[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów kobiet 2021/2022

I runda eliminacyjna - 18 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2021, 13:00 - Nyon)
turnieje eliminacyjne - półfinały
Vllaznia Shkodër (M11) - wolny los

Breiðablik (Kópavogur) 7-0 KÍ Klaksvík 18 sierpnia, 11:00
M1 / Szawle
Gintra-Universitetas Szawle 2-0 FC Flora Tallin 18 sierpnia, 17:00
M1 / Szawle
Glasgow City LFC 3-0 Birkirkara FC 18 sierpnia, 11:00
M2 / Cumbernauld
BIIK-Kazygurt Szymkent 4-0 ŠK Slovan Bratysława 18 sierpnia, 16:00
M2 / Cumbernauld
RSC Anderlecht Féminin 3-0 Hajasa Giumri 18 sierpnia, 15:00
M3 / Osijek
ŽNK Osijek 5-0 ŽFK Breznica (Pljevlja) 18 sierpnia, 21:00
M3 / Osijek
SFK 2000 Sarajevo 0-1 Racing FC Union Luxembourg 18 sierpnia, 11:00
M4 / Zenica
SL e Benfica 4-0 Maccabi Kiryat Gat 18 sierpnia, 17:00
M4 / Zenica
Olimpia Cluj-Napoca 0-4 Åland United 18 sierpnia, 19:00
M5 / Mariehamn
Servette FC Chênois Féminin 1-0 Glentoran Belfast United 18 sierpnia, 13:00
M5 / Mariehamn
CSKA Moskwa 4-1 Swansea City LFC 18 sierpnia, 21:15
pd.
M6 / Limassol
Apóllon FC 2-0 Dinamo-BGUFK Mińsk 18 sierpnia, 16:45
pd.
M6 / Limassol
PAOK 6-0 Agarista-ȘS Anenii Noi 18 sierpnia, 16:30
M7 / Saloniki
Vålerengens IF 5-0 KFF Mitrovica 18 sierpnia, 17:00
M7 / Giannitsá
Juventus FC Women 12-0 ŽFK Kamenica Sasa 18 sierpnia, 15:00
M8 / Vinovo
FSK Sankt Pölten/Spratzern 7-0 Beşiktaş JK 18 sierpnia, 21:00
M8 / Vinovo
FC Twente 9-0 Nike Tbilisi 18 sierpnia, 19:00
M9 / Enschede
ŽFK Spartak (Subotica) 5-2 Peamount United FC 18 sierpnia, 12:00
M9 / Enschede
Żytłobud-1 Charków 5-1 NSA Sofia 18 sierpnia, 11:00
M10 / Bakovci
ŽNK Pomurje (Bogojina) 6-1 Rīgas futbola skola 18 sierpnia, 17:00
M10 / Gornja Radgona
Ferencvárosi TC 2-1 Czarni Sosnowiec 17 sierpnia, 20:30
M11 / Sosnowiec
TSG 1899 Hoffenheim 1-0 Valur (Reykjavík) 17 sierpnia, 14:00
L1 / Zurych
FC Zürich Frauen 1-2 AC Milan Women 17 sierpnia, 20:00
L1 / Zurych
Brøndbyernes IF 0-1 Kristianstads DFF 18 sierpnia, 14:00
L2 / Kristianstad
FC Girondins de Bordeaux 2-1 1.FC Slovácko Uherské Hradiště 18 sierpnia, 20:00
L2 / Kristianstad
Levante UD 2-1 Celtic FC Women 18 sierpnia, 18:00
L3 / Trondheim
FK Mińsk 1-2 Rosenborg BK Kvinner 18 sierpnia, 12:00
L3 / Trondheim
Arsenal LFC 4-0 Okżetpes Kokczetaw 18 sierpnia, 12:00
L4 / Moskwa
PSV Eindhoven 3-1 Łokomotiw Moskwa 18 sierpnia, 19:00
L4 / Moskwa

II runda eliminacyjna - 21 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2021, 13:00 - Nyon)
turnieje eliminacyjne - finały i mecze o trzecie miejsca

Gintra-Universitetas Szawle 1-8 Breiðablik (Kópavogur) 21 sierpnia, 17:00
M1 - finał / Szawle
KÍ Klaksvík 0-1 FC Flora Tallin 21 sierpnia, 11:00
M1 - mecz o 3. miejsce / Szawle
BIIK-Kazygurt Szymkent 0-1 Glasgow City LFC 21 sierpnia, 21:00
M2 - finał / Cumbernauld
ŠK Slovan Bratysława 1-0 Birkirkara FC 21 sierpnia, 16:00
pd.
M2 - mecz o 3. miejsce / Cumbernauld
RSC Anderlecht Féminin 0-1 ŽNK Osijek 21 sierpnia, 21:00
M3 - finał / Osijek
ŽFK Breznica (Pljevlja) 3-2 Hajasa Giumri 21 sierpnia, 15:00
M3 - mecz o 3. miejsce / Osijek
SL e Benfica 7-0 Racing FC Union Luxembourg 21 sierpnia, 17:00
M4 - finał / Zenica
SFK 2000 Sarajevo 1-1 Maccabi Kiryat Gat 21 sierpnia, 11:00
pd. k. 4-2
M4 - mecz o 3. miejsce / Zenica
Servette FC Chênois Féminin 1-0 Åland United 21 sierpnia, 19:00
M5 - finał / Mariehamn
Olimpia Cluj-Napoca 0-2 Glentoran Belfast United 21 sierpnia, 13:00
M5 - mecz o 3. miejsce / Mariehamn
Apóllon FC 2-1 CSKA Moskwa 21 sierpnia, 21:15
M6 - finał / Limassol
Dinamo-BGUFK Mińsk 2-0 Swansea City LFC 21 sierpnia, 16:45
M6 - mecz o 3. miejsce / Limassol
Vålerengens IF 2-0 PAOK 21 sierpnia, 16:00
M7 - finał / Saloniki / przerwany w 28. minucie na 43 minuty z powodu ulewy
KFF Mitrovica 3-0 Agarista-ȘS Anenii Noi 21 sierpnia, 16:30
M7 - mecz o 3. miejsce / Giannitsá
FSK Sankt Pölten/Spratzern 1-4 Juventus FC Women 21 sierpnia, 21:00
M8 - finał / Vinovo
Beşiktaş JK 4-0 ŽFK Kamenica Sasa 21 sierpnia, 15:00
M8 - mecz o 3. miejsce / Vinovo
FC Twente 5-3 ŽFK Spartak (Subotica) 21 sierpnia, 19:00
pd.
M9 - finał / Enschede
Peamount United FC 3-0 Nike Tbilisi 21 sierpnia, 12:00
(wo)
M9 - mecz o 3. miejsce / Enschede / nie odbył się z powodu kwarantanny w drużynie Nike
Żytłobud-1 Charków 4-1 ŽNK Pomurje (Bogojina) 21 sierpnia, 17:00
M10 - finał / Gornja Radgona
NSA Sofia 2-1 Rīgas futbola skola 21 sierpnia, 11:00
M10 - mecz o 3. miejsce / Bakovci
Vllaznia Shkodër 0-0 Ferencvárosi TC 20 sierpnia, 20:00
pd. k. 3-1
M11 - finał / Sosnowiec
TSG 1899 Hoffenheim 2-0 AC Milan Women 20 sierpnia, 20:00
L1 - finał / Zurych
FC Zürich Frauen 1-3 Valur (Reykjavík) 20 sierpnia, 14:00
L1 - mecz o 3. miejsce / Zurych
FC Girondins de Bordeaux 3-1 Kristianstads DFF 21 sierpnia, 20:00
L2 - finał / Kristianstad
Brøndbyernes IF 2-1 1.FC Slovácko Uherské Hradiště 21 sierpnia, 14:00
L2 - mecz o 3. miejsce / Kristianstad
Levante UD 4-3 Rosenborg BK Kvinner 21 sierpnia, 18:00
pd.
L3 - finał / Trondheim
FK Mińsk 3-2 Celtic FC Women 21 sierpnia, 12:00
pd.
L3 - mecz o 3. miejsce / Trondheim
Arsenal LFC 3-1 PSV Eindhoven 21 sierpnia, 18:00
L4 - finał / Moskwa
Okżetpes Kokczetaw 0-4 Łokomotiw Moskwa 21 sierpnia, 12:00
L4 - mecz o 3. miejsce / Moskwa

III runda eliminacyjna - 31 sierpnia-1 września, 8-9 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2021, 13:00 - Nyon)

AC Sparta Praga 0-1 HB Køge 1 września, 18:00
Chomutov
ŽNK Osijek 1-1 Breiðablik (Kópavogur) 1 września, 18:00
Vllaznia Shkodër 0-2 Juventus FC Women 1 września, 19:00
FC Twente 1-1 SL e Benfica 31 sierpnia, 19:30
Apóllon FC 1-2 Żytłobud-1 Charków 31 sierpnia, 17:00
Servette FC Chênois Féminin 1-1 Glasgow City LFC 1 września, 20:00
Vålerengens IF 1-3 BK Häcken FF 1 września, 19:00
Levante UD 1-2 Olympique Lyonnais 1 września, 21:00
Arsenal LFC 3-0 SK Slavia Praga 31 sierpnia, 20:30
Borehamwood
Real Madrid CF Femenino 1-1 Manchester City WFC 31 sierpnia, 21:00
VfL Wolfsburg 3-2 FC Girondins de Bordeaux 1 września, 18:00
FC Rosengård 0-3 TSG 1899 Hoffenheim 31 sierpnia, 19:00

HB Køge 2-0 AC Sparta Praga 8 września, 18:00
Breiðablik (Kópavogur) 3-0 ŽNK Osijek 9 września, 19:00
Juventus FC Women 1-0 Vllaznia Shkodër 9 września, 20:00
Vinovo
SL e Benfica 4-0 FC Twente 9 września, 20:00
Seixal
Żytłobud-1 Charków 3-1 Apóllon FC 9 września, 17:00
Glasgow City LFC 1-2 Servette FC Chênois Féminin 8 września, 16:10
Cumbernauld
BK Häcken FF 3-2 Vålerengens IF 8 września, 19:00
Olympique Lyonnais 2-1 Levante UD 8 września, 18:00
Décines-Charpieu
SK Slavia Praga 0-4 Arsenal LFC 9 września, 18:30
Manchester City WFC 0-1 Real Madrid CF Femenino 8 września, 20:00
FC Girondins de Bordeaux 3-2 VfL Wolfsburg 8 września, 19:00
pd. k. 0-3
Libourne
TSG 1899 Hoffenheim 3-3 FC Rosengård 8 września, 19:00

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 5-6 października
(Losowanie - 13 września 2021, 13:00 - Nyon)

Servette FC Chênois Féminin 0-3 Juventus FC Women 6 października, 18:45
Chelsea LFC 3-3 VfL Wolfsburg 6 października, 21:00

Kolejka 2 - 13-14 października

VfL Wolfsburg 5-0 Servette FC Chênois Féminin 13 października, 18:45
Juventus FC Women 1-2 Chelsea LFC 13 października, 21:00

Kolejka 3 - 9-10 listopada

Servette FC Chênois Féminin 0-7 Chelsea LFC 9 listopada, 18:45
Juventus FC Women 2-2 VfL Wolfsburg 9 listopada, 21:00

Kolejka 4 - 17-18 listopada

VfL Wolfsburg 0-2 Juventus FC Women 18 listopada, 18:45
Chelsea LFC 1-0 Servette FC Chênois Féminin 18 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 8-9 grudnia

Servette FC Chênois Féminin 0-3 VfL Wolfsburg 8 grudnia, 18:45
Chelsea LFC 0-0 Juventus FC Women 8 grudnia, 21:00

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

Juventus FC Women 4-0 Servette FC Chênois Féminin 16 grudnia, 21:00
Alessandria
VfL Wolfsburg 4-0 Chelsea LFC 16 grudnia, 21:00

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfL Wolfsburg 6 11 3 2 1 17-7 2 0 1 9-2 1 2 0 8-5 4 5 1 2 1 9-7
2.  Juventus FC Women 6 11 3 2 1 12-4 1 1 1 7-4 2 1 0 5-0 4 5 1 2 1 5-4
3.  Chelsea LFC 6 11 3 2 1 13-8 1 2 0 4-3 2 0 1 9-5 4 5 1 2 1 5-8
4.  Servette FC Chênois Féminin 6 0 0 0 6 0-23 0 0 3 0-13 0 0 3 0-10

Grupa B
 
Kolejka 1 - 5-6 października
(Losowanie - 13 września 2021, 13:00 - Nyon)

Żytłobud-1 Charków 0-1 Real Madrid CF Femenino 6 października, 18:45
Breiðablik (Kópavogur) 0-2 Paris Saint-Germain FC 6 października, 21:00

Kolejka 2 - 13-14 października

Paris Saint-Germain FC 5-0 Żytłobud-1 Charków 13 października, 18:45
Real Madrid CF Femenino 5-0 Breiðablik (Kópavogur) 13 października, 21:00

Kolejka 3 - 9-10 listopada

Żytłobud-1 Charków 0-0 Breiðablik (Kópavogur) 9 listopada, 18:45
Paris Saint-Germain FC 4-0 Real Madrid CF Femenino 9 listopada, 21:00

Kolejka 4 - 17-18 listopada

Breiðablik (Kópavogur) 0-2 Żytłobud-1 Charków 18 listopada, 18:45
Real Madrid CF Femenino 0-2 Paris Saint-Germain FC 18 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 8-9 grudnia

Żytłobud-1 Charków 0-6 Paris Saint-Germain FC 8 grudnia, 18:45
Breiðablik (Kópavogur) 0-3 Real Madrid CF Femenino 8 grudnia, 21:00

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

Real Madrid CF Femenino 3-0 Żytłobud-1 Charków 16 grudnia, 18:45
Paris Saint-Germain FC 6-0 Breiðablik (Kópavogur) 16 grudnia, 18:45

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 6 18 6 0 0 25-0 3 0 0 15-0 3 0 0 10-0
2.  Real Madrid CF Femenino 6 12 4 0 2 12-6 2 0 1 8-2 2 0 1 4-4
3.  Żytłobud-1 Charków 6 4 1 1 4 2-15 0 1 2 0-7 1 0 2 2-8
4.  Breiðablik (Kópavogur) 6 1 0 1 5 0-18 0 0 3 0-7 0 1 2 0-11

Grupa C
 
Kolejka 1 - 5-6 października
(Losowanie - 13 września 2021, 13:00 - Nyon)

TSG 1899 Hoffenheim 5-0 HB Køge 5 października, 18:45
FC Barcelona 4-1 Arsenal LFC 5 października, 21:00
Sant Joan Despí

Kolejka 2 - 13-14 października

HB Køge 0-2 FC Barcelona 14 października, 18:45
Arsenal LFC 4-0 TSG 1899 Hoffenheim 14 października, 21:00
Borehamwood

Kolejka 3 - 9-10 listopada

FC Barcelona 4-0 TSG 1899 Hoffenheim 10 listopada, 18:45
Sant Joan Despí
HB Køge 1-5 Arsenal LFC 10 listopada, 18:45

Kolejka 4 - 17-18 listopada

TSG 1899 Hoffenheim 0-5 FC Barcelona 17 listopada, 18:45
Arsenal LFC 3-0 HB Køge 17 listopada, 21:00
Borehamwood

Kolejka 5 - 8-9 grudnia

Arsenal LFC 0-4 FC Barcelona 9 grudnia, 20:00
Borehamwood
HB Køge 1-2 TSG 1899 Hoffenheim 9 grudnia, 18:45

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

FC Barcelona 5-0 HB Køge 15 grudnia, 21:00
Sant Joan Despí
TSG 1899 Hoffenheim 4-1 Arsenal LFC 15 grudnia, 21:00

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 18 6 0 0 24-1 3 0 0 13-1 3 0 0 11-0
2.  Arsenal LFC 6 9 3 0 3 14-13 2 0 1 7-4 1 0 2 7-9 2 3 1 0 1 5-4
3.  TSG 1899 Hoffenheim 6 9 3 0 3 11-15 2 0 1 9-6 1 0 2 2-9 2 3 1 0 1 4-5
4.  HB Køge 6 0 0 0 6 2-22 0 0 3 2-9 0 0 3 0-13

Grupa D
 
Kolejka 1 - 5-6 października
(Losowanie - 13 września 2021, 13:00 - Nyon)

BK Häcken FF 0-3 Olympique Lyonnais 5 października, 18:45
SL e Benfica 0-0 FC Bayern München 5 października, 21:00
Seixal

Kolejka 2 - 13-14 października

FC Bayern München 4-0 BK Häcken FF 14 października, 18:45
Olympique Lyonnais 5-0 SL e Benfica 14 października, 21:00

Kolejka 3 - 9-10 listopada

SL e Benfica 0-1 BK Häcken FF 10 listopada, 21:00
Seixal
Olympique Lyonnais 2-1 FC Bayern München 10 listopada, 21:00

Kolejka 4 - 17-18 listopada

BK Häcken FF 1-2 SL e Benfica 17 listopada, 18:45
FC Bayern München 1-0 Olympique Lyonnais 17 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 8-9 grudnia

SL e Benfica 0-5 Olympique Lyonnais 9 grudnia, 21:00
Seixal
BK Häcken FF 1-5 FC Bayern München 9 grudnia, 18:45

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

FC Bayern München 4-0 SL e Benfica 15 grudnia, 18:45
Olympique Lyonnais 4-0 BK Häcken FF 15 grudnia, 18:45

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 6 15 5 0 1 19-2 3 0 0 11-1 2 0 1 8-1
2.  FC Bayern München 6 13 4 1 1 15-3 3 0 0 9-0 1 1 1 6-3
3.  SL e Benfica 6 4 1 1 4 2-16 0 1 2 0-6 1 0 2 2-10
4.  BK Häcken FF 6 3 1 0 5 3-18 0 0 3 2-10 1 0 2 1-8

1/4 finału - 22-23 marca, 30-31 marca
(Losowanie - 20 grudnia 2021, 13:00 - Nyon)

FC Bayern München - Paris Saint-Germain FC 22 marca, 18:45
Juventus FC Women - Olympique Lyonnais 23 marca, 18:45
Arsenal LFC - VfL Wolfsburg 23 marca, 21:00
Real Madrid CF Femenino - FC Barcelona 22 marca, 21:00

Paris Saint-Germain FC - FC Bayern München 30 marca, 21:00
Olympique Lyonnais - Juventus FC Women 31 marca, 21:00
VfL Wolfsburg - Arsenal LFC 31 marca, 18:45
FC Barcelona - Real Madrid CF Femenino 30 marca, 18:45

1/2 finału - 23-24 kwietnia, 30 kwietnia-1 maja
(Losowanie - 20 grudnia 2021, 13:00 - Nyon)
Real Madrid CF Femenino / FC Barcelona - Arsenal LFC / VfL Wolfsburg
Juventus FC Women / Olympique Lyonnais - FC Bayern München / Paris Saint-Germain FC

Finał - 22 maja
Turyn, Allianz Stadium

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas