[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 września 2021, 12:23:45

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Hubert Adamczyk (P - Wisła Płock), Michał Bednarski (P - rezerwy), Karol Czubak (N - Widzew Łódź), Martin Dobrotka (O - Wigry Suwałki), Néstor Gordillo (P - KKS 1925 Kalisz), Daniel Kamiński (P - KKS 1925 Kalisz), Olaf Kobacki (N - Atalanta BC (ME)), Sebastian Milewski (P - Piast Gliwice), Michał Molenda (B - KKS 1925 Kalisz), Maciej Rosołek (N - Legia Warszawa), Marcel Szymański (N - Radomiak Radom), Jerzy Tomal (O - Lech II Poznań)

Odchodzą: Daniel Chmielnicki (O - ?), Jan Hošek (O - 1.FC Bad Kötzting), Daniel Kamiński (P - KKS 1925 Kalisz), Juliusz Letniowski (P - Widzew Łódź), Mikołaj Łabojko (P - Wigry Suwałki), Kamil Mazek (P - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Młyński (P - Wisła Kraków), Bartosz Przybysz (B - ?), Maciej Rosołek (N - Legia Warszawa), Kacper Tomczak (O - GKS Przodkowo), Jakub Wawszczyk (O - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Wilczyński (N - Hutnik Kraków), Łukasz Wolsztyński (P - Chojniczanka Chojnice), Rafał Wolsztyński (P - Seinäjoen JK)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Adam Banasiak (P - Radomiak Radom), Mateusz Bochnak (P - Błękitni Stargard), Karol Dybowski (B - Resovia), Maksym Iwanowicz (O - rezerwy), Miłosz Jandziak (P - rezerwy), Paweł Tupaj (N - Miedź Legnica), Hubert Turski (N - Pogoń Szczecin), Dennis van der Heijden (N - TOP Oss), Wiktor Wawrzyniak (N - rezerwy)

Odchodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Bieszczad (B - Zagłębie Lubin), Patryk Bryła (P - Zagłębie Sosnowiec), Kamil Juraszek (O - Lechia Dzierżoniów), Damian Kowalczyk (N - Ruch Chorzów), Adam Makuchowski (B - ?), Nikodem Niski (O - Legia II Warszawa), Paweł Oleksy (O - Stal Rzeszów), Kacper Pietrzczyk (O - Carina Gubin), Damian Piotrowski (P - Radunia Stężyca), Kacper Staszkowian (O - Carina Gubin), Przemysław Stolc (O - KKS 1925 Kalisz), Marcin Szeibe (P - Wissa Szczuczyn)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Adrián Balboa (N - Raków II Częstochowa), Remigiusz Borkała (P - Piast Gliwice), Adam Fojcik (O - junior), Łukasz Gajda (P - ROW 1964 Rybnik), Grzegorz Gulczyński (P - Olimpia Grudziądz), Konrad Handzlik (P - Warta Poznań), Dariusz Kamiński (P - Wisłoka Dębica), Jakub Kasperowicz (P - junior), Michał Kuczałek (P - Resovia), Filip Łukasik (P - Pniówek Pawłowice) , Wojciech Mazurowski (O - Sokół Ostróda), Patryk Witkowski (P - Piast II Gliwice)

Odchodzą: Jakub Apolinarski (P - Raków II Częstochowa), Lukáš Bielák (O - Podhale Nowy Targ), Mateusz Bondarenko (O - Sokół Ostróda), Tomasz Dzida (N - ?), Aleksander Komor (O - Resovia), Marek Mróz (P - Resovia), Konrad Sieracki (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Skórecki (P - Sokół Ostróda), Daniel Szczepan (N - Ruch Chorzów), Kryspin Szcześniak (O - Górnik Łęczna), Dominik Szczęch (P - Pniówek Pawłowice)

GKS Katowice  
Przychodzą: Paweł Gierach (O - Wigry Suwałki), Dawid Kudła (B - Górnik Zabrze), Kacper Pietrzyk (P - rezerwy), Oskar Repka (O - Pogoń Siedlce), Hubert Sadowski (O - Skra Częstochowa), Piotr Samiec-Talar (N - Widzew Łódź), Filip Szymczak (N - Lech Poznań), Bartosz Wodnicki (P - rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Broda (O - Podhale Nowy Targ), Mateusz Flak (P - Olimpia Grudziądz), Michał Gałecki (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Grychtolik (P - Elana Toruń), Piotr Kurbiel (N - Olimpia Elbląg), Bartosz Mrozek (B - Lech Poznań), Marcel Zocłoński (B - Unia Dąbrowa Górnicza)

GKS Tychy  
Przychodzą: Kacper Janiak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Gracjan Jaroch (N - Warta Poznań), Marcin Kozina (P - LKS Goczałkowice Zdrój), Tomáš Malec (N - FK Senica)

Odchodzą: Dawid Kasprzyk (N - Rekord Bielsko-Biała), Szymon Lewicki (N - Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (P - Stomil Olsztyn), Łukasz Norkowski (P - Lech II Poznań), Bartosz Szeliga (P - ŁKS Łódź)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Marcin Biernat (O - Miedź Legnica), Marcin Furtak (B - Zagłębie II Lubin), Dorian Krakowski (P - Polonia-Stal Świdnica), Maciej Pałaszewski (P - Śląsk Wrocław), Adrian Purzycki (P - Miedź Legnica), Jakub Sypek (P - Zagłębie Lubin), Kajetan Szmyt (P - Nielba Wągrowiec)

Odchodzą: Mateusz Baszak (N - Karkonosze Jelenia Góra), Adam Borkowski (O - Zagłębie II Lubin), Michał Danilczyk (P - ?), Jakub Hoja (O - Odra Ścinawa), Adrian Januszko (P - Sparta Rudna), Jakub Kopaniecki (B - choroba), Szymon Korzepa (P - Stal Chocianów), Maciej Kowalski-Haberek (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ernest Terpiłowski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

Korona Kielce  
Przychodzą: Dawid Błanik (P - Sandecja Nowy Sącz), Maciej Bortniczuk (P - Jagiellonia Białystok), Adrian Danek (P - Sandecja Nowy Sącz), Konrad Forenc (B - Zagłębie Lubin), Adam Frączczak (N - Pogoń Szczecin), Jakub Górski (P - Garbarnia Kraków), Ernest Jopkiewicz (P - rezerwy), Michał Koj (O - Górnik Zabrze), Mateusz Lewandowski (N - Wisła Płock), Piotr Malarczyk (O - Piast Gliwice), Janusz Nojszewski (P - Mazovia Mińsk Mazowiecki), Oskar Sewerzyński (P - Pogoń Siedlce), Łukasz Sierpina (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Miłosz Strzeboński (P - rezerwy), Mateusz Szwed (P - Zagłębie Sosnowiec), Paweł Tomczyk (P - rezerwy), Karol Turek (P - rezerwy), Hubert Zwoźny (P - rezerwy)

Odchodzą: Adrian Bielka (P - GKS Bełchatów), Hugo Díaz (P - Salamanca CF UDS), Rafał Kobryń (O - Sandecja Nowy Sącz), Kornel Kordas (O - KS Wiązownica), Marek Kozioł (B - ŁKS Łódź), Paweł Łysiak (P - Bałtyk Koszalin), Artur Piróg (P - ŁKS Łagów), Bartosz Prętnik (P - Wigry Suwałki), Dawid Słabosz (P - Znicz Pruszków), Émile Thiakane (P - Puszcza Niepołomice), Kubilay Yılmaz (N - FC ViOn Zlaté Moravce)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Samu Corral (N - powrót po kontuzji), Stipe Jurić (N - NK Široki Brijeg), Marek Kozioł (B - Korona Kielce), Jan Kuźma (P - Sandecja Nowy Sącz), Mikołaj Lipień (P - rezerwy), Mieszko Lorenc (P - rezerwy), Nacho Monsalve (O - Lewski Sofia), Javi Moreno (P - UCAM Murcia CF), Bartosz Szeliga (P - GKS Tychy)

Odchodzą: Arkadiusz Malarz (B - ?), Carlos Moros Gracia (O - Mjällby AIF), Tomasz Nawotka (O - Legia II Warszawa), Przemysław Sajdak (P - Skra Częstochowa), Łukasz Sekulski (N - Wisła Płock), Dragoljub Srnić (P - FK Radnički (Kragujevac))

Miedź Legnica  
Przychodzą: Mateusz Abramowicz (B - TSV Eintracht 1920 Stadtallendorf), Jon Aurtenetxe (O - Las Rozas CF), Hamza Bahaïd (P - rezerwy), Filip Balcewicz (O - Pogoń Szczecin), Wiktor Bogacz (N - rezerwy), Jurich Carolina (O - Stomil Olsztyn), Chuca (P - Wisła Kraków), Maxime Dominguez (P - Neuchâtel Xamax FC), Tomasz Mamis (P - Ruch Chorzów) , Carlos Julio Martínez (O - CD Mirandés), Michał Pojasek (O - rezerwy), Szymon Stróżyński (P - rezerwy)

Odchodzą: Marcin Biernat (O - Górnik Polkowice), Krzysztof Drzazga (N - kontuzja), Jędrzej Grobelny (B - Warta Poznań), Mateusz Hewelt (B - Bamber Bridge FC), Adrian Petk (P - GKS Przodkowo), Marcin Pietrowski (O - Jaguar Gdańsk), Dani Pinillos (O - UD Logroñés), Wiktor Pleśnierowicz (O - Warta Poznań), Adrian Purzycki (P - Górnik Polkowice), Joan Román (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paweł Tupaj (N - Chrobry Głogów), Paweł Zieliński (O - Widzew Łódź)

Odra Opole  
Przychodzą: Stanisław Hrebeń (P - brak klubu), Dominik Kalinowski (B - Flota Świnoujście), Mateusz Maćkowiak (O - Śląsk Wrocław), Mateusz Marzec (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Pawlik (P - GKS Bełchatów), Bernard Petrák (O - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Cezary Sauczek (P - Wigry Suwałki), Mateusz Spychała (O - Warta Poznań), Kacper Stępień (N - rezerwy), Maksymilian Tkocz (O - Podhale Nowy Targ)

Odchodzą: Szymon Drewniak (P - Górnik Łęczna), Mateusz Gancarczyk (P - GKS Bełchatów), Dawid Kort (P - Stal Mielec), Konrad Matuszewski (O - Warta Poznań), Kacper Rosa (B - Wisła Kraków), Marcel Sluga (N - Pelikan Łowicz), Michał Surzyn (P - Jagiellonia Białystok), Kacper Tabiś (P - Jagiellonia Białystok), Łukasz Winiarczyk (O - Skra Częstochowa), Mateusz Wypych (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Michał Batelt (O - MKS Kluczbork), Ezequiel Bonifacio (O - CA Huracán (Buenos Aires)), Kacper Gach (O - Widzew Łódź), Michał Janota (P - Central Coast Mariners FC), Maciej Kowalski-Haberek (O - Górnik Polkowice), Filip Laskowski (P - GKS Bełchatów), Giorgi Merebaszwili (P - Wisła Płock), Daniel Mikołajewski (O - Raków Częstochowa), Titas Milašius (P - Skra Częstochowa), Costa Nhamoinesu (O - Kerala Blasters FC), Dawid Polkowski (P - Błękitni Stargard), Julio Rodríguez (O - Wisła Płock), Joan Román (P - Miedź Legnica), Mathieu Scalet (P - Śląsk Wrocław), Konrad Sieracki (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Szymon Stasik (P - Stal Mielec), Kacper Wełniak (N - Wigry Suwałki), Mateusz Wypych (O - Odra Opole)

