[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka

I runda - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 10 lipca 2019 - siedziba PPN Wieliczka)

Piłkarz Podłęże 3-0 Wolni Kłaj 10 sierpnia, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Contra II Sułków 0-11 Batory Wola Batorska 10 sierpnia, 18:00
Dariusz Gorycki 4, 12, Arkadiusz Rojewski 15, 18, Maciej Mazur 34, Paweł Lenda 46, 50, 62, Tomasz Król 70, 78, 82
Strażak Kokotów 3-3 Piast Łapanów 10 sierpnia, 18:00
k. 5-4
Michał Świątko 3 (s), Jakub Świątek 16, Mateusz Lebiest 89 - Mateusz Trybuła 72, Adrian Pogan 87, Jarosław Krzak 90
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-11 LZS Czarnochowice 10 sierpnia, 18:00
Dariusz Gorycki 4, 12, Arkadiusz Rojewski 15, 18, Maciej Mazur 34, Paweł Lenda 46, 50, 62, Tomasz Król 70, 78, 82
Wilga Koźmice Wielkie 0-4 Contra Sułków 10 sierpnia, 18:00
LZS II Czarnochowice 3-7 Dąb Zabierzów Bocheński 10 sierpnia, 18:00
Krystian Stach 19, 20, 67 - Dawid Książek 6, 86, Dawid Szewczyk 15, 48, 65, 72, Krzysztof Kołodziej 29
Górnik II Wieliczka 6-0 Start Brzezie 31 lipca, 16:30
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 18:00) odwołany
UKS Sygneczów 3-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 10 sierpnia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-3 Tęcza Słomiróg 10 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wiarusy II Igołomia 5-3 Zieloni Niegowić 10 sierpnia, 18:00
Paweł Litewka 27, Kamil Nowak 34, 76, Kamil Sznajder 49, 55 - Mateusz Wyporek 3, Dawid Tomczyk 30, Bartłomiej Niedziułka 41

II runda - 15 sierpnia

Górnik II Wieliczka 0-3 Piłkarz Podłęże 21 sierpnia, 18:00
Mateusz Socha 49, Dawid Zborowski 72, Piotr Kurowski 76
Tęcza Słomiróg 3-0 Dąb Zabierzów Bocheński 15 sierpnia, 18:00
Jarosław Jania 25, Dominik Najder 52, Łukasz Dębski 70
Wiarusy Igołomia 0-2 Górnik Wieliczka 14 sierpnia, 18:00
Jakub Downar-Zapolski 15, Kamil Jeleń 61
Strażak Kokotów 3-1 UKS Sygneczów 15 sierpnia, 18:00
Jakub Świątek 3, Dariusz Janiszyn 6, Grzegorz Trzupek 85 - Jakub Kaczor 19
Błękitni Bodzanów 3-3 LKS Śledziejowice 21 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Maciej Krauss 20, 54, Mateusz Drobniak 65 - Dawid Kowalczyk 15, Marcin Kowalczyk 68, Łukasz Górski 82
Wiarusy II Igołomia 2-7 Sokół Chorągwica 15 sierpnia, 18:00
Batory Wola Batorska 0-5 LZS Czarnochowice 15 sierpnia, 18:00
Mariusz Warmuz 54, 65, 80, Marek Świąder 60, Arkadiusz Gamoń 86
Gdovia Gdów 3-0 Wiślanka Grabie 15 sierpnia, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Contra Sułków 1-2 Targowianka Targowisko 14 sierpnia, 18:00
Wojciech Niedrygoś 86 - Mariusz Sierakowski 28, Krzysztof Chróściel 32

III runda - 4 września
Strażak Kokotów - wolny los

LZS Czarnochowice 3-2 Gdovia Gdów 4 września, 17:30
Mariusz Warmuz 6, 40, Piotr Goguła 85 - Konrad Cebula 17, Jakub Noga 33
Sokół Chorągwica 2-1 Targowianka Targowisko 4 września, 17:30
Błękitni Bodzanów 2-5 Górnik Wieliczka 4 września, 17:30
Mateusz Więsek 22, Mateusz Drobniak 85 - Kacper Makówka 25, Michał Józefek 35, Maciej Kłys 65, Kamil Kurzawiński 70, Jakub Machlowski 89 (s)
Tęcza Słomiróg 1-2 Piłkarz Podłęże 4 września, 17:30
Jarosław Jania 16 - Marcin Dydyk 32, Adrian Życzyński 73

IV runda - 18 września
Czarni Staniątki - wolny los

Piłkarz Podłęże 1-7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 18 września, 17:00
Dawid Zborowski 43 - Marco Grandinetti 3, 7, Tomasz Kalicki 31, Kamil Dudzik 46, 69, Andrij Piszczewśkyj 49, 78
Strażak Kokotów 0-3 Górnik Wieliczka 18 września, 17:00
Michał Józefek 40, 52, Jakub Downar-Zapolski 70
Sokół Chorągwica 2-5 LZS Czarnochowice 18 września, 17:00

V runda - 15 kwietnia
(Losowanie - 2 marca 2020, 17:00 - siedziba Podokręgu Wieliczka)

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Czarni Staniątki 24 czerwca
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Czarnochowice - Górnik Wieliczka 24 czerwca
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Finał - 28 czerwca

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas