[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2022, 23:40:43

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Gordan Bunoza (O - brak klubu), Omran Haydary (N - Lechia Gdańsk), Piotr Zmorzyński (P - Hutnik Kraków), Jakub Staniszewski (rezerwy), Kasjan Lipkowski (rezerwy), Marcel Predenkiewicz (rezerwy), Wojciech Zieliński (rezerwy)

Odchodzą: Adam Danch (O - LKS Goczałkowice Zdrój), Néstor Gordillo (P - KKS 1925 Kalisz), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Stal Mielec), Maciej Rosołek (N - Legia Warszawa), Damian Ślesicki (P - ?), Luis Valcarce (O - ? )

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Toshiya Inoue (P - brak klubu), Patryk Mucha (P - Widzew Łódź), Natan Malczuk (rezerwy)

Odchodzą:

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Mateusz Bondarenko (O - Sokół Ostróda), Marek Fábry (N - FK Dukla Praga), Wojciech Łaski (P - Pniówek Pawłowice), Władysław Ochronczuk (P - Żetysu Tałdykorgan), Oliver Podhorin (O - Resovia), Daniel Stanclik (N - Piast Żmigród), Dawid Szkudlarek (O - Górnik II Zabrze) , Nataniel Wybraniec (P - FC Dolní Benešov)

Odchodzą: Adrián Balboa (N - Raków II Częstochowa), Michał Bojdys (O - Górnik Polkowice), Daniel Feruga (P - Rekord Bielsko-Biała), Wojciech Mazurowski (O - Sokół Ostróda ), Jakub Niewiadomski (O - Lech II Poznań, Lech Poznań), Mariusz Pawełek (B - ?), Daniel Rumin (N - GKS Tychy), Dawid Witkowski (O - kontuzja), Łukasz Zejdler (P - ?)

GKS Katowice  
Przychodzą: Dawid Brzozowski (P - Chełmianka Chełm), Jakub Karbownik (P - Lech Poznań), Marcin Stromecki (P - Skra Częstochowa), Alan Bród (rezerwy), Kamil Komandera (rezerwy), Norbert Warmuz (rezerwy)

Odchodzą: Paweł Gierach (O - ?), Szymon Kiebzak (P - Górnik Polkowice), Kamil Korczak (B - Unia Janikowo), Piotr Samiec-Talar (N - Śląsk II Wrocław)

GKS Tychy  
Przychodzą: Stanisław Czarnogłowski (B - Stadion Śląski Chorzów), Tomasz Krężelok (P - rezerwy), Daniel Rumin (N - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Krystian Wachowiak (O - Wisła Kraków)

Odchodzą: Kacper Dana (B - ?), Kacper Janiak (P - ?), Marcel Misztal (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Nowak (N - ?), Kacper Piątek (P - Stal Rzeszów), Łukasz Sołowiej (O - Puszcza Niepołomice), Michał Staniucha (N - Stal Stalowa Wola, ?), Sebastian Steblecki (P - ?), Marcel Stefaniak (O - Stal Stalowa Wola, ?)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Michał Bojdys (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Michał Grudniewski (O - Widzew Łódź), Szymon Kiebzak (P - GKS Katowice), Antoni Kozubal (P - Lech Poznań), Szymon Krocz (P - Śląsk Wrocław), Damian Makuch (O - Unia Skierniewice)

Odchodzą: Jakub Sypek (P - Zagłębie Lubin), Kajetan Szmyt (P - Warta Poznań)

Korona Kielce  
Przychodzą: Artur Amroziński (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki) , Roberto Corral (O - brak klubu), Jakub Konstantyn (P - rezerwy), Szymon Majewski (P - rezerwy), Jewgienij Szykawka (N - Szachtior Karaganda), Dalibor Takáč (P - MFK Ružomberok), Hubert Zwoźny (P - rezerwy), Kacper Bojańczyk (rezerwy)

Odchodzą: Maciej Bortniczuk (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Lewandowski (N - Wigry Suwałki), Jakub Osobiński (B - ?), Marko Pervan (P - ?), Radosław Seweryś (O - ?), Przemysław Szarek (O - ?), Remigiusz Szywacz (O - Ruch Chorzów)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Mateusz Kowalczyk (P - rezerwy)

Odchodzą: Mikkel Rygaard (P - BK Häcken), Jan Sobociński (O - Charlotte FC)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Jens Martin Gammelby (O - Brøndbyernes IF), Rūdolfs Soloha (B - rezerwy)

Odchodzą: Kacper Andrzejewski (O - Hutnik Kraków), Byron Burgering (P - GVVV (Veenendaal)), Kamil Niewiadomski (O - GKS Bełchatów), Michał Pojasek (O - GKS Bełchatów), Werick Caetano (P - Wigry Suwałki)

Odra Opole  
Przychodzą: Jan Balawejder (B - Polonia Warszawa), Łukasz Kędziora (O - Hutnik Kraków), Adam Wójcik (rezerwy), Maksymilian Paszkowski (rezerwy)

Odchodzą:

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Matvei Igonen (B - FC Flora Tallin), Mateusz Lipp (O - FC Schalke 04 (j)), Marcel Misztal (P - GKS Tychy), Franciszek Liszka (rezerwy)

Odchodzą: Filip Laskowski (P - Legia II Warszawa, ?), Costa Nhamoinesu (O - ?), Konrad Sieracki (P - ?), Szymon Stasik (P - Hutnik Kraków), Krystian Wieczorek (B - Polonia Warszawa)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Marko Brtan (P - brak klubu), Kamil Chatys (P - Odra Wodzisław Śląski), Arsen Hrosu (P - Górnik Zabrze), Lucjan Klisiewicz (N - Watra Białka Tatrzańska), Kewin Komar (B - GKS Bełchatów), Rafael Victor (N - Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Sołowiej (O - GKS Tychy), Arsienij Bondarienko (Limanovia Limanowa), Ivar Rønning (KÍ Klaksvík), Karol Płonka (Cracovia II)

Odchodzą: Diego Bardanca (O - ?), Patryk Domagała (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Ołeksij Dytiatjew (O - Cracovia), Szymon Dziadosz (P - Wisłoka Dębica), Jakub Gil (P - Ślęza Wrocław), Mateusz Górski (B - KKS 1925 Kalisz), Jędrzej Strózik (O - kontuzja)

Resovia  
Przychodzą: Klaudiusz Krasa (P - Olimpia Elbląg), Bartosz Kwiecień (O - Jagiellonia Białystok), Tomasz Mucha (P - Czarni Połaniec), Michał Smoleń (O - Czarni Połaniec), Mateusz Walczak (P - Carina Gubin), Paweł Wojciechowski (N - Górnik Łęczna), Karol Chuchro (rezerwy), Marcin Krajewski (Czarni 1910 Jasło)

Odchodzą: Konrad Domoń (O - Orzeł Przeworsk), Bojan Gvozdenović (O - ?), Maksymilian Hebel (P - Wieczysta Kraków), Oliver Podhorin (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Michał Rostkowski (P - Górnik Zabrze), Karol Twardowski (N - Wólczanka Wólka Pełkińska)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Łukasz Kosakiewicz (O - Znicz Pruszków), Daniel Pik (P - Cracovia), Kacper Wydra (N - KS Wiązownica), Łukasz Zjawiński (N - Lechia Gdańsk)

Odchodzą: Adrian Basta (O - Barciczanka Barcice), Maciej Małkowski (P - ?), Robert Prochownik (N - GKS Bełchatów), Rafael Victor (N - Puszcza Niepołomice), Damir Šovšić (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Piast Gliwice), Jakub Wawszczyk (O - Stal Mielec), Dawid Wolny (N - ?)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Bartłomiej Burman (P - Warta Poznań), Igor Kośmicki (O - Broń Radom), Aleksander Paluszek (O - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Piotr Pyrdoł (P - Stomil Olsztyn), Krzysztof Ropski (N - Motor Lublin)

Odchodzą: Wojciech Galas (P - ?), Oskar Krzyżak (O - Raków Częstochowa), Marcin Stromecki (P - GKS Katowice)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Michał Grudniewski (O - Widzew Łódź), Patryk Jakubczyk (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Sebastian Kamiński (P - Jarota Jarocin), Jakub Kisiel (P - Legia Warszawa), Jakub Kmita (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Maksymilian Lisowski (P - Sokół Kleczew), Szymon Nowicki (N - GKS Przodkowo), Sebastian Rugowski (N - Sokół Ostróda), Hubert Sobol (N - Wisła Kraków), Krzysztof Toporkiewicz (N - Jagiellonia Białystok), Tomasz Tymosiak (P - Górnik Łęczna), Dominik Urban (P - Sokół Ostróda), David Gáč (FK Senica), Yū Sasaki (Mount Mercy Mustangs)

Odchodzą: Damian Ciechanowski (O - Unia Janikowo), Brian Galach (N - Wisła II Płock), Szymon Lewicki (N - GKS Bełchatów), Aleksander Pawlak (P - Wisła II Płock), Piotr Pyrdoł (P - Skra Częstochowa), Dawid Smug (B - Pogoń Siedlce), Patryk Zych (P - Unia Janikowo)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Marcel Buczkowski (B - rezerwy), Daniel Chwałowski (P - rezerwy), Kristoffer Hansen (P - Sandefjord Fotball), Martin Kreuzriegler (O - Sandefjord Fotball), Bartłomiej Pawłowski (P - Śląsk Wrocław), Szymon Sobczak (N - Zagłębie Sosnowiec), Adam Dębiński (rezerwy), Hubert Lenart (rezerwy), Kamil Machałek (junior)

Odchodzą: Filip Becht (O - Hutnik Kraków ), Michał Grudniewski (O - Stomil Olsztyn, Górnik Polkowice), Patryk Mucha (P - Chrobry Głogów, ?), Krystian Nowak (O - Jagiellonia Białystok), Abdul Aziz Tetteh (P - ?), Paweł Tomczyk (N - CS Mioveni)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Filip Borowski (O - Lech Poznań), Michał Gliwa (B - Stal Mielec), Maksym Niemiec (O - Elana Toruń), Igor Dziedzic (rezerwy), Kacper Siuta (rezerwy), Piotr Płuciennik (rezerwy), Wojciech Bielec (Rozwój Katowice)

Odchodzą: Aléx Tanque (N - ?), Maciej Ambrosiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Szymon Frankowski (B - Ruch Chorzów), Marin Galić (O - NK Željezničar (Sarajewo)), Damian Pawłowski (P - ?), Kacper Smoleń (O - kontuzja), Szymon Sobczak (N - Górnik Łęczna, Widzew Łódź)

 

Napisz do nas