[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów kobiet 2020/2021

I runda eliminacyjna - 3-4 listopada
(Losowanie - 22 paĽdziernika 2020, 12:00 - Nyon)

CSKA Moskwa 2-0 FC Flora Tallin 4 listopada, 15:00
®FK Spartak (Subotica) 4-0 Agarista-ȘS Anenii Noi 4 listopada, 19:00
Żytłobud-2 Charków 9-0 Alaszkert Erewan 4 listopada, 13:00
Kijów
Valur (Reykjavík) 3-0 HJK 4 listopada, 16:00
Górnik Łęczna 4-1 ®NK Split 4 listopada, 18:00
Gintra-Universitetas Szawle 4-0 ©K Slovan Bratysława 4 listopada, 14:00
FSK Sankt Pölten/Spratzern 2-0 KFF Mitrovica 4 listopada, 16:00
RSC Anderlecht Féminin 8-0 Linfield Ladies FC 4 listopada, 19:30
PAOK 1-3 SL e Benfica 4 listopada, 13:30
Vllaznia Shkodër 3-3 ALG Spor Kulübü 3 listopada, 14:00
pd. k. 3-2
FK Mińsk 3-0 Rīgas futbola skola 4 listopada, 10:00
®NK Pomurje (Bogojina) 3-0 ®FK Breznica (Pljevlja) 4 listopada, 13:00
Gornja Radgona
Okżetpes Kokczetaw 1-2 KSK Lanczchuti 4 listopada, 10:00
pd.
Szymkent
Vålerengens IF 7-0 KÍ Klaksvík 4 listopada, 18:00
Apóllon FC 3-0 Swansea City LFC 4 listopada, 14:00
Larnaka
Ferencvárosi TC 6-1 Racing FC Union Luxembourg 3 listopada, 17:00
NSA Sofia 3-1 ®FK Kamenica Sasa 4 listopada, 13:00
Glasgow City LFC 0-0 Peamount United FC 4 listopada, 20:00
pd. k. 6-5
Cumbernauld
Olimpia Cluj-Napoca 2-1 Birkirkara FC 3 listopada, 14:00
SFK 2000 Sarajevo 4-0 Hapoel Irony Nir Ramat HaSharon 3 listopada, 14:00
Zenica

II runda eliminacyjna - 18-19 listopada
(Losowanie - 6 listopada 2020, 12:00 - Nyon)

Górnik Łęczna 2-1 Apóllon FC 18 listopada, 17:30
®NK Pomurje (Bogojina) 4-1 Ferencvárosi TC 18 listopada, 13:00
Gornja Radgona
NSA Sofia 0-7 ®FK Spartak (Subotica) 18 listopada, 13:00
Valur (Reykjavík) 1-1 Glasgow City LFC 18 listopada, 15:00
pd. k. 3-4
Vllaznia Shkodër 0-2 FK Mińsk 19 listopada, 14:00
Gintra-Universitetas Szawle 0-7 Vålerengens IF 19 listopada, 12:00
Telsze
RSC Anderlecht Féminin 1-2 SL e Benfica 18 listopada, 19:30
SFK 2000 Sarajevo 0-2 Żytłobud-2 Charków 19 listopada, 13:00
Zenica
FSK Sankt Pölten/Spratzern 1-0 CSKA Moskwa 19 listopada, 17:00
Olimpia Cluj-Napoca 0-1 KSK Lanczchuti 19 listopada, 14:00

1/16 finału - 8-9 grudnia, 15-16 grudnia
(Losowanie - 24 listopada 2020, 12:00 - Nyon)

FSK Sankt Pölten/Spratzern 2-0 FC Zürich Frauen 9 grudnia, 17:00
KSK Lanczchuti 0-7 FC Rosengård 9 grudnia, 11:00
Tbilisi
Kopparbergs/Göteborg FC 1-2 Manchester City WFC 9 grudnia, 16:00
AC Sparta Praga 2-1 Glasgow City LFC 9 grudnia, 15:00
Chomutov
Juventus FC Women 2-3 Olympique Lyonnais 9 grudnia, 15:00
®FK Spartak (Subotica) 0-5 VfL Wolfsburg 9 grudnia, 15:00
Fiorentina WFC 2-2 SK Slavia Praga 10 grudnia, 14:00
SL e Benfica 0-5 Chelsea LFC 9 grudnia, 16:00
Seixal
®NK Pomurje (Bogojina) 0-3 DBK Fortuna Hjørring 9 grudnia, 16:00
Gornja Radgona / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpocz±ł się ze 180-minutowym opóĽnieniem z powodu złego stanu boiska
Żytłobud-2 Charków 2-1 BIIK-Kazygurt Szymkent 9 grudnia, 12:00
Połtawa
Vålerengens IF - Brøndbyernes IF
w pierwotnym terminie (10 grudnia, 18:00) odwołany z powodu kwarantanny w drużynie go¶ci / w drugim terminie (7 lutego, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / ostatecznie odwołany - UEFA zdecydowała o rozegraniu jednego meczu w miejsce dwumeczu
AFC Ajax 1-3 FC Bayern München 10 grudnia, 18:00
Duivendrecht
PSV Eindhoven 1-4 FC Barcelona 9 grudnia, 16:30
FK Mińsk 0-2 LSK Kvinner FK 9 grudnia, 12:00
Górnik Łęczna 0-2 Paris Saint-Germain FC 10 grudnia, 17:00
Servette FC Chênois Féminin 2-4 Club Atlético de Madrid 9 grudnia, 18:00

FC Zürich Frauen 0-1 FSK Sankt Pölten/Spratzern 17 grudnia, 20:15
FC Rosengård 10-0 KSK Lanczchuti 16 grudnia, 18:00
Manchester City WFC 3-0 Kopparbergs/Göteborg FC 16 grudnia, 16:00
Glasgow City LFC 0-1 AC Sparta Praga 16 grudnia, 20:00
Cumbernauld
Olympique Lyonnais 3-0 Juventus FC Women 15 grudnia, 19:00
VfL Wolfsburg 2-0 ®FK Spartak (Subotica) 16 grudnia, 18:00
SK Slavia Praga 0-1 Fiorentina WFC 16 grudnia, 14:00
Chelsea LFC 3-0 SL e Benfica 16 grudnia, 20:00
Kingston upon Thames
DBK Fortuna Hjørring 3-2 ®NK Pomurje (Bogojina) 16 grudnia, 19:00
BIIK-Kazygurt Szymkent 1-0 Żytłobud-2 Charków 16 grudnia, 7:00
Brøndbyernes IF 1-1 Vålerengens IF 11 lutego, 15:00
pd. k. 5-4
w pierwotnym terminie (16 grudnia, 18:00) odwołany z powodu kwarantanny w drużynie gospodarzy
FC Bayern München 3-0 AFC Ajax 16 grudnia, 18:00
FC Barcelona 4-1 PSV Eindhoven 16 grudnia, 17:00
Sant Joan Despí
LSK Kvinner FK 0-1 FK Mińsk 16 grudnia, 18:30
Paris Saint-Germain FC 6-1 Górnik Łęczna 16 grudnia, 14:30
Saint-Germain-en-Laye
Club Atlético de Madrid 5-0 Servette FC Chênois Féminin 15 grudnia, 20:30
Alcalá de Henares

1/8 finału - 3-4 marca, 10-11 marca
(Losowanie - 16 lutego 2021, 12:00 - Nyon)

VfL Wolfsburg 2-0 LSK Kvinner FK 3 marca, 18:15
FC Barcelona 4-0 DBK Fortuna Hjørring 3 marca, 16:45
Sant Joan Despí
FC Rosengård 2-2 FSK Sankt Pölten/Spratzern 3 marca, 18:00
BIIK-Kazygurt Szymkent 1-6 FC Bayern München 4 marca, 7:00
Manchester City WFC 3-0 Fiorentina WFC 3 marca, 17:45
Paris Saint-Germain FC - AC Sparta Praga 9 marca, 16:00
Saint-Germain-en-Laye
Olympique Lyonnais 2-0 Brøndbyernes IF 4 marca, 16:00
Chelsea LFC 2-0 Club Atlético de Madrid 3 marca, 20:00
Kingston upon Thames

LSK Kvinner FK - VfL Wolfsburg 10 marca, 14:00
Győr
DBK Fortuna Hjørring - FC Barcelona 10 marca, 15:55
FSK Sankt Pölten/Spratzern - FC Rosengård 10 marca, 20:30
FC Bayern München - BIIK-Kazygurt Szymkent 10 marca, 18:15
Fiorentina WFC - Manchester City WFC 11 marca, 14:00
AC Sparta Praga - Paris Saint-Germain FC 17 marca, 14:30
Chomutov
Brøndbyernes IF - Olympique Lyonnais 10 marca, 13:55
Club Atlético de Madrid - Chelsea LFC 10 marca, 13:30
Monza

1/4 finału - 23-24 marca, 31 marca-1 kwietnia
(Losowanie - 12 marca 2021 - Nyon)

1/2 finału - 24-25 kwietnia, 1-2 maja
(Losowanie - 12 marca 2021 - Nyon)

Finał - 16 maja
Göteborg, Gamla Ullevi

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas