[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2011/2012

I runda eliminacyjna - 28-29 czerwca, 5-6 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2011, 12:00 - Nyon)

SP Tre Fiori 0-3 Valletta FC 28 czerwca, 20:30
Denni 43, Alfred Effiong 50, Gilbert Agius 70 (k)
Serravalle
FC Santa Coloma 0-2 Football 1991 Dudelange 28 czerwca, 19:00
Jean-Sébastien Legros 57, Jean-Philippe Caillet 79
Andora

Valletta FC 2-1 SP Tre Fiori 6 lipca, 19:30
Ian Żammit 58 (k), William Barbosa 88 - Altin Lisi 21 (k)
Paola
Football 1991 Dudelange 2-0 FC Santa Coloma 5 lipca, 18:30
Amodou Abdullei 60, 89

II runda eliminacyjna - 12-13 lipca, 19-20 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2011, 12:00 - Nyon)

Maccabi Hajfa 5-1 FK Borac (Banja Luka) 13 lipca, 19:00
Wiyam Amashe 45, 71, 73, Bambidela Yampolsky 72, Eyal Golsa 80 - Boris Raspudić 24
FK Mogren (Budva) 1-2 Liteks Łowecz 12 lipca, 20:00
Miodrag Zec 14 - Swetosław Todorow 77, 79
Podgorica
NK Maribor 2-0 Football 1991 Dudelange 12 lipca, 20:00
Arghus 36, Agim Ibraimi 45
Skënderbeu Korçë 0-2 APÓEL (Nikozja) 13 lipca, 20:00
Nuno Morais 52, Manduca 56
ŠK Slovan Bratysława 2-0 Toboł Kostanaj 12 lipca, 20:15
Filip Šebo 41, Karim Guédé 81
SK Sturm Graz 2-0 Videoton FC Fehérvár 13 lipca, 20:30
Imre Szabics 68, Roman Kienast 90
Klagenfurt
FC Zestafoni 3-0 Dacia Chișinău 13 lipca, 18:00
Nikoloz Gelaszwili 14, Dżaba Dwali 23, 40
NK Dinamo (Zagrzeb) 3-0 Neftçı Baku 13 lipca, 20:00
Milan Badelj 37, Ivan Krstanović 46, 65 (k)
Pjunik Erewan 0-4 FC Viktoria Plzeň 12 lipca, 17:00
Marek Bakoš 7, 40 (k), Pavel Horváth 28 (k), Daniel Kolář 72
FK Partizan (Belgrad) 4-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 13 lipca, 20:45
Zvonimir Vukić 48, Eduardo 58, Marko Šćepović 74, Izair Emini 76 (s)
Valletta FC 2-3 Ekranas Poniewież 12 lipca, 19:30
Michael Mifsud 43, William Barbosa 90 (k) - Uchenna Umeh 15, Dainius Gleveckas 22, Ramūnas Radavičius 41 (k)
Paola
Malmö FF 2-0 HB Tórshavn 13 lipca, 19:00
Dardan Rexhepi 58, Rógvi Holm 77 (s)
Shamrock Rovers FC 1-0 FC Flora Tallin 12 lipca, 21:00
Chris Turner 34
Rosenborg BK 5-0 Breiðablik 13 lipca, 20:45
Per Ciljan Skjelbred 43, Mikael Dorsin 48, Markus Henriksen 72, Rade Prica 76, Trond Olsen 86
Bangor City FC 0-3 HJK 13 lipca, 19:30
Berat Sadik 14, 55, Sebastian Sorsa 89
Rhyl
Skonto Ryga 0-1 Wisła Kraków 13 lipca, 20:30 (5200)
Renārs Rode 40 (s)
Linfield FC 1-1 BATE Borysów 13 lipca, 20:45
Daryl Fordyce 5 - Renán 37 (k)

