Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
RSSSF statystyki www stat.pl

W 153 meczach zdobyto 371 goli, co daje średnią 2,425 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 224 gole (60%), a goście 147 goli (40%). W I połowach meczów strzelono 164 gole (44%), a w II połowach 207 goli (56%)

Gospodarze wygrali 82 mecze (54%), padło 37 remisów (24%), a goście wygrali 34 mecze (22%).

Częstość wyników:

1-0 - 25 razy, 2-1 - 18 razy, 0-0 - 18 razy, 1-1 - 17 razy, 2-0 - 14 razy, 1-2 - 9 razy, 1-3 - 7 razy, 0-1 - 7 razy, 3-1 - 7 razy, 3-0 - 6 razy, 0-2 - 4 razy, 4-2 - 3 razy, 2-3 - 2 razy, 4-0 - 2 razy, 4-3 - 2 razy, 2-2 - 2 razy, 4-1 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 3-2 - 1 raz, 0-3 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 1-6 - 1 raz, 5-3 - 1 raz,

sobota - 94 razy (61%) - średnio 1700 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 414 zawodników w tym 36 obcokrajowców, co stanowi 9%.

W rozgrywkach sędziowało 31 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 713 żółtych kartek i 43 czerwone kartki. Daje to średnią 4,66 żółtej i 0,281 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 43 karne, z których wykorzystano 30, co daje skuteczność 70%.

Spotkania obejrzało 270889 widzów, co daje średnią 1800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 282 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 305 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

13 razy - MAREK SUKER
12 razy - Marek Niewiada
11 razy - Artur Golański, Rafał Kujawa, Piotr Malinowski, Tomasz Podgórski
10 razy - Jakub Kapsa, Rafał Niżnik, Sylwester Patejuk, Mateusz Świergiel, Rafał Zawiślan
9 razy - Marcin Bojarski, Wojciech Hober, Daniel Mąka, Arkadiusz Miklosik, Piotr Piechniak

3 gole - ADAM CIEŚLIŃSKI
2 gole - Jakub Biskup, Michał Ciarkowski, Bartosz Iwan, Dejan Milošeski, Charles Uchenna Nwaogu
1 gol - Ensar Arifović, Janusz Dziedzic, Marcin Dziewulski II, Zbigniew Grzybowski, Krzysztof Kaliciak, Adrian Łuszkiewicz, Marcin Mięciel, Olgierd Moskalewicz, Mariusz Mowlik, Rafał Niżnik, Piotr Petasz, Andrzej Rybski, Marcin Stańczyk, Piotr Stawowy, Patryk Tuszyński, Rudolf Urban, Zbigniew Zakrzewski

Zmarnowane karne:

1 raz - ADAM CIEŚLIŃSKI, MARCIN DZIEWULSKI II, GRZEGORZ GONCERZ, ZBIGNIEW GRZYBOWSKI, PIOTR KOSIOROWSKI, TOMASZ MAGDZIARZ, MARCIN MIĘCIEL, OLGIERD MOSKALEWICZ, ARTUR PROKOP, MACIEJ ROGALSKI, MARCIN STEFANIK, MARCIN SZAŁĘGA, RUDOLF URBAN

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - CHARLES UCHENNA NWAOGU
6 goli - Marcin Mięciel
5 goli - Emil Drozdowicz
4 gole - Adam Cieśliński, Bartosz Ława, Olgierd Moskalewicz
3 gole - Jakub Biskup, Róbert Demjan, Dejan Milošeski, Przemysław Pitry, Andrzej Rybski

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - ADAM CIEŚLIŃSKI, BARTOSZ IWAN, CHARLES UCHENNA NWAOGU
5 goli - Jakub Biskup, Michał Ciarkowski, Łukasz Cichos, Róbert Demjan, Marek Suker
4 gole - Arkadiusz Aleksander, Jakub Kosecki, Piotr Reiss, Andrzej Rybski
3 gole - Emil Drozdowicz, Janusz Dziedzic, Zbigniew Grzybowski, Dawid Jarka, Marcin Mięciel, Piotr Petasz, Mateusz Piątkowski, Marcin Pietroń, Miłosz Przybecki, Zbigniew Zakrzewski
2 gole - Paweł Iwanicki, Krzysztof Kaliciak, Piotr Koman, Krzysztof Mączyński, Radosław Mikołajczak, Nildo, Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Gabriel Nowak, Adrian Paluchowski, Tomasz Podgórski, Arkadiusz Półchłopek, Radosław Pruchnik, Piotr Rocki, Maciej Rogalski, Bartosz Romańczuk, Jakub Smektała, Marcin Smoliński, Bartłomiej Socha, Marcin Stańczyk, Łukasz Szczoczarz, Patryk Tuszyński

Strzelcy u siebie:

7 goli - ADAM CIEŚLIŃSKI
6 goli - Emil Drozdowicz, Charles Uchenna Nwaogu
5 goli - Marcin Mięciel, Andrzej Rybski
4 gole - Jakub Biskup, Janusz Dziedzic, Bartosz Ława, Marcin Stańczyk, Marek Suker, Patryk Tuszyński
3 gole - Arkadiusz Aleksander, Ensar Arifović, Łukasz Cichos, Jakub Kosecki, Dejan Milošeski, Kamil Nitkiewicz, Piotr Petasz, Mateusz Piątkowski, Przemysław Pitry, Łukasz Szczoczarz, Rudolf Urban

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - Róbert Demjan
5 goli - Bartosz Iwan
4 gole - Jakub Biskup, Marcin Mięciel
3 gole - Arkadiusz Aleksander, Michał Ciarkowski, Łukasz Cichos, Adam Cieśliński, Zbigniew Grzybowski, Dawid Jarka, Radosław Pruchnik, Piotr Reiss, Zbigniew Zakrzewski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

114 minut - MAREK SUKER
115 minut - Adam Cieśliński
116 minut - Charles Uchenna Nwaogu
127 minut - Bartosz Iwan
130 minut - Łukasz Cichos

Minuty na boisku:

1530 minut - JACEK BRONIEWICZ, MICHAŁ BUCHALIK, RADOSŁAW JANUKIEWICZ, ADRIAN KLEPCZYŃSKI, ADAM ORŁOWICZ, MICHAŁ OSIŃSKI, RADOSŁAW PRUCHNIK, SEBASTIAN SZYMAŃSKI, BOGUSŁAW WYPARŁO, RICHARD ZAJAC, KRZYSZTOF ŻUKOWSKI

Żółte kartki:

7 kartek - VLADIMÍR KUKOĽ, ADRIAN ŁUSZKIEWICZ, MARIUSZ MOWLIK, PIOTR ROCKI
6 kartek - Ján Fröhlich, Krzysztof Hrymowicz, Piotr Kosiorowski, Tomasz Księżyc, Cheikh Tidiane Niane, Paweł Olkowski, Josef Petřík, Marcin Wojciechowski
5 kartek - Artur Andruszczak, Danijeł Bożkow, Tomasz Copik, Marcin Dymkowski, Michał Glanowski, Grzegorz Goncerz, Dariusz Kłus, Robert Kolendowicz, Jacek Kowalczyk, Krzysztof Lipecki, Piotr Petasz, Karol Piątek, Piotr Plewnia, Ivan Udarević, Andrzej Wójcik, Łukasz Wróbel, Eivinas Zagurskas, Zbigniew Zakrzewski

Czerwone kartki:

2 kartki - DARIUSZ DADACZ, JACEK KOWALCZYK, PIOTR ROCKI
1 kartka - Adrian Bartkowiak, Piotr Bazler, Kamil Biliński, Jakub Biskup, Marcin Bojarski, Jakub Cieciura, Ján Fröhlich, Michał Glanowski, Maciej Górski, Michał Gryźlak, Krzysztof Hrymowicz, Krzysztof Kaczmarczyk, Krystian Kanarski, Jakub Kosecki, Piotr Kosiorowski, Dawid Kubowicz, Vladimír Kukoľ, Dawid Kwiek, Sebastian Łętocha, Paweł Magdoń, Tomasz Magdziarz, Marcin Mięciel, Marek Niewiada, Veljko Nikitović, Marcin Nowak, Paweł Olkowski, Piotr Petasz, Josef Petřík, Karol Piątek, Bartłomiej Piszczek, Petr Pokorný, Krzysztof Radwański, Tomasz Salamoński, Jakub Smektała, Paweł Wojciechowski, Michał Wróbel I, Eivinas Zagurskas

19 zawodników - Flota Świnoujście, Łódzki KS

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

5 razy - MAREK SUKER
3 razy - Bartosz Iwan
2 razy - Łukasz Cichos, Adam Cieśliński, Krzysztof Kaliciak, Mateusz Piątkowski, Tomasz Podgórski
1 raz - Arkadiusz Aleksander, Adam Banasiak, Marcin Bojarski, Juraj Dančík, Róbert Demjan, Artur Golański, Dariusz Góral, Maciej Górski, Dzikamai Andre Gwaze, Dawid Hanzel, Wojciech Hober, Jakub Kapsa, Bartosz Karwan, Tomasz Kazimierowicz, Jacek Magdziński, Piotr Malinowski, Radosław Mikołajczak, Wojciech Mróz, Nildo, Rafał Niżnik, Gabriel Nowak, Sylwester Patejuk, Piotr Petasz, Arkadiusz Półchłopek, Piotr Rocki, Sebastian Ryguła, Rafał Sadowski, Łukasz Szczoczarz, Marcin Wachowicz, Grzegorz Wan, Rafał Zawiślan

Pogoń Szczecin57465
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Dolcan Ząbki50038208
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Nieciecza1300120009
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)