[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz

I runda - 3-4 sierpnia

Prądnik Sułoszowa 2-1 Promień Przeginia 28 lipca, 17:00
Krzysztof Kaganiec 28, Patryk Zając 60 - Bartłomiej Rogóż 64
Legion Bydlin 4-1 Centuria Chechło 4 sierpnia, 17:00
Wojciech Kalarus 10, Krystian Żelazny 25, Patryk Banyś 45, 70 - Krystian Żelazny 60 (s)
Strumyk Zarzecze 4-0 Błysk Zederman 4 sierpnia, 17:00
Paweł Musiał 17, Maciej Pietrzeniec 28, Kacper Szatan 55, 60
Błyskawica Kolbark 0-3 Unia Jaroszowiec 4 sierpnia, 17:00
(wo)
Mateusz Skóra 43, Piotr Drożyński 48, 76, 84 - Łukasz Tomsia 36
na boisku 4-1
Przebój II Wolbrom 1-3 Strażak Przybysławice 4 sierpnia, 17:00
Damian Borowiecki 13 - Konrad Rolka 73, Michał Gamrat 80, 89
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 1-1 Pilica Wierbka 3 sierpnia, 17:00
k. 3-2
Grzegorz Wrześniak 80 - Przemysław Lis 5
Trzy Buki Wierzchowisko 1-2 Spartak Charsznica 4 sierpnia, 11:00
Dawid Żak 88 - Przemysław Kałwa 56, Filip Osuszek 60
Czapla Czaple Małe 0-10 Leśnik Gorenice 4 sierpnia, 17:00
pierwotnie Leśnik Gorenice - Laskowianka Laski / w Gorenicach; Czapla gospodarzem
Wielmożanka Wielmoża 0-3 Bolesław Bukowno
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Hetman Dłużec 2-2 Olimpia Łobzów 3 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Grzegorz Broczkowski 61, 81 - Dawid Trólka 16, Jakub Grela 37

II runda - 10-11 sierpnia

Prądnik Sułoszowa 4-2 KS Olkusz 7 sierpnia, 19:00
Hetman Dłużec 0-3 Legion Bydlin 10 sierpnia, 15:30
Strumyk Zarzecze 1-1 Bolesław Bukowno 11 sierpnia, 14:00
k. 5-6
Unia Jaroszowiec 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 10 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Strażak Przybysławice 0-3 Piliczanka Pilica
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 0-9 Przebój Wolbrom 10 sierpnia, 17:30
w Wolbromiu; Dłubnia Trzyciąż/Jangrot gospodarzem
Spartak Charsznica 0-7 Pogoń Miechów 11 sierpnia, 18:00
Leśnik Gorenice 0-3 Przemsza Klucze
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

III runda - 11 września

Prądnik Sułoszowa 3-0 Unia Jaroszowiec 18 września, 19:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Legion Bydlin 1-3 Pogoń Miechów 11 września, 17:30
Dominik Kozieł 80 - Szymon Półkoszek 39 (s), Patryk Kaźmierczyk 62, 89
Przebój Wolbrom 3-0 Piliczanka Pilica 11 września, 17:00
Przemsza Klucze 4-1 Bolesław Bukowno 11 września, 17:00
Grzegorz Majcherkiewicz 30, Arkadiusz Kazek 45, Jarosław Rak 74, Piotr Kasprzyk 86 - Mikołaj Niejadlik 70

1/2 finału - 9 października
(Losowanie - 3 października 2019 - siedziba PPN Olkusz)

Przemsza Klucze 0-0 Przebój Wolbrom 9 listopada, 13:00
k. 2-4
Prądnik Sułoszowa 2-0 Pogoń Miechów 30 października, 18:00
w pierwotnym terminie (9 października, 19:00) odwołany

Finał - 15 marca

Prądnik Sułoszowa - Przebój Wolbrom 28 czerwca
w Sułoszowej / w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas