[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice

I runda - 20-21 lipca
(Losowanie - 15 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Myślenice)

Iskra Głogoczów 1-4 Cisy Harbutowice 20 lipca, 15:30
Radwan Skomielna Czarna 3-4 Topór Tenczyn 20 lipca, 17:00
Cyrhla Krzczonów 2-3 Beskid Tokarnia 21 lipca, 17:00
Rokita Kornatka - LKS Rudnik (k. Myślenic) 21 lipca, 17:00
wynik nieznany; awans gospodarzy
Lubomir Wiśniowa 1-2 Iskra Brzączowice 23 lipca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 lipca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Trzebunia 2-3 Karpaty Siepraw 21 lipca, 17:00

II runda - 27-28 lipca
(Losowanie - 23 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Myślenice)

Topór Tenczyn 0-4 Jordan Sum Zakliczyn 28 lipca, 17:00
Rokita Kornatka 2-1 Dziecanovia Dziekanowice 1 sierpnia, 18:30
w pierwotnym terminie (28 lipca, 17:00) odwołany
Iskra Brzączowice 7-1 Pasternik Ochojno 31 lipca, 18:00
Cisy Harbutowice 0-4 Orzeł Myślenice 31 lipca, 18:30
Beskid Tokarnia 5-5 Tempo Rzeszotary 28 lipca, 17:00
k. 5-4
Karpaty Siepraw 3-3 Raba Dobczyce 31 lipca, 17:30
k. 1-3

III runda - 7 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2019 - siedziba Podokręgu Myślenice)

Raba Dobczyce 4-3 Dalin Myślenice 7 sierpnia, 18:00
Arkadiusz Dudek ?, ?, Michał Zborowski ?, Jakub Włodarczyk ? - nieznany ?, ?, ?
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Pcimianka Pcim 7 sierpnia, 18:00
Beskid Tokarnia 0-2 Orzeł Myślenice 7 sierpnia, 18:00
Iskra Brzączowice 5-0 Rokita Kornatka 7 sierpnia, 18:00

1/2 finału - 28 sierpnia

Iskra Brzączowice 1-4 Orzeł Myślenice 28 sierpnia, 17:30
Jordan Sum Zakliczyn 0-0 Raba Dobczyce 28 sierpnia, 18:00
k. 4-1

Finał - 28 czerwca

Orzeł Myślenice - Jordan Sum Zakliczyn

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas