[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2011/2012

I runda eliminacyjna - 30 czerwca, 7 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2011, 13:00 - Nyon)

ÍF Fuglafjørður 1-3 KR (Reykjavík) 30 czerwca, 20:00
Dánjal á Lakjuni 8 - Kjartan Henry Finnbogason 22, Guðmundur Reynir Gunnarsson 30, Baldur Sigurðsson 79
Tórshavn
Daugava Daugavpils 0-5 Tromsø IL 30 czerwca, 18:00
Remi Johansen 26, Magnus Andersen 31, 60, Ruben Yttergård Jenssen 47, Mohammed Ahamed 72
IF Elfsborg 4-0 CS Fola Esch 30 czerwca, 18:00
Oscar Hiljemark 5, David Elm 24, 90, Johan Larsson 36
The New Saints FC 1-1 Cliftonville F&AC 30 czerwca, 20:00
Alex Darlington 27 - Barry Johnston 39
FC Honka 0-0 JK Nõmme Kalju 30 czerwca, 18:00
Vantaa
Fulham FC 3-0 NSÍ Runavík 30 czerwca, 20:30
Damien Duff 33, Danny Murphy 61 (k), Andy Johnson 70
ÍBV (Vestmannaeyjar) 1-0 St Patrick's Athletic FC 30 czerwca, 20:00
Andri Ólafsson 50 (k)
Reykjavík
UN Käerjéng 97 1-1 BK Häcken 30 czerwca, 20:00
Stéphane Da Cruz 85 - Mattias Östberg 90
Luksemburg
Aalesunds FK 4-1 Neath FC 30 czerwca, 19:00
Lars Fuhre 35, Magnus Sylling Olsen 37, Fredrik Ulvestad 48 (k), Kjell Rune Sellin 77 - Lee Trundle 23
FK Renova (Džepčište) 2-1 Glentoran FC 30 czerwca, 20:30
Boban Jančevski 14 (k), Muharem Bajrami 87 - Colin Nixon 45
Skopje
FC Koper 1-1 Szachtior Karaganda 30 czerwca, 20:45
Davor Bubanja 84 - Żambył Kukiejew 90 (k)
Banga Gargždai 0-4 Qarabağ Ağdam 30 czerwca, 17:30
Rəşad Əbülfəz Sadıqov 16, Vüqar Nadirov 33, 70, Bəxtiyar Soltanov 88
UE Santa Coloma 0-1 Paksi FC 30 czerwca, 19:00
Gábor Vayer 15
Andora
JK Trans Narva 1-4 FK Rabotnički (Skopje) 30 czerwca, 17:30
Anton Jepichin 34 - Krste Velkoski 16, Borče Manevski 51, Filip Petkovski 73, Vlatko Grozdanovski 88
Tallin
FK Rad (Belgrad) 6-0 SP Tre Penne 30 czerwca, 17:30
Marko Stanojević 6 (k), 13, Federico Valentini 9 (s), Andrej Mrkela 24, Nemanja Kojić 48, Milan Pršo 66
FK Budućnost (Podgorica) 1-3 Flamurtari Vlorë 30 czerwca, 21:00
Dragan Bošković 53 - Ardit Shehaj 23, Daniel Xhafa 63, Artan Sakaj 65 (k)
Ferencvárosi TC 3-0 Ulisses Erewan 30 czerwca, 19:00
György Józsi 31, Mark Otten 33, Felipe Félix 69
Jagiellonia Białystok 1-0 Irtysz Pawłodar 30 czerwca, 20:30 (4000)
Tomasz Frankowski 80
AZAL Baku 1-1 FK Mińsk 30 czerwca, 17:00
Viktor Ibekoyi 14 - Ihor Woronkow 11
Dinamo Tbilisi 2-0 Milsami Orhei 30 czerwca, 19:00
Nika Kwekweskiri 4, Irakli Lekwtadze 71
NK Varaždin 5-1 FC Lusitanos 30 czerwca, 19:00
Nikola Šafarić 4, 59, Dejan Glavica 39, Dominik Glavina 57, Davor Vugrinec 78 - Sebastià Bertran 48
Bananc Erewan 0-1 Metalurgi Rustawi 30 czerwca, 17:00
Irakli Kobalia 48
Birkirkara FC 0-1 Vllaznia Shkodër 30 czerwca, 20:30
Xhevahir Sukaj 2
Paola
NK Široki Brijeg 0-0 NK Olimpija (Lublana) 30 czerwca, 20:45
FC Spartak Trnava 3-0 FK Zeta (Golubovci) 30 czerwca, 19:00
Koro Issa Koné 30, Marek Kaščák 48, Ladislav Tomaček 81

KR (Reykjavík) 5-1 ÍF Fuglafjørður 7 lipca, 21:15
Guðjón Baldvinsson 18, 56, Björn Jónsson 23, Kjartan Henry Finnbogason 47, Óskar Örn Hauksson 90 - Nenad Šarić 88
Tromsø IL 2-1 Daugava Daugavpils 7 lipca, 19:00
Simen Stamsø Møller 12, Bidzina Cincadze 53 (s) - Mamuka Gongadze 33
CS Fola Esch 1-1 IF Elfsborg 7 lipca, 18:00
Asim Alomerović 74 - Tom Schnell 37 (s)
Cliftonville F&AC 0-1 The New Saints FC 7 lipca, 20:45
Phil Baker 4
JK Nõmme Kalju 0-2 FC Honka 7 lipca, 18:30
Demba Savage 48, Dudu Omagbemi 77
Tallin
NSÍ Runavík 0-0 Fulham FC 7 lipca, 19:45
Toftir
St Patrick's Athletic FC 2-0 ÍBV (Vestmannaeyjar) 7 lipca, 20:45
Ian Daly 24, Derek Doyle 36
BK Häcken 5-1 UN Käerjéng 97 7 lipca, 19:00
René Makondélé 7 (k), 82 (k), Abdul Majeed Waris 42, Dioh Williams 65, Mathias Ranégie 84 - Stéphane Da Cruz 47
Göteborg
Neath FC 0-2 Aalesunds FK 7 lipca, 20:00
Michael Barrantes 53, Magnus Sylling Olsen 79
Glentoran FC 2-1 FK Renova (Džepčište) 7 lipca, 20:45
pd. k. 3-2
Richard Clarke 31, Martin Murray 74 - Ismail Ismaili 59
Szachtior Karaganda 2-1 FC Koper 7 lipca, 15:00
Ułan Konysbajew 45, 84 - Milan Osterc 32
Qarabağ Ağdam 3-0 Banga Gargždai 7 lipca, 18:00
Admir Teli 29, Rəşad Əbülfəz Sadıqov 35, Ansi Agolli 77
Baku
Paksi FC 4-0 UE Santa Coloma 7 lipca, 20:00
József Magasföldi 11, 49, Dániel Böde 77, Norbert Heffler 81
Székesfehérvár
FK Rabotnički (Skopje) 3-0 JK Trans Narva 7 lipca, 20:00
Milovan Petrović 45, Borče Manevski 81, Filip Petkovski 90
SP Tre Penne 1-3 FK Rad (Belgrad) 7 lipca, 20:30
Gabriele Cardini 23 - Nemanja Kojić 27, 38, Marko Stanojević 75
Serravalle
Flamurtari Vlorë 1-2 FK Budućnost (Podgorica) 7 lipca, 16:30
Ardit Shehaj 20 - Dragan Bošković 72, 77 (k)
Ulisses Erewan 0-2 Ferencvárosi TC 7 lipca, 16:00
Liban Abdi 35 (k), Lóránt Oláh 90
Irtysz Pawłodar 2-0 Jagiellonia Białystok 7 lipca, 15:00 (9000)
Mamoutou Coulibaly 37, Gleb Malcew 43
FK Mińsk 2-1 AZAL Baku 7 lipca, 19:00
Jewgienij Łoszankow 5, Dienis Saszczenko 11 - Aleksandr Sacziwko 66 (s)
Milsami Orhei 1-3 Dinamo Tbilisi 7 lipca, 17:00
Alexandru Golban 90 - Aleksandre Koszkadze 73, Robertinho 90 (k), 90
FC Lusitanos 0-1 NK Varaždin 7 lipca, 19:00
Mario Brlečić 62
Andora
Metalurgi Rustawi 1-1 Bananc Erewan 7 lipca, 15:00
Giorgi Mikaberidze 18 - Du Bala 72 (k)
Vllaznia Shkodër 1-1 Birkirkara FC 7 lipca, 19:00
Armando Vajushi 4 - David Silva 17
NK Olimpija (Lublana) 3-0 NK Široki Brijeg 7 lipca, 20:00
Dalibor Radujko 15, 18, Dare Vršič 49
FK Zeta (Golubovci) 2-1 FC Spartak Trnava 7 lipca, 17:00
Milorad Dabić 79, Ivan Novović 81 - Radoslav Ciprys 90
Nikšić

II runda eliminacyjna - 14 lipca, 21 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2011, 13:00 - Nyon)

Sūduva Marijampolė 1-1 IF Elfsborg 14 lipca, 20:00
Ričardas Beniušis 88 - James Keene 78
FK Metalurg (Skopje) 0-0 Łokomotiw Sofia 14 lipca, 20:45
UE Sant Julià 0-2 Bnei Yehuda Tel Awiw 14 lipca, 18:30
Pini Balili 6, Nenad Marinković 56
Andora
NK Željezničar (Sarajewo) 1-0 Sheriff Tiraspol 14 lipca, 20:30
Mirsad Bešlija 60
Kuopion Palloseura 1-0 Gaz Metan Mediaș 14 lipca, 17:30
Ilja Venäläinen 16
FK Mińsk 1-1 Gaziantepspor Kulübü 14 lipca, 19:00
Andriej Razin 22 - Aleksandr Sacziwko 50 (s)
Iskra-Stal Rîbnița 1-1 NK Varaždin 14 lipca, 18:00
Denys Ponomar 17 - Nikola Tkalčić 13
Tiraspol
Tauras Tauragė 2-3 HFC ADO Den Haag 14 lipca, 18:00
Goran Jerković 56 (k), Regilio Seedorf 73 - Lex Immers 71, 82 (k), Kazimieras Gnedojus 90 (s)
Kowno
Glentoran FC 0-2 Worskła Połtawa 14 lipca, 20:45
Roman Bezus 29, Ahmed Januzi 38
AC Juvenes/Dogana 0-1 FK Rabotnički (Skopje) 14 lipca, 20:30
Filip Petkovski 86
Serravalle
Örebro SK 0-0 FK Sarajevo 14 lipca, 19:00
Crusaders FC 1-3 Fulham FC 14 lipca, 20:45
Timmy Adamson 54 - Matthew Briggs 39, Bobby Zamora 74, Danny Murphy 77 (k)
Llanelli AFC 2-1 Dinamo Tbilisi 14 lipca, 19:50
Jordan Follows 8, 51 - Dawit Odikadze 81 (k)
Floriana FC 0-8 AÉK (Larnaka) 14 lipca, 19:30
Miljan Mrdaković 4, Kyriákos Pávlou 12, Gonzalo García 24, 42, 53, Edwin Linssen 36, Rubén Gómez 74, Néstoras Mitídis 84
Paola
Szachtior Soligorsk 0-1 FK Ventspils 14 lipca, 19:00
Jevgēņijs Kosmačovs 89
Flamurtari Vlorë 0-2 FK Jablonec nad Nisou 1997 14 lipca, 17:30
David Lafata 70, 75
KR (Reykjavík) 3-0 MŠK Žilina 14 lipca, 21:15
Bjarni Guðjónsson 25, Viktor Bjarki Arnarsson 51, Kjartan Henry Finnbogason 55 (k)
Vålerengens IF 1-0 Mika Erewan 14 lipca, 19:00
Morten Berre 68
NK Olimpija (Lublana) 2-0 Bohemian FC 14 lipca, 20:00
Dare Vršič 45 (k), 76
NK Domžale 1-2 RNK Split 14 lipca, 20:45
Damir Pekič 47 (k) - Duje Čop 41, Ante Vitaić 76
FC Differdange 03 0-0 FC Levadia Tallin 14 lipca, 20:00
Luksemburg
KF Tirana 0-0 FC Spartak Trnava 14 lipca, 20:00
Metalurgs Lipawa 1-4 FC Salzburg 14 lipca, 20:30
Jurģis Kalns 61 - Alan II 22, 44, 45, Simon Cziommer 89
FK Rad (Belgrad) 0-1 Olympiakós ASK Vólou 14 lipca, 17:00
Juan Martín 87
The New Saints FC 1-3 FC Midtjylland 14 lipca, 20:00
Steve Evans 59 - Rilwan Hassan 65, Danny Olsen 86 (k), Mads Albæk 90
Kecskeméti TE 1-1 FK Aktobie 14 lipca, 20:15
Siniša Radanović 23 - Malick Mané 59
AS Anórthossis Ammochóstou 3-0 FC Gagra 14 lipca, 19:00
Nemanja Vučićević 8, Jan Rezek 35, 71
FC Vaduz 0-2 FK Vojvodina (Nowy Sad) 14 lipca, 20:00
Aboubakar Oumarou 60, Brana Ilić 70
FK Rudar (Pljevlja) 0-3 FK Austria Wiedeń 14 lipca, 18:00
Nacer Barazite 35, 63, Tomáš Jun 76
Nikšić
Śląsk Wrocław 1-0 Dundee United FC 14 lipca, 16:45 (8500)
Johan Voskamp 75
EB/Streymur 1-1 Qarabağ Ağdam 14 lipca, 20:00
Arnbjørn Hansen 90 - Rauf Əliyev 11
Tórshavn
FH (Hafnarfjörður) 1-1 CD Nacional (Funchal) 14 lipca, 21:15
Freyr Bjarnason 67 - Edgar Costa 45
Turun Palloseura 0-1 KVC Westerlo 14 lipca, 18:00
Geoffrey Cabeke 90
Maccabi Tel Awiw 3-1 Xəzər-Lənkəran 14 lipca, 19:30
Moussa Konaté 22, Eliran Atar 39, Guillermo Israilevich 44 - Andrei Mureşan 45
Vllaznia Shkodër 0-0 FC Thun 1898 14 lipca, 20:30
Metalurgi Rustawi 1-1 Irtysz Pawłodar 14 lipca, 16:00
Aleksandre Kwachadze 73 - Georgi Daskałow 79
Szachtior Karaganda 2-1 St Patrick's Athletic FC 14 lipca, 15:00
Nikola Vasiljević 52, 86 - David McMillan 79
Ferencvárosi TC 2-1 Aalesunds FK 14 lipca, 19:00
Lóránt Oláh 38, Liban Abdi 56 - Solomon Okoronkwo 27
BK Häcken 1-0 FC Honka 14 lipca, 19:00
Mathias Ranégie 36 (k)
Göteborg
Paksi FC 1-1 Tromsø IL 14 lipca, 20:00
Gábor Vayer 57 - Magnus Andersen 26
Székesfehérvár

IF Elfsborg 3-0 Sūduva Marijampolė 21 lipca, 18:00
David Elm 26, Andreas Augustsson 58, Niklas Hult 67
Łokomotiw Sofia 3-2 FK Metalurg (Skopje) 21 lipca, 19:30
Presław Jordanow 57 (k), 85, Lubomir Bożinow 89 - Mile Krstev 4, Baže Ilijoski 62
Bnei Yehuda Tel Awiw 2-0 UE Sant Julià 21 lipca, 19:00
Nenad Marinković 16, Pedro Galván 89
Sheriff Tiraspol 0-0 NK Željezničar (Sarajewo) 21 lipca, 18:00
Gaz Metan Mediaș 2-0 Kuopion Palloseura 21 lipca, 17:00
Ciprian Petre 36, Ovidiu Hoban 53
Gaziantepspor Kulübü 4-1 FK Mińsk 21 lipca, 20:00
Emre Güngör 28, Wágner 73, Iwelin Popow 83, Olcan Adın 90 - Nikołaj Zienko 61
NK Varaždin 3-1 Iskra-Stal Rîbnița 21 lipca, 19:00
Davor Vugrinec 14, 70, Dejan Glavica 18 - Andrei Novicov 41
HFC ADO Den Haag 2-0 Tauras Tauragė 21 lipca, 20:00
Jens Toornstra 45, Tjaronn Chery 80
Worskła Połtawa 3-0 Glentoran FC 21 lipca, 19:00
Ahmed Januzi 33, 73, Ołeksij Kuriłow 36
FK Rabotnički (Skopje) 3-0 AC Juvenes/Dogana 21 lipca, 20:00
Borče Manevski 35, Filip Petkovski 50, Milovan Petrović 56
FK Sarajevo 2-0 Örebro SK 21 lipca, 19:00
Nermin Haskić 46, 62
Fulham FC 4-0 Crusaders FC 21 lipca, 20:30
Andy Johnson 19, Damien Duff 56, Bobby Zamora 66, Steve Sidwell 70
Dinamo Tbilisi 5-0 Llanelli AFC 21 lipca, 19:00
Xisco 7, 51, Albert Yagüe 11, Robertinho 27, Carles Coto 55
AÉK (Larnaka) 1-0 Floriana FC 21 lipca, 19:00
Kyriákos Pávlou 26
FK Ventspils 3-2 Szachtior Soligorsk 21 lipca, 17:30
Maki Mvondo 52, 79 (k), Federico Martínez 90 - Jurij Kołomyc 6, Dmitrij Komarowskij 73
FK Jablonec nad Nisou 1997 5-1 Flamurtari Vlorë 21 lipca, 20:00
Jan Kovařík 25, 70, Karel Piták 30, 61, David Lafata 55 - Artan Sakaj 36 (k)
MŠK Žilina 2-0 KR (Reykjavík) 21 lipca, 19:30
Tomáš Majtán 29, Momodou Ceesay 70
Mika Erewan 0-1 Vålerengens IF 21 lipca, 15:00
Freddy dos Santos 49
Erewan
Bohemian FC 1-1 NK Olimpija (Lublana) 21 lipca, 20:45
Christy Fagan 34 - Ger O'Brien 81 (s)
RNK Split 3-1 NK Domžale 21 lipca, 20:30
Duje Čop 47, Velimir Vidić 72, Goran Milović 85 - Lucas Horvat 46
Dugopolje
FC Levadia Tallin 0-1 FC Differdange 03 21 lipca, 17:45
Philippe Lebresne 32
FC Spartak Trnava 3-1 KF Tirana 21 lipca, 19:00
Ladislav Tomaček 41, 85 (k), Roman Procházka 66 - Gilman Lika 22
FC Salzburg 0-0 Metalurgs Lipawa 21 lipca, 19:00
Olympiakós ASK Vólou 1-1 FK Rad (Belgrad) 21 lipca, 20:00
Juan Martín 79 (k) - Nemanja Kojić 47
FC Midtjylland 5-2 The New Saints FC 21 lipca, 19:15
Sylvester Igboun 23, Jude Nworuh 24, 52, Danny Olsen 32 (k), Mads Hvilsom 90 - Alex Darlington 55, 90
FK Aktobie 0-0 Kecskeméti TE 21 lipca, 18:00
FC Gagra 2-0 AS Anórthossis Ammochóstou 21 lipca, 19:00
Giorgi Gabedawa 6, Giorgi Tkeszelaszwili 40
Zestafoni
FK Vojvodina (Nowy Sad) 1-3 FC Vaduz 21 lipca, 17:00
Nemanja Čović 88 - Dušan Cvetinović 10, Moreno Merenda 78, 90
FK Austria Wiedeń 2-0 FK Rudar (Pljevlja) 21 lipca, 21:05
Nacer Barazite 44, Tomáš Jun 75
Dundee United FC 3-2 Śląsk Wrocław 21 lipca, 20:45 (11 306)
Keith Watson 2, David Goodwillie 5, Jon Daly 44 (k) - Rok Elsner 15, Sebastian Dudek 74
Qarabağ Ağdam 0-0 EB/Streymur 21 lipca, 18:00
Baku
CD Nacional (Funchal) 2-0 FH (Hafnarfjörður) 21 lipca, 20:45
Luís Alberto 55, Candeias 90
KVC Westerlo 0-0 Turun Palloseura 21 lipca, 20:00
Xəzər-Lənkəran 0-0 Maccabi Tel Awiw 21 lipca, 17:30
FC Thun 1898 2-1 Vllaznia Shkodër 21 lipca, 19:30
Milaim Rama 89, Benjamin Lüthi 90 - Xhevahir Sukaj 14
Irtysz Pawłodar 0-2 Metalurgi Rustawi 21 lipca, 15:00
Irakli Kobalia 23, Irakli Modebadze 57
St Patrick's Athletic FC 2-0 Szachtior Karaganda 21 lipca, 20:45
Evan McMillan 14, Derek Doyle 70
Aalesunds FK 3-1 Ferencvárosi TC 21 lipca, 19:00
pd.
Michael Barrantes 72 (k), Lars Fuhre 87, Sander Post 119 - Lóránt Oláh 42
FC Honka 0-2 BK Häcken 21 lipca, 18:00
John Chibuike 42, Daniel Forsell 85
Vantaa
Tromsø IL 0-3 Paksi FC 21 lipca, 19:00
Tamás Kiss 59, 77, Dániel Böde 62

III runda eliminacyjna - 28 lipca, 4 sierpnia
(Losowanie - 15 lipca 2011, 13:30 - Nyon)

Club Atlético de Madrid 2-1 Strømsgodset IF 28 lipca, 21:00
José Antonio Reyes 54, 74 - Øyvind Storflor 80
BSC Young Boys Berno 3-1 KVC Westerlo 28 lipca, 19:30
Alexander Farnerud 22, David Degen 33, 79 - Christian Brüls 34
FK Ventspils 1-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 28 lipca, 18:00
Eduards Višņakovs 44 - Andrija Kaluđerović 10, Bruno Mezenga 90
Ałanija Władykaukaz 1-1 FK Aktobie 28 lipca, 18:00
Acamaz Burajew 60 - Malick Mané 11
AÉK (Larnaka) 3-0 FK Mladá Boleslav 28 lipca, 17:00
Gregoor van Dijk 62 (k), Gonzalo García 73, Tim de Cler 90
NK Željezničar (Sarajewo) 0-2 Maccabi Tel Awiw 28 lipca, 20:30
Roberto Colautti 47, 56
AZ (Alkmaar) 2-0 FK Jablonec nad Nisou 1997 28 lipca, 20:00
Pontus Wernbloom 64, Jóhann Guðmundsson 88
Bursaspor Kulübü 2-1 FK Homel 28 lipca, 19:30
Serdar Aziz 52, İbrahim Kaş 72 - Igor Kuźmienok 42
Gaziantepspor Kulübü 0-1 Legia Warszawa 28 lipca, 20:00 (12 000)
Miroslav Radović 51
Hapoel Tel Awiw 4-0 FC Vaduz 28 lipca, 19:30
Omri Canada 24, Toto Tamuz 45, Omer Damari 49, Alroey Cohen 82
Metalurgi Rustawi 2-5 Stade Rennais FC 28 lipca, 19:00
Lasza Dżaparidze 41, Luka Razmadze 56 (k) - Razak Boukari 17, 31, Jonathan Pitroipa 42, 70, Julien Féret 49
Tbilisi
Lewski Sofia 2-1 FC Spartak Trnava 28 lipca, 19:45
Władimir Gadżew 89, Sjoerd Ars 90 - Ladislav Tomaček 80 (k)
FC Midtjylland 0-0 Vitória SC Guimarães 28 lipca, 21:00
Dinamo Bukareszt 2-2 NK Varaždin 28 lipca, 20:00
Adam Sušac 6 (s), Cosmin Moți 16 - Mario Sačer 43, Davor Vugrinec 45
Karpaty Lwów 2-0 St Patrick's Athletic FC 28 lipca, 18:30
Artem Fedećkyj 34, Andriej Woronkow 90
US Città di Palermo 2-2 FC Thun 1898 28 lipca, 20:45
Josip Iličič 13, Fabrizio Miccoli 90 - Benjamin Lüthi 6, Marc Schneider 56
AS Omónia Lefkossías 3-0 HFC ADO Den Haag 28 lipca, 19:30
Aléx da Silva 37 (k), Hernán Rengifo 58, Dimítrios Christofí 77
FC Salzburg 1-0 FK Senica 28 lipca, 19:00
Leonardo I 75
Club Brugge KV 4-1 Qarabağ Ağdam 28 lipca, 20:30
Björn Vleminckx 9, Víctor Vázquez 55, Ryan Donk 71, Nabil Dirar 83 - Rauf Əliyev 62
1.FSV Mainz 05 1-1 Gaz Metan Mediaș 28 lipca, 20:30
Niko Bungert 31 - Thaer Bawab 60
Bnei Yehuda Tel Awiw 1-0 Helsingborgs IF 26 lipca, 18:00
Pedro Galván 41
Stoke City FC 1-0 HNK Hajduk (Split) 28 lipca, 20:45
Jonathan Walters 3
AC Sparta Praga 5-0 FK Sarajevo 28 lipca, 19:00
Léonard Kweuke 5, 69, 90, Libor Sionko 36, Jakub Podaný 90
Worskła Połtawa 0-0 Sligo Rovers FC 28 lipca, 19:00
Paksi FC 1-1 Heart of Midlothian FC 28 lipca, 20:00
István Sipeki 32 - Jamie Hamill 45 (k)
Székesfehérvár
SV Ried 1912 2-0 Brøndbyernes IF 28 lipca, 21:05
Florian Mader 32, Daniel Royer 46
Vålerengens IF 0-2 PAÓK 28 lipca, 19:00
Vieirinha 72, Pablo García 90
FC Differdange 03 0-3 Olympiakós ASK Vólou 28 lipca, 20:00
André Schembri 66, Noé Acosta 71, Ilías Solákis 89
Luksemburg
Aalesunds FK 4-0 IF Elfsborg 28 lipca, 19:00
Solomon Okoronkwo 5, Michael Barrantes 56, Peter Orry Larsen 72, Andreas Augustsson 74 (s)
CD Nacional (Funchal) 3-0 BK Häcken 28 lipca, 20:45
Luís Alberto 13, Mateus 18, 45
KR (Reykjavík) 1-4 Dinamo Tbilisi 28 lipca, 21:15
Guðjón Baldvinsson 2 - Giorgi Kacheliszwili 38, Albert Yagüe 50, Xisco 61 (k), Irakli Lekwtadze 67
AS Anórthossis Ammochóstou 0-2 FK Rabotnički (Skopje) 28 lipca, 19:00
Milovan Petrović 71, Krste Velkoski 82
Śląsk Wrocław 0-0 Łokomotiw Sofia 28 lipca, 16:45 (6500)
RNK Split 0-0 Fulham FC 28 lipca, 19:30
Dugopolje
NK Olimpija (Lublana) 1-1 FK Austria Wiedeń 28 lipca, 19:00
Dare Vršič 60 - Roland Linz 33

Strømsgodset IF 0-2 Club Atlético de Madrid 4 sierpnia, 18:30
Adrián López 13, José Antonio Reyes 90
KVC Westerlo 0-2 BSC Young Boys Berno 4 sierpnia, 20:00
Marco Schneuwly 5, Henri Bienvenu 77
FK Crvena zvezda (Belgrad) 7-0 FK Ventspils 4 sierpnia, 20:30
Federico Martínez 13 (s), Andrija Kaluđerović 23, 53, Darko Lazović 26, Cristián Borja 41, 75, Bruno Mezenga 60
FK Aktobie 1-1 Ałanija Władykaukaz 4 sierpnia, 18:00
pd. k. 2-4
Vladimir Đilas 75 - Marat Bikmaev 55
FK Mladá Boleslav 2-2 AÉK (Larnaka) 4 sierpnia, 17:00
Jakub Řezníček 52 (k), Jan Štohanzl 74 - Njongo Priso 44, Miljan Mrdaković 76 (k)
Maccabi Tel Awiw 6-0 NK Željezničar (Sarajewo) 4 sierpnia, 19:30
Roberto Colautti 18, 45, Rafi Dahan 38, Eliran Atar 54, 86, Velibor Vasilić 81 (s)
FK Jablonec nad Nisou 1997 1-1 AZ (Alkmaar) 4 sierpnia, 20:30
Luboš Loučka 80 - Charlison Benschop 45
FK Homel 1-3 Bursaspor Kulübü 4 sierpnia, 19:00
Ilja Aleksijewicz 41 - Alfred N'Diaye 78, Federico Insúa 85, Turgay Bahadır 90
Legia Warszawa 0-0 Gaziantepspor Kulübü 4 sierpnia, 19:00 (20 118)
FC Vaduz 2-1 Hapoel Tel Awiw 4 sierpnia, 20:00
Reto Zanni 78, Rafinha 81 - Omer Damari 1
Stade Rennais FC 2-0 Metalurgi Rustawi 4 sierpnia, 19:00
Víctor Montaño 75, Julien Féret 85
FC Spartak Trnava 2-1 Lewski Sofia 4 sierpnia, 19:00
pd. k. 5-4
Ladislav Tomaček 52, 59 (k) - Sjoerd Ars 11
Vitória SC Guimarães 2-1 FC Midtjylland 4 sierpnia, 21:15
Faouzi Abdelghani 45, Targino 45 - Kristian Bak Nielsen 28
NK Varaždin 1-2 Dinamo Bukareszt 4 sierpnia, 17:00
Josip Golubar 14 - Ionel Dănciulescu 7, Cătălin Munteanu 26
St Patrick's Athletic FC 1-3 Karpaty Lwów 4 sierpnia, 20:45
Evan McMillan 57 - Sergei Zenjov 22, Ihor Chudobjak 64, Ihor Oszczypko 83
FC Thun 1898 1-1 US Città di Palermo 4 sierpnia, 19:30
Darío Lezcano 65 - Pablo González 49
HFC ADO Den Haag 1-0 AS Omónia Lefkossías 4 sierpnia, 20:00
Timothy Derijck 53
FK Senica 0-3 FC Salzburg 4 sierpnia, 19:00
Leonardo I 10, Alan II 57, 64
Qarabağ Ağdam 1-0 Club Brugge KV 4 sierpnia, 18:00
Bəxtiyar Soltanov 87
Baku
Gaz Metan Mediaș 1-1 1.FSV Mainz 05 4 sierpnia, 19:00
pd. k. 4-3
Thaer Bawab 62 - Marcel Risse 31
Helsingborgs IF 3-0 Bnei Yehuda Tel Awiw 4 sierpnia, 19:00
Mattias Lindström 3, 73, Ardian Gashi 61
HNK Hajduk (Split) 0-1 Stoke City FC 4 sierpnia, 19:00
Ljubo Miličević 90 (s)
FK Sarajevo 0-2 AC Sparta Praga 4 sierpnia, 21:00
Léonard Kweuke 20, Marek Matějovský 36
Sligo Rovers FC 0-2 Worskła Połtawa 4 sierpnia, 18:45
Serhij Zakarluka 16, Pawło Rebenok 17
Heart of Midlothian FC 4-1 Paksi FC 4 sierpnia, 20:45
Ryan Stevenson 34, 45, Andrew Driver 50, Rudolf Skácel 75 - Dániel Böde 89
Brøndbyernes IF 4-2 SV Ried 1912 4 sierpnia, 19:00
Jan Kristiansen 40, Michael Krohn-Dehli 45 (k), Osama Akharraz 53, 55 - Daniel Royer 71, Anel Hadžić 88
PAÓK 3-0 Vålerengens IF 4 sierpnia, 20:00
Vieirinha 45, Stéfanos Athanassiádis 49, Geórgios Fotákis 58
Olympiakós ASK Vólou 3-0 FC Differdange 03 4 sierpnia, 20:00
Juan Martín 30, Zoltán Szélesi 58, Ilías Solákis 83
IF Elfsborg 1-1 Aalesunds FK 4 sierpnia, 18:00
Martin Ericsson 65 - Fredrik Ulvestad 49 (k)
BK Häcken 2-1 CD Nacional (Funchal) 4 sierpnia, 19:00
René Makondélé 28, 87 - Mario Rondón 40
Göteborg
Dinamo Tbilisi 2-0 KR (Reykjavík) 4 sierpnia, 19:00
Albert Yagüe 48, Giorgi Kacheliszwili 55
FK Rabotnički (Skopje) 1-2 AS Anórthossis Ammochóstou 4 sierpnia, 20:00
Panče Ḱumbev 87 - Jan Rezek 50, Cristóvão 65
Łokomotiw Sofia 0-0 Śląsk Wrocław 4 sierpnia, 19:30 (3000)
pd. k. 3-4
Fulham FC 2-0 RNK Split 4 sierpnia, 20:30
Andy Johnson 19, Danny Murphy 57 (k)
FK Austria Wiedeń 3-2 NK Olimpija (Lublana) 4 sierpnia, 21:05
Nacer Barazite 18, 46, 69 (k) - Dare Vršič 54, Boban Jović 59

IV runda eliminacyjna - 18 sierpnia, 25 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2011, 13:30 - Nyon)

Maccabi Tel Awiw 3-0 Panathinaïkós AÓ 18 sierpnia, 19:30
Moussa Konaté 60, Eliran Atar 67 (k), 90
Club Atlético de Madrid 2-0 Vitória SC Guimarães 18 sierpnia, 22:00
Elias 68, 73
Shamrock Rovers FC 1-1 FK Partizan (Belgrad) 18 sierpnia, 20:45
Gary McCabe 81 - Nemanja Tomić 14
Metalist Charków 0-0 FC Sochaux-Montbéliard 18 sierpnia, 20:30
Beşiktaş JK 3-0 Ałanija Władykaukaz 18 sierpnia, 20:00
Tomáš Sivok 20, Guti 76 (k), Hugo Almeida 89
Rosenborg BK 0-0 AÉK (Larnaka) 18 sierpnia, 20:45
Worskła Połtawa 2-1 Dinamo Bukareszt 18 sierpnia, 19:00
Iwan Krywoszejenko 32, Pawło Rebenok 89 - Marius Niculae 58
Bursaspor Kulübü 1-2 RSC Anderlecht 18 sierpnia, 20:00
Wederson 36 (k) - Jonathan Legear 53 (k), Milan Jovanović 77
ŠK Slovan Bratysława 1-0 AS Roma 18 sierpnia, 20:45
Martin Dobrotka 80
FC Differdange 03 0-4 Paris Saint-Germain FC 18 sierpnia, 20:45
Kévin Gameiro 17, Jean-Christophe Bahebeck 71, Ceará 90, Jérémy Ménez 90
Luksemburg / pierwotnie Paris Saint-Germain FC miał zmierzyć się z Olympiakós ASK Vólou - 11 sierpnia UEFA wykluczyła jednak grecki klub z europejskich pucharów z powodu zarzutów korupcyjnych
Legia Warszawa 2-2 Spartak Moskwa 18 sierpnia, 18:00 (23 450)
Miroslav Radović 3, 69 - Ari 52, 71
Ekranas Poniewież 1-0 Hapoel Tel Awiw 18 sierpnia, 18:00
Mantas Samusiovas 82
PAÓK 2-0 Karpaty Lwów 18 sierpnia, 20:00
Stéfanos Athanassiádis 15, Lino 56
Athletic Club de Bilbao 0-0 Trabzonspor Kulübü 18 sierpnia, 21:00
Heart of Midlothian FC 0-5 Tottenham Hotspur FC 18 sierpnia, 20:45
Rafael van der Vaart 5, Jermain Defoe 13, Jake Livermore 28, Gareth Bale 63, Aaron Lennon 78
NK Maribor 2-1 Rangers FC 18 sierpnia, 20:45
Agim Ibraimi 52, Etien Velikonja 90 - Juanma 31
Steaua Bukareszt 2-0 CSKA Sofia 18 sierpnia, 19:30
George Galamaz 16, Leândro Tatu 77
Kluż-Napoka
FC Nordsjælland 0-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 18 sierpnia, 20:00
Fulham FC 3-0 Dnipro Dniepropietrowsk 18 sierpnia, 20:30
Aaron Hughes 38, Clint Dempsey 43, 49
Łokomotiw Moskwa 2-0 FC Spartak Trnava 18 sierpnia, 18:00
Rienat Janbajew 34, Maicon 37
Celtic FC 3-0 FC Sion 18 sierpnia, 21:05
(wo)
w drużynie Sionu wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - na boisku 0-0
Śląsk Wrocław 1-3 Rapid Bukareszt 18 sierpnia, 20:00 (7200)
Sebastian Mila 16 - Nicolae Grigore 24, Mihai Roman 34, Iulian Apostol 79
Liteks Łowecz 1-2 Dynamo Kijów 18 sierpnia, 18:45
Christo Janew 13 - Miloš Ninković 7 (k), Brown Ideye 77
SS Lazio 6-0 FK Rabotnički (Skopje) 18 sierpnia, 21:00
Hernanes 20, Stefano Mauri 39, Djibril Cissé 51, 65, Tommaso Rocchi 87, Miroslav Klose 90
CD Nacional (Funchal) 0-0 Birmingham City FC 18 sierpnia, 20:45
SV Ried 1912 0-0 PSV Eindhoven 18 sierpnia, 21:05
FC Thun 1898 0-1 Stoke City FC 18 sierpnia, 19:30
Danny Pugh 18
Aalesunds FK 2-1 AZ (Alkmaar) 18 sierpnia, 19:00
Michael Barrantes 14 (k), 73 - Maarten Martens 30
FC Vaslui 2-0 AC Sparta Praga 18 sierpnia, 18:00
Mike Temwanjera 13, Żiwko Miłanow 36
Piatra-Neamț
AS Omónia Lefkossías 2-1 FC Salzburg 18 sierpnia, 19:00
Freddy 35, Leândro 45 - Alan II 3
FC Zestaponi 3-3 Club Brugge KV 18 sierpnia, 18:30
Nikoloz Gelaszwili 59, 83, Dżaba Dwali 63 - Joseph Akpala 27, Lior Rafaelov 30, Carl Hoefkens 72
Tbilisi
Hannover 96 2-1 Sevilla FC 18 sierpnia, 20:30
Jan Schlaudraff 6, 45 - Frédéric Kanouté 37
HJK 2-0 FC Schalke 04 18 sierpnia, 18:30
Teemu Pukki 18, 54
AÉK (Ateny) 1-0 Dinamo Tbilisi 18 sierpnia, 20:45
José Carlos 87
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-2 Stade Rennais FC 18 sierpnia, 20:30
Cadú 17 (k) - Jonathan Pitroipa 41, Víctor Montaño 75
FK Austria Wiedeń 3-1 Gaz Metan Mediaș 18 sierpnia, 19:00
Roland Linz 7, Nacer Barazite 45, 61 - Nicandro Breeveld 24
SC Braga 0-0 BSC Young Boys Berno 18 sierpnia, 22:00
Royal Standard de Liège 1-0 Helsingborgs IF 18 sierpnia, 20:15
Mémé Tchité 60

Panathinaïkós AÓ 2-1 Maccabi Tel Awiw 25 sierpnia, 20:15
Jean-Alain Boumsong 70, Toché 79 - Haris Medunjanin 61
mecz przerwany w 5. minucie na ok. 25 minut z powodu zamieszek na trybunach
Vitória SC Guimarães 0-4 Club Atlético de Madrid 25 sierpnia, 20:30
Gabi 2 (k), Adrián López 18, 60, Eduardo Salvio 81
FK Partizan (Belgrad) 1-2 Shamrock Rovers FC 25 sierpnia, 20:30
pd.
Vladimir Volkov 35 - Pat Sullivan 58, Stephen O'Donnell 113 (k)
FC Sochaux-Montbéliard 0-4 Metalist Charków 25 sierpnia, 20:45
José Sosa 6, Jonathan Cristaldo 11, 40, Taison 51
Ałanija Władykaukaz 2-0 Beşiktaş JK 25 sierpnia, 20:35
Gieorgij Gabułow 81, Danilo Neco 88
AÉK (Larnaka) 2-1 Rosenborg BK 25 sierpnia, 19:00
Gregoor van Dijk 21 (k), 53 (k) - Markus Henriksen 67
Dinamo Bukareszt 2-3 Worskła Połtawa 25 sierpnia, 17:00
Gabriel Torje 45, George Țucudean 90 - Ahmed Januzi 37, Ołeh Barannik 72, 78
RSC Anderlecht 2-2 Bursaspor Kulübü 25 sierpnia, 20:30
Roland Juhász 38, Milan Jovanović 57 - Turgay Bahadır 5, Milan Stepanov 68
AS Roma 1-1 ŠK Slovan Bratysława 25 sierpnia, 20:45
Simone Perrotta 11 - Peter Štepanovský 82
Paris Saint-Germain FC 2-0 FC Differdange 03 25 sierpnia, 21:00
Nenê 65, Yannick Afoun 79 (s)
Spartak Moskwa 2-3 Legia Warszawa 25 sierpnia, 17:00 (19 345)
Kiriłł Kombarow 10, Dmitrij Kombarow 27 (k) - Michał Kucharczyk 28, Maciej Rybus 43, Janusz Gol 90
Hapoel Tel Awiw 4-0 Ekranas Poniewież 25 sierpnia, 19:30
Alroey Cohen 37, Omer Damari 53, Toto Tamuz 81, Maaran Al Lala 90
Karpaty Lwów 1-1 PAÓK 25 sierpnia, 21:00
Lucas 45 (k) - Sotírios Baláfas 55
Trabzonspor Kulübü - Athletic Club de Bilbao 25 sierpnia, 20:30
Stambuł / odwołany - 24 sierpnia UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu z Ligi Mistrzów Fenerbahçe SK (mistrz Turcji), który był zamieszany w aferę korupcyjną, jego miejsce w fazie grupowej zajęła drużyna Trabzonspor Kulübü, a Athletic Club de Bilbao awansował do fazy grupowej LE
Tottenham Hotspur FC 0-0 Heart of Midlothian FC 25 sierpnia, 21:00
Rangers FC 1-1 NK Maribor 25 sierpnia, 20:30
Carlos Bocanegra 75 - Dalibor Volaš 55
CSKA Sofia 1-1 Steaua Bukareszt 25 sierpnia, 19:30
Michel Platini 83 - Cristian Tănase 73
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 FC Nordsjælland 25 sierpnia, 22:15
André Santos 77, Evaldo 82 - Andreas Laudrup 90
Dnipro Dniepropietrowsk 1-0 Fulham FC 25 sierpnia, 20:30
Jewhen Szachow 22
FC Spartak Trnava 1-1 Łokomotiw Moskwa 25 sierpnia, 19:00
Rienat Janbajew 38 (s) - Victor Obinna 81 (k)
FC Sion 0-3 Celtic FC 25 sierpnia, 20:30
(wo)
Pascal Feindouno 3 (k), 63, Giovanni Sio 82 - Charlie Mulgrew 78
w drużynie Sionu wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - na boisku 3-1
Rapid Bukareszt 1-1 Śląsk Wrocław 25 sierpnia, 20:00 (5500)
Daniel Pancu 12 - Waldemar Sobota 90
Timișoara
Dynamo Kijów 1-0 Liteks Łowecz 25 sierpnia, 19:00
Artem Miłewśkyj 74
FK Rabotnički (Skopje) 1-3 SS Lazio 25 sierpnia, 20:45
Dimitrija Lazarevski 39 - Tommaso Rocchi 23, 77, Hernanes 74
Birmingham City FC 3-0 CD Nacional (Funchal) 25 sierpnia, 20:45
Nathan Redmond 15, David Murphy 24, Chris Wood 86
PSV Eindhoven 5-0 SV Ried 1912 25 sierpnia, 18:45
Ola Toivonen 53, Jeremain Lens 67, Georginio Wijnaldum 74, Zakaria Labyad 79, Kevin Strootman 90
Stoke City FC 4-1 FC Thun 1898 25 sierpnia, 20:45
Matthew Upson 25, Kenwyne Jones 31, 72, Glenn Whelan 38 - Andreas Wittwer 77
AZ (Alkmaar) 6-0 Aalesunds FK 25 sierpnia, 20:45
Pontus Wernbloom 7, Jozy Altidore 25, 59, Maarten Martens 54, Brett Holman 68, Niklas Moisander 90 (k)
AC Sparta Praga 1-0 FC Vaslui 25 sierpnia, 20:00
Manuel Pamić 59
FC Salzburg 1-0 AS Omónia Lefkossías 25 sierpnia, 21:05
Martin Hinteregger 51
Club Brugge KV 2-0 FC Zestaponi 25 sierpnia, 20:30
Joseph Akpala 7, 27
Sevilla FC 1-1 Hannover 96 25 sierpnia, 21:05
Emanuel Pogatetz 36 (s) - Mohammed Abdellaoue 22
FC Schalke 04 6-1 HJK 25 sierpnia, 20:20
Klaas-Jan Huntelaar 15 (k), 25, 49 (k), 63, Kyriákos Papadópoulos 56, Julian Draxler 82 - Teemu Pukki 20
Dinamo Tbilisi 1-1 AÉK (Ateny) 25 sierpnia, 19:05
pd.
Aleksandre Koszkadze 1 - Leonardo II 111 (k)
Stade Rennais FC 4-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 25 sierpnia, 18:30
Víctor Montaño 10, Yann M'Vila 19 (k), Vincent Pajot 85, Jirès Kembo Ekoko 90
Gaz Metan Mediaș 1-0 FK Austria Wiedeń 25 sierpnia, 19:00
Ovidiu Hoban 40
Kluż-Napoka
BSC Young Boys Berno 2-2 SC Braga 25 sierpnia, 19:30
Emmanuel Mayuka 61, Alexander Farnerud 81 - Hélder Barbosa 24, Lima 78
Helsingborgs IF 1-3 Royal Standard de Liège 25 sierpnia, 20:15
Rasmus Jönsson 61 (k) - Mbaye Lèye 14, Franck Berrier 34, Kanu 68

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

PAÓK 0-0 Tottenham Hotspur FC 15 września, 19:00 (24 000)
Shamrock Rovers FC 0-3 Rubin Kazań 15 września, 19:00 (8000)
Obafemi Martins 3, Christian Noboa 50, Gökdeniz Karadeniz 60

Kolejka 2 - 29 września

Rubin Kazań 2-2 PAÓK 29 września, 17:00 (13 000)
Nelson Valdez 52, Władimir Diadiun 66 - Stéfanos Athanassiádis 23, Geórgios Fotákis 81
Tottenham Hotspur FC 3-1 Shamrock Rovers FC 29 września, 21:05 (33 500)
Roman Pawluczenko 60, Jermain Defoe 62, Giovani dos Santos 66 - Stephen Rice 50

Kolejka 3 - 20 października

Tottenham Hotspur FC 1-0 Rubin Kazań 20 października, 21:05 (24 058)
Roman Pawluczenko 33
PAÓK 2-1 Shamrock Rovers FC 20 października, 21:05 (14 000)
Costin Lazăr 12, Vieirinha 63 - Karl Sheppard 48

Kolejka 4 - 3 listopada

Rubin Kazań 1-0 Tottenham Hotspur FC 3 listopada, 18:00 (19 500)
Bibras Natcho 55
Shamrock Rovers FC 1-3 PAÓK 3 listopada, 19:00 (5250)
Billy Dennehy 51 - Dimítrios Salpingídis 7, 37, Geórgios Fotákis 35

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Tottenham Hotspur FC 1-2 PAÓK 30 listopada, 21:05 (26 229)
Luka Modrić 38 (k) - Dimítrios Salpingídis 6, Stéfanos Athanassiádis 13
Rubin Kazań 4-1 Shamrock Rovers FC 30 listopada, 18:00 (14 500)
Nelson Valdez 10, 51, Bibras Natcho 36, Obafemi Martins 62 - Ken Oman 12

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

PAÓK 1-1 Rubin Kazań 15 grudnia, 19:00 (16 700)
Vieirinha 15 (k) - Nelson Valdez 48
Shamrock Rovers FC 0-4 Tottenham Hotspur FC 15 grudnia, 19:00 (7500)
Steven Pienaar 29, Andros Townsend 38, Jermain Defoe 45, Harry Kane 90

