[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Małopolski ZPN - 14 sierpnia 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 sierpnia) | dziś (22 sierpnia) | jutro (23 sierpnia)

Puchar Polski 2019/2020, Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka

18:00 Contra Sułków 1-2 Targowianka Targowisko
18:00 Wiarusy Igołomia 0-2 Górnik Wieliczka

IV liga 2019/2020, małopolska (wschód)

17:00 Unia Tarnów 0-0 Poprad Muszyna
17:00 Orkan Szczyrzyc 1-3 Wierchy Rabka Zdrój
17:30 Barciczanka Barcice 1-2 Okocimski KS Brzesko
18:00 Poprad Rytro 3-2 Watra Białka Tatrzańska

IV liga 2019/2020, małopolska (zachód)

17:30 Wisła II Kraków 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
17:30 Wiślanie Jaśkowice 1-0 Dalin Myślenice
17:30 Beskid Andrychów 2-0 Pcimianka Pcim

Liga okręgowa 2019/2020, Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)

18:00 Dunajec Nowy Sącz 2-1 Łosoś Łososina Dolna
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 1-0 ULKS Korzenna

Liga okręgowa 2019/2020, Tarnów II

18:00 Ikar Odporyszów 0-0 Pogórze Pleśna
18:00 Metal Tarnów 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice
18:00 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-1 MLKS Żabno
18:00 Zorza Zaczarnie 4-0 Tuchovia Tuchów
18:00 LKS Ładna 2-4 Olimpia Wojnicz
18:00 GLKS Gromnik 4-1 Unia Niedomice

Liga okręgowa 2019/2020, Wadowice

17:00 LKS Żarki 1-8 Niwa Nowa Wieś

Klasa A 2019/2020, Myślenice

17:00 Karpaty Siepraw 3-0 Skalnik Trzemeśnia
18:00 Zielonka Wrząsowice 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
18:00 Beskid Tokarnia 0-2 Lubomir Wiśniowa
18:00 Clavia Świątniki Górne 6-0 Topór Tenczyn
18:00 Gościbia Sułkowice 2-0 Staw Polanka
18:00 Górki Myślenice 2-0 Sokół Borzęta
18:00 LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-2 Rokita Kornatka

Klasa A 2019/2020, Tarnów III (Żabno)

18:00 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-0 LKS Szarwark

Klasa A 2019/2020, Tarnów IV

17:00 LKS Zgłobice 1-2 LKS Wierzchosławice-Ostrów
17:30 Gosłavia Gosławice 1-3 Orzeł Lisia Góra
17:30 Olszynka Ołpiny 1-2 Pogoria Pogórska Wola
18:00 LUKS Skrzyszów 3-2 KS Radlna
18:00 KS US Śmigno 6-2 KS Ryglice
18:00 LKS Koszyce Wielkie 2-3 LKS Rzuchowa

Klasa B 2019/2020, Tarnów IV

17:30 Iskra Tarnów 0-4 LKS Rzepiennik Strzyżewski
18:00 Alfa Siedliska 2-0 Radar Łętowice
18:00 Cezar Kępa Bogumiłowicka 0-3 Zryw Wielka Wieś
18:00 Błękitni 1947 Tarnów 0-4 Biała Lubaszowa
18:00 LKS Niwka 0-1 Liwocz Czermna
18:00 LKS Rudka (k. Tarnowa) 14-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów
18:00 KS Łękawica 1-3 Sokół Wałki

 

Napisz do nas