[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

I runda - 3-4 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2019, 14:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Słomniczanka II Słomniki 1-2 Wierzbowianka Wierzbno 4 sierpnia, 17:00
Kamil Kwieciński 32 - Tomasz Przeniosło 71, Barłomiej Kutela 88
Płomień Jerzmanowice 1-2 Ekler Baranówka 4 sierpnia, 17:00
Łukasz Kurek 75 - Patryk Kruszec 22, Dariusz Marczykiewicz 86
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-4 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3 sierpnia, 17:00
Łukasz Zalewski 51 - Kalebe 25, Marcin Gonciarz 31, 80, Przemysław Mitela 63
LKS Skała 2004 4-0 Wawel Kraków 4 sierpnia, 17:00
Oskar Madej 8, Tomasz Srebnicki 49, Tomasz Katarzyński 72, 89
Orzeł II Bębło 0-2 Michałowianka Michałowice 3 sierpnia, 17:00
Dawid Bednarczyk 23, 60
Olimpia Czaple Wielkie 0-5 Strażak Goszcza 4 sierpnia, 17:00
Kamil Kiełtyka 5, Andrzej Pierwoła 60, 82, Szymon Kamusiński 63, 68
Kosynierzy Łuczyce 1-12 Płomień Kościelec 4 sierpnia, 17:00
Radosław Latko 74 - Jakub Bartosik 2, 41, Mateusz Ostrowski 9, 76, 78, Tomasz Antończyk 19, 34, 37, 39, Karol Bartosik 33, 44, Dariusz Magnes 84
KS Rybitwy (Kraków) 1-3 Tramwaj Kraków 4 sierpnia, 17:00
Mateusz Włodarczyk 67 - Dariusz Osuch 50, 72, Jakub Ormian 52
Bronowicki KS Kraków 0-3 Płomień Kostrze (Kraków) 4 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Rafis Kraków 3-0 Strzelcy Kraków 3 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1 k. 5-4
Universum Kraków 4-0 Iskra Czułów 3 sierpnia, 17:00
Konrad Szkliniarz 4, Michał Chalota 34, Szymon Pipień 67, Bartosz Szpinda 78
pierwotnie Universum Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków); Krakus wycofał się z rozgrywek
Błękitni II Modlnica 3-1 Gajowianka Gaj 4 sierpnia, 17:00
Piotr Żurek 55, 63, 86 - Maciej Strzeboński 66
Dragoons Kraków 6-0 Fairant Kraków 28 lipca, 18:00
PKS Albertus Kraków 0-9 Kabel Kraków 4 sierpnia, 17:00
Grzegorz Grzesiak 9, 32, 39, 54, Arkadiusz Wałaszek 14, Marcin Białas 52, Adrian Krupa 56, Arkadiusz Mikołajczuk 66, Robert Piwowarczyk 86
Pozowianka Pozowice 0-3 Rzozovia Rzozów 4 sierpnia, 17:00
Maciej Wrzoszczyk 33, Adrian Szczypczyk 49, Michał Heród 83
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-0 Strażak Rączna 3 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Trzebol Wielkie Drogi 4-1 Janusze Futbolu Kraków 4 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska 4-3 Radziszowianka II Radziszów 3 sierpnia, 17:00
Dominik Guzda 49, Rafał Wałęsa 57, Grzegorz Noga 72, 81 - Jakub Karaś 29, Tomasz Kwiatek 35, 79
Kaszowianka Kaszów (oldboje) 3-2 Tęcza Piekary 3 sierpnia, 13:00
KS Tyniec (Kraków) 6-4 Dragon Szczyglice 3 sierpnia, 17:00
Czesław Gryzło 22, Szymon Pasternak 54, 64, 67, Bartłomiej Zając 62, Maciej Drwal 69 - Marcin Niesler 35, Andrzej Sieńko 55, Piotr Kańka 59, Dariusz Molik 71
w Szczyglicach; KS gospodarzem
Sportowiec Modlniczka 3-0 Nadwiślan Rusocice 3 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

II runda - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2019, 14:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

LKS Skała 2004 7-0 Czarni 03 Grzegorzowice 10 sierpnia, 17:00
Oskar Madej 4, Dawid Duda 30, 35, 45, Paweł Srebnicki 47, Tomasz Srebnicki 55, 86
Płomień Kościelec 3-1 Galicja Raciborowice 11 sierpnia, 17:00
Maciej Wendel 4, Tomasz Czarny 66, Bartosz Michno 90 - Mateusz Karpierz 29
Michałowianka Michałowice 2-1 Partyzant Dojazdów 11 sierpnia, 17:00
Dariusz Nowak 30, Krystian Grochalski 79 - Marcin Oszczypała 17 (s)
Ekler Baranówka 1-4 Jastrzębiec Książ Wielki 10 sierpnia, 17:00
Kamil Kaczmarczyk 67 - Arkadiusz Przeździk 24, Damian Zyguła 44, Norbert Górski 55, Piotr Srebnicki 86
Strażak Goszcza 2-6 Orzeł Bębło 11 sierpnia, 17:00
Andrzej Pierwoła 37, 67 - Miłosz Bigaj 14, 71, Michał Nawrocki 43, Łukasz Szwajcowski 47, 58, Kacper Siudy 89
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-0 Wierzbowianka Wierzbno 10 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Universum Kraków 0-5 Zwierzyniecki KS Kraków 11 sierpnia, 17:00
Filip Leśniewicz 7, Jarosław Dziura 17, Adam Woźniak 56, 89, Marcin Kopański 90 (s)
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 sierpnia, 17:00
Kamil Wcisło 47, Piotr Profic 87 - Rafał Miśkowiec 33
Rafis Kraków 0-5 Bieżanowianka Kraków 11 sierpnia, 17:00
Dragoons Kraków 6-0 Lotnik Kryspinów 11 sierpnia, 17:00
Błękitni II Modlnica 3-1 Podgórze Kraków 10 sierpnia, 17:00
Andrzej Kołodziejczyk 34, Piotr Żurek 42, Wojciech Grzybowski 60 - Michał Morawiec 39 (s)
Kabel Kraków 3-2 Tramwaj Kraków 11 sierpnia, 15:00
Patryk Balawender 55, 56, Grzegorz Grzesiak 86 - Kacper Włodarek 59, Bartłomiej Osuch 66
Kaszowianka Kaszów (oldboje) 3-2 Orlęta Rudawa 11 sierpnia, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 0-8 Liszczanka Liszki 10 sierpnia, 17:00
Jakub Sieniawski 1, Arkadiusz Słowiak 17, Łukasz Szewczyk 35, Bartosz Karpij 57, 64, 77, Jarosław Kania 70, 85
Rzozovia Rzozów 1-1 JKS Zelków 11 sierpnia, 17:00
k. 5-6
Paweł Kutek 67 - Mirosław Podgajny 34
w Zelkowie; Rzozovia gospodarzem
Wisła Rząska 0-4 Sokół Rybna 11 sierpnia, 17:00
Damian Waśnik 54, 64, 69, Dawid Kościółek 90
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-1 Wisła Jeziorzany 10 sierpnia, 17:00
Michał Machno 37, Dariusz Marczuk 65, Przemysław Kamiński 69 - Krzysztof Tyrała 55
Sportowiec Modlniczka 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 10 sierpnia, 17:00
Paweł Kurowski 21, Jarosław Bargieł 85 - Pape Diaw 6, Tomasz Grabowski 54, Kacper Ptak 63
KS Tyniec (Kraków) 0-1 Iskra Krzęcin 10 sierpnia, 17:00
Jacek Pala 22

III runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 8 sierpnia 2019)

Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-2 Prądniczanka Kraków 28 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Patryk Będkowski 85, Piotr Dudek 90 - Jakub Kostuj 23, Sebastian Misiak 90 (s)
Jastrzębiec Książ Wielki 3-0 Bibiczanka Bibice 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Michałowianka Michałowice 1-2 TS Węgrzce 27 sierpnia, 17:00
Damian Serafin 80 - Dominik Piechaczek 53, 70
Orzeł Bębło 4-1 Zieleńczanka Zielonki 27 sierpnia, 17:30
Grzegorz Suszek 42, 67, Michał Nawrocki 83, Maciej Zawadzki 89 - Paweł Jaworski 4
LKS Skała 2004 0-7 Proszowianka Proszowice 27 sierpnia, 17:00
Michał Bździuła 13, Krzysztof Bździuła 43, Piotr Dębski 58, Sebastian Kowalski 80, 81, 88, Adam Przeniosło 89
LKS Niedźwiedź 2-3 Grębałowianka Kraków 27 sierpnia, 17:30
João Marcos Macedo 32, Adrian Kolano 75 - Jan Liberacki 45, 73, Piotr Krawczyk 63
Płomień Kościelec 6-1 Orzeł Iwanowice 28 sierpnia, 17:00
Maciej Wendel 5, 14, 37, Tomasz Czarny 9, Mateusz Ostrowski 27, Szymon Kwiecień 84 - João Guilherme Ramires 45
Dragoons Kraków 4-6 Błękitni Modlnica 27 sierpnia, 18:00
Adrian Paliś 45, 55, Vítor Pereira 65, Ołeksij Zełenkin 86 - Maksymilian Kubik 2, Tomasz Stryczek 14, Daniel Kuciel 57, 68, Robert Skoczykłoda 63, Dominik Mączyński 90
Płomień Kostrze (Kraków) 3-3 Garbarnia II Kraków 28 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Krystian Szkarłat 13, 71, Mateusz Potempa 34 - Filip Sarga 39, Mateusz Grzybowski 61, Paweł Kloc 63
Bieżanowianka Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków 27 sierpnia, 17:30
Jarosław Moroński 7, Artur Czarnik 60 (s), Hubert Machalski 82 - Łukasz Szymański 2, Mateusz Kromka 68
Zwierzyniecki KS Kraków 3-6 Prokocim Kraków 27 sierpnia, 17:00
Jarosław Dziura 13, Marcin Rutkowski 20, Błażej Gajos 34 - Mateusz Olszański 36, Kamil Kiełbasa 64, 70, Jakub Bułat 74, Karol Sierant 80, Kamil Rokosz 89
Kabel Kraków 2-2 Bronowianka Kraków 28 sierpnia, 17:30
k. 4-3
Jan Pieczarkowski 40, Grzegorz Grzesiak 58 - Szymon Zybowski 3, Brian Szarek 45
Błękitni II Modlnica 2-3 KS Borek (Kraków) 27 sierpnia, 17:00
Sebastian Goryczka 75, Michał Hrabia 83 - Giorgi Markozaszwili 10, Damian Leśniak 74, 77
Hutnik II Kraków 1-3 Wieczysta Kraków 27 sierpnia, 17:00
Wiktor Nowak 43 - Hubert Pachowicz 30, 34, Damian Buras 73
Iskra Krzęcin 1-2 Lot Balice 28 sierpnia, 17:00
Kamil Pałac 5 - Przemysław Kapera 70, Krzysztof Petho 85
Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Świt Krzeszowice 18 sierpnia, 15:00
Pape Diaw 57, 76, 87 - Adam Noworyta 82
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany
Pogoń Skotniki (Kraków) 9-0 Iskra Radwanowice 27 sierpnia, 17:00
Tomasz Morek 5, Przemysław Dobroch 6, 27, 53, 75, 76, Dariusz Marczuk 13, Mateusz Dziedzic 46, Jarosław Koza 52
Sokół Rybna 1-5 Piast Wołowice 27 sierpnia, 17:00
Korneliusz Świder 25 - Maciej Grzesiak 18, Damian Jasiołek 28, Eryk Ochmański 55, Artur Guzik 60, Klaudiusz Kaczkowski 77
Kaszowianka Kaszów (oldboje) 4-4 Radziszowianka Radziszów 28 sierpnia, 17:00
k. 4-5
JKS Zelków 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 27 sierpnia, 17:00
Paweł Wąchol 35 - Kacper Mardyła 11, Wiktor Orłoś 63
Liszczanka Liszki 0-3 Kmita Zabierzów 28 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

IV runda - 11 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2019, 13:00 (anulowane), 30 sierpnia 2019, 13:00)

Błękitni Modlnica 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 11 września, 16:30
Maksymilian Kubik 4, Dawid Krężołek 34 - Szymon Pietrzyk 55
Płomień Kościelec 0-8 Jutrzenka Giebułtów 11 września, 16:30
Jakub Wcisło 11, Tomasz Kawa 51, 68, 79, Maciej Balawender 55, Patryk Michniak 63, Szymon Jeziorski 80, Mateusz Grabski 88 (s)
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-5 Clepardia Kraków 11 września, 16:30
Jakub Tracz 7, Maksymilian Czekaj 42, Arkadiusz Chlebowski 59, Kamil Kupiec 68, Damian Matyja 79
Grębałowianka Kraków 2-0 TS Węgrzce 18 września, 16:30
Szymon Reczulski 43, Witalij Sokołowśkyj 55
w pierwotnym terminie (10 września, 17:00) odwołany
Bieżanowianka Kraków 0-2 Jastrzębiec Książ Wielki 10 września, 17:00
Norbert Górski 23, Piotr Srebnicki 47
Płomień Kostrze (Kraków) 0-7 Słomniczanka Słomniki 10 września, 16:30
Piotr Ciszewski 10, 65, 68, Bartosz Kozieł 52, 90, Neison Atunes Pereira 59, Sebastian Wszołek 83
Orzeł Bębło 1-7 Proszowianka Proszowice 17 września, 16:30
Kacper Zawadzki 70 - Sebastian Kowalski 10, 20, 52, 75, Michał Bździuła 35, Piotr Dębski 61, Jerzy Polański 84
Kmita Zabierzów 1-0 Kaszowianka Kaszów 11 września, 16:30
Szymon Tyrała 44
Prokocim Kraków 2-2 Skawinka Skawina 11 września, 16:30
k. 6-7
Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Piast Wołowice 10 września, 17:00
k. 5-4
KS Borek (Kraków) 0-5 Wieczysta Kraków 10 września, 16:30
Damian Buras 29, 72, Adrian Frańczak 67, Kamil Banachowicz 80, Maciej Bębenek 82
Wiślanie II Jaśkowice 1-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 września, 16:30
Kacper Mardyła 20 - Wojciech Jurek 26, Mateusz Ciesielski 28, Grzegorz Banaszek 83
Lot Balice 3-0 Radziszowianka Radziszów 10 września, 16:30
(wo)
w Szczyglicach; goście nie dojechali
Kabel Kraków 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 10 września, 16:30
Arkadiusz Mikołajczuk 9, Jakub Sieprawski 54, Jan Pieczarkowski 78

V runda - 25 września
(Losowanie - 5 września 2019, 13:00)

Jastrzębiec Książ Wielki 1-3 Wiślanie Jaśkowice 25 września, 16:30
Arkadiusz Krawiec 17 - Marcin Kołton 66, Maciej Wcisło 69, Jakub Ochman 81
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Hutnik Kraków 17 września, 17:00
k. 4-2
Krzysztof Kozieł 35 - Mateusz Reczulski 85
Kabel Kraków 1-9 Wieczysta Kraków 25 września, 16:30
Patryk Balawender 79 - Paweł Słonina 7, 36, Patryk Zieliński 24, 65, 70, 75, Damian Buras 30, Damian Guzik 30, Adrian Frańczak 56
Kmita Zabierzów 2-1 Grębałowianka Kraków 24 września, 16:30
Maciej Papież 27, Tomasz Świder 90 - Wojciech Liberacki 43
Słomniczanka Słomniki 1-1 Jutrzenka Giebułtów 24 września, 16:30
k. 4-2
Bartosz Kozieł 26 - Karol Pietrzyk 13
Lot Balice 3-2 Proszowianka Proszowice 1 października, 16:15
Piotr Kołodziejczyk 17, 45, Krystian Nawrot 83 - Kamil Wąsowicz 19, 41
w pierwotnym terminie (25 września, 16:30) odwołany
Błękitni Modlnica 2-3 Clepardia Kraków 25 września, 16:30
Dominik Mączyński 19, Dariusz Pyzioł 44 - Maksymilian Czekaj 26, Arkadiusz Chlebowski 86, Jakub Tracz 87
Cedronka Wola Radziszowska 0-3 Skawinka Skawina 24 września, 16:30
Paweł Grzesiak 10, 34, Kasjusz Piwowarczyk 59

1/4 finału - 9 października
(Losowanie - 19 września 2019, 13:00)

Skawinka Skawina 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 października, 16:00
Tomasz Grzesiak 31, 53 - Henry Uwakwe 90
Wieczysta Kraków 4-0 Clepardia Kraków 9 października, 15:45
Dariusz Gawęcki 16, Hubert Pachowicz 22, Adrian Frańczak 52, Damian Guzik 88
Kmita Zabierzów 2-2 Słomniczanka Słomniki 9 października, 15:45
k. 2-4
Mateusz Śliwiński 43, Szymon Tyrała 87 - Bartosz Kozieł 31, 83
Lot Balice 0-5 Wiślanie Jaśkowice 9 października, 15:45
Mateusz Lampart 5, Marcin Kołton 35, Mateusz Kotwica 66, Maciej Wcisło 71, Paweł Galos 80

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas