[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów kobiet 2018/2019

I faza grupowa
 
Grupa 01
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

AFC Ajax 4-1 Wexford Youths Womens AFC 7 sierpnia, 15:00
Belfast
Þór/KA (Akureyri) 2-0 Linfield Ladies FC 7 sierpnia, 20:30
Belfast

Kolejka 2 - 10 sierpnia

AFC Ajax 2-0 Linfield Ladies FC 10 sierpnia, 15:00
Belfast
Wexford Youths Womens AFC 0-3 Þór/KA (Akureyri) 10 sierpnia, 20:30
Belfast

Kolejka 3 - 13 sierpnia

Linfield Ladies FC 2-3 Wexford Youths Womens AFC 13 sierpnia, 17:00
Belfast
Þór/KA (Akureyri) 0-0 AFC Ajax 13 sierpnia, 17:00
Belfast

Grupa 01
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AFC Ajax 3 7 2 1 0 6-1 2 0 0 6-1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
2.  Þór/KA (Akureyri) 3 7 2 1 0 5-0 1 1 0 2-0 1 0 0 3-0 1 1 0 1 0 0-0
3.  Wexford Youths Womens AFC 3 3 1 0 2 4-9 0 0 1 0-3 1 0 1 4-6
4.  Linfield Ladies FC 3 0 0 0 3 2-7 0 0 1 2-3 0 0 2 0-4

Grupa 02
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

FK Mińsk 6-0 ŽNK Olimpija (Lublana) 7 sierpnia, 14:00
Lublana
Barcelona FA Somatío 2-0 ŠK Slovan Bratysława 7 sierpnia, 18:15
Lublana

Kolejka 2 - 10 sierpnia

FK Mińsk 1-0 ŠK Slovan Bratysława 10 sierpnia, 14:00
Lublana
ŽNK Olimpija (Lublana) 0-6 Barcelona FA Somatío 10 sierpnia, 18:15
Lublana

Kolejka 3 - 13 sierpnia

ŠK Slovan Bratysława 1-0 ŽNK Olimpija (Lublana) 13 sierpnia, 17:00
Lublana
Barcelona FA Somatío 2-0 FK Mińsk 13 sierpnia, 17:00
Lublana

Grupa 02
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Barcelona FA Somatío 3 9 3 0 0 10-0 2 0 0 4-0 1 0 0 6-0
2.  FK Mińsk 3 6 2 0 1 7-2 2 0 0 7-0 0 0 1 0-2
3.  ŠK Slovan Bratysława 3 3 1 0 2 1-3 1 0 0 1-0 0 0 2 0-3
4.  ŽNK Olimpija (Lublana) 3 0 0 0 3 0-13 0 0 1 0-6 0 0 2 0-7

Grupa 03
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

Glasgow City LFC 1-2 RSC Anderlecht Féminin 7 sierpnia, 13:30
Edynburg
Górnik Łęczna 12-0 Martwe Kutaisi 7 sierpnia, 17:00
Edynburg

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Glasgow City LFC 7-0 Martwe Kutaisi 10 sierpnia, 13:30
Edynburg
RSC Anderlecht Féminin 0-1 Górnik Łęczna 10 sierpnia, 17:00
Edynburg

Kolejka 3 - 13 sierpnia

Martwe Kutaisi 0-10 RSC Anderlecht Féminin 13 sierpnia, 17:00
Edynburg
Górnik Łęczna 0-2 Glasgow City LFC 13 sierpnia, 17:00
Edynburg

Grupa 03
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Glasgow City LFC 3 6 2 0 1 10-2 1 0 1 8-2 1 0 0 2-0 2 3 1 0 1 3-2
2.  RSC Anderlecht Féminin 3 6 2 0 1 12-2 0 0 1 0-1 2 0 0 12-1 2 3 1 0 1 2-2
3.  Górnik Łęczna 3 6 2 0 1 13-2 1 0 1 12-2 1 0 0 1-0 2 3 1 0 1 1-2
4.  Martwe Kutaisi 3 0 0 0 3 0-29 0 0 1 0-10 0 0 2 0-19

Grupa 04
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

MTK-Hungária FC 6-1 KFF Mitrovica 7 sierpnia, 18:00
Budapeszt
SK Slavia Praga 7-2 Ataşehir Belediyespor Kulübü 7 sierpnia, 18:00
Budapeszt

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Ataşehir Belediyespor Kulübü 2-2 MTK-Hungária FC 10 sierpnia, 18:00
Budapeszt
SK Slavia Praga 4-0 KFF Mitrovica 10 sierpnia, 17:30
Budapeszt

Kolejka 3 - 13 sierpnia

KFF Mitrovica 1-6 Ataşehir Belediyespor Kulübü 13 sierpnia, 17:00
Budapeszt
MTK-Hungária FC 1-4 SK Slavia Praga 13 sierpnia, 17:00
Budapeszt

Grupa 04
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SK Slavia Praga 3 9 3 0 0 15-3 2 0 0 11-2 1 0 0 4-1
2.  MTK-Hungária FC 3 4 1 1 1 9-7 1 0 1 7-5 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
3.  Ataşehir Belediyespor Kulübü 3 4 1 1 1 10-10 0 1 0 2-2 1 0 1 8-8 1 1 0 1 0 2-2
4.  KFF Mitrovica 3 0 0 0 3 2-16 0 0 1 1-6 0 0 2 1-10

Grupa 05
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

FC Basel 1893 Frauen 4-0 ŽFK Breznica (Pljevlja) 7 sierpnia, 17:00
Podgorica
ŽFK Spartak (Subotica) 1-0 Maccabi Kiryat Gat 7 sierpnia, 17:00
Nikšić

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Maccabi Kiryat Gat 0-3 FC Basel 1893 Frauen 10 sierpnia, 18:00
Nikšić
ŽFK Spartak (Subotica) 4-0 ŽFK Breznica (Pljevlja) 10 sierpnia, 18:00
Podgorica

Kolejka 3 - 13 sierpnia

ŽFK Breznica (Pljevlja) 4-4 Maccabi Kiryat Gat 13 sierpnia, 17:00
Podgorica
FC Basel 1893 Frauen 0-5 ŽFK Spartak (Subotica) 13 sierpnia, 17:00
Nikšić

Grupa 05
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŽFK Spartak (Subotica) 3 9 3 0 0 10-0 2 0 0 5-0 1 0 0 5-0
2.  FC Basel 1893 Frauen 3 6 2 0 1 7-5 1 0 1 4-5 1 0 0 3-0
3.  Maccabi Kiryat Gat 3 1 0 1 2 4-8 0 0 1 0-3 0 1 1 4-5 1 1 0 1 0 4-4
4.  ŽFK Breznica (Pljevlja) 3 1 0 1 2 4-12 0 1 0 4-4 0 0 2 0-8 1 1 0 1 0 4-4

Grupa 06
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

Olimpia Cluj-Napoca 3-2 Cardiff Metropolitan Ladies FC 7 sierpnia, 10:00
Wysokyj
Żytłobud-1 Charków 8-0 Birkirkara FC 7 sierpnia, 16:00
Wysokyj

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Olimpia Cluj-Napoca 6-1 Birkirkara FC 10 sierpnia, 10:00
Wysokyj
Cardiff Metropolitan Ladies FC 2-5 Żytłobud-1 Charków 10 sierpnia, 16:00
Wysokyj

Kolejka 3 - 13 sierpnia

Birkirkara FC 2-2 Cardiff Metropolitan Ladies FC 13 sierpnia, 17:00
Wysokyj
Żytłobud-1 Charków 3-1 Olimpia Cluj-Napoca 13 sierpnia, 17:00
Charków

Grupa 06
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żytłobud-1 Charków 3 9 3 0 0 16-3 2 0 0 11-1 1 0 0 5-2
2.  Olimpia Cluj-Napoca 3 6 2 0 1 10-6 2 0 0 9-3 0 0 1 1-3
3.  Cardiff Metropolitan Ladies FC 3 1 0 1 2 6-10 0 0 1 2-5 0 1 1 4-5 1 1 0 1 0 2-2
4.  Birkirkara FC 3 1 0 1 2 3-16 0 1 0 2-2 0 0 2 1-14 1 1 0 1 0 2-2

Grupa 07
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

BIIK-Kazygurt Szymkent 2-1 Elpídes Kardítsas 7 sierpnia, 11:00
Ryga
USC Landhaus 2-1 Rīgas futbola skola 7 sierpnia, 17:00
Ryga

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Elpídes Kardítsas 3-1 USC Landhaus 10 sierpnia, 11:00
Ryga
BIIK-Kazygurt Szymkent 5-0 Rīgas futbola skola 10 sierpnia, 17:00
Ryga

Kolejka 3 - 13 sierpnia

Rīgas futbola skola 1-2 Elpídes Kardítsas 13 sierpnia, 17:00
Ryga
USC Landhaus 0-2 BIIK-Kazygurt Szymkent 13 sierpnia, 17:00
Ryga

Grupa 07
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BIIK-Kazygurt Szymkent 3 9 3 0 0 9-1 2 0 0 7-1 1 0 0 2-0
2.  Elpídes Kardítsas 3 6 2 0 1 6-4 1 0 0 3-1 1 0 1 3-3
3.  USC Landhaus 3 3 1 0 2 3-6 1 0 1 2-3 0 0 1 1-3
4.  Rīgas futbola skola 3 0 0 0 3 2-9 0 0 1 1-2 0 0 2 1-7

Grupa 08
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

Pärnu JK 2-0 Agarista-ȘS Anenii Noi 7 sierpnia, 11:00
Sarajewo
SFK 2000 Sarajevo 5-0 Vllaznia Shkodër 7 sierpnia, 17:00
Zenica

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Vllaznia Shkodër 3-1 Pärnu JK 10 sierpnia, 11:00
Sarajewo
SFK 2000 Sarajevo 5-0 Agarista-ȘS Anenii Noi 10 sierpnia, 17:00
Zenica

Kolejka 3 - 13 sierpnia

Agarista-ȘS Anenii Noi 1-4 Vllaznia Shkodër 13 sierpnia, 17:00
Sarajewo
Pärnu JK 1-2 SFK 2000 Sarajevo 13 sierpnia, 17:00
Zenica

Grupa 08
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SFK 2000 Sarajevo 3 9 3 0 0 12-1 2 0 0 10-0 1 0 0 2-1
2.  Vllaznia Shkodër 3 6 2 0 1 7-7 1 0 0 3-1 1 0 1 4-6
3.  Pärnu JK 3 3 1 0 2 4-5 1 0 1 3-2 0 0 1 1-3
4.  Agarista-ȘS Anenii Noi 3 0 0 0 3 1-11 0 0 1 1-4 0 0 2 0-7

Grupa 09
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

NSA Sofia 3-0 EB/Streymur/Skála 7 sierpnia, 13:00
Olita
Gintra-Universitetas Szawle 1-1 FC Honka 7 sierpnia, 17:00
Olita

Kolejka 2 - 10 sierpnia

FC Honka 5-0 NSA Sofia 10 sierpnia, 12:00
Olita
Gintra-Universitetas Szawle 7-0 EB/Streymur/Skála 10 sierpnia, 17:00
Olita

Kolejka 3 - 13 sierpnia

EB/Streymur/Skála 0-7 FC Honka 13 sierpnia, 17:00
Mariampol
NSA Sofia 0-9 Gintra-Universitetas Szawle 13 sierpnia, 17:00
Olita

Grupa 09
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gintra-Universitetas Szawle 3 7 2 1 0 17-1 1 1 0 8-1 1 0 0 9-0 1 1 0 1 0 1-1
2.  FC Honka 3 7 2 1 0 13-1 1 0 0 5-0 1 1 0 8-1 1 1 0 1 0 1-1
3.  NSA Sofia 3 3 1 0 2 3-14 1 0 1 3-9 0 0 1 0-5
4.  EB/Streymur/Skála 3 0 0 0 3 0-17 0 0 1 0-7 0 0 2 0-10

Grupa 10
 
Kolejka 1 - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 czerwca 2018, 13:30 - Nyon)

Avaldsnes IL 3-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 7 sierpnia, 16:00
Osijek
ŽNK Osijek 13-0 ŽFK Dragon 2014 (Skopje) 7 sierpnia, 20:15
Osijek

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Avaldsnes IL 3-0 ŽFK Dragon 2014 (Skopje) 10 sierpnia, 16:00
Osijek
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-0 ŽNK Osijek 10 sierpnia, 20:15
Osijek

Kolejka 3 - 13 sierpnia

ŽFK Dragon 2014 (Skopje) 0-4 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 13 sierpnia, 17:00
Vinkovci
ŽNK Osijek 2-2 Avaldsnes IL 13 sierpnia, 17:00
Osijek

Grupa 10
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Avaldsnes IL 3 7 2 1 0 8-4 2 0 0 6-2 0 1 0 2-2
2.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 6 2 0 1 9-3 1 0 0 3-0 1 0 1 6-3
3.  ŽNK Osijek 3 4 1 1 1 15-5 1 1 0 15-2 0 0 1 0-3
4.  ŽFK Dragon 2014 (Skopje) 3 0 0 0 3 0-20 0 0 1 0-4 0 0 2 0-16

1/16 finału - 12-13 września, 26-27 września
(Losowanie - 17 sierpnia 2018 - Nyon)