Odchodzą: Dmytro Baszłaj (O - Radunia Stężyca), Michał Batelt (O - Rekord Bielsko-Biała), Karol Danielak (P - Widzew Łódź), Jakub Hora (P - SK Dynamo České Budějovice), Rafał Janicki (O - Górnik Zabrze), Gergő Kocsis (P - Mezőkövesd-Zsóry SE), Bartłomiej Kręcichwost (N - Znicz Pruszków), Petar Mamić (O - NK Hrvatski dragovoljac (Zagrzeb)), Marco Túlio (O - MFK Karviná), Mateusz Marzec (P - Odra Opole), Serhij Miakuszko (P - ?), Filip Modelski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), David Niepsuj (O - ?), Kornel Osyra (O - ?), Milan Rundić (O - Raków Częstochowa), Michał Rzuchowski (P - ?), Łukasz Sierpina (P - Korona Kielce), Maksymilian Sitek (P - Stal Mielec), Desley Ubbink (P - FC UTA (Arad)), Peter Wilson (N - AE Olympiakós Lefkossías)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Grzegorz Aftyka (P - Wigry Suwałki), Diego Bardanca (O - Lokomotiv Toshkent), Rafał Boguski (P - Wisła Kraków), Patryk Domagała (O - UKS SMS Łódź), Ołeksij Dytiatjew (O - Cracovia), Szymon Dziadosz (P - Karpaty Krosno), Jakub Gil (P - Ślęza Wrocław), Wojciech Hajda (P - Sandecja Nowy Sącz), Lucjan Klisiewicz (N - Skra Częstochowa), Piotr Mroziński (P - Stal Stalowa Wola), Jędrzej Strózik (O - Lech II Poznań), Émile Thiakane (P - Korona Kielce), Filip Uryga (B - rezerwy), Bartosz Włodarczyk (P - MKS Kluczbork), Tomasz Wojcinowicz (O - Hutnik Kraków), Bartosz Żurek (P - GKS Bełchatów)

Odchodzą: Michał Czarny (O - Olimpia Elbląg), Kamil Gałka (O - Wiślanie Jaśkowice), Michal Klec (P - Garbarnia Kraków), Lucjan Klisiewicz (N - Watra Białka Tatrzańska), Karol Knap (P - Cracovia), Michał Mikołajczyk (O - Chojniczanka Chojnice), Tomasz Mucha (P - Czarni Połaniec), Jewhen Radionow (N - GKS Bełchatów), Michał Rakoczy (P - Cracovia), Łukasz Spławski (N - Lech II Poznań), Marcin Stefanik (P - Siarka Tarnobrzeg), Longinus Uwakwe (P - Watra Białka Tatrzańska), Daniel Wolak (P - Wiślanie Jaśkowice), Mateusz Wyjadłowski (P - Stal Mielec), Edgaras Žarskis (O - JK Trans Narva), Bartosz Żurek (P - ?)

Resovia  
Przychodzą: Bartłomiej Eizenchart (P - Górnik Zabrze), Tadeusz Grabowski (B - Rekord Bielsko-Biała), Bojan Gvozdenović (O - NK BSK Bijelo Brdo), Damian Hilbrycht (N - GKS Bełchatów), Kacper Kojder (P - rezerwy), Aleksander Komor (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marcin Kumorek (P - rezerwy), Marek Mróz (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Łukasz Ostrowski (P - rezerwy), Daniel Pietraszkiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Branislav Pindroch (B - Raków Częstochowa), Michał Rostkowski (P - Górnik Zabrze), Sebastian Strózik (N - Cracovia)

Odchodzą: Jarosław Czernysz (P - Polonia Bytom), Wojciech Daniel (B - ?), Cezary Demianiuk (N - Pogoń Siedlce), Jakub Drozd (O - Korona Rzeszów), Karol Dybowski (B - Chrobry Głogów), Adrian Dziubiński (P - Chełmianka Chełm), Szymon Feret (N - Sokół Sieniawa), Mateusz Geniec (P - ?), Maciej Grabowski (P - Pogoń-Sokół Lubaczów), Jakub Kałaska (P - Korona Rzeszów), Bartłomiej Kiełbasa (P - Stal Stalowa Wola), Michał Kuczałek (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Nemanja Marković (O - FK Prva Iskra (Barič)), Jakub Persak (O - Stal Stalowa Wola), Kamil Radulj (P - Stal Stalowa Wola), Bartosz Siryk (B - Korona Rzeszów), Kamil Słaby (O - Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Zdybowicz (N - Wisła Kraków)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Swetosław Dikow (N - Łokomotiw Sofia), Maissa Fall (P - CD Lealtad de Villaviciosa), Robert Janicki (P - Warta Poznań), Rafał Kobryń (O - Korona Kielce), Sebastian Rudol (O - Widzew Łódź), Kamil Słaby (O - Resovia), Błażej Szczepanek (P - Stal Rzeszów), Miłosz Tysiak (B - Śląsk Wrocław), Jakub Wawszczyk (O - Arka Gdynia), Dawid Wolny (N - Sokół Ostróda)

Odchodzą: Dawid Błanik (P - Korona Kielce), Dominik Budzyński (B - ?), Adrian Danek (P - Korona Kielce), Maksymilian Dzięgiel (O - ?), Daniel Dziwniel (O - Górnik Łęczna), Armand Ella (P - Bukowyna Czerniowce), Wojciech Hajda (P - Puszcza Niepołomice), Miłosz Kałahur (O - Olimpia Elbląg), Jan Kuźma (P - ŁKS Łódź), Kamil Ogorzały (P - Cracovia), Rubio (N - Cracovia II), Wiktor Żołądź (P - Podhale Nowy Targ)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Filip Arak (O - Błonianka Błonie), Bartosz Baranowicz (P - Górnik II Zabrze), Dominik Bronisławski (P - Stal Brzeg), Wojciech Galas (P - Zagłębie II Lubin), Oskar Krawczyk (N - junior), Oskar Krzyżak (O - Bytovia Bytów), Mikołaj Kwietniewski (P - Legia II Warszawa), Kamil Lukoszek (N - Górnik II Zabrze), Mateusz Magdziarz (P - Wisła Kraków (j)), Maciej Mas (N - GKS Bełchatów), Bartosz Neugebauer (B - Górnik Zabrze), Przemysław Sajdak (P - ŁKS Łódź), Marcin Stromecki (P - Górnik Łęczna), Nikodem Sujecki (B - Olimpia Grudziądz), Szymon Szymański (P - Rekord Bielsko-Biała), Łukasz Winiarczyk (O - Odra Opole), Dawid Wojtyra (N - Znicz Kłobuck), Adrian Żabik (N - junior)

Odchodzą: Mikołaj Biegański (B - Wisła Kraków), Radosław Gołębiowski (P - Widzew Łódź), Maciej Kazimierowicz (P - LKS Goczałkowice Zdrój), Lucjan Klisiewicz (N - Puszcza Niepołomice), Maksim Kwiencer (O - FK Přepeře), Titas Milašius (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Karol Noiszewski (P - Legia II Warszawa), Daniel Pietraszkiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Sebastian Rogala (P - Stal Brzeg), Hubert Sadowski (O - GKS Katowice), Wojciech Słomka (P - Garbarnia Kraków), Dominik Smykowski (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Warnecki (N - GKS Bełchatów), Jakub Załucki (O - Victoria Częstochowa)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Jakub Banul (P - rezerwy), Krzysztof Bąkowski (B - Lech Poznań), Jonathan Simba Bwanga (O - KTS Weszło Warszawa), Damian Ciechanowski (O - Olimpia Grudziądz), Beniamin Czajka (O - Wisła II Płock), Maciej Dampc (O - brak klubu), Merveille Fundambu (P - Widzew Łódź), Brian Galach (N - Wisła II Płock), Szymon Lewicki (N - GKS Tychy), Patryk Mikita (N - Radomiak Radom), Łukasz Moneta (P - GKS Tychy), Aleksander Pawlak (P - Wisła Płock), Piotr Pyrdoł (P - Wisła Płock), Wojciech Reiman (P - Stal Rzeszów), Shun Shibata (P - Olimpia Zambrów), Dawid Smug (B - Hutnik Kraków), Konrad Syldatk (B - Unia Janikowo), Filip Wójcik (P - GKS Wikielec), Patryk Zych (N - Ząbkovia Ząbki), Karol Żwir (O - Sokół Ostróda), Marceli Łukasiak (Tęcza Biskupiec)

Odchodzą: Janusz Bucholc (O - DKS Dobre Miasto), Damian Byrtek (O - Chojniczanka Chojnice), Jurich Carolina (O - Miedź Legnica), Kamil Dajnowski (P - GKS Wikielec), Bartosz Florek (N - Start Nidzica), Koki Hinokio (P - Zagłębie Lubin), Mateusz Jońca (O - GKS Wikielec), Jakub Kanclerz (B - Znicz Biała Piska), Grzegorz Kuświk (N - ?), Michał Leszczyński (B - Radunia Stężyca), Wojciech Łuczak (P - Radunia Stężyca), Jakub Mosakowski (O - Znicz Biała Piska), Krystian Ogrodowski (P - Wigry Suwałki), Piotr Skiba (B - ?), Mateusz Skrzypczak (P - Lech Poznań), Adrian Szczutowski (N - Stal Mielec), Jacek Troshupa (B - MKS Ryki), Sam van Huffel (P - Chojniczanka Chojnice)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Dani Villa (N - brak klubu), Karol Danielak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Dejewski (O - Lech Poznań), Fábio Nunes (O - SC Farense), Radosław Gołębiowski (P - Skra Częstochowa), Bartosz Guzdek (N - Ruch Chorzów), Kacper Karasek (P - Unia Skierniewice), Juliusz Letniowski (P - Arka Gdynia), Mateusz Ludwikowski (B - rezerwy), Mateusz Malec (P - rezerwy), Mattia Montini (N - Astra Giurgiu), Abdul Aziz Tetteh (P - Gazişehir Gaziantep FK), Filip Zawadzki (P - rezerwy), Paweł Zieliński (O - Miedź Legnica)

Odchodzą: Michael Ameyaw (P - Piast Gliwice), Caique (O - Słowianin Wolibórz), Karol Czubak (N - Arka Gdynia), Merveille Fundambu (P - Stomil Olsztyn), Kacper Gach (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Kmita (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Łukasz Kosakiewicz (O - Znicz Pruszków), Vjačeslavs Kudrjavcevs (B - Valmiera FC), Petar Mikulić (O - NK Croatia (Zmijavci)), Miłosz Mleczko (B - Lech Poznań), Mateusz Możdżeń (P - Znicz Pruszków), Bartłomiej Poczobut (P - Stal Rzeszów), Marcin Robak (N - ?), Sebastian Rudol (O - Sandecja Nowy Sącz), Piotr Samiec-Talar (N - GKS Katowice)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Aléx Tanque (N - CF Canelas 2010), Maksymilian Banaszewski (P - Chrobry Głogów), Kamil Bielikow (B - Zagłębie Lubin), Patryk Bryła (P - Chrobry Głogów), Vedran Dalić (O - NK BSK Bijelo Brdo), Marin Galić (O - FK Krupa (Krupa na Vrbasu)), Dominik Jończy (O - Zagłębie Lubin), Jakub Kaczmarek (P - rezerwy), Wojciech Kamiński (P - Wigry Suwałki), Damian Pawłowski (P - Stal Mielec), Kacper Smoleń (O - rezerwy), Mikołaj Staniak (O - rezerwy), Wojciech Szumilas (P - Wisła Płock), Roman Tierbalan (N - Sarmacja Będzin)

Odchodzą: Gonçalo Gregório (N - UD Leiria), Michał Góral (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Filip Karbowy (P - ?), Patryk Małecki (P - Stal Rzeszów), Martim Maia (P - Amora FC), Michał Masłowski (P - kontuzja), Patrik Mišák (P - Wieczysta Kraków), Marcin Pisarek (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Piotr Polczak (O - ?), Kacper Radkowski (P - Śląsk Wrocław), Krystian Stępniowski (B - Stal Rzeszów), Mateusz Szwed (P - Bohemian FC, Korona Kielce), Patryk Wiszniowski (P - Jedność 32 Przyszowice)

 

Napisz do nas