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PAÓK 6 12 3 3 0 10-6 1 2 0 3-2 2 1 0 7-4
2.  Rubin Kazań 6 11 3 2 1 11-5 2 1 0 7-3 1 1 1 4-2
3.  Tottenham Hotspur FC 6 10 3 1 2 9-4 2 0 1 5-3 1 1 1 4-1
4.  Shamrock Rovers FC 6 0 0 0 6 4-19 0 0 3 1-10 0 0 3 3-9

Grupa B
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

Hannover 96 0-0 Royal Standard de Liège 15 września, 19:00 (42 540)
FC København 1-0 Worskła Połtawa 15 września, 19:00 (10 420)
Morten Nordstrand 54 (k)

Kolejka 2 - 29 września

Worskła Połtawa 1-2 Hannover 96 29 września, 21:05 (10 000)
Ołeksij Kuriłow 50 - Mohammed Abdellaoue 32, Christian Pander 44
Royal Standard de Liège 3-0 FC København 29 września, 21:05 (17 000)
Luis Manuel Seijas 57, Felipe 72, Kanu 79

Kolejka 3 - 20 października

Royal Standard de Liège 0-0 Worskła Połtawa 20 października, 21:05 (15 000)
Hannover 96 2-2 FC København 20 października, 21:05 (43 100)
Christian Pander 29, Sérgio Pinto 81 - Dame N'Doye 67, César 89

Kolejka 4 - 3 listopada

Worskła Połtawa 1-3 Royal Standard de Liège 3 listopada, 19:00 (4500)
Ołeksij Kuriłow 5 - Luis Manuel Seijas 16, Kanu 45, Mémé Tchité 73
FC København 1-2 Hannover 96 3 listopada, 19:00 (27 853)
Dame N'Doye 67 - Jan Schlaudraff 71, Lars Stindl 74

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Royal Standard de Liège 2-0 Hannover 96 30 listopada, 21:05 (20 000)
Mémé Tchité 26, Cyriac Gohi Bi 59
Worskła Połtawa 1-1 FC København 30 listopada, 21:05 (9500)
Dame N'Doye 31 (s) - Dame N'Doye 37

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

Hannover 96 3-1 Worskła Połtawa 15 grudnia, 19:00 (42 000)
Konstantin Rausch 25, Didier Ya Konan 33, Artur Sobiech 78 - Roman Bezus 45 (k)
FC København 0-1 Royal Standard de Liège 15 grudnia, 19:00 (9722)
Michy Batshuayi 31

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Royal Standard de Liège 6 14 4 2 0 9-1 2 1 0 5-0 2 1 0 4-1
2.  Hannover 96 6 11 3 2 1 9-7 1 2 0 5-3 2 0 1 4-4
3.  FC København 6 5 1 2 3 5-9 1 0 2 2-3 0 2 1 3-6
4.  Worskła Połtawa 6 2 0 2 4 4-10 0 1 2 3-6 0 1 2 1-4

Grupa C
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

Hapoel Tel Awiw 0-1 Rapid Bukareszt 15 września, 19:00 (11 000)
Ovidiu Herea 55
PSV Eindhoven 1-0 Legia Warszawa 15 września, 19:00 (13 000)
Dries Mertens 21

Kolejka 2 - 29 września

Legia Warszawa 3-2 Hapoel Tel Awiw 29 września, 21:05 (21 217)
Danijel Ljuboja 67, Marcin Komorowski 72 (k), Miroslav Radović 89 - Toto Tamuz 34, Maaran Al Lala 78
Rapid Bukareszt 1-3 PSV Eindhoven 29 września, 21:05 (32 000)
Dan Alexa 28 - Wilfred Bouma 43, Ola Toivonen 89, Tim Matavž 90

Kolejka 3 - 20 października

Rapid Bukareszt 0-1 Legia Warszawa 20 października, 21:05 (15 000)
Miroslav Radović 73
Hapoel Tel Awiw 0-1 PSV Eindhoven 20 października, 21:05 (14 000)
Georginio Wijnaldum 70 (k)

Kolejka 4 - 3 listopada

Legia Warszawa 3-1 Rapid Bukareszt 3 listopada, 19:00 (30 786)
Miroslav Radović 54, 68, Michał Kucharczyk 90 - Filipe Teixeira 65
PSV Eindhoven 3-3 Hapoel Tel Awiw 3 listopada, 19:00 (21 000)
Georginio Wijnaldum 12, Ola Toivonen 59, Kevin Strootman 87 - Omer Damari 10, Toto Tamuz 33, 47

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Rapid Bukareszt 1-3 Hapoel Tel Awiw 30 listopada, 21:05 (4529)
Ciprian Deac 43 (k) - Nosa Igiebor 12, Toto Tamuz 39 (k), Salim Tuama 45
Legia Warszawa 0-3 PSV Eindhoven 30 listopada, 21:05 (28 786)
Michał Żewłakow 32 (s), Dries Mertens 59 (k), Zakaria Labyad 68

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

Hapoel Tel Awiw 2-0 Legia Warszawa 15 grudnia, 19:00 (8000)
Salim Tuama 33, Avihay Yadin 76
PSV Eindhoven 2-1 Rapid Bukareszt 15 grudnia, 19:00 (27 000)
Stanisław Manolew 75, Tim Matavž 79 - Daniel Pancu 90

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PSV Eindhoven 6 16 5 1 0 13-5 2 1 0 6-4 3 0 0 7-1
2.  Legia Warszawa 6 9 3 0 3 7-9 2 0 1 6-6 1 0 2 1-3
3.  Hapoel Tel Awiw 6 7 2 1 3 10-9 1 0 2 2-2 1 1 1 8-7
4.  Rapid Bukareszt 6 3 1 0 5 5-12 0 0 3 2-7 1 0 2 3-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

FC Zürich 0-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 15 września, 19:00 (13 000)
Emiliano Insúa 4, Ricky van Wolfswinkel 21
SS Lazio 2-2 FC Vaslui 15 września, 19:00 (15 000)
Djibril Cissé 35 (k), Giuseppe Sculli 71 - Wesley 59, 63 (k)

Kolejka 2 - 29 września

FC Vaslui 2-2 FC Zürich 29 września, 21:05 (5000)
Wesley 62 (k), Mike Temwanjera 77 - Alexandre Alphonse 32, Admir Mehmedi 79
Piatra-Neamț
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 SS Lazio 29 września, 21:05 (33 725)
Ricky van Wolfswinkel 21, Emiliano Insúa 45 - Miroslav Klose 40

Kolejka 3 - 20 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 FC Vaslui 20 października, 21:05 (28 106)
Evaldo 43, Matías Fernández 70
FC Zürich 1-1 SS Lazio 20 października, 21:05 (6800)
Adrian Nikci 23 - Giuseppe Sculli 22

Kolejka 4 - 3 listopada

FC Vaslui 1-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 listopada, 19:00 (5500)
Denis Zmeu 30
Piatra-Neamț
SS Lazio 1-0 FC Zürich 3 listopada, 19:00 (12 500)
Cristian Brocchi 62

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 FC Zürich 1 grudnia, 21:05 (25 309)
Ricky van Wolfswinkel 15, Waleri Bożinow 58
FC Vaslui 0-0 SS Lazio 1 grudnia, 21:05 (9500)
Piatra-Neamț

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

FC Zürich 2-0 FC Vaslui 14 grudnia, 19:00 (8500)
Xavier Margairaz 69, Oliver Buff 90
SS Lazio 2-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 14 grudnia, 19:00 (15 000)
Libor Kozák 42, Giuseppe Sculli 55

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 12 4 0 2 8-4 3 0 0 6-1 1 0 2 2-3
2.  SS Lazio 6 9 2 3 1 7-5 2 1 0 5-2 0 2 1 2-3
3.  FC Vaslui 6 6 1 3 2 5-8 1 2 0 3-2 0 1 2 2-6
4.  FC Zürich 6 5 1 2 3 5-8 1 1 1 3-3 0 1 2 2-5

Grupa E
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

Dynamo Kijów 1-1 Stoke City FC 15 września, 19:00 (14 500)
Ognjen Vukojević 90 - Cameron Jerome 55
Beşiktaş JK 5-1 Maccabi Tel Awiw 15 września, 19:00 (28 000)
Hugo Almeida 3, 28, Mehmet Aurélio 51, Egemen Korkmaz 53, Edu 88 - Roi Kahat 48

Kolejka 2 - 29 września

Maccabi Tel Awiw 1-1 Dynamo Kijów 29 września, 21:05 (13 835)
Dor Micha 44 - Brown Ideye 9
Stoke City FC 2-1 Beşiktaş JK 29 września, 21:05 (23 551)
Peter Crouch 15, Jonathan Walters 78 (k) - Roberto Hilbert 14

Kolejka 3 - 20 października

Stoke City FC 3-0 Maccabi Tel Awiw 20 października, 21:05 (22 756)
Kenwyne Jones 12, Cameron Jerome 24, Ryan Shotton 32
Dynamo Kijów 1-0 Beşiktaş JK 20 października, 21:05 (10 500)
Denys Harmasz 90

Kolejka 4 - 3 listopada

Maccabi Tel Awiw 1-2 Stoke City FC 3 listopada, 19:00 (10 368)
Roberto Colautti 90 - Dean Whitehead 51, Peter Crouch 64
Beşiktaş JK 1-0 Dynamo Kijów 3 listopada, 19:00 (24 000)
Egemen Korkmaz 67

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Stoke City FC 1-1 Dynamo Kijów 1 grudnia, 21:05 (23 774)
Kenwyne Jones 81 - Matthew Upson 27 (s)
Maccabi Tel Awiw 2-3 Beşiktaş JK 1 grudnia, 21:05 (9420)
Shiran Yeini 59, Moshe Lugasi 70 - Quaresma 45, 90, Fabian Ernst 47