FC Honka 0-1 FC Zürich Frauen 12 września, 18:00
Helsinki
Fiorentina WFC 2-0 DBK Fortuna Hjørring 12 września, 19:00
AFC Ajax 2-0 AC Sparta Praga 12 września, 19:00
Duivendrecht
Avaldsnes IL 0-2 Olympique Lyonnais 12 września, 18:00
Haugesund
Riazań TNK 0-1 FC Rosengård 12 września, 14:00
Juventus FC Women 2-2 Brøndbyernes IF 12 września, 19:30
Novara
SFK 2000 Sarajevo 0-5 Chelsea LFC 12 września, 16:00
Club Atlético de Madrid 1-1 Manchester City WFC 13 września, 19:30
Majadahonda
Þór/KA (Akureyri) 0-1 VfL Wolfsburg 12 września, 18:30
Gintra-Universitetas Szawle 0-3 SK Slavia Praga 13 września, 17:00
BIIK-Kazygurt Szymkent 3-1 FC Barcelona 12 września, 13:00
Barcelona FA Somatío 0-2 Glasgow City LFC 12 września, 15:30
Limassol
ŽFK Spartak (Subotica) 0-7 FC Bayern München 12 września, 16:30
FSK Sankt Pölten/Spratzern 1-4 Paris Saint-Germain FC 12 września, 19:10
Żytłobud-1 Charków 1-6 Linköpings FC 12 września, 17:00
LSK Kvinner FK 3-0 Zwiezda-2005 Perm 13 września, 19:00
Jessheim

FC Zürich Frauen 5-1 FC Honka 27 września, 19:00
DBK Fortuna Hjørring 0-2 Fiorentina WFC 26 września, 19:00
AC Sparta Praga 1-2 AFC Ajax 26 września, 18:00
Olympique Lyonnais 5-0 Avaldsnes IL 27 września, 18:30
FC Rosengård 2-0 Riazań TNK 26 września, 19:00
Brøndbyernes IF 1-0 Juventus FC Women 26 września, 18:00
Chelsea LFC 6-0 SFK 2000 Sarajevo 26 września, 20:30
Kingston upon Thames
Manchester City WFC 0-2 Club Atlético de Madrid 26 września, 20:00
VfL Wolfsburg 2-0 Þór/KA (Akureyri) 26 września, 18:00
SK Slavia Praga 4-0 Gintra-Universitetas Szawle 27 września, 18:45
FC Barcelona 3-0 BIIK-Kazygurt Szymkent 26 września, 18:00
Glasgow City LFC 0-1 Barcelona FA Somatío 27 września, 20:30
FC Bayern München 4-0 ŽFK Spartak (Subotica) 26 września, 19:00
Paris Saint-Germain FC 2-0 FSK Sankt Pölten/Spratzern 27 września, 19:00
Linköpings FC 4-0 Żytłobud-1 Charków 26 września, 18:00
Zwiezda-2005 Perm 0-1 LSK Kvinner FK 27 września, 18:30
Moskwa

1/8 finału - 16-17 października, 31 października-1 listopada
(Losowanie - 1 października 2018, 13:00 - Nyon)

FC Zürich Frauen 0-2 FC Bayern München 17 października, 19:00
VfL Wolfsburg 4-0 Club Atlético de Madrid 17 października, 19:00
AFC Ajax 0-4 Olympique Lyonnais 17 października, 19:00
Duivendrecht
FC Barcelona 5-0 Glasgow City LFC 17 października, 18:30
Linköpings FC 0-2 Paris Saint-Germain FC 17 października, 18:30
Chelsea LFC 1-0 Fiorentina WFC 17 października, 20:35
Kingston upon Thames
FC Rosengård 2-3 SK Slavia Praga 18 października, 19:00
LSK Kvinner FK 1-1 Brøndbyernes IF 17 października, 18:30
Jessheim

FC Bayern München 3-0 FC Zürich Frauen 31 października, 19:00
Club Atlético de Madrid 0-6 VfL Wolfsburg 31 października, 20:00
Majadahonda
Olympique Lyonnais 9-0 AFC Ajax 31 października, 19:00
Glasgow City LFC 0-3 FC Barcelona 1 listopada, 20:30
Paris Saint-Germain FC 3-2 Linköpings FC 31 października, 20:00
Fiorentina WFC 0-6 Chelsea LFC 31 października, 19:30
SK Slavia Praga 0-0 FC Rosengård 1 listopada, 18:30
Brøndbyernes IF 0-2 LSK Kvinner FK 31 października, 18:00

1/4 finału - 20-21 marca, 27-28 marca
(Losowanie - 9 listopada 2018, 13:00 - Nyon)

SK Slavia Praga - FC Bayern München
FC Barcelona - LSK Kvinner FK
Olympique Lyonnais - VfL Wolfsburg
Chelsea LFC - Paris Saint-Germain FC

FC Bayern München - SK Slavia Praga
LSK Kvinner FK - FC Barcelona
VfL Wolfsburg - Olympique Lyonnais
Paris Saint-Germain FC - Chelsea LFC

1/2 finału - 20-21 kwietnia, 27-28 kwietnia
(Losowanie - 9 listopada 2018, 13:00 - Nyon)
Olympique Lyonnais / VfL Wolfsburg - Chelsea LFC / Paris Saint-Germain FC
SK Slavia Praga / FC Bayern München - FC Barcelona / LSK Kvinner FK

Finał - 18 maja
Budapeszt, Groupama Aréna

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas