[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Tarnów IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Biała Lubaszowa 13 33 10 3 0 53-10 6 1 0 36-6 4 2 0 17-4
2.  LKS Rzepiennik Strzyżewski 13 32 10 2 1 71-11 6 0 1 40-7 4 2 0 31-4
3.  Iskra Tarnów 13 27 9 0 4 41-22 5 0 2 23-13 4 0 2 18-9
4.  KS Łękawica 13 26 8 2 3 36-23 4 0 2 21-10 4 2 1 15-13 1 1 0 1 0 1-1
5.  Zryw Wielka Wieś 13 26 8 2 3 36-15 4 2 1 24-6 4 0 2 12-9 1 1 0 1 0 1-1
6.  KS Tarnowiec 13 23 7 2 4 28-24 4 1 2 16-11 3 1 2 12-13
7.  Alfa Siedliska 13 19 6 1 6 32-26 3 1 2 14-8 3 0 4 18-18 1 3 1 0 0 4-1
8.  Sokół Wałki 13 19 6 1 6 37-36 3 1 2 19-14 3 0 4 18-22 1 0 0 0 1 1-4
9.  Błękitni 1947 Tarnów 13 17 5 2 6 30-27 2 1 2 15-9 3 1 4 15-18
10.  Liwocz Czermna 13 16 5 1 7 25-28 2 0 5 17-19 3 1 2 8-9
11.  LKS Rudka (k. Tarnowa) 13 9 3 0 10 27-45 2 0 5 20-14 1 0 5 7-31 1 3 1 0 0 2-1
12.  LKS Niwka 13 9 3 0 10 24-49 2 0 4 10-12 1 0 6 14-37 1 0 0 0 1 1-2
13.  Radar Łętowice 13 8 2 2 9 20-36 1 2 4 15-22 1 0 5 5-14
14.  LKS II Wierzchosławice-Ostrów 13 0 0 0 13 3-111 0 0 6 2-40 0 0 7 1-71
Cezar Kępa Bogumiłowicka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Biała Lubaszowa    1-1 3-2 6-1 7-2 4-0 4-0 11-0 
 2 LKS Rzepiennik Strzyżewski    1-2 3-1 4-0 2-1 4-1 15-0 11-2 
 3 Iskra Tarnów0-4     2-0 5-2 8-0 2-4 4-2 2-1 
 4 KS Łękawica2-4     2-1 1-3 6-2 2-0 8-0 
 5 Zryw Wielka Wieś0-0 1-3 1-1     3-2 4-0 1-0 14-0 
 6 KS Tarnowiec2-2 1-3 1-2     1-0 3-1 4-0 4-3 
 7 Alfa Siedliska1-1 2-3     4-1 3-0 2-3 2-0 
 8 Sokół Wałki2-6 3-3     1-3 1-0 7-2 5-0 
 9 Błękitni 1947 Tarnów0-4 3-4     0-0 7-1 5-0 
 10 Liwocz Czermna1-4 2-1 1-2 0-3* 1-2 0-6*     12-1 
 11 LKS Rudka (k. Tarnowa)1-3 1-4 0-1 1-3 1-2     2-1 14-0 
 12 LKS Niwka0-4 1-4 2-1 0-2 0-1     7-0 
 13 Radar Łętowice0-4 2-2 1-4 2-2 1-3 5-2 4-5     
 14 LKS II Wierzchosławice-Ostrów0-15 0-4 1-2 0-7 1-8 0-4     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: LKS II Wierzchosławice-Ostrów.
 
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-4 KS Łękawica 11 sierpnia, 17:00
KS Tarnowiec 1-0 Błękitni 1947 Tarnów 10 sierpnia, 17:00
Biała Lubaszowa 3-2 Iskra Tarnów 11 sierpnia, 15:00
LKS Rzepiennik Strzyżewski - Cezar Kępa Bogumiłowicka 11 sierpnia, 18:00
było 3-0, anulowany
Zryw Wielka Wieś 3-2 Alfa Siedliska 10 sierpnia, 18:00
Radar Łętowice 4-5 LKS Niwka 10 sierpnia, 17:00
Liwocz Czermna 0-6 Sokół Wałki 11 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-6

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: KS Tarnowiec.
 
KS Łękawica 1-3 Sokół Wałki 14 sierpnia, 18:00
LKS Niwka 0-1 Liwocz Czermna 14 sierpnia, 18:00
Alfa Siedliska 2-0 Radar Łętowice 14 sierpnia, 18:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka - Zryw Wielka Wieś 14 sierpnia, 18:00
było 0-3, anulowany
Iskra Tarnów 0-4 LKS Rzepiennik Strzyżewski 14 sierpnia, 17:30
Błękitni 1947 Tarnów 0-4 Biała Lubaszowa 14 sierpnia, 18:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 14-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Biała Lubaszowa.
 
KS Tarnowiec 4-0 LKS Rudka (k. Tarnowa) 18 sierpnia, 16:00
LKS Rzepiennik Strzyżewski 2-1 Błękitni 1947 Tarnów 17 sierpnia, 17:00
Zryw Wielka Wieś 1-3 Iskra Tarnów 18 sierpnia, 11:00
Radar Łętowice - Cezar Kępa Bogumiłowicka 17 sierpnia, 17:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Liwocz Czermna 1-2 Alfa Siedliska 18 sierpnia, 11:00
Sokół Wałki 7-2 LKS Niwka 17 sierpnia, 17:00
KS Łękawica 8-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: LKS Rzepiennik Strzyżewski.
 
KS Łękawica 2-0 LKS Niwka 25 sierpnia, 17:00
Alfa Siedliska 4-1 Sokół Wałki 25 sierpnia, 17:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka - Liwocz Czermna 24 sierpnia, 16:00
było 1-3, anulowany
Iskra Tarnów 2-1 Radar Łętowice 25 sierpnia, 11:00
Błękitni 1947 Tarnów 3-4 Zryw Wielka Wieś 25 sierpnia, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-3 Biała Lubaszowa 24 sierpnia, 17:00
LKS II Wierzchosławice-Ostrów 1-2 KS Tarnowiec 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Zryw Wielka Wieś.
 
KS Tarnowiec 1-3 KS Łękawica 1 września, 16:00
Biała Lubaszowa 11-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 31 sierpnia, 17:00
LKS Rzepiennik Strzyżewski 15-0 LKS Rudka (k. Tarnowa) 1 września, 17:00
Radar Łętowice 2-2 Błękitni 1947 Tarnów 31 sierpnia, 17:00
Liwocz Czermna 2-1 Iskra Tarnów 1 września, 11:00
Sokół Wałki - Cezar Kępa Bogumiłowicka 31 sierpnia, 17:00
było 3-0, anulowany
LKS Niwka 0-2 Alfa Siedliska 1 września, 16:30

Kolejka 6 - 7-8 września

Pauza: Radar Łętowice.
 
KS Łękawica 2-1 Alfa Siedliska 8 września, 11:30
Cezar Kępa Bogumiłowicka - LKS Niwka 7 września, 17:00
było 2-1, anulowany
Iskra Tarnów 8-0 Sokół Wałki 8 września, 11:00
Błękitni 1947 Tarnów 0-0 Liwocz Czermna 8 września, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-1 Zryw Wielka Wieś 7 września, 17:00
LKS II Wierzchosławice-Ostrów 0-15 LKS Rzepiennik Strzyżewski 8 września, 16:00
KS Tarnowiec 2-2 Biała Lubaszowa 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Pauza: Liwocz Czermna.
 
Biała Lubaszowa 6-1 KS Łękawica 14 września, 16:30
LKS Rzepiennik Strzyżewski 4-0 KS Tarnowiec 15 września, 16:00
Zryw Wielka Wieś 14-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 14 września, 17:00
Radar Łętowice 5-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 14 września, 17:00
Sokół Wałki 1-3 Błękitni 1947 Tarnów 14 września, 16:00
LKS Niwka 1-4 Iskra Tarnów 15 września, 16:30
Alfa Siedliska - Cezar Kępa Bogumiłowicka 14 września, 17:00
było 5-1, anulowany

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: Sokół Wałki.
 
KS Łękawica - Cezar Kępa Bogumiłowicka 21 września, 16:30
było 8-1, anulowany
Iskra Tarnów 5-2 Alfa Siedliska 22 września, 11:00
Błękitni 1947 Tarnów 7-1 LKS Niwka 22 września, 16:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-2 Liwocz Czermna 21 września, 16:30
LKS II Wierzchosławice-Ostrów 0-4 Radar Łętowice 21 września, 15:00
KS Tarnowiec 1-2 Zryw Wielka Wieś 21 września, 16:00
Biała Lubaszowa 1-1 LKS Rzepiennik Strzyżewski 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: LKS Niwka.
 
LKS Rzepiennik Strzyżewski 1-2 KS Łękawica 29 września, 14:00
Zryw Wielka Wieś 0-0 Biała Lubaszowa 29 września, 11:00
Radar Łętowice 1-4 KS Tarnowiec 28 września, 16:30
Liwocz Czermna 12-1 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 29 września, 11:00
Sokół Wałki 1-0 LKS Rudka (k. Tarnowa) 28 września, 16:30
Alfa Siedliska 3-0 Błękitni 1947 Tarnów 28 września, 16:30
Cezar Kępa Bogumiłowicka - Iskra Tarnów 29 września, 13:00
było 2-5, anulowany

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: Alfa Siedliska.
 