FK Borac (Banja Luka) 3-2 Maccabi Hajfa 20 lipca, 20:45
Branislav Krunić 9, 34, Nemanja Vidaković 84 - Wladimer Dwaliszwili 24, 54
Liteks Łowecz 3-0 FK Mogren (Budva) 19 lipca, 19:00
Petyr Zanew 3, Swetosław Todorow 49 (k), Christo Janew 80
Football 1991 Dudelange 1-3 NK Maribor 19 lipca, 18:00
Daniel da Mota 54 - Dejan Mezga 26, 76 (k), Robert Berič 72
APÓEL (Nikozja) 4-0 Skënderbeu Korçë 20 lipca, 19:00
Esteban Solari 59, Aílton 66, Aldo Adorno 80, Konstantínos Charalambídis 86
Toboł Kostanaj 1-1 ŠK Slovan Bratysława 19 lipca, 18:00
Peter Štepanovský 62 (s) - Jiří Kladrubský 16
Videoton FC Fehérvár 3-2 SK Sturm Graz 20 lipca, 20:30
Ákos Elek 27, György Sándor 32, Zoltán Lipták 45 - Andreas Hölzl 28, Ferdinand Feldhofer 39
Dacia Chișinău 2-0 FC Zestafoni 20 lipca, 19:00
Dumitru Popovici 20, Ghenadie Orbu 90 (k)
Neftçı Baku 0-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 19 lipca, 18:00
FC Viktoria Plzeň 5-1 Pjunik Erewan 19 lipca, 20:15
Marek Bakoš 38, 42, Daniel Kolář 45, 57, Václav Pilař 90 - Edgar Malakjan 49
FK Škendija 79 (Tetovo) 0-1 FK Partizan (Belgrad) 19 lipca, 20:45
Vladimir Jovančić 68
Skopje
Ekranas Poniewież 1-0 Valletta FC 19 lipca, 18:00
Ignas Dedura 5
HB Tórshavn 1-1 Malmö FF 19 lipca, 20:00
Fróði Benjaminsen 70 - Wílton Figueiredo 90
FC Flora Tallin 0-0 Shamrock Rovers FC 19 lipca, 17:45
Breiðablik 2-0 Rosenborg BK 20 lipca, 20:45
Dylan Macallister 28, Kristinn Steindórsson 82
HJK 10-0 Bangor City FC 19 lipca, 18:00
Alexander Ring 37, Berat Sadik 44, Erfan Zeneli 47, 54, Rafinha I 52, Teemu Pukki 64, 67, Kastriot Kastrati 66, 88, Jarno Parikka 71
Wisła Kraków 2-0 Skonto Ryga 19 lipca, 20:30 (19 300)
Patryk Małecki 51, Ivica Iliev 64
BATE Borysów 2-0 Linfield FC 19 lipca, 18:00
Pawieł Niechajczik 58, Aleksandr Pawłow 61

III runda eliminacyjna - 26-27 lipca, 2-3 sierpnia
(Losowanie - 15 lipca 2011, 12:00 - Nyon)

FC København 1-0 Shamrock Rovers FC 27 lipca, 20:00
Sölvi Ottesen 4
KRC Genk 2-1 FK Partizan (Belgrad) 26 lipca, 20:45
Jelle Vossen 70 (k), Marvin Ogunjimi 90 - Nemanja Tomić 65
Rangers FC 0-1 Malmö FF 26 lipca, 20:45
Daniel Larsson 18
Royal Standard de Liège 1-1 FC Zürich 27 lipca, 20:15
Nacho González 90 - Admir Mehmedi 78
FC Twente 2-0 FC Vaslui 26 lipca, 20:45
Marc Janko 34 (k), 57
Arnhem
SL e Benfica 2-0 Trabzonspor Kulübü 27 lipca, 20:45
Nolito 71, Nicolás Gaitán 88
Dynamo Kijów 0-2 Rubin Kazań 26 lipca, 20:00
Ałan Kasajew 6, Bibras Natcho 68 (k)
Odense Boldklub 1-1 Panathinaïkós AÓ 27 lipca, 20:00
Tore Reginiussen 90 - Sebastián Leto 47
Maccabi Hajfa 2-1 NK Maribor 27 lipca, 20:05
Wladimer Dwaliszwili 8 (k), Bambidela Yampolsky 70 - Marcos Tavares 27
HJK 1-2 NK Dinamo (Zagrzeb) 27 lipca, 18:00
Alexander Ring 14 - Rafinha I 19 (s), Sammir 77
APÓEL (Nikozja) 0-0 ŠK Slovan Bratysława 26 lipca, 19:00
Ekranas Poniewież 0-0 BATE Borysów 26 lipca, 18:00
Liteks Łowecz 1-2 Wisła Kraków 26 lipca, 19:30 (7000)
Tom 45 - Michael Lamey 19, Maor Melikson 76
Rosenborg BK 0-1 FC Viktoria Plzeň 27 lipca, 20:45
Václav Pilař 33
FC Zestafoni 1-1 SK Sturm Graz 26 lipca, 18:00
Nikoloz Gelaszwili 74 - Patrick Wolf 78
Tbilisi

Shamrock Rovers FC 0-2 FC København 2 sierpnia, 20:45
Dame N'Doye 42, Cristián Bolaños 73
FK Partizan (Belgrad) 1-1 KRC Genk 3 sierpnia, 20:45
Nemanja Tomić 40 - Jelle Vossen 58 (k)
Malmö FF 1-1 Rangers FC 3 sierpnia, 19:00
Jiloan Hamad 80 - Nikica Jelavić 24
FC Zürich 1-0 Royal Standard de Liège 3 sierpnia, 20:15
Admir Mehmedi 58
FC Vaslui 0-0 FC Twente 3 sierpnia, 19:45
Piatra Neamț
Trabzonspor Kulübü 1-1 SL e Benfica 3 sierpnia, 20:45
Paulo Henrique 32 - Nolito 19
Stambuł
Rubin Kazań 2-1 Dynamo Kijów 3 sierpnia, 18:00
Władimir Diadiun 19, Aleksiej Miedwiediew 88 - Ołeh Husiew 90
Panathinaïkós AÓ 3-4 Odense Boldklub 2 sierpnia, 20:45
Jean-Alain Boumsong 35, Toché 50, Antónios Petrópoulos 90 - Andreas Johansson 12, Espen Ruud 58, Bashkim Kadrii 80, Hans Henrik Andreasen 88
NK Maribor 1-1 Maccabi Hajfa 3 sierpnia, 20:45
Marcos Tavares 32 - Idan Vered 10
NK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 HJK 3 sierpnia, 20:45
Luis Ibáñez 90
ŠK Slovan Bratysława 0-2 APÓEL (Nikozja) 3 sierpnia, 20:15
Aílton 58, Manduca 90
BATE Borysów 3-1 Ekranas Poniewież 2 sierpnia, 18:00
Witalij Rodionow 18, Renán 35, Michaił Gordiejczuk 89 - Andrius Velička 22
Wisła Kraków 3-1 Liteks Łowecz 3 sierpnia, 20:30 (23 050)
Maor Melikson 42, 56 (k), Cezary Wilk 84 - Nikołaj Bodurow 68
FC Viktoria Plzeň 3-2 Rosenborg BK 3 sierpnia, 20:15
Marek Bakoš 56, Daniel Kolář 60, Milan Petržela 78 - Mikael Lustig 44, Rade Prica 77
SK Sturm Graz 1-0 FC Zestafoni 3 sierpnia, 20:30
Roman Kienast 68

IV runda eliminacyjna - 16-17 sierpnia, 23-24 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2011, 12:00 - Nyon)

Wisła Kraków 1-0 APÓEL (Nikozja) 17 sierpnia, 20:45 (22 545)
Patryk Małecki 71
Maccabi Hajfa 2-1 KRC Genk 17 sierpnia, 20:45
Wiyam Amashe 8, Wladimer Dwaliszwili 28 - Elyaniv Barda 61
Ramat-Gan
NK Dinamo (Zagrzeb) 4-1 Malmö FF 17 sierpnia, 20:45
Sammir 4, 60 (k), Ante Rukavina 56, Fatos Bećiraj 84 - Agon Mehmeti 17
FC København 1-3 FC Viktoria Plzeň 16 sierpnia, 20:45
Sölvi Ottesen 69 - Sölvi Ottesen 52 (s), Václav Pilař 59, Martin Fillo 79
BATE Borysów 1-1 SK Sturm Graz 16 sierpnia, 20:45
Marko Simić 59 - Manuel Weber 12
Mińsk
Odense Boldklub 1-0 Villarreal CF 17 sierpnia, 20:45
Hans Henrik Andreasen 84
FC Twente 2-2 SL e Benfica 16 sierpnia, 20:45
Luuk de Jong 6, Bryan Ruiz 80 - Óscar Cardozo 21, Nolito 35
Arsenal FC 1-0 Udinese Calcio 16 sierpnia, 20:45
Theo Walcott 4
FC Bayern München 2-0 FC Zürich 17 sierpnia, 20:45
Bastian Schweinsteiger 8, Arjen Robben 72
Olympique Lyonnais 3-1 Rubin Kazań 16 sierpnia, 20:45
Bafétimbi Gomis 10, Saba Kwirkwelia 40 (s), Jimmy Briand 71 - Władimir Diadiun 3

APÓEL (Nikozja) 3-1 Wisła Kraków 23 sierpnia, 20:45 (21 665)
Sergei Pareiko 29 (s), Aílton 54, 87 - Cezary Wilk 71
KRC Genk 2-1 Maccabi Hajfa 23 sierpnia, 20:45
pd. k. 4-1
Jelle Vossen 35, Thomas Buffel 41 - Eyal Golsa 37
Malmö FF 2-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 23 sierpnia, 20:45
Wílton Figueiredo 69, Pontus Jansson 86
FC Viktoria Plzeň 2-1 FC København 24 sierpnia, 20:45
Marek Bakoš 67, Michal Ďuriš 90 - Cristián Bolaños 32
Praga
SK Sturm Graz 0-2 BATE Borysów 24 sierpnia, 20:45
Aleksandr Wołodko 36, Marko Simić 70
Villarreal CF 3-0 Odense Boldklub 23 sierpnia, 20:45
Giuseppe Rossi 50, 66, Carlos Marchena 82
SL e Benfica 3-1 FC Twente 24 sierpnia, 20:45
Axel Witsel 46, 66, Luisão 59 - Bryan Ruiz 85
Udinese Calcio 1-2 Arsenal FC 24 sierpnia, 20:45
Antonio Di Natale 39 - Robin van Persie 55, Theo Walcott 69
FC Zürich 0-1 FC Bayern München 23 sierpnia, 20:45
Mario Gómez 7
Rubin Kazań 1-1 Olympique Lyonnais 24 sierpnia, 18:00
Bibras Natcho 77 - Bakary Koné 87

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

Manchester City FC 1-1 SSC Napoli 14 września, 20:45 (44 026)
Aleksandar Kolarov 74 - Edinson Cavani 69
Villarreal CF 0-2 FC Bayern München 14 września, 20:45 (19 168)
Toni Kroos 7, Rafinha II 76

Kolejka 2 - 27-28 września

FC Bayern München 2-0 Manchester City FC 27 września, 20:45 (66 000)
Mario Gómez 38, 45
SSC Napoli 2-0 Villarreal CF 27 września, 20:45 (46 747)
Marek Hamšík 15, Edinson Cavani 17 (k)

Kolejka 3 - 18-19 października

SSC Napoli 1-1 FC Bayern München 18 października, 20:45 (60 074)
Holger Badstuber 39 (s) - Toni Kroos 2
Manchester City FC 2-1 Villarreal CF 18 października, 20:45 (43 326)
Carlos Marchena 43 (s), Sergio Agüero 90 - Cani 4

Kolejka 4 - 1-2 listopada

FC Bayern München 3-2 SSC Napoli 2 listopada, 20:45 (66 000)
Mario Gómez 17, 23, 42 - Federico Fernández 45, 79
Villarreal CF 0-3 Manchester City FC 2 listopada, 20:45 (19 358)
Yaya Touré 30, 71, Mario Balotelli 45 (k)

Kolejka 5 - 22-23 listopada

SSC Napoli 2-1 Manchester City FC 22 listopada, 20:45 (57 575)
Edinson Cavani 17, 49 - Mario Balotelli 33
FC Bayern München 3-1 Villarreal CF 22 listopada, 20:45 (66 000)
Franck Ribéry 3, 69, Mario Gómez 23 - Jonathan de Guzmán 50

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Manchester City FC 2-0 FC Bayern München 7 grudnia, 20:45 (46 002)
David Silva 36, Yaya Touré 52
Villarreal CF 0-2 SSC Napoli 7 grudnia, 20:45 (15 350)
Gökhan İnler 65, Marek Hamšík 76

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 13 4 1 1 11-6 3 0 0 8-3 1 1 1 3-3
2.  SSC Napoli 6 11 3 2 1 10-6 2 1 0 5-2 1 1 1 5-4
3.  Manchester City FC 6 10 3 1 2 9-6 2 1 0 5-2 1 0 2 4-4
4.  Villarreal CF 6 0 0 0 6 2-14 0 0 3 0-7 0 0 3 2-7

Grupa B
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

LOSC Lille Métropole 2-2 CSKA Moskwa 14 września, 20:45 (15 274)
Moussa Sow 45, Benoît Pedretti 57 - Seydou Doumbia 72, 90
FC Internazionale Milano 0-1 Trabzonspor Kulübü 14 września, 20:45 (24 444)
Ondřej Čelůstka 76

Kolejka 2 - 27-28 września

Trabzonspor Kulübü 1-1 LOSC Lille Métropole 27 września, 20:45 (17 349)
Gustavo Colman 75 (k) - Moussa Sow 30
CSKA Moskwa 2-3 FC Internazionale Milano 27 września, 18:00 (35 000)
Ałan Dzagojew 45, Vágner Love 77 - Lúcio 6, Giampaolo Pazzini 23, Mauro Zárate 79

Kolejka 3 - 18-19 października

CSKA Moskwa 3-0 Trabzonspor Kulübü 18 października, 18:00 (18 000)
Seydou Doumbia 29, 86, Aleksandrs Cauņa 76
LOSC Lille Métropole 0-1 FC Internazionale Milano 18 października, 20:45 (16 996)
Giampaolo Pazzini 21

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Trabzonspor Kulübü 0-0 CSKA Moskwa 2 listopada, 20:45 (19 516)
FC Internazionale Milano 2-1 LOSC Lille Métropole 2 listopada, 20:45 (24 299)
Walter Samuel 18, Diego Milito 65 - Túlio de Melo 83

Kolejka 5 - 22-23 listopada

CSKA Moskwa 0-2 LOSC Lille Métropole 22 listopada, 18:00 (19 100)
Wasilij Bieriezuckij 49 (s), Moussa Sow 64
Trabzonspor Kulübü 1-1 FC Internazionale Milano 22 listopada, 20:45 (21 611)
Halil Altıntop 23 - Ricardo Álvarez 18

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

LOSC Lille Métropole 0-0 Trabzonspor Kulübü 7 grudnia, 20:45 (16 375)
FC Internazionale Milano 1-2 CSKA Moskwa 7 grudnia, 20:45 (23 295)
Esteban Cambiasso 51 - Seydou Doumbia 50, Wasilij Bieriezuckij 86

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Internazionale Milano 6 10 3 1 2 8-7 1 0 2 3-4 2 1 0 5-3
2.  CSKA Moskwa 6 8 2 2 2 9-8 1 0 2 5-5 1 2 0 4-3
3.  Trabzonspor Kulübü 6 7 1 4 1 3-5 0 3 0 2-2 1 1 1 1-3
4.  LOSC Lille Métropole 6 6 1 3 2 6-6 0 2 1 2-3 1 1 1 4-3

Grupa C
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

FC Basel 1893 2-1 Oțelul Galați 14 września, 20:45 (30 126)
Fabian Frei 39, Alexander Frei 84 (k) - Marius Pena 58
SL e Benfica 1-1 Manchester United FC 14 września, 20:45 (63 822)
Óscar Cardozo 24 - Ryan Giggs 42

Kolejka 2 - 27-28 września

Manchester United FC 3-3 FC Basel 1893 27 września, 20:45 (73 115)
Danny Welbeck 16, 17, Ashley Young 90 - Fabian Frei 58, Alexander Frei 60, 76 (k)
Oțelul Galați 0-1 SL e Benfica 27 września, 20:45 (6824)
Bruno César 40
Bukareszt

Kolejka 3 - 18-19 października

Oțelul Galați 0-2 Manchester United FC 18 października, 20:45 (28 047)
Wayne Rooney 64 (k), 90 (k)
Bukareszt
FC Basel 1893 0-2 SL e Benfica 18 października, 20:45 (35 831)
Bruno César 20, Óscar Cardozo 75

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Manchester United FC 2-0 Oțelul Galați 2 listopada, 20:45 (74 847)
Antonio Valencia 8, Cristian Sârghi 87 (s)
SL e Benfica 1-1 FC Basel 1893 2 listopada, 20:45 (39 270)
Rodrigo 4 - Benjamin Huggel 64

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Oțelul Galați 2-3 FC Basel 1893 22 listopada, 20:45 (5787)
Gabriel Giurgiu 75, Liviu Antal 81 - Fabian Frei 10, Alexander Frei 14, Marco Streller 37
Bukareszt
Manchester United FC 2-2 SL e Benfica 22 listopada, 20:45 (74 873)
Dimityr Berbatow 30, Darren Fletcher 59 - Phil Jones 3 (s), Pablo Aimar 61

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Basel 1893 2-1 Manchester United FC 7 grudnia, 20:45 (36 000)
Marco Streller 9, Alexander Frei 84 - Phil Jones 89
SL e Benfica 1-0 Oțelul Galați 7 grudnia, 20:45 (35 155)
Óscar Cardozo 7

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 6 12 3 3 0 8-4 1 2 0 3-2 2 1 0 5-2
2.  FC Basel 1893 6 11 3 2 1 11-10 2 0 1 4-4 1 2 0 7-6
3.  Manchester United FC 6 9 2 3 1 11-8 1 2 0 7-5 1 1 1 4-3
4.  Oțelul Galați 6 0 0 0 6 3-11 0 0 3 2-6 0 0 3 1-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

NK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 Real Madrid CF 14 września, 20:45 (27 055)
Ángel Di María 53
AFC Ajax 0-0 Olympique Lyonnais 14 września, 20:45 (49 504)

Kolejka 2 - 27-28 września

Olympique Lyonnais 2-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 27 września, 20:45 (34 432)
Bafétimbi Gomis 23, Bakary Koné 42
Real Madrid CF 3-0 AFC Ajax 27 września, 20:45 (70 320)
Cristiano Ronaldo 25, Kaká 41, Karim Benzema 49

Kolejka 3 - 18-19 października

Real Madrid CF 4-0 Olympique Lyonnais 18 października, 20:45 (73 000)
Karim Benzema 19, Sami Khedira 47, Hugo Lloris 55 (s), Sergio Ramos 81
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 AFC Ajax 18 października, 20:45 (25 714)
Derk Boerrigter 49, Christian Eriksen 90

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Olympique Lyonnais 0-2 Real Madrid CF 2 listopada, 20:45 (40 099)
Cristiano Ronaldo 24, 69 (k)
AFC Ajax 4-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 2 listopada, 20:45 (49 707)
Gregory van der Wiel 20, Miralem Sulejmani 25, Siem de Jong 65, Nicolás Lodeiro 90

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Real Madrid CF 6-2 NK Dinamo (Zagrzeb) 22 listopada, 20:45 (65 415)
Karim Benzema 2, 66, José Callejón 7, 49, Gonzalo Higuaín 9, Mesut Özil 20 - Fatos Bećiraj 81, Ivan Tomečak 90
Olympique Lyonnais 0-0 AFC Ajax 22 listopada, 20:45 (35 070)

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

NK Dinamo (Zagrzeb) 1-7 Olympique Lyonnais 7 grudnia, 20:45 (16 457)
Mateo Kovačić 40 - Bafétimbi Gomis 45, 48, 52, 70, Maxime Gonalons 47, Lisandro López 64, Jimmy Briand 75
AFC Ajax 0-3 Real Madrid CF 7 grudnia, 20:45 (51 557)
José Callejón 14, 90, Gonzalo Higuaín 41

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 18 6 0 0 19-2 3 0 0 13-2 3 0 0 6-0
2.  Olympique Lyonnais 6 8 2 2 2 9-7 1 1 1 2-2 1 1 1 7-5 2 2 0 2 0 0-0
3.  AFC Ajax 6 8 2 2 2 6-6 1 1 1 4-3 1 1 1 2-3 2 2 0 2 0 0-0
4.  NK Dinamo (Zagrzeb) 6 0 0 0 6 3-22 0 0 3 1-10 0 0 3 2-12

Grupa E
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

Chelsea FC 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 13 września, 20:45 (33 820)
David Luiz 67, Juan Mata 90
KRC Genk 0-0 València CF 13 września, 20:45 (20 248)

Kolejka 2 - 27-28 września

València CF 1-1 Chelsea FC 28 września, 20:45 (33 791)
Roberto Soldado 87 (k) - Frank Lampard 56
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-0 KRC Genk 28 września, 20:45 (25 138)
Lars Bender 30, Michael Ballack 90

Kolejka 3 - 18-19 października

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 València CF 19 października, 20:45 (26 384)
André Schürrle 52, Sidney Sam 56 - Jonas 24
Chelsea FC 5-0 KRC Genk 19 października, 20:45 (38 518)
Raul Meireles 8, Fernando Torres 11, 27, Branislav Ivanović 42, Salomon Kalou 72

Kolejka 4 - 1-2 listopada

València CF 3-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 1 listopada, 20:45 (37 047)
Jonas 1, Roberto Soldado 65, Adil Rami 75 - Stefan Kießling 31
KRC Genk 1-1 Chelsea FC 1 listopada, 20:45 (22 584)
Jelle Vossen 61 - Ramires 26

Kolejka 5 - 22-23 listopada

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 Chelsea FC 23 listopada, 20:45 (29 285)
Eren Derdiyok 73, Manuel Friedrich 90 - Didier Drogba 48
València CF 7-0 KRC Genk 23 listopada, 20:45 (35 086)
Jonas 10, Roberto Soldado 13, 35, 39, Pablo Hernández 68, Aritz Aduriz 70, Tino Costa 81

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Chelsea FC 3-0 València CF 6 grudnia, 20:45 (41 109)
Didier Drogba 3, 76, Ramires 22
KRC Genk 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 6 grudnia, 20:45 (21 187)
Jelle Vossen 30 - Eren Derdiyok 79

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 11 3 2 1 13-4 3 0 0 10-0 0 2 1 3-4
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 10 3 1 2 8-8 3 0 0 6-2 0 1 2 2-6
3.  València CF 6 8 2 2 2 12-7 2 1 0 11-2 0 1 2 1-5
4.  KRC Genk 6 3 0 3 3 2-16 0 3 0 2-2 0 0 3 0-14

Grupa F
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

Olympiakós SFP (Pireus) 0-1 Olympique de Marseille 13 września, 20:45 (30 040)
Lucho González 51
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 Arsenal FC 13 września, 20:45 (65 590)
Ivan Perišić 88 - Robin van Persie 42

Kolejka 2 - 27-28 września

Arsenal FC 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 28 września, 20:45 (59 676)
Alex Oxlade-Chamberlain 8, André Santos 20 - David Fuster 27
Olympique de Marseille 3-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 28 września, 20:45 (26 142)
André Ayew 20, 69 (k), Loïc Rémy 62

Kolejka 3 - 18-19 października

Olympique de Marseille 0-1 Arsenal FC 19 października, 20:45 (33 258)
Aaron Ramsey 90
Olympiakós SFP (Pireus) 3-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 19 października, 20:45 (29 638)
José Holebas 8, Rafik Djebbour 40, François Modesto 78 - Robert Lewandowski 26

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Arsenal FC 0-0 Olympique de Marseille 1 listopada, 20:45 (59 961)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 1 listopada, 20:45 (65 590)
Kevin Großkreutz 7

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Olympique de Marseille 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 23 listopada, 20:45 (25 392)
Ioánnis Fetfatzídis 82
Arsenal FC 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 23 listopada, 20:45 (59 531)
Robin van Persie 49, 86 - Shinji Kagawa 90

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Olympiakós SFP (Pireus) 3-1 Arsenal FC 6 grudnia, 20:45 (30 816)
Rafik Djebbour 16, David Fuster 36, François Modesto 89 - Yossi Benayoun 57
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-3 Olympique de Marseille 6 grudnia, 20:45 (65 590)
Jakub Błaszczykowski 23, Mats Hummels 32 (k) - Loïc Rémy 45, André Ayew 85, Mathieu Valbuena 87

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 11 3 2 1 7-6 2 1 0 4-2 1 1 1 3-4
2.  Olympique de Marseille 6 10 3 1 2 7-4 1 0 2 3-2 2 1 0 4-2
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 9 3 0 3 8-6 2 0 1 6-3 1 0 2 2-3
4.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 4 1 1 4 6-12 1 1 1 4-4 0 0 3 2-8

Grupa G
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

FC Porto 2-1 Szachtar Donieck 13 września, 20:45 (36 612)
Hulk 28, Kléber 51 - Luiz Adriano 12
APÓEL (Nikozja) 2-1 Zienit Sankt Petersburg 13 września, 20:45 (21 269)
Manduca 73, Aílton 75 - Konstantin Zyrianow 63

Kolejka 2 - 27-28 września

Zienit Sankt Petersburg 3-1 FC Porto 28 września, 18:00 (21 405)
Roman Szyrokow 20, 63, Danny 72 - James Rodríguez 10
Szachtar Donieck 1-1 APÓEL (Nikozja) 28 września, 20:45 (47 014)
Jádson 64 - Ivan Tričkovski 61

Kolejka 3 - 18-19 października

Szachtar Donieck 2-2 Zienit Sankt Petersburg 19 października, 20:45 (50 578)
Willian 15, Luiz Adriano 45 - Roman Szyrokow 33, Wiktor Fajzulin 60
FC Porto 1-1 APÓEL (Nikozja) 19 października, 20:45 (32 512)
Hulk 13 - Aílton 19

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Zienit Sankt Petersburg 1-0 Szachtar Donieck 1 listopada, 18:00 (21 405)
Nicolas Lombaerts 45
APÓEL (Nikozja) 2-1 FC Porto 1 listopada, 20:45 (22 301)
Aílton 42 (k), Manduca 90 - Hulk 89 (k)

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Szachtar Donieck 0-2 FC Porto 23 listopada, 20:45 (42 565)
Hulk 79, Răzvan Raț 90 (s)
Zienit Sankt Petersburg 0-0 APÓEL (Nikozja) 23 listopada, 18:00 (21 500)

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Porto 0-0 Zienit Sankt Petersburg 6 grudnia, 20:45 (46 512)
APÓEL (Nikozja) 0-2 Szachtar Donieck 6 grudnia, 20:45 (22 537)
Luiz Adriano 62, Jewhen Sełezniow 78

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  APÓEL (Nikozja) 6 9 2 3 1 6-6 2 0 1 4-4 0 3 0 2-2 2 4 1 1 0 2-1
2.  Zienit Sankt Petersburg 6 9 2 3 1 7-5 2 1 0 4-1 0 2 1 3-4 2 1 0 1 1 1-2
3.  FC Porto 6 8 2 2 2 7-7 1 2 0 3-2 1 0 2 4-5
4.  Szachtar Donieck 6 5 1 2 3 6-8 0 2 1 3-5 1 0 2 3-3

Grupa H
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2011, 17:45 - Monako)
24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną. Jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü.

FC Barcelona 2-2 AC Milan 13 września, 20:45 (89 861)
Pedro Rodríguez 36, David Villa 50 - Alexandre Pato 1, Thiago Silva 90
FC Viktoria Plzeň 1-1 BATE Borysów 13 września, 20:45 (19 541)
Marek Bakoš 45 - Renán 69
Praga

Kolejka 2 - 27-28 września

BATE Borysów 0-5 FC Barcelona 28 września, 20:45 (29 555)
Aleksandr Wołodko 19 (s), Pedro Rodríguez 22, Leo Messi 38, 56, David Villa 90
Mińsk
AC Milan 2-0 FC Viktoria Plzeň 28 września, 20:45 (66 859)
Zlatan Ibrahimović 53 (k), Antonio Cassano 66

Kolejka 3 - 18-19 października

AC Milan 2-0 BATE Borysów 19 października, 20:45 (66 040)
Zlatan Ibrahimović 33, Kevin-Prince Boateng 70
FC Barcelona 2-0 FC Viktoria Plzeň 19 października, 20:45 (74 376)
Andrés Iniesta 10, David Villa 82

Kolejka 4 - 1-2 listopada

BATE Borysów 1-1 AC Milan 1 listopada, 18:00 (29 100)
Renán 55 (k) - Zlatan Ibrahimović 22
Mińsk
FC Viktoria Plzeň 0-4 FC Barcelona 1 listopada, 20:45 (20 145)
Leo Messi 24 (k), 45, 90, Cesc Fàbregas 72
Praga

Kolejka 5 - 22-23 listopada

AC Milan 2-3 FC Barcelona 23 listopada, 20:45 (78 927)
Zlatan Ibrahimović 20, Kevin-Prince Boateng 54 - Mark van Bommel 14 (s), Leo Messi 31 (k), Xavi 63
BATE Borysów 0-1 FC Viktoria Plzeň 23 listopada, 19:00 (26 520)
Marek Bakoš 42
Mińsk

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Barcelona 4-0 BATE Borysów 6 grudnia, 20:45 (37 374)
Sergi Roberto 35, Martín Montoya 60, Pedro Rodríguez 63, 89 (k)
FC Viktoria Plzeň 2-2 AC Milan 6 grudnia, 20:45 (19 854)
David Bystroň 89, Michal Ďuriš 90 - Alexandre Pato 47, Robinho 48
Praga

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 16 5 1 0 20-4 2 1 0 8-2 3 0 0 12-2
2.  AC Milan 6 9 2 3 1 11-8 2 0 1 6-3 0 3 0 5-5
3.  FC Viktoria Plzeň 6 5 1 2 3 4-11 0 2 1 3-7 1 0 2 1-4
4.  BATE Borysów 6 2 0 2 4 2-14 0 1 2 1-7 0 1 2 1-7

1/8 finału - 14-22 lutego, 6-14 marca
(Losowanie - 16 grudnia 2011, 12:00 - Nyon)

Olympique Lyonnais 1-0 APÓEL (Nikozja) 14 lutego, 20:45 (32 010)
Alexandre Lacazette 58
SSC Napoli 3-1 Chelsea FC 21 lutego, 20:45 (52 495)
Ezequiel Lavezzi 38, 65, Edinson Cavani 45 - Juan Mata 27
AC Milan 4-0 Arsenal FC 15 lutego, 20:45 (64 462)
Kevin-Prince Boateng 15, Robinho 28, 49, Zlatan Ibrahimović 79 (k)
FC Basel 1893 1-0 FC Bayern München 22 lutego, 20:45 (36 000)
Valentin Stocker 86
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-3 FC Barcelona 14 lutego, 20:45 (29 412)
Michal Kadlec 52 - Alexis Sánchez 41, 55, Leo Messi 88
CSKA Moskwa 1-1 Real Madrid CF 21 lutego, 18:00 (70 000)
Pontus Wernbloom 90 - Cristiano Ronaldo 28
Zienit Sankt Petersburg 3-2 SL e Benfica 15 lutego, 18:00 (18 200)
Roman Szyrokow 27, 88, Siergiej Siemak 71 - Maxi Pereira 20, Óscar Cardozo 87
Olympique de Marseille 1-0 FC Internazionale Milano 22 lutego, 20:45 (37 646)
André Ayew 90

APÓEL (Nikozja) 1-0 Olympique Lyonnais 7 marca, 20:45 (22 701)
pd. k. 4-3
Manduca 9
Chelsea FC 4-1 SSC Napoli 14 marca, 20:45 (37 784)
pd.
Didier Drogba 28, John Terry 47, Frank Lampard 75 (k), Branislav Ivanović 105 - Gökhan İnler 55
Arsenal FC 3-0 AC Milan 6 marca, 20:45 (59 973)
Laurent Koscielny 7, Tomáš Rosický 26, Robin van Persie 43 (k)
FC Bayern München 7-0 FC Basel 1893 13 marca, 20:45 (66 000)
Arjen Robben 11, 81, Thomas Müller 42, Mario Gómez 44, 50, 61, 67
FC Barcelona 7-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 7 marca, 20:45 (75 632)
Leo Messi 25, 42, 49, 58, 84, Cristian Tello 55, 62 - Karim Bellarabi 90
Real Madrid CF 4-1 CSKA Moskwa 14 marca, 20:45 (67 743)
Gonzalo Higuaín 26, Cristiano Ronaldo 55, 90, Karim Benzema 70 - Zoran Tošić 77
SL e Benfica 2-0 Zienit Sankt Petersburg 6 marca, 20:45 (48 909)
Maxi Pereira 45, Nélson Oliveira 90
FC Internazionale Milano 2-1 Olympique de Marseille 13 marca, 20:45 (62 632)
Diego Milito 75, Giampaolo Pazzini 90 (k) - Brandão 90

1/4 finału - 27-28 marca, 3-4 kwietnia
(Losowanie - 16 marca 2012, 11:45 - Nyon)

APÓEL (Nikozja) 0-3 Real Madrid CF 27 marca, 20:45 (22 385)
Karim Benzema 74, 90, Kaká 82
Olympique de Marseille 0-2 FC Bayern München 28 marca, 20:45 (31 683)
Mario Gómez 44, Arjen Robben 69
SL e Benfica 0-1 Chelsea FC 27 marca, 20:45 (60 830)
Salomon Kalou 75
AC Milan 0-0 FC Barcelona 28 marca, 20:45 (76 169)

Real Madrid CF 5-2 APÓEL (Nikozja) 4 kwietnia, 20:45 (54 627)
Cristiano Ronaldo 26, 75, Kaká 37, José Callejón 80, Ángel Di María 84 - Manduca 67, Esteban Solari 82 (k)
FC Bayern München 2-0 Olympique de Marseille 3 kwietnia, 20:45 (66 000)
Ivica Olić 13, 37
Chelsea FC 2-1 SL e Benfica 4 kwietnia, 20:45 (37 264)
Frank Lampard 21 (k), Raul Meireles 90 - Javi García 85
FC Barcelona 3-1 AC Milan 3 kwietnia, 20:45 (94 629)
Leo Messi 11 (k), 41 (k), Andrés Iniesta 53 - Antonio Nocerino 32

1/2 finału - 17-18 kwietnia, 24-25 kwietnia
(Losowanie - 16 marca 2012, 11:45 - Nyon)

FC Bayern München 2-1 Real Madrid CF 17 kwietnia, 20:45 (66 000)
Franck Ribéry 17, Mario Gómez 90 - Mesut Özil 53
Chelsea FC 1-0 FC Barcelona 18 kwietnia, 20:45 (38 039)
Didier Drogba 45

Real Madrid CF 2-1 FC Bayern München 25 kwietnia, 20:45 (71 654)
pd. k. 1-3
Cristiano Ronaldo 6 (k), 14 - Arjen Robben 27 (k)
FC Barcelona 2-2 Chelsea FC 24 kwietnia, 20:45 (95 845)
Sergio Busquets 35, Andrés Iniesta 43 - Ramires 45, Fernando Torres 90

Finał - 19 maja

FC Bayern München 1-1 Chelsea FC 19 maja, 20:45 (62 500)
pd. k. 3-4
Thomas Müller 83 - Didier Drogba 88
Monachium, Allianz Arena

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas