Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 240 meczach zdobyto 527 goli, co daje średnią 2,196 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 298 goli (57%), a goście 229 goli (43%). W I połowach meczów strzelono 231 goli (44%), a w II połowach 296 goli (56%)

Gospodarze wygrali 107 meczów (45%), padło 65 remisów (27%), a goście wygrali 68 meczów (28%).

Częstość wyników:

1-0 - 33 razy, 0-1 - 28 razy, 0-0 - 27 razy, 1-1 - 26 razy, 2-1 - 23 razy, 2-0 - 18 razy, 0-2 - 13 razy, 2-2 - 12 razy, 1-2 - 11 razy, 3-0 - 10 razy, 3-1 - 9 razy, 1-3 - 6 razy, 4-1 - 5 razy, 3-2 - 4 razy, 0-4 - 4 razy, 4-0 - 3 razy, 2-3 - 2 razy, 0-3 - 2 razy, 1-5 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 6-0 - 1 raz,

sobota - 84 razy (35%) - średnio 7300 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 449 zawodników w tym 153 obcokrajowców, co stanowi 34%.

W rozgrywkach sędziowało 23 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1086 żółtych kartek i 67 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,525 żółtej i 0,279 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 60 karnych, z których wykorzystano 45, co daje skuteczność 75%.

Spotkania obejrzało 2123189 widzów, co daje średnią 8800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 27 lat, 33 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 316 dni.

15 razy - Łukasz Janoszka, Krzysztof Ostrowski, Darvydas Šernas
13 razy - Nika Dzalamidze, Pavel Šultes, Sławomir Szeliga, Aleksandyr Tonew, Rafał Wolski

3 gole - Sylwester Patejuk, Aleksandar Vuković
2 gole - Paweł Abbott, Dudu Biton, Cristián Díaz, Tomasz Kupisz, Préjuce Nakoulma, Artjoms Rudņevs, Darvydas Šernas
1 gol - Adam Banaś, Grzegorz Baran, Rafał Boguski, Łukasz Broź, Adam Cieśliński, Wladimer Dwaliszwili, Ronald Gërçaliu, Rafał Grodzicki, Bartłomiej Grzelak, Radosław Matusiak, Arkadiusz Milik, Alexis Norambuena, Saïdi Ntibazonkiza, Szymon Pawłowski, Marek Saganowski, Alexandru Suvorov, Dariusz Sztylka, Koen van der Biezen, Ivica Vrdoljak, Piotr Wiśniewski, Marek Zieńczuk

Zmarnowane karne:

1 raz - GRZEGORZ BARAN, ŁUKASZ BROŹ, EDGAR ÇANI, TOMASZ FRANKOWSKI, CWETAN GENKOW, WOJCIECH GRZYB, ANDRAŽ KIRM, DANIJEL LJUBOJA, RADEK MYNÁŘ, PRÉJUCE NAKOULMA, ALEXIS NORAMBUENA, DAWID NOWAK, SYLWESTER PATEJUK, ABDOU RAZACK TRAORÉ, ALEKSANDAR VUKOVIĆ

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - TOMASZ FRANKOWSKI, ARTJOMS RUDŅEVS
5 goli - Edgar Çani, Préjuce Nakoulma, Marek Zieńczuk
4 gole - Mehdi Ben Dhifallah, Paweł Buzała, Piotr Celeban, Maciej Jankowski, Danijel Ljuboja, Pavol Staňo, Abdou Razack Traoré, Michał Zieliński
3 gole - Dudu Biton, Bruno, Cwetan Genkow, Janusz Gol, Jacek Kiełb, Antoni Łukasiewicz, Łukasz Madej, Sebastian Mila, Mateusz Możdżeń, Dawid Nowak, Arkadiusz Piech, Marek Saganowski, Johan Voskamp, Ivica Vrdoljak, Aleksandar Vuković, Rafał Wolski

5 goli - Dudu Biton, Paweł Buzała, Cwetan Genkow, Rafał Wolski
4 gole - Paweł Abbott, Bruno, Maciej Jankowski, Sebastian Mila, Mateusz Możdżeń, Przemysław Oziębała, Marek Saganowski, Sebastian Szałachowski, Marek Zieńczuk

Strzelcy na wyjeździe:

10 goli - ARTJOMS RUDŅEVS
6 goli - Dudu Biton, Arkadiusz Piech
5 goli - Szymon Pawłowski
4 gole - Mehdi Ben Dhifallah, Edgar Çani, Maciej Jankowski, Danijel Ljuboja, Michał Zieliński
3 gole - Piotr Celeban, Róbert Demjan, Tomasz Frankowski, Janusz Gol, Tomasz Kupisz, Dawid Nowak, Sylwester Patejuk, Miroslav Radović, Darvydas Šernas, Abdou Razack Traoré, Johan Voskamp, Aleksandar Vuković

Strzelcy jesienią:

18 goli - ARTJOMS RUDŅEVS
9 goli - Dudu Biton, Tomasz Frankowski
8 goli - Edgar Çani, Danijel Ljuboja
6 goli - Paweł Abbott, Maciej Jankowski, Préjuce Nakoulma, Miroslav Radović, Johan Voskamp
5 goli - Piotr Celeban, Arkadiusz Piech

