[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów kobiet 2022/2023

I runda eliminacyjna - 18 sierpnia
(Losowanie - 24 czerwca 2022, 13:00 - Nyon)
turnieje eliminacyjne - półfinały
Vllaznia Shkodër (M10), ŽFK Spartak (Subotica) (M11) - wolny los

ŽNK Pomurje (Bogojina) 0-1 Shelbourne LFC 18 sierpnia, 17:30
M1 / Murska Sobota
Valur (Reykjavík) 2-0 Hajasa Giumri 18 sierpnia, 11:00
M1 / Radenci
PAOK 2-0 Swansea City LFC 18 sierpnia, 15:30
M2 / Katerini
Ferencvárosi TC 1-3 Rangers WFC 18 sierpnia, 20:30
M2 / Katerini
BIIK-Kazygurt Szymkent 5-1 ŽNK Split 18 sierpnia, 18:00
M3 / Varaždin
Żytłobud-2 Charków 5-0 KSK Lanczchuti 18 sierpnia, 11:00
M3 / Varaždin
FC Zürich Frauen 6-0 KÍ Klaksvík 18 sierpnia, 21:00
M4 / Éngomi
Apóllon FC 3-0 Rīgas futbola skola 18 sierpnia, 16:30
M4 / Éngomi
RSC Anderlecht Féminin 3-2 UKS SMS Łódź 18 sierpnia, 20:00
M5 / Łódź
Gintra-Universitetas Szawle 0-2 Kuopion Palloseura 18 sierpnia, 14:00
M5 / Łódź
Juventus FC Women 4-0 Racing FC Union Luxembourg 18 sierpnia, 20:30
M6 / Vinovo
FC Flora Tallin 0-5 Maccabi Kiryat Gat 18 sierpnia, 15:30
M6 / Vinovo
Olimpia Cluj-Napoca 0-0 Glentoran Belfast United 18 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
M7 / Kluż-Napoka
SFK 2000 Sarajevo 4-0 Birkirkara FC 18 sierpnia, 10:00
M7 / Kluż-Napoka
FC Twente 13-0 Agarista-ȘS Anenii Noi 18 sierpnia, 18:00
M8 / Enschede
SL e Benfica 9-0 KF Hajvalia 18 sierpnia, 12:00
M8 / Enschede
Dinamo-BGUFK Mińsk 5-0 Łokomotiw Stara Zagora 18 sierpnia, 11:00
M9 / Skopje
FSK Sankt Pölten/Spratzern 7-0 ŽFK Ljuboten (Tetovo) 18 sierpnia, 17:00
M9 / Skopje
ŽFK Breznica (Pljevlja) 2-3 Spartak Myjava 18 sierpnia, 18:00
M10 / Budva
SK Brann Kvinner 1-0 ALG Spor Kulübü 18 sierpnia, 17:00
M11 / Bačka Topola
Paris FC 3-0 Servette FC Chênois Féminin 18 sierpnia, 14:00
L1 / Glasgow
Glasgow City LFC 1-3 AS Roma 18 sierpnia, 20:35
L1 / Glasgow
FK Mińsk 2-1 1.FC Slovácko Uherské Hradiště 18 sierpnia, 12:00
L2 / Trondheim
Breiðablik (Kópavogur) 2-4 Rosenborg BK Kvinner 18 sierpnia, 18:00
L2 / Trondheim
AFC Ajax 3-1 Kristianstads DFF 18 sierpnia, 14:00
L3 / Hjørring
DBK Fortuna Hjørring 0-2 Eintracht Frankfurt 18 sierpnia, 19:00
L3 / Hjørring
Real Madrid CF Femenino 6-0 SK Sturm Graz 18 sierpnia, 21:00
L4 / Madryt
Manchester City WFC 6-0 Tomiris-Turan Turkiestan 18 sierpnia, 21:00
L4 / Madryt

II runda eliminacyjna - 21 sierpnia
(Losowanie - 24 czerwca 2022, 13:00 - Nyon)
turnieje eliminacyjne - finały i mecze o trzecie miejsca

Valur (Reykjavík) 3-0 Shelbourne LFC 21 sierpnia, 17:30
M1 - finał / Murska Sobota
ŽNK Pomurje (Bogojina) 2-1 Hajasa Giumri 21 sierpnia, 11:00
M1 - mecz o 3. miejsce / Radenci
PAOK 0-4 Rangers WFC 21 sierpnia, 15:30
M2 - finał / Katerini
Swansea City LFC 0-7 Ferencvárosi TC 21 sierpnia, 20:30
M2 - mecz o 3. miejsce / Katerini
BIIK-Kazygurt Szymkent 0-2 Żytłobud-2 Charków 21 sierpnia, 18:00
M3 - finał / Varaždin
KSK Lanczchuti 0-2 ŽNK Split 21 sierpnia, 11:00
M3 - mecz o 3. miejsce / Varaždin
FC Zürich Frauen 1-0 Apóllon FC 21 sierpnia, 16:30
M4 - finał / Éngomi
KÍ Klaksvík 1-2 Rīgas futbola skola 21 sierpnia, 21:00
pd.
M4 - mecz o 3. miejsce / Éngomi
RSC Anderlecht Féminin 2-2 Kuopion Palloseura 21 sierpnia, 18:00
pd. k. 3-4
M5 - finał / Łódź
Gintra-Universitetas Szawle 0-1 UKS SMS Łódź 21 sierpnia, 12:00
M5 - mecz o 3. miejsce / Łódź
Juventus FC Women 3-1 Maccabi Kiryat Gat 21 sierpnia, 20:30
M6 - finał / Vinovo
FC Flora Tallin 1-3 Racing FC Union Luxembourg 21 sierpnia, 15:30
M6 - mecz o 3. miejsce / Vinovo
SFK 2000 Sarajevo 2-1 Olimpia Cluj-Napoca 21 sierpnia, 17:00
M7 - finał / Kluż-Napoka
Birkirkara FC 2-1 Glentoran Belfast United 21 sierpnia, 11:00
M7 - mecz o 3. miejsce / Kluż-Napoka / mecz pierwotnie zaplanowany na 10:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu zalania boiska
FC Twente 1-2 SL e Benfica 21 sierpnia, 18:00
M8 - finał / Enschede
Agarista-ȘS Anenii Noi 0-7 KF Hajvalia 21 sierpnia, 12:00
M8 - mecz o 3. miejsce / Enschede
FSK Sankt Pölten/Spratzern 3-0 Dinamo-BGUFK Mińsk 21 sierpnia, 11:00
M9 - finał / Skopje
Łokomotiw Stara Zagora 5-1 ŽFK Ljuboten (Tetovo) 21 sierpnia, 17:00
M9 - mecz o 3. miejsce / Skopje
Vllaznia Shkodër 1-0 Spartak Myjava 21 sierpnia, 18:00
M10 - finał / Budva
ŽFK Spartak (Subotica) 1-3 SK Brann Kvinner 21 sierpnia, 19:00
M11 - finał / Subotica
Paris FC 0-0 AS Roma 21 sierpnia, 19:00
pd. k. 4-5
L1 - finał / Glasgow
Servette FC Chênois Féminin 1-0 Glasgow City LFC 21 sierpnia, 13:00
L1 - mecz o 3. miejsce / Glasgow
FK Mińsk 0-1 Rosenborg BK Kvinner 21 sierpnia, 17:00
L2 - finał / Trondheim
1.FC Slovácko Uherské Hradiště 0-3 Breiðablik (Kópavogur) 21 sierpnia, 11:00
L2 - mecz o 3. miejsce / Trondheim
AFC Ajax 2-1 Eintracht Frankfurt 21 sierpnia, 13:00
L3 - finał / Hjørring
DBK Fortuna Hjørring 2-3 Kristianstads DFF 21 sierpnia, 18:00
pd.
L3 - mecz o 3. miejsce / Hjørring
Manchester City WFC 0-1 Real Madrid CF Femenino 21 sierpnia, 21:00
L4 - finał / Madryt
SK Sturm Graz 5-1 Tomiris-Turan Turkiestan 21 sierpnia, 11:00
L4 - mecz o 3. miejsce / Madryt

III runda eliminacyjna - 20-21 września, 28-29 września
(Losowanie - 1 września 2022, 13:00 - Nyon)

Żytłobud-2 Charków 1-1 Vllaznia Shkodër 21 września, 18:00
Szkodra
SFK 2000 Sarajevo 0-7 FC Zürich Frauen 21 września, 15:30
Rangers WFC 2-3 SL e Benfica 20 września, 20:30
Kuopion Palloseura 0-1 FSK Sankt Pölten/Spratzern 21 września, 17:30
Valur (Reykjavík) 0-1 SK Slavia Praga 21 września, 19:00
SK Brann Kvinner 1-1 FC Rosengård 21 września, 18:00
HB Køge 1-1 Juventus FC Women 20 września, 18:00
Arsenal LFC 2-2 AFC Ajax 20 września, 20:30
Borehamwood
Paris Saint-Germain FC 2-1 BK Häcken FF 21 września, 20:30
Real Sociedad de Fútbol 0-1 FC Bayern München 20 września, 19:00
Rosenborg BK Kvinner 0-3 Real Madrid CF Femenino 21 września, 18:00
AC Sparta Praga 1-2 AS Roma 21 września, 18:30

Vllaznia Shkodër 2-1 Żytłobud-2 Charków 28 września, 16:00
FC Zürich Frauen 3-0 SFK 2000 Sarajevo 28 września, 19:30
Szafuza
SL e Benfica 2-1 Rangers WFC 28 września, 20:30
pd.
Seixal
FSK Sankt Pölten/Spratzern 2-2 Kuopion Palloseura 28 września, 19:15
pd.
SK Slavia Praga 0-0 Valur (Reykjavík) 28 września, 15:00
FC Rosengård 3-1 SK Brann Kvinner 28 września, 18:00
Juventus FC Women 2-0 HB Køge 28 września, 20:30
Alessandria
AFC Ajax 0-1 Arsenal LFC 28 września, 19:00
Duivendrecht
BK Häcken FF 0-2 Paris Saint-Germain FC 28 września, 18:45
FC Bayern München 3-1 Real Sociedad de Fútbol 29 września, 19:00
Real Madrid CF Femenino 2-1 Rosenborg BK Kvinner 28 września, 20:00
AS Roma 4-1 AC Sparta Praga 29 września, 14:30

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 19-20 października
(Losowanie - 3 października 2022, 13:00 - Nyon)

Vllaznia Shkodër 0-2 Real Madrid CF Femenino 20 października, 18:45
Paris Saint-Germain FC 0-1 Chelsea LFC 20 października, 21:00

Kolejka 2 - 26-27 października

Real Madrid CF Femenino 0-0 Paris Saint-Germain FC 26 października, 18:45
Chelsea LFC 8-0 Vllaznia Shkodër 26 października, 21:00

Kolejka 3 - 23-24 listopada

Paris Saint-Germain FC 5-0 Vllaznia Shkodër 23 listopada, 18:45
Chelsea LFC 2-0 Real Madrid CF Femenino 23 listopada, 21:00

Kolejka 4 - 7-8 grudnia

Vllaznia Shkodër 0-4 Paris Saint-Germain FC 8 grudnia, 18:45
Real Madrid CF Femenino 1-1 Chelsea LFC 8 grudnia, 21:00

Kolejka 5 - 15-16 grudnia

Vllaznia Shkodër 0-4 Chelsea LFC 16 grudnia, 18:45
Paris Saint-Germain FC 2-1 Real Madrid CF Femenino 16 grudnia, 21:00

Kolejka 6 - 21-22 grudnia

Real Madrid CF Femenino 5-1 Vllaznia Shkodër 22 grudnia, 21:00
Chelsea LFC 3-0 Paris Saint-Germain FC 22 grudnia, 21:00

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea LFC 6 16 5 1 0 19-1 3 0 0 13-0 2 1 0 6-1
2.  Paris Saint-Germain FC 6 10 3 1 2 11-5 2 0 1 7-2 1 1 1 4-3
3.  Real Madrid CF Femenino 6 8 2 2 2 9-6 1 2 0 6-2 1 0 2 3-4
4.  Vllaznia Shkodër 6 0 0 0 6 1-28 0 0 3 0-10 0 0 3 1-18

Grupa B
 
Kolejka 1 - 19-20 października
(Losowanie - 3 października 2022, 13:00 - Nyon)

VfL Wolfsburg 4-0 FSK Sankt Pölten/Spratzern 20 października, 18:45
AS Roma 1-0 SK Slavia Praga 20 października, 21:00
Latina

Kolejka 2 - 26-27 października

FSK Sankt Pölten/Spratzern 3-4 AS Roma 26 października, 18:45
SK Slavia Praga 0-2 VfL Wolfsburg 26 października, 21:00

Kolejka 3 - 23-24 listopada

SK Slavia Praga 0-1 FSK Sankt Pölten/Spratzern 23 listopada, 18:45
AS Roma 1-1 VfL Wolfsburg 23 listopada, 21:00
Latina

Kolejka 4 - 7-8 grudnia

VfL Wolfsburg 4-2 AS Roma 8 grudnia, 18:45
FSK Sankt Pölten/Spratzern 1-1 SK Slavia Praga 8 grudnia, 21:00

Kolejka 5 - 15-16 grudnia

AS Roma 5-0 FSK Sankt Pölten/Spratzern 16 grudnia, 18:45
Latina / w 8. minucie mecz został przerwany na 80 minut z powodu ulewy
VfL Wolfsburg 0-0 SK Slavia Praga 16 grudnia, 21:00

Kolejka 6 - 21-22 grudnia

FSK Sankt Pölten/Spratzern 2-8 VfL Wolfsburg 22 grudnia, 18:45
SK Slavia Praga 0-3 AS Roma 22 grudnia, 18:45

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfL Wolfsburg 6 14 4 2 0 19-5 2 1 0 8-2 2 1 0 11-3
2.  AS Roma 6 13 4 1 1 16-8 2 1 0 7-1 2 0 1 9-7
3.  FSK Sankt Pölten/Spratzern 6 4 1 1 4 7-22 0 1 2 6-13 1 0 2 1-9
4.  SK Slavia Praga 6 2 0 2 4 1-8 0 0 3 0-6 0 2 1 1-2

Grupa C
 
Kolejka 1 - 19-20 października
(Losowanie - 3 października 2022, 13:00 - Nyon)

FC Zürich Frauen 0-2 Juventus FC Women 19 października, 18:45
Szafuza
Olympique Lyonnais 1-5 Arsenal LFC 19 października, 21:00

Kolejka 2 - 26-27 października

Juventus FC Women 1-1 Olympique Lyonnais 27 października, 18:45
Arsenal LFC 3-1 FC Zürich Frauen 27 października, 21:00

Kolejka 3 - 23-24 listopada

FC Zürich Frauen 0-3 Olympique Lyonnais 24 listopada, 18:45
Szafuza
Juventus FC Women 1-1 Arsenal LFC 24 listopada, 21:00

Kolejka 4 - 7-8 grudnia

Olympique Lyonnais 4-0 FC Zürich Frauen 7 grudnia, 18:45
Arsenal LFC 1-0 Juventus FC Women 7 grudnia, 21:00

Kolejka 5 - 15-16 grudnia

Juventus FC Women 5-0 FC Zürich Frauen 15 grudnia, 19:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:45 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Arsenal LFC 0-1 Olympique Lyonnais 15 grudnia, 21:00

Kolejka 6 - 21-22 grudnia

FC Zürich Frauen 1-9 Arsenal LFC 21 grudnia, 18:45
Szafuza
Olympique Lyonnais 0-0 Juventus FC Women 21 grudnia, 18:45

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal LFC 6 13 4 1 1 19-5 2 0 1 4-2 2 1 0 15-3
2.  Olympique Lyonnais 6 11 3 2 1 10-6 1 1 1 5-5 2 1 0 5-1
3.  Juventus FC Women 6 9 2 3 1 9-3 1 2 0 7-2 1 1 1 2-1
4.  FC Zürich Frauen 6 0 0 0 6 2-26 0 0 3 1-14 0 0 3 1-12

Grupa D
 
Kolejka 1 - 19-20 października
(Losowanie - 3 października 2022, 13:00 - Nyon)

FC Bayern München 2-1 FC Rosengård 19 października, 18:45
FC Barcelona 9-0 SL e Benfica 19 października, 21:00
Sant Joan Despí

Kolejka 2 - 26-27 października

FC Rosengård 1-4 FC Barcelona 27 października, 18:45
SL e Benfica 2-3 FC Bayern München 27 października, 21:00
Seixal

Kolejka 3 - 23-24 listopada

FC Barcelona 3-0 FC Bayern München 24 listopada, 18:45
SL e Benfica 1-0 FC Rosengård 24 listopada, 21:00
Seixal

Kolejka 4 - 7-8 grudnia

FC Rosengård 1-3 SL e Benfica 7 grudnia, 18:45
FC Bayern München 3-1 FC Barcelona 7 grudnia, 21:00

Kolejka 5 - 15-16 grudnia

FC Rosengård 0-4 FC Bayern München 15 grudnia, 18:45
SL e Benfica 2-6 FC Barcelona 15 grudnia, 21:00
Seixal

Kolejka 6 - 21-22 grudnia

FC Barcelona 6-0 FC Rosengård 21 grudnia, 21:00
FC Bayern München 2-0 SL e Benfica 21 grudnia, 21:00

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 15 5 0 1 29-6 3 0 0 18-0 2 0 1 11-6 2 3 1 0 1 4-3
2.  FC Bayern München 6 15 5 0 1 14-7 3 0 0 7-2 2 0 1 7-5 2 3 1 0 1 3-4
3.  SL e Benfica 6 6 2 0 4 8-21 1 0 2 5-9 1 0 2 3-12
4.  FC Rosengård 6 0 0 0 6 3-20 0 0 3 2-11 0 0 3 1-9

1/4 finału - 21-22 marca, 29-30 marca
(Losowanie - 10 lutego 2023, 13:00 - Nyon)

1/2 finału - 22-23 kwietnia, 29-30 kwietnia
(Losowanie - 10 lutego 2023, 13:00 - Nyon)

Finał - 3 czerwca
Eindhoven, Philips Stadion

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas