[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Warmińsko-Mazurski ZPN - 14 sierpnia 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 sierpnia) | dziś (22 sierpnia) | jutro (23 sierpnia)

III liga 2019/2020, I

17:00 Znicz Biała Piska 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 Olimpia Zambrów 4-1 Concordia Elbląg
17:00 KS Wasilków 0-2 Sokół Ostróda
18:00 Huragan Morąg 1-1 Broń Radom

forBET IV liga 2019/2020, warmińsko-mazurska

17:00 Mazur Ełk 1-1 MKS Korsze
17:00 Błękitni Orneta 4-3 Warmia Olsztyn
17:00 Granica Kętrzyn 1-1 Mamry Giżycko
18:00 Stomil II Olsztyn 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
18:00 Mrągowia Mrągowo 3-0 Olimpia II Elbląg
18:00 Motor Lubawa 1-1 ITS Jeziorak Iława
18:00 GKS Wikielec 3-1 Zatoka Braniewo

Klasa okręgowa 2019/2020, warmińsko-mazurska I

17:00 Omulew Wielbark 2-1 Żagiel Piecki
17:00 DKS Dobre Miasto 4-2 LKS Różnowo
17:00 SKS Szczytno 0-8 Orlęta Reszel
17:00 Czarni Olecko 3-2 Kłobuk Mikołajki
17:00 Wilczek Wilkowo 2-4 Śniardwy Orzysz
17:00 Błękitni Pasym 6-1 Łyna Sępopol
17:00 Victoria Bartoszyce 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie
18:00 Rominta Gołdap 3-1 Vęgoria Węgorzewo

Klasa okręgowa 2019/2020, warmińsko-mazurska II

17:00 GSZS Rybno 8-0 Fortuna Dorotowo Gągławki
17:00 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-4 Kormoran Zwierzewo
17:00 Płomień Turznica 4-5 Start Nidzica
17:00 Polonia Pasłęk 2-1 Unia Susz
17:00 Ewingi Zalewo 1-3 Barkas Tolkmicko
17:00 Olimpia Olsztynek 3-1 Grunwald Gierzwałd
17:00 GKS Stawiguda 1-2 Tęcza Miłomłyn
17:00 Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Polonia Iłowo

 

Napisz do nas