Strzelcy wiosną:

7 goli - SZYMON PAWŁOWSKI, ARKADIUSZ PIECH
6 goli - Tomasz Frankowski
5 goli - Cwetan Genkow, Dawid Nowak
4 gole - Mehdi Ben Dhifallah, Arkadiusz Milik, Artjoms Rudņevs, Rafał Wolski
3 gole - Edgar Çani, Róbert Demjan, Wladimer Dwaliszwili, Michał Kucharczyk, Danijel Ljuboja, Maciej Makuszewski, Maciej Małkowski, Préjuce Nakoulma, Sylwester Patejuk, Marek Saganowski, Abdou Razack Traoré, Vojo Ubiparip, Koen van der Biezen, Marek Zieńczuk, Marcin Żewłakow

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

108 minut - ARTJOMS RUDŅEVS
118 minut - Tomasz Frankowski
121 minut - Łukasz Jamróz
130 minut - Paweł Abbott, Edgar Çani
139 minut - Mehdi Ben Dhifallah

12 kartek - KAMIL KUZERA
11 kartek - Piotr Klepczarek II, Tomasz Lisowski, Abdou Razack Traoré, Cezary Wilk
9 kartek - Mateusz Bartczak, Dimitrije Injac, Gervasio Núñez, Arkadiusz Radomski, Łukasz Trałka, Ugochukwu Ukah
8 kartek - Grzegorz Baran, Bruno, Júnior Díaz, Dudu Paraíba, Janusz Gol, Maciej Korzym, Miloš Kosanović, Dariusz Łatka, Adam Marciniak, Alexis Norambuena, Krzysztof Nykiel, Michał Pazdan, Pavol Staňo, Gábor Straka

Czerwone kartki:

2 kartki - VYTAUTAS ANDRIUŠKEVIČIUS, VLADIMIR BOLJEVIĆ, EDGAR ÇANI, JÚNIOR DÍAZ, MACIEJ KORZYM, TOMASZ LISOWSKI, MACIEJ SADLOK, UGOCHUKWU UKAH
1 kartka - Hachem Abbès, Mateusz Bartczak, Jarosław Bieniuk, Bruno Pinheiro, Marcin Budziński, Gordan Bunoza, Piotr Celeban, Đorđe Čotra, Michał Czekaj, Tomasz Dawidowski, Dudu Paraíba, Élton Lira, Tomasz Frankowski, Janusz Gol, Paweł Golański, Piotr Grzelczak, Michal Hanek, Hernâni, Dimitrije Injac, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Vlastimir Jovanović, Jacek Kiełb, Krzysztof Kiercz, Piotr Klepczarek II, Adam Kokoszka, Miloš Kosanović, Kamil Kosowski, Kamil Kuzera, Antoni Łukasiewicz, Mateusz Możdżeń, Saïdi Ntibazonkiza, Luka Pejović, Dariusz Pietrasiak, Jacek Popek, Sebastian Przyrowski, Bojan Puzigaća, Miroslav Radović, Bartosz Rymaniak, Marek Saganowski, Tadeusz Socha, Ondřej Šourek, Gábor Straka, Andraž Struna, Łukasz Surma, Alexandru Suvorov, Marek Szyndrowski, Zlatko Tanevski, Błażej Telichowski, Maciej Wilusz, Krzysztof Wołczek

23 zawodników - Lech Poznań, Ruch Chorzów

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - PAWEŁ ABBOTT, EDGAR ÇANI, CRISTIÁN DÍAZ, MARCIN ŻEWŁAKOW
2 razy - Dudu Biton, Adam Cieśliński, Cwetan Genkow, Dawid Nowak, Przemysław Oziębała, Johan Voskamp
1 raz - David Abwo, Vladimir Boljević, Bruno, Tomasz Brzyski, Paweł Buzała, Mateusz Cetnarski, Liran Cohen, Róbert Demjan, Ariel Famulski, Marek Gancarczyk, Łukasz Gikiewicz, Daniel Gołębiewski, Maciej Jankowski, Michał Jonczyk, Paweł Kaczmarek, Przemysław Kaźmierczak, Siergiej Kriwiec, Michał Kucharczyk, Rafał Kujawa, Łukasz Madej, Mariusz Magiera, Mateusz Mak, Piotr Malarczyk, Piotr Malinowski, Rafał Murawski, Maciej Mysiak, Préjuce Nakoulma, Andrzej Niedzielan, Princewill Okachi, Dariusz Pietrasiak, Dawid Plizga, Miroslav Radović, Grzegorz Rasiak, Artjoms Rudņevs, Mariusz Rybicki, Ermin Seratlić, Darvydas Šernas, Roman Sloboda, Łukasz Teodorczyk, Mouhamadou Traoré, Aleksejs Višņakovs, Marek Wasiluk, Marcin Wodecki, Rafał Wolski, Arkadiusz Woźniak, Michał Zieliński

Cracovia1029120
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Bełchatów21003082115
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)