KS Łękawica 2-4 Iskra Tarnów 6 października, 16:00
Błękitni 1947 Tarnów - Cezar Kępa Bogumiłowicka 6 października, 15:30
było 6-1, anulowany
LKS Rudka (k. Tarnowa) 2-1 LKS Niwka 5 października, 16:00
LKS II Wierzchosławice-Ostrów 1-8 Sokół Wałki 5 października, 15:00
KS Tarnowiec 3-1 Liwocz Czermna 6 października, 16:00
Biała Lubaszowa 4-0 Radar Łętowice 6 października, 15:00
LKS Rzepiennik Strzyżewski 3-1 Zryw Wielka Wieś 5 października, 11:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Zryw Wielka Wieś 1-1 KS Łękawica 13 października, 11:00
Radar Łętowice 0-4 LKS Rzepiennik Strzyżewski 12 października, 15:30
Liwocz Czermna 1-4 Biała Lubaszowa 13 października, 11:00
Sokół Wałki 3-3 KS Tarnowiec 12 października, 15:30
LKS Niwka 7-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 12 października, 15:30
Alfa Siedliska 2-3 LKS Rudka (k. Tarnowa) 12 października, 15:30
Iskra Tarnów 2-4 Błękitni 1947 Tarnów 12 października, 13:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: Iskra Tarnów.
 
KS Łękawica 6-2 Błękitni 1947 Tarnów 20 października, 11:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Cezar Kępa Bogumiłowicka 19 października, 15:00
było 7-1, anulowany
LKS II Wierzchosławice-Ostrów 0-7 Alfa Siedliska 19 października, 15:00
KS Tarnowiec 4-3 LKS Niwka 20 października, 15:00
Biała Lubaszowa 4-0 Sokół Wałki 19 października, 15:00
LKS Rzepiennik Strzyżewski 4-1 Liwocz Czermna 20 października, 12:00
Zryw Wielka Wieś 1-0 Radar Łętowice 20 października, 11:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: Błękitni 1947 Tarnów.
 
Radar Łętowice 2-2 KS Łękawica 27 października, 13:00
Liwocz Czermna 0-3 Zryw Wielka Wieś 27 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Sokół Wałki 2-6 LKS Rzepiennik Strzyżewski 26 października, 13:00
LKS Niwka 0-4 Biała Lubaszowa 27 października, 14:00
Alfa Siedliska 2-3 KS Tarnowiec 26 października, 14:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka - LKS II Wierzchosławice-Ostrów 26 października, 12:00
na boisku 4-1, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Iskra Tarnów 4-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 27 października, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Pauza: KS Łękawica.
 
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-3 Błękitni 1947 Tarnów 2 listopada, 13:00
LKS II Wierzchosławice-Ostrów 0-4 Iskra Tarnów 2 listopada, 13:00
KS Tarnowiec - Cezar Kępa Bogumiłowicka 3 listopada, 13:00
było 4-1, anulowany
Biała Lubaszowa 7-2 Alfa Siedliska 2 listopada, 13:00
LKS Rzepiennik Strzyżewski 11-2 LKS Niwka 3 listopada, 12:00
Zryw Wielka Wieś 4-0 Sokół Wałki 3 listopada, 11:00
Radar Łętowice 1-3 Liwocz Czermna 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Pauza: LKS Rudka (k. Tarnowa).
 
Liwocz Czermna 1-2 KS Łękawica 10 listopada, 11:00
Sokół Wałki 5-0 Radar Łętowice 9 listopada, 13:00
LKS Niwka 2-1 Zryw Wielka Wieś 10 listopada, 13:00
Alfa Siedliska 1-1 LKS Rzepiennik Strzyżewski 9 listopada, 13:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka - Biała Lubaszowa 10 listopada, 13:00
było 0-5, anulowany
Iskra Tarnów 2-0 KS Tarnowiec 10 listopada, 11:00
Błękitni 1947 Tarnów 5-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 28-29 marca

KS Łękawica - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Błękitni 1947 Tarnów - KS Tarnowiec
Alfa Siedliska - Zryw Wielka Wieś
LKS Niwka - Radar Łętowice
Sokół Wałki - Liwocz Czermna
LKS Rzepiennik Strzyżewski - Iskra Tarnów
LKS II Wierzchosławice-Ostrów - Biała Lubaszowa

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

KS Łękawica - LKS Rzepiennik Strzyżewski
LKS Niwka - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Zryw Wielka Wieś - Liwocz Czermna
Alfa Siedliska - Biała Lubaszowa
Radar Łętowice - Sokół Wałki
KS Tarnowiec - Iskra Tarnów
LKS II Wierzchosławice-Ostrów - Błękitni 1947 Tarnów

Kolejka 18 - 11 kwietnia

KS Łękawica - KS Tarnowiec
Biała Lubaszowa - Zryw Wielka Wieś
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Sokół Wałki
Błękitni 1947 Tarnów - Alfa Siedliska
Iskra Tarnów - LKS II Wierzchosławice-Ostrów
LKS Niwka - LKS Rzepiennik Strzyżewski
Liwocz Czermna - Radar Łętowice

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

LKS II Wierzchosławice-Ostrów - KS Łękawica
Biała Lubaszowa - Błękitni 1947 Tarnów
Alfa Siedliska - Iskra Tarnów
Liwocz Czermna - LKS Rudka (k. Tarnowa)
LKS Niwka - KS Tarnowiec
Radar Łętowice - Zryw Wielka Wieś
LKS Rzepiennik Strzyżewski - Sokół Wałki

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Iskra Tarnów - Biała Lubaszowa
Zryw Wielka Wieś - Błękitni 1947 Tarnów
Alfa Siedliska - KS Łękawica
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Radar Łętowice
KS Tarnowiec - Sokół Wałki
LKS II Wierzchosławice-Ostrów - LKS Niwka
Liwocz Czermna - LKS Rzepiennik Strzyżewski

Kolejka 21 - 2-3 maja

Alfa Siedliska - LKS Niwka
Zryw Wielka Wieś - LKS Rudka (k. Tarnowa)
KS Łękawica - Biała Lubaszowa
Sokół Wałki - LKS II Wierzchosławice-Ostrów
Liwocz Czermna - KS Tarnowiec
LKS Rzepiennik Strzyżewski - Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów - Iskra Tarnów

Kolejka 22 - 9-10 maja

Iskra Tarnów - Zryw Wielka Wieś
Sokół Wałki - Alfa Siedliska
LKS Rudka (k. Tarnowa) - LKS Rzepiennik Strzyżewski
KS Tarnowiec - Radar Łętowice
LKS II Wierzchosławice-Ostrów - Liwocz Czermna
Błękitni 1947 Tarnów - KS Łękawica
Biała Lubaszowa - LKS Niwka

Kolejka 23 - 16-17 maja

LKS Rudka (k. Tarnowa) - KS Tarnowiec
Alfa Siedliska - Liwocz Czermna
LKS Niwka - Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice - LKS II Wierzchosławice-Ostrów
Iskra Tarnów - KS Łękawica
Zryw Wielka Wieś - LKS Rzepiennik Strzyżewski
Sokół Wałki - Biała Lubaszowa

Kolejka 24 - 23-24 maja

Radar Łętowice - Alfa Siedliska
LKS II Wierzchosławice-Ostrów - LKS Rudka (k. Tarnowa)
KS Tarnowiec - LKS Rzepiennik Strzyżewski
Błękitni 1947 Tarnów - Sokół Wałki
Iskra Tarnów - LKS Niwka
KS Łękawica - Zryw Wielka Wieś
Biała Lubaszowa - Liwocz Czermna

Kolejka 25 - 30-31 maja

LKS Niwka - KS Łękawica
Sokół Wałki - Iskra Tarnów
Liwocz Czermna - Błękitni 1947 Tarnów
LKS Rzepiennik Strzyżewski - LKS II Wierzchosławice-Ostrów
Zryw Wielka Wieś - KS Tarnowiec
Radar Łętowice - Biała Lubaszowa
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Alfa Siedliska

Kolejka 26 - 6-7 czerwca

Sokół Wałki - KS Łękawica
Biała Lubaszowa - LKS Rudka (k. Tarnowa)
KS Tarnowiec - LKS II Wierzchosławice-Ostrów
Błękitni 1947 Tarnów - Radar Łętowice
Iskra Tarnów - Liwocz Czermna
Zryw Wielka Wieś - LKS Niwka
LKS Rzepiennik Strzyżewski - Alfa Siedliska

Kolejka 27 - 10 czerwca

LKS Niwka - Sokół Wałki
Radar Łętowice - Iskra Tarnów
LKS II Wierzchosławice-Ostrów - Zryw Wielka Wieś
LKS Rzepiennik Strzyżewski - Biała Lubaszowa
KS Tarnowiec - Alfa Siedliska
Błękitni 1947 Tarnów - LKS Rudka (k. Tarnowa)
KS Łękawica - Liwocz Czermna

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Liwocz Czermna - LKS Niwka
Błękitni 1947 Tarnów - LKS Rzepiennik Strzyżewski
Biała Lubaszowa - KS Tarnowiec
Alfa Siedliska - LKS II Wierzchosławice-Ostrów
KS Łękawica - Radar Łętowice
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Iskra Tarnów
Sokół Wałki - Zryw Wielka Wieś

Klasa A 2019/2020 (Tarnów IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas