[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LUKS Wola Radłowska 15 32 10 2 3 31-20 5 2 1 16-10 5 0 2 15-10
2.  LZS Brzezówka (k. Szczucina) 15 31 9 4 2 27-11 6 2 0 14-4 3 2 2 13-7
3.  LKS Szarwark 15 30 9 3 3 43-20 4 1 1 16-6 5 2 2 27-14
4.  LZS Luszowice 15 27 8 3 4 46-40 3 2 2 21-19 5 1 2 25-21
5.  Dunajec Konary 15 26 8 2 5 39-19 5 1 1 25-8 3 1 4 14-11 1 1 0 1 0 0-0
6.  Ava Grądy 15 26 8 2 5 31-30 4 1 2 12-12 4 1 3 19-18 1 1 0 1 0 0-0
7.  Orzeł Miechowice Małe 15 23 7 2 6 36-35 4 0 4 18-20 3 2 2 18-15 1 1 0 1 0 1-1
8.  LUKS Zalipie 15 23 7 2 6 39-29 3 1 3 20-15 4 1 3 19-14 1 1 0 1 0 1-1
9.  Strażak Karsy 15 22 7 1 7 33-28 5 0 4 21-15 2 1 3 12-13
10.  Łukovia Łukowa 15 21 6 3 6 26-25 5 1 2 17-11 1 2 4 9-14 1 1 0 1 0 1-1
11.  Łęgovia Łęg Tarnowski 15 21 6 3 6 35-28 3 2 1 17-8 3 1 5 18-20 1 1 0 1 0 1-1
12.  LKS Wietrzychowice 15 18 5 3 7 32-39 4 2 2 18-19 1 1 5 14-20 2 6 2 0 0 7-1
13.  Iskra Dąbrówki Breńskie 15 18 5 3 7 30-29 4 1 2 18-9 1 2 5 12-20 2 3 1 0 1 3-5
14.  LKS Nowa Jastrząbka 15 18 6 0 9 30-30 4 0 4 19-15 2 0 5 11-15 2 0 0 0 2 0-4
15.  Olimpia Biskupice Radłowskie 15 7 2 1 12 14-52 1 1 7 11-33 1 0 5 3-19
16.  LZS Mędrzechów 15 0 0 0 15 13-70 0 0 7 6-32 0 0 8 7-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LUKS Wola Radłowska    2-1 1-4 1-0 4-1 1-1 2-1 2-2 3-0 
 2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)2-1     0-0 3-1 3-0 1-0 1-1 2-1 2-0 
 3 LKS Szarwark    0-1 2-0 4-3 0-0 4-2 6-0 
 4 LZS Luszowice2-1     3-3 2-4 3-2 7-4 3-3 1-2 
 5 Dunajec Konary0-2 2-2     2-1 5-2 6-0 6-1 4-0 
 6 Ava Grądy2-0 1-4 0-0     1-4 2-1 2-1 4-2 
 7 Orzeł Miechowice Małe2-3 2-5 6-3 2-1 2-4     1-3 2-1 1-0 
 8 LUKS Zalipie3-4 1-3 2-3 1-1     3-2 3-1 7-1 
 9 Strażak Karsy0-3 3-2 0-1 2-5 2-4     3-0 1-0 5-0 5-0 
 10 Łukovia Łukowa1-5 2-3 2-0 2-1     1-1 3-0 4-1 2-0 
 11 Łęgovia Łęg Tarnowski1-1 3-4 6-1 1-1     2-0 4-1 
 12 LKS Wietrzychowice2-1 1-6 1-1 3-3 0-6     5-1 2-0 4-1 
 13 Iskra Dąbrówki Breńskie0-3 3-3 3-1 1-2 2-0     2-0 7-0 
 14 LKS Nowa Jastrząbka0-1 1-3 7-0 1-5 5-2 3-2 2-0 0-2     
 15 Olimpia Biskupice Radłowskie1-1 0-4 1-2 0-4 1-2 0-8 1-5 0-4     7-3 
 16 LZS Mędrzechów1-2 1-4 1-7 0-4 2-4 0-6 1-5     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

LUKS Wola Radłowska 4-1 Ava Grądy 10 sierpnia, 17:00
LKS Szarwark 2-0 Dunajec Konary 11 sierpnia, 17:00
Strażak Karsy 1-0 Iskra Dąbrówki Breńskie 11 sierpnia, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 11 sierpnia, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-2 LUKS Zalipie 11 sierpnia, 18:00
LKS Nowa Jastrząbka 7-0 LZS Luszowice 11 sierpnia, 17:00
Łukovia Łukowa 2-0 LZS Mędrzechów 11 sierpnia, 18:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-0 LKS Wietrzychowice 10 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Ava Grądy 4-2 LZS Mędrzechów 15 sierpnia, 11:00
LZS Luszowice 3-2 Łukovia Łukowa 15 sierpnia, 17:00
LUKS Zalipie 3-1 LKS Nowa Jastrząbka 15 sierpnia, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-2 Orzeł Miechowice Małe 15 sierpnia, 11:00
Dunajec Konary 2-1 Strażak Karsy 15 sierpnia, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-0 LKS Szarwark 14 sierpnia, 18:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 15 sierpnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 2-1 LUKS Wola Radłowska 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

LKS Wietrzychowice 1-1 Ava Grądy 17 sierpnia, 17:00
Strażak Karsy 0-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 17 sierpnia, 18:00
Orzeł Miechowice Małe 2-1 Dunajec Konary 18 sierpnia, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-5 Iskra Dąbrówki Breńskie 18 sierpnia, 18:00
LKS Nowa Jastrząbka 0-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 18 sierpnia, 17:00
Łukovia Łukowa 2-0 LUKS Zalipie 18 sierpnia, 12:00
LZS Mędrzechów 1-7 LZS Luszowice 17 sierpnia, 17:00
LUKS Wola Radłowska 2-1 LKS Szarwark 17 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Ava Grądy 1-4 LZS Luszowice 28 sierpnia, 18:00
LUKS Zalipie 7-1 LZS Mędrzechów 25 sierpnia, 11:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 Łukovia Łukowa 24 sierpnia, 17:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 23 sierpnia, 18:00
Dunajec Konary 4-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 24 sierpnia, 16:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-1 Orzeł Miechowice Małe 24 sierpnia, 18:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 Strażak Karsy 24 sierpnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 1-6 LKS Szarwark 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

LKS Szarwark 4-3 Ava Grądy 1 września, 11:00
Strażak Karsy 3-0 LKS Wietrzychowice 1 września, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 2-3 LUKS Wola Radłowska 1 września, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1 września, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-5 Dunajec Konary 1 września, 11:00
Łukovia Łukowa 3-0 Iskra Dąbrówki Breńskie 1 września, 12:00
LZS Mędrzechów 0-6 Łęgovia Łęg Tarnowski 31 sierpnia, 17:00
LZS Luszowice 3-3 LUKS Zalipie 1 września, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Ava Grądy 1-4 LUKS Zalipie 8 września, 11:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-4 LZS Luszowice 7 września, 17:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 7-0 LZS Mędrzechów 7 września, 17:00
Dunajec Konary 5-2 Łukovia Łukowa 8 września, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 LKS Nowa Jastrząbka 7 września, 17:30
LUKS Wola Radłowska 3-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 7 września, 17:00
LKS Wietrzychowice 3-3 Orzeł Miechowice Małe 7 września, 17:00
Strażak Karsy 3-2 LKS Szarwark 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Strażak Karsy 0-1 Ava Grądy 15 września, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 2-5 LKS Szarwark 15 września, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-8 LKS Wietrzychowice 15 września, 11:00
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 LUKS Wola Radłowska 15 września, 11:00
Łukovia Łukowa 1-5 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 14 września, 17:00
LZS Mędrzechów 0-4 Dunajec Konary 14 września, 17:00
LZS Luszowice 3-3 Iskra Dąbrówki Breńskie 15 września, 11:00
LUKS Zalipie 3-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 14 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Ava Grądy 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 22 września, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-0 LUKS Zalipie 21 września, 16:00
Dunajec Konary 2-2 LZS Luszowice 22 września, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-0 LZS Mędrzechów 21 września, 17:00
LUKS Wola Radłowska 2-1 Łukovia Łukowa 21 września, 17:00
LKS Wietrzychowice 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 21 września, 17:00
LKS Szarwark 6-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 22 września, 11:00
Strażak Karsy 2-5 Orzeł Miechowice Małe 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Orzeł Miechowice Małe 2-4 Ava Grądy 29 września, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-4 Strażak Karsy 29 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-3 LKS Szarwark 29 września, 11:00
Łukovia Łukowa 1-1 LKS Wietrzychowice 29 września, 12:00
LZS Mędrzechów 1-2 LUKS Wola Radłowska 25 września, 17:00
LZS Luszowice 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 29 września, 11:00
LUKS Zalipie 2-3 Dunajec Konary 29 września, 11:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Ava Grądy 2-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 6 października, 11:00
Dunajec Konary 6-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 5 października, 16:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-0 LUKS Zalipie 6 października, 14:00
LUKS Wola Radłowska 1-4 LZS Luszowice 5 października, 16:00
LKS Wietrzychowice 4-1 LZS Mędrzechów 5 października, 16:00
LKS Szarwark 0-0 Łukovia Łukowa 6 października, 11:00
Strażak Karsy 5-0 LKS Nowa Jastrząbka 5 października, 16:00
Orzeł Miechowice Małe 1-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 6 października, 14:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Olimpia Biskupice Radłowskie 0-4 Ava Grądy 13 października, 11:00
LKS Nowa Jastrząbka 3-2 Orzeł Miechowice Małe 13 października, 11:00
Łukovia Łukowa 2-1 Strażak Karsy 13 października, 12:00
LZS Mędrzechów 1-4 LKS Szarwark 12 października, 16:00
LZS Luszowice 7-4 LKS Wietrzychowice 13 października, 11:00
LUKS Zalipie 3-4 LUKS Wola Radłowska 13 października, 11:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 12 października, 16:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 Dunajec Konary 13 października, 14:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Ava Grądy 0-0 Dunajec Konary 20 października, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 20 października, 15:00
LUKS Wola Radłowska 2-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 19 października, 15:00
LKS Wietrzychowice 0-6 LUKS Zalipie 19 października, 15:00
LKS Szarwark 0-1 LZS Luszowice 20 października, 11:00
Strażak Karsy 5-0 LZS Mędrzechów 20 października, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 1-3 Łukovia Łukowa 20 października, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-4 LKS Nowa Jastrząbka 20 października, 11:00

Kolejka 13 - 26-27 października

LKS Nowa Jastrząbka 5-2 Ava Grądy 27 października, 11:00
Łukovia Łukowa 4-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 27 października, 12:00
LZS Mędrzechów 2-4 Orzeł Miechowice Małe 26 października, 15:00
LZS Luszowice 2-4 Strażak Karsy 27 października, 11:00
LUKS Zalipie 1-3 LKS Szarwark 17 listopada, 13:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-0 LKS Wietrzychowice 26 października, 15:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 0-3 LUKS Wola Radłowska 27 października, 14:00
Dunajec Konary 0-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 27 października, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Ava Grądy 2-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2 listopada, 14:00
LUKS Wola Radłowska 1-0 Dunajec Konary 2 listopada, 14:00
LKS Wietrzychowice 5-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 2 listopada, 14:00
LKS Szarwark 4-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 3 listopada, 11:00
Strażak Karsy 2-4 LUKS Zalipie 3 listopada, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 6-3 LZS Luszowice 3 listopada, 13:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 7-3 LZS Mędrzechów 3 listopada, 11:00
LKS Nowa Jastrząbka 2-0 Łukovia Łukowa 3 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Łukovia Łukowa 2-3 Ava Grądy 10 listopada, 12:00
LZS Mędrzechów 1-5 LKS Nowa Jastrząbka 9 listopada, 14:00
LZS Luszowice 1-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 10 listopada, 11:00
LUKS Zalipie 1-1 Orzeł Miechowice Małe 10 listopada, 13:30
Łęgovia Łęg Tarnowski 6-1 Strażak Karsy 9 listopada, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-3 LKS Szarwark 10 listopada, 14:00
Dunajec Konary 6-1 LKS Wietrzychowice 10 listopada, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 LUKS Wola Radłowska 10 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

LKS Wietrzychowice - LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Ava Grądy - LUKS Wola Radłowska
Dunajec Konary - LKS Szarwark
Iskra Dąbrówki Breńskie - Strażak Karsy
Łęgovia Łęg Tarnowski - Orzeł Miechowice Małe
LUKS Zalipie - Olimpia Biskupice Radłowskie
LZS Luszowice - LKS Nowa Jastrząbka
LZS Mędrzechów - Łukovia Łukowa

Kolejka 17 - 28-29 marca

Łęgovia Łęg Tarnowski - Olimpia Biskupice Radłowskie
LUKS Wola Radłowska - LKS Wietrzychowice
LZS Mędrzechów - Ava Grądy
Łukovia Łukowa - LZS Luszowice
LKS Nowa Jastrząbka - LUKS Zalipie
Orzeł Miechowice Małe - Iskra Dąbrówki Breńskie
Strażak Karsy - Dunajec Konary
LKS Szarwark - LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

LKS Szarwark - LUKS Wola Radłowska
Ava Grądy - LKS Wietrzychowice
LZS Brzezówka (k. Szczucina) - Strażak Karsy
Dunajec Konary - Orzeł Miechowice Małe
Iskra Dąbrówki Breńskie - Olimpia Biskupice Radłowskie
Łęgovia Łęg Tarnowski - LKS Nowa Jastrząbka
LUKS Zalipie - Łukovia Łukowa
LZS Luszowice - LZS Mędrzechów

Kolejka 19 - 11 kwietnia

LZS Luszowice - Ava Grądy
LZS Mędrzechów - LUKS Zalipie
Łukovia Łukowa - Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Nowa Jastrząbka - Iskra Dąbrówki Breńskie
Olimpia Biskupice Radłowskie - Dunajec Konary
Orzeł Miechowice Małe - LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Strażak Karsy - LUKS Wola Radłowska
LKS Szarwark - LKS Wietrzychowice

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Ava Grądy - LKS Szarwark
LKS Wietrzychowice - Strażak Karsy
LUKS Wola Radłowska - Orzeł Miechowice Małe
LZS Brzezówka (k. Szczucina) - Olimpia Biskupice Radłowskie
Dunajec Konary - LKS Nowa Jastrząbka
Iskra Dąbrówki Breńskie - Łukovia Łukowa
Łęgovia Łęg Tarnowski - LZS Mędrzechów
LUKS Zalipie - LZS Luszowice

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

LKS Szarwark - Strażak Karsy
LUKS Zalipie - Ava Grądy
LZS Luszowice - Łęgovia Łęg Tarnowski
LZS Mędrzechów - Iskra Dąbrówki Breńskie
Łukovia Łukowa - Dunajec Konary
LKS Nowa Jastrząbka - LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Olimpia Biskupice Radłowskie - LUKS Wola Radłowska
Orzeł Miechowice Małe - LKS Wietrzychowice

Kolejka 22 - 2-3 maja

Ava Grądy - Strażak Karsy
LKS Szarwark - Orzeł Miechowice Małe
LKS Wietrzychowice - Olimpia Biskupice Radłowskie
LUKS Wola Radłowska - LKS Nowa Jastrząbka
LZS Brzezówka (k. Szczucina) - Łukovia Łukowa
Dunajec Konary - LZS Mędrzechów
Iskra Dąbrówki Breńskie - LZS Luszowice
Łęgovia Łęg Tarnowski - LUKS Zalipie

Kolejka 23 - 9-10 maja

Łęgovia Łęg Tarnowski - Ava Grądy
LUKS Zalipie - Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Luszowice - Dunajec Konary
LZS Mędrzechów - LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Łukovia Łukowa - LUKS Wola Radłowska
LKS Nowa Jastrząbka - LKS Wietrzychowice
Olimpia Biskupice Radłowskie - LKS Szarwark
Orzeł Miechowice Małe - Strażak Karsy

Kolejka 24 - 16-17 maja

Ava Grądy - Orzeł Miechowice Małe
Strażak Karsy - Olimpia Biskupice Radłowskie
LKS Szarwark - LKS Nowa Jastrząbka
LKS Wietrzychowice - Łukovia Łukowa
LUKS Wola Radłowska - LZS Mędrzechów
LZS Brzezówka (k. Szczucina) - LZS Luszowice
Dunajec Konary - LUKS Zalipie
Iskra Dąbrówki Breńskie - Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 25 - 23-24 maja

Iskra Dąbrówki Breńskie - Ava Grądy
Łęgovia Łęg Tarnowski - Dunajec Konary
LUKS Zalipie - LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LZS Luszowice - LUKS Wola Radłowska
LZS Mędrzechów - LKS Wietrzychowice
Łukovia Łukowa - LKS Szarwark
LKS Nowa Jastrząbka - Strażak Karsy
Olimpia Biskupice Radłowskie - Orzeł Miechowice Małe

Kolejka 26 - 30-31 maja

Ava Grądy - Olimpia Biskupice Radłowskie
Orzeł Miechowice Małe - LKS Nowa Jastrząbka
Strażak Karsy - Łukovia Łukowa
LKS Szarwark - LZS Mędrzechów
LKS Wietrzychowice - LZS Luszowice
LUKS Wola Radłowska - LUKS Zalipie
LZS Brzezówka (k. Szczucina) - Łęgovia Łęg Tarnowski
Dunajec Konary - Iskra Dąbrówki Breńskie

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Dunajec Konary - Ava Grądy
Iskra Dąbrówki Breńskie - LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Łęgovia Łęg Tarnowski - LUKS Wola Radłowska
LUKS Zalipie - LKS Wietrzychowice
LZS Luszowice - LKS Szarwark
LZS Mędrzechów - Strażak Karsy
Łukovia Łukowa - Orzeł Miechowice Małe
LKS Nowa Jastrząbka - Olimpia Biskupice Radłowskie

Kolejka 28 - 11 czerwca

Ava Grądy - LKS Nowa Jastrząbka
Olimpia Biskupice Radłowskie - Łukovia Łukowa
Orzeł Miechowice Małe - LZS Mędrzechów
Strażak Karsy - LZS Luszowice
LKS Szarwark - LUKS Zalipie
LKS Wietrzychowice - Łęgovia Łęg Tarnowski
LUKS Wola Radłowska - Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Brzezówka (k. Szczucina) - Dunajec Konary

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

LZS Brzezówka (k. Szczucina) - Ava Grądy
Dunajec Konary - LUKS Wola Radłowska
Iskra Dąbrówki Breńskie - LKS Wietrzychowice
Łęgovia Łęg Tarnowski - LKS Szarwark
LUKS Zalipie - Strażak Karsy
LZS Luszowice - Orzeł Miechowice Małe
LZS Mędrzechów - Olimpia Biskupice Radłowskie
Łukovia Łukowa - LKS Nowa Jastrząbka

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Ava Grądy - Łukovia Łukowa
LKS Nowa Jastrząbka - LZS Mędrzechów
Olimpia Biskupice Radłowskie - LZS Luszowice
Orzeł Miechowice Małe - LUKS Zalipie
Strażak Karsy - Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Szarwark - Iskra Dąbrówki Breńskie
LKS Wietrzychowice - Dunajec Konary
LUKS Wola Radłowska - LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów II)

Klasa A 2019/2020 (Tarnów IV)

Klasa B 2019/2020 (Tarnów III (Żabno))

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas