ziniewicz (B - Wieża Postomino), Bartosz Mucha (rezerwy)

Odchodzą: Paweł Bednarski (P - Unia Swarzędz), Paweł Jałoszyński (P - Gryf Kamień Pomorski), Jakub Mosakowski (O - Stomil Olsztyn), Marcin Rajch (N - Górnik Konin), Mariusz Rzepecki (B - Gwardia Koszalin), Konrad Skuza (B - Hutnik Szczecin)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Michał Kieca (P - Zagłębie Sosnowiec), Maciej Kozakowski (O - Gryf Słupsk), Oskar Krzyżak (O - Raków Częstochowa), Eryk Moryson (P - Piast Żmigród), Jakub Nowakowski (P - Radomiak Radom), Bartosz Wolski (P - rezerwy), Mateusz Kaczyński (rezerwy), Michał Wdowiak (rezerwy)

Odchodzą: Adrian Bielawski (O - Warta Gorzów Wielkopolski), Deleu (O - Jaguar Gdańsk), Haris Memić (O - Arka Gdynia), Jakub Ryś (N - Chojniczanka II Chojnice), Kamil Sikora (P - Huragan Morąg), Oskar Sikorski (P - Warta Gorzów Wielkopolski), Mateusz Szela (P - RKS Radomsko), Łukasz Wasiak (P - Lechia Zielona Góra), Patryk Wolski (P - Kaszubia Kościerzyna)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Kacper Friska (P - Nielba Wągrowiec), Peter Kleščík (O - 1.FK Příbram), Marcin Kurs (O - Concordia Elbląg), Kacper Madej (P - rezerwy), Olaf Nowak (N - Zagłębie Sosnowiec), Oskar Nowak (O - Getafe CF B), Adam Ryczkowski (N - Górnik Zabrze), Kacper Sztuka (rezerwy), Szymon Zimnicki (rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Cegiełka (P - Sokół Kleczew), Paweł Szołtys (N - Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Tomaszewski (O - ROW 1964 Rybnik), Marcin Trojanowski (P - Nielba Wągrowiec), Krystian Wachowiak (O - Wisła Kraków)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Michał Fidziukiewicz (N - Stal Stalowa Wola), Jakub Górski (P - Korona Kielce), Jakub Janik (P - KS Wiązownica), Michał Rutkowski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartłomiej Niedzielski (rezerwy), Mateusz Grzybowski (rezerwy)

Odchodzą: Artur Balicki (N - ?), Jakub Bąk (P - Wieczysta Kraków), Karol Kostrubała (P - ?), Patryk Serafin (P - Podhale Nowy Targ)

GKS Katowice  
Przychodzą: Rafał Figiel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Królczyk (B - Piast Gliwice), Patryk Kukulski (B - Concordia Piotrków Trybunalski), Bartosz Wodnicki (rezerwy), Kacper Pietrzyk (rezerwy)

Odchodzą: Radek Dejmek (O - ?), Szymon Frankowski (B - Zagłębie Sosnowiec), Maciej Stefanowicz (P - Unia Janikowo)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Szymon Korzepa (P - rezerwy), Paweł Kucharczyk (O - Śląsk II Wrocław), Jarosław Ratajczak (O - Chrobry Głogów), Maciej Sowiński (P - rezerwy), Jakub Lasota (junior), Kacper Sobczak (rezerwy), Sebastian Łysakowski (junior)

Odchodzą: Piotr Azikiewicz (P - Miedź Legnica), Marcin Furtak (B - Zagłębie II Lubin), Mateusz Surożyński (P - Warta Gorzów Wielkopolski)

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Kamil Bełczowski (N - Wisła Sandomierz), Javier Bernal (O - Almagro CF), Jakub Czarniecki (O - powrót po kontuzji), Bartłomiej Fojt (B - Prądniczanka Kraków), Mateusz Gajda (P - Śląsk Świętochłowice), Mikołaj Jankowski (N - Victoria Września), Michał Kitliński (P - Sokół Sieniawa), Arkadiusz Leszczyński (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Wojcinowicz (O - Wisła Sandomierz), Piotr Zmorzyński (P - Stal Stalowa Wola), Michał Wróbel (rezerwy)

Odchodzą: Przemysław Antoniak (O - Wiślanie Jaśkowice), Szymon Hajduk (P - ?), Tomasz Kurek (P - Orkan Szczyrzyc), Patryk Matysek (N - Słomniczanka Słomniki), Alan Piskorz (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Paweł Pyciak (P - Orzeł Ryczów), Mateusz Reczulski (P - Słomniczanka Słomniki), Kacper Szewczyk (B - Wisła Kraków), Adrian Wójcik (N - Sokół Sieniawa), Mateusz Zając II (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą: Szymon Czajor (B - Fleetwood Town FC), Néstor Gordillo (P - Hyderabad FC), Filip Kendzia (O - Piast Żmigród), Kamil Koczy (P - Odra Centrum Wodzisław Śląski), Romāns Mickevičs (P - Spartaks Jūrmala), Michał Molenda (B - Arka Gdynia), Bartłomiej Putno (P - Bałtyk Koszalin), Adam Zadka (P - rezerwy), Jakub Kieliba (rezerwy), Jakub Tamborski (rezerwy), Krzysztof Idźczak (rezerwy), Mateusz Kościelak (rezerwy), Wiktor Bury (rezerwy)

Odchodzą: Fabian Hiszpański (P - Arka Gdynia), Sebastian Kaczyński (P - kontuzja), Paweł Łydkowski (O - Olimpia Zambrów), Patryk Pawela (B - Polonia Kępno), Filip Szewczyk (P - Jarota Jarocin), Mikołaj Zawistowski (O - Sokół Kleczew)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Siergiej Kriwiec (P - Dinamo Brześć), Adrian Laskowski (O - Warta Poznań), Wojciech Onsorge (O - Polonia Środa Wielkopolska)

Odchodzą: Michał Marszałkiewicz (P - Chojniczanka II Chojnice), Antoni Prałat (N - Miedź II Legnica), Maksymilian Tkocz (O - Podhale Nowy Targ)

Motor Lublin  
Przychodzą: Maciej Baryła (O - rezerwy), Karol Futa (O - rezerwy), Krystian Kalinowski (B - brak klubu), Mikołaj Kosior (N - rezerwy), Piotr Kusiński (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Arkadiusz Najemski (O - GKS Bełchatów), Dawid Pakulski (P - Zagłębie Lubin), Jakub Sobstyl (P - rezerwy), Kacper Śledź (N - rezerwy), Jan Wójcik (P - rezerwy), Mateusz Wójtowicz (O - rezerwy), Igor Bartnik (junior), Jakub Ściegienny (rezerwy)

Odchodzą: Piotr Darmochwał (P - Avia Świdnik), Adam Nowak (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Sebastian Bartlewski (P - Bałtyk Gdynia), Patryk Burzyński (P - Concordia Elbląg), Wiktor Perlejewski (O - rezerwy), Aleksander Waniek (P - Legia II Warszawa), Andrzej Witan (B - Arka Gdynia), Kacper Filipczyk (rezerwy)

Odchodzą: Michał Bednarski (P - Arka II Gdynia), Oskar Bohm (P - KP Starogard Gdański), Kacper Falon (P - ?), Jan Lechowid (B - Zatoka Braniewo), Sebastian Milanowski (P - Górnik Konin), Bartosz Przybysz (B - Arka Gdynia), Karol Styś I (P - Wierzyca Pelplin), Dawid Wierzba (O - Górnik Konin)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Szymon Jarosz (O - Stal Stalowa Wola), Rafał Kruczkowski (P - Hetman Zamość), Jakub Nawrocki (N - rezerwy), Robert Obst (O - BSV Schwarz-Weiß Rehden), Adam Paliwoda (O - Huragan Morąg), Grzegorz Płatek (P - Resovia), Najim Romero (P - brak klubu), Sebastian Szabłowski (B - Wda Świecie), Piotr Witasik (O - Stal Stalowa Wola), Marko Zawada (P - Górnik II Zabrze), Hubert Kubiaczyk (rezerwy)

Odchodzą: Caique (O - Widzew Łódź), Samuel Hernández (O - ?), Piotr Janczukowicz (P - ŁKS Łódź), Kacper Janiak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Adrian Kwiatkowski (P - Błękitni Stargard), Milan Lech (P - Stal Grudziądz), Cyprian Maciejewski (P - Zawisza Bydgoszcz), Kacper Pietrzyk (O - Stal Stalowa Wola), Jakub Szczepaniak (O - Sparta Brodnica)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Rafał Adamek (P - Pniówek Pawłowice), Krzysztof Danielewicz (P - Miedź Legnica), Bartosz Klebaniuk (B - Orlęta Radzyń Podlaski), Maciej Kołoczek (O - Wisła Sandomierz), Dominik Leszczuk (P - junior), Julien Tadrowski (O - Stal Kraśnik), Jakub Jopek (rezerwy), Jan Helak (rezerwy), Marcin Kuć (junior), Przemysław Misiak (rezerwy), Szymon Mucha (junior)

Odchodzą: Dominik Barciak (P - Podlasie Sokołów Podlaski), Patryk Kostyk (P - Błonianka Błonie), Piotr Marciniec (P - Polonia Warszawa), Krystian Mikołajewski (P - Concordia Elbląg), Mikołaj Smyłek (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Kamil Walków (N - Błękitni Stargard), Eryk Więdłocha (P - kontuzja)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Lucjan Klisiewicz (N - Puszcza Niepołomice), Maksim Kwiencer (O - RKS Radomsko), Titas Milašius (P - Wisła Płock), Hubert Sadowski (O - Stomil Olsztyn), Dominik Smykowski (P - Warta Poznań), Bartosz Ziętara (junior), Jakub Hajda (junior), Mikołaj Kempa (junior)

Odchodzą: Mateusz Bieniek (O - Ursus Warszawa), Artur Kowalczyk (B - Znicz Kłobuck), Bartosz Olszewski (O - Broń Radom), Mateusz Pasiuk (P - Victoria Częstochowa), Jakub Sinior (O - Zagłębie II Sosnowiec), Lucjan Zieliński (P - MKS Kluczbork)

Sokół Ostróda  
Przychodzą: Jakub Czajkowski (P - Odra Opole), Michał Maj (P - Stal Brzeg), Łukasz Mozler (P - Piast Żmigród), Szymon Mroczko (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Soszyński (P - Arka Gdynia), Kacper Trelowski (B - Raków Częstochowa), Karol Turek (O - Górnik Łęczna), Dominik Więcek (P - Zagłębie II Lubin)

Odchodzą: Konrad Andrzejczak (P - Stal Brzeg), Maciej Dampc (O - ŁKS Łódź), Kacper Dereń (O - Łysica Bodzentyn), Eryk Kobza (P - Podlasie Biała Podlaska), Daniel Łuczak (P - Piast Żmigród), Kamil Odolak (N - Escola Varsovia Warszawa), Łukasz Święty (P - Stal Brzeg), Krystian Wojno (B - GKS Wikielec), Piotr Ziółkowski (P - ?)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Przemysław Pęksa (B - Wólczanka Wólka Pełkińska), Jakub Szczypek (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Kacper Paśko (rezerwy), Michał Opalski (rezerwy), Radosław Dąbrowski (junior)

Odchodzą: Jakub Lorek (P - Wólczanka Wólka Pełkińska)

Śląsk II Wrocław  
Przychodzą: Adrian Bukowski (O - Zagłębie II Lubin), Filip Gryglak (P - trzeci zespół), Ryszard Jakubiak (N - trzeci zespół), Jakub Jezierski (P - trzeci zespół), Hubert Konstanty (P - trzeci zespół), Szymon Michalski (O - trzeci zespół), Oskar Mielcarz (B - Warta Sieradz)

Odchodzą: Kacper Głowieńkowski (N - Piast Żmigród), Jakub Jarzębowski (P - Stal Brzeg), Paweł Kucharczyk (O - Górnik Polkowice), Patryk Szymański (P - Piast Żmigród)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Elso Brito (O - brak klubu), Rafał Grzelak (P - Korona Kielce), Wojciech Kamiński (P - Sandecja Nowy Sącz), Wojciech Łada (P - rezerwy), Patryk Mularczyk (P - Zagłębie Sosnowiec), Michał Orzechowski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Sowiński (N - Korona Kielce)

Odchodzą: Oskar Furst (P - Zawisza Bydgoszcz), Josip Šoljić (P - Resovia), Jakub Świątek (P - KS Kutno)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Owé Bonyanga (N - brak klubu), Maciej Firlej (N - Korona Kielce), Mateusz Grudziński (P - Zagłębie Sosnowiec), Martin Janco (P - FK Dubnica nad Váhom), Szymon Kaliniec (P - Kotwica Kołobrzeg), Jan Karczewski (N - Drukarz Warszawa)

Odchodzą: Bartłomiej Faliszewski (P - Błonianka Błonie), Mikołaj Szymański (N - ŁKS Łagów), Paweł Tarnowski (P - Ursus Warszawa), Olaf Uziębło (P - KS Raszyn), Dariusz Zjawiński (N - Legionovia Legionowo)

 

Napisz do nas