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

Dynamo Kijów 3-3 Maccabi Tel Awiw 14 grudnia, 19:00 (5000)
Shiran Yeini 12 (s), Ołeh Husiew 17, 80 - Omer Vered 49, Eliran Atar 62, Moanes Dabour 75
Beşiktaş JK 3-1 Stoke City FC 14 grudnia, 19:00 (29 000)
Manuel Fernandes 59 (k), Mustafa Pektemek 74, Edu 82 - Ricardo Fuller 29

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beşiktaş JK 6 12 4 0 2 13-7 3 0 0 9-2 1 0 2 4-5
2.  Stoke City FC 6 11 3 2 1 10-7 2 1 0 6-2 1 1 1 4-5
3.  Dynamo Kijów 6 7 1 4 1 7-7 1 2 0 5-4 0 2 1 2-3
4.  Maccabi Tel Awiw 6 2 0 2 4 8-17 0 1 2 4-6 0 1 2 4-11

Grupa F
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

ŠK Slovan Bratysława 1-2 Athletic Club de Bilbao 15 września, 19:00 (6328)
Karim Guédé 34 - Markel Susaeta 13, Iker Muniain 40
Paris Saint-Germain FC 3-1 FC Salzburg 15 września, 19:00 (23 039)
Nenê 35 (k), Mathieu Bodmer 44, Jérémy Ménez 67 - Ibrahim Sekagya 87

Kolejka 2 - 29 września

FC Salzburg 3-0 ŠK Slovan Bratysława 29 września, 21:05 (7500)
Leonardo I 60, Gonzalo Zárate 76, Dušan Švento 90
Athletic Club de Bilbao 2-0 Paris Saint-Germain FC 29 września, 21:05 (35 500)
Igor Gabilondo 20, Markel Susaeta 45

Kolejka 3 - 20 października

Athletic Club de Bilbao 2-2 FC Salzburg 20 października, 21:05 (24 000)
Fernando Llorente 69 (k), 75 (k) - Roman Wallner 30, Leonardo I 36
ŠK Slovan Bratysława 0-0 Paris Saint-Germain FC 20 października, 21:05 (6400)

Kolejka 4 - 3 listopada

FC Salzburg 0-1 Athletic Club de Bilbao 3 listopada, 19:00 (10 300)
Ander Herrera 37
Paris Saint-Germain FC 1-0 ŠK Slovan Bratysława 3 listopada, 19:00 (32 046)
Javier Pastore 63

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Athletic Club de Bilbao 2-1 ŠK Slovan Bratysława 1 grudnia, 21:05 (29 500)
Óscar de Marcos 15, Markel Susaeta 75 - Filip Šebo 39
FC Salzburg 2-0 Paris Saint-Germain FC 1 grudnia, 21:05 (8100)
Jakob Jantscher 20, Dušan Švento 90

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

ŠK Slovan Bratysława 2-3 FC Salzburg 14 grudnia, 19:00 (4586)
Miloš Lačný 3, 6 - Jakob Jantscher 19 (k), Leonardo I 24, Marián Had 52 (s)
Paris Saint-Germain FC 4-2 Athletic Club de Bilbao 14 grudnia, 19:00 (25 000)
Javier Pastore 21, Mathieu Bodmer 41, Iñigo Pérez 85 (s), Guillaume Hoarau 90 (k) - Jon Aurtenetxe 3, David López 55

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Athletic Club de Bilbao 6 13 4 1 1 11-8 2 1 0 6-3 2 0 1 5-5
2.  FC Salzburg 6 10 3 1 2 11-8 2 0 1 5-1 1 1 1 6-7 2 3 1 0 1 3-3
3.  Paris Saint-Germain FC 6 10 3 1 2 8-7 3 0 0 8-3 0 1 2 0-4 2 3 1 0 1 3-3
4.  ŠK Slovan Bratysława 6 1 0 1 5 4-11 0 1 2 3-5 0 0 3 1-6

Grupa G
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

AZ (Alkmaar) 4-1 Malmö FF 15 września, 21:05 (11 095)
Jozy Altidore 21, Rasmus Elm 32 (k), Adam Maher 39, Brett Holman 49 - Daniel Larsson 72 (k)
FK Austria Wiedeń 1-2 Metalist Charków 15 września, 21:05 (9920)
Tomáš Jun 7 - Papa Guèye 56, Cleiton Xavier 79 (k)

Kolejka 2 - 29 września

Metalist Charków 1-1 AZ (Alkmaar) 29 września, 19:00 (35 000)
Taison 76 - Jozy Altidore 26
Malmö FF 1-2 FK Austria Wiedeń 29 września, 19:00 (22 000)
Mathias Ranégie 82 - Nacer Barazite 17, Alexander Grünwald 36

Kolejka 3 - 20 października

Malmö FF 1-4 Metalist Charków 20 października, 19:00 (7000)
Jiloan Hamad 22 - Jonathan Cristaldo 32, Fininho 45, Edmar 57, Marko Dević 73
AZ (Alkmaar) 2-2 FK Austria Wiedeń 20 października, 19:00 (16 500)
Peter Hlinka 80 (s), Pontus Wernbloom 83 - Dirk Marcellis 19 (s), Alexander Gorgon 29

Kolejka 4 - 3 listopada

Metalist Charków 3-1 Malmö FF 3 listopada, 21:05 (14 500)
Taison 46, 56, Fininho 90 - Mathias Ranégie 65
FK Austria Wiedeń 2-2 AZ (Alkmaar) 3 listopada, 21:05 (10 200)
Manuel Ortlechner 58, Nacer Barazite 61 - Rasmus Elm 19 (k), Pontus Wernbloom 44

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Malmö FF 0-0 AZ (Alkmaar) 30 listopada, 19:00 (21 000)
Metalist Charków 4-1 FK Austria Wiedeń 30 listopada, 19:00 (23 000)
Marko Dević 16, Edmar 40, Papa Guèye 60, José Sosa 90 - Florian Mader 19

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

AZ (Alkmaar) 1-1 Metalist Charków 15 grudnia, 21:05 (13 268)
Adam Maher 37 - Marko Dević 37
FK Austria Wiedeń 2-0 Malmö FF 15 grudnia, 21:05 (9350)
Michael Liendl 62, Nacer Barazite 80

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Metalist Charków 6 14 4 2 0 15-6 2 1 0 8-3 2 1 0 7-3
2.  AZ (Alkmaar) 6 8 1 5 0 10-7 1 2 0 7-4 0 3 0 3-3 2 2 0 2 0 4-4
3.  FK Austria Wiedeń 6 8 2 2 2 10-11 1 1 1 5-4 1 1 1 5-7 2 2 0 2 0 4-4
4.  Malmö FF 6 1 0 1 5 4-15 0 1 2 2-6 0 0 3 2-9

Grupa H
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

Club Brugge KV 2-0 NK Maribor 15 września, 21:05 (16 668)
Vadis Odjidja-Ofoe 7, Nabil Dirar 24
Birmingham City FC 1-3 SC Braga 15 września, 21:05 (21 747)
Marlon King 71 - Hélder Barbosa 6, 88, Lima 59

Kolejka 2 - 29 września

SC Braga 1-2 Club Brugge KV 29 września, 19:00 (12 000)
Hélder Barbosa 53 - Joseph Akpala 71, Ryan Donk 90
NK Maribor 1-2 Birmingham City FC 29 września, 19:00 (11 000)
Dalibor Volaš 29 - Chris Burke 64, Wade Elliott 79

Kolejka 3 - 20 października

NK Maribor 1-1 SC Braga 20 października, 19:00 (9000)
Agim Ibraimi 14 - Uwa Echiéjilé 44
Club Brugge KV 1-2 Birmingham City FC 20 października, 19:00 (25 000)
Joseph Akpala 3 - David Murphy 26, Chris Wood 90

Kolejka 4 - 3 listopada

SC Braga 5-1 NK Maribor 3 listopada, 21:05 (8200)
Lima 4, Alan I 7, Uwa Echiéjilé 37, Paulo Vinícius 85, Fran Mérida 90 - Dalibor Volaš 62
Birmingham City FC 2-2 Club Brugge KV 3 listopada, 21:05 (26 849)
Jean Beausejour 55, Marlon King 74 (k) - Thomas Meunier 39, Joseph Akpala 44

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

NK Maribor 3-4 Club Brugge KV 30 listopada, 19:00 (10 000)
Dalibor Volaš 11, 68, Ryan Donk 51 (s) - Nabil Dirar 74, 77, Joseph Akpala 82, Ryan Donk 90
SC Braga 1-0 Birmingham City FC 30 listopada, 19:00 (9957)
Hugo Viana 51

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

Club Brugge KV 1-1 SC Braga 15 grudnia, 21:05 (21 000)
Björn Vleminckx 50 - Ewerton 65
Birmingham City FC 1-0 NK Maribor 15 grudnia, 21:05 (21 436)
Adam Rooney 24

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Brugge KV 6 11 3 2 1 12-9 1 1 1 4-3 2 1 0 8-6 2 4 1 1 0 3-2
2.  SC Braga 6 11 3 2 1 12-6 2 0 1 7-3 1 2 0 5-3 2 1 0 1 1 2-3
3.  Birmingham City FC 6 10 3 1 2 8-8 1 1 1 4-5 2 0 1 4-3
4.  NK Maribor 6 1 0 1 5 6-15 0 1 2 5-7 0 0 3 1-8

Grupa I
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

Udinese Calcio 2-1 Stade Rennais FC 15 września, 21:05 (9000)
Antonio Di Natale 39, Pablo Armero 83 - Youssouf Hadji 18
Club Atlético de Madrid 2-0 Celtic FC 15 września, 21:05 (26 000)
Falcao García 3, Diego 68

Kolejka 2 - 29 września

Celtic FC 1-1 Udinese Calcio 29 września, 19:00 (37 000)
Ki Sung-yong 3 (k) - Almen Abdi 88 (k)
Stade Rennais FC 1-1 Club Atlético de Madrid 29 września, 19:00 (24 298)
Víctor Montaño 55 - Juanfran 86

Kolejka 3 - 20 października

Stade Rennais FC 1-1 Celtic FC 20 października, 19:00 (21 825)
Cha Du-ri 31 (s) - Joe Ledley 70
Udinese Calcio 2-0 Club Atlético de Madrid 20 października, 19:00 (19 000)
Mehdi Benatia 88, Antonio Floro Flores 90

Kolejka 4 - 3 listopada

Celtic FC 3-1 Stade Rennais FC 3 listopada, 21:05 (28 578)
Anthony Stokes 30, 43, Gary Hooper 82 - Kader Mangane 2
Club Atlético de Madrid 4-0 Udinese Calcio 3 listopada, 21:05 (16 000)
Adrián López 6, 12, Diego 36, Falcao García 67

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Stade Rennais FC 0-0 Udinese Calcio 30 listopada, 19:00 (17 428)
Celtic FC 0-1 Club Atlético de Madrid 30 listopada, 19:00 (33 257)
Arda Turan 30

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

Udinese Calcio 1-1 Celtic FC 15 grudnia, 21:05 (14 500)
Antonio Di Natale 45 - Gary Hooper 29
Club Atlético de Madrid 3-1 Stade Rennais FC 15 grudnia, 21:05 (10 000)
Falcao García 38 (k), Álvaro Domínguez 42, Arda Turan 79 - Georges Mandjeck 86

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Atlético de Madrid 6 13 4 1 1 11-4 3 0 0 9-1 1 1 1 2-3
2.  Udinese Calcio 6 9 2 3 1 6-7 2 1 0 5-2 0 2 1 1-5
3.  Celtic FC 6 6 1 3 2 6-7 1 1 1 4-3 0 2 1 2-4
4.  Stade Rennais FC 6 3 0 3 3 5-10 0 3 0 2-2 0 0 3 3-8

Grupa J
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

Maccabi Hajfa 1-0 AÉK (Larnaka) 15 września, 21:05 (11 000)
Mohammad Ghadir 54
Steaua Bukareszt 0-0 FC Schalke 04 15 września, 21:05 (18 000)
Kluż-Napoka

Kolejka 2 - 29 września

FC Schalke 04 3-1 Maccabi Hajfa 29 września, 19:00 (49 070)
Christian Fuchs 8, 66, José Manuel Jurado 82 - Idan Vered 35
AÉK (Larnaka) 1-1 Steaua Bukareszt 29 września, 19:00 (7000)
Miljan Mrdaković 59 - Mihai Costea 65
Stróvolos

Kolejka 3 - 20 października

AÉK (Larnaka) 0-5 FC Schalke 04 20 października, 19:00 (6000)
Lewis Holtby 22, Klaas-Jan Huntelaar 34, 88, Joël Matip 40, Julian Draxler 87
Stróvolos
Maccabi Hajfa 5-0 Steaua Bukareszt 20 października, 19:00 (14 000)
Wiyam Amashe 10, 20, Yaniv Katan 38 (k), Taleb Tawatha 72, Idan Vered 79

Kolejka 4 - 3 listopada

FC Schalke 04 0-0 AÉK (Larnaka) 3 listopada, 21:05 (52 077)
Steaua Bukareszt 4-2 Maccabi Hajfa 3 listopada, 21:05 (37 000)
Leândro Tatu 13, Florin Costea 27, Cristian Tănase 64, 84 - Eyal Meshumar 36, Yaniv Katan 40

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

AÉK (Larnaka) 2-1 Maccabi Hajfa 1 grudnia, 19:00 (3900)
Gonzalo García 14, Gorka Pintado 51 - Jurica Buljat 75
Stróvolos
FC Schalke 04 2-1 Steaua Bukareszt 1 grudnia, 19:00 (53 123)
Kyriákos Papadópoulos 25, Raúl 57 - Raul Rusescu 33

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

Maccabi Hajfa 0-3 FC Schalke 04 14 grudnia, 21:05 (11 000)
Jurica Buljat 7 (s), Ciprian Marica 84, Andreas Wiegel 90
Steaua Bukareszt 3-1 AÉK (Larnaka) 14 grudnia, 21:05 (20 000)
Raul Rusescu 55 (k), Stefan Nikolić 70, 85 - Gorka Pintado 61

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Schalke 04 6 14 4 2 0 13-2 2 1 0 5-2 2 1 0 8-0
2.  Steaua Bukareszt 6 8 2 2 2 9-11 2 1 0 7-3 0 1 2 2-8
3.  Maccabi Hajfa 6 6 2 0 4 10-12 2 0 1 6-3 0 0 3 4-9
4.  AÉK (Larnaka) 6 5 1 2 3 4-11 1 1 1 3-7 0 1 2 1-4

Grupa K
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

Wisła Kraków 1-3 Odense Boldklub 15 września, 21:05 (12 920)
Andraž Kirm 54 - Andreas Johansson 35, Peter Utaka 80, Rasmus Falk Jensen 90
Fulham FC 1-1 FC Twente 15 września, 21:05 (14 110)
Andy Johnson 19 - Mark Schwarzer 41 (s)

Kolejka 2 - 29 września

FC Twente 4-1 Wisła Kraków 29 września, 19:00 (20 500)
Luuk de Jong 32, Marc Janko 45, 57, Willem Janssen 80 - Dudu Biton 9
Odense Boldklub 0-2 Fulham FC 29 września, 19:00 (6500)
Andy Johnson 36, 88

Kolejka 3 - 20 października

Odense Boldklub 1-4 FC Twente 20 października, 19:00 (6834)
Baye Djiby Fall 71 - Wout Brama 13, Emir Bajrami 31, Nacer Chadli 65, Luuk de Jong 82
Wisła Kraków 1-0 Fulham FC 20 października, 19:00 (16 517)
Dudu Biton 60
przerwa w meczu została przedłużona do 30 minut z powodu awarii oświetlenia

Kolejka 4 - 3 listopada

FC Twente 3-2 Odense Boldklub 3 listopada, 21:05 (21 500)
Daniel Høegh 35 (s), Denny Landzaat 37, Leroy Fer 82 - Baye Djiby Fall 11, 62
Fulham FC 4-1 Wisła Kraków 3 listopada, 21:05 (20 319)
Damien Duff 5, Andy Johnson 30, 57, Steve Sidwell 79 - Andraž Kirm 9

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Odense Boldklub 1-2 Wisła Kraków 1 grudnia, 19:00 (5824)
Rasmus Falk Jensen 51 - Dudu Biton 20, Patryk Małecki 28
FC Twente 1-0 Fulham FC 1 grudnia, 19:00 (25 250)
Marc Janko 89

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

Wisła Kraków 2-1 FC Twente 14 grudnia, 21:05 (15 210)
Łukasz Garguła 11, Cwetan Genkow 46 - Luuk de Jong 39
Fulham FC 2-2 Odense Boldklub 14 grudnia, 21:05 (15 757)
Clint Dempsey 27, Kerim Frei 31 - Hans Henrik Andreasen 64, Baye Djiby Fall 90

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Twente 6 13 4 1 1 14-7 3 0 0 8-3 1 1 1 6-4
2.  Wisła Kraków 6 9 3 0 3 8-13 2 0 1 4-4 1 0 2 4-9
3.  Fulham FC 6 8 2 2 2 9-6 1 2 0 7-4 1 0 2 2-2
4.  Odense Boldklub 6 4 1 1 4 9-14 0 0 3 2-8 1 1 1 7-6

Grupa L
 
Kolejka 1 - 15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2011, 13:00 - Monako)

SK Sturm Graz 1-2 Łokomotiw Moskwa 15 września, 21:45 (13 356)
Imre Szabics 14 - Victor Obinna 28, Dmitrij Syczow 29
mecz pierwotnie zaplanowany na 21:05 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
RSC Anderlecht 4-1 AÉK (Ateny) 15 września, 21:05 (13 100)
Matías Suárez 16, 40, 84, Milan Jovanović 33 - Leonardo II 36

Kolejka 2 - 29 września

AÉK (Ateny) 1-2 SK Sturm Graz 29 września, 19:00 (12 600)
Joachim Standfest 50 (s) - Thomas Burgstaller 87, Mario Haas 90
Łokomotiw Moskwa 0-2 RSC Anderlecht 29 września, 18:00 (11 495)
Matías Suárez 11, Dieumerci Mbokani 71

Kolejka 3 - 20 października

Łokomotiw Moskwa 3-1 AÉK (Ateny) 20 października, 18:00 (8279)
Dmitrij Syczow 47, 71 (k), Felipe Caicedo 90 - Dimítrios Sialmás 89
SK Sturm Graz 0-2 RSC Anderlecht 20 października, 19:00 (14 297)
Guillaume Gillet 66, Matías Suárez 75

Kolejka 4 - 3 listopada

AÉK (Ateny) 1-3 Łokomotiw Moskwa 3 listopada, 21:05 (7000)
Leonardo II 60 (k) - Dienis Głuszakow 50, Maicon 72, Władisław Ignatjew 80
RSC Anderlecht 3-0 SK Sturm Graz 3 listopada, 21:05 (18 500)
Guillaume Gillet 23, Matías Suárez 74, Tom De Sutter 81

Kolejka 5 - 30 listopada-1 grudnia

Łokomotiw Moskwa 3-1 SK Sturm Graz 1 grudnia, 18:00 (13 423)
Maicon 62, Dmitrij Syczow 72 (k), Dienis Głuszakow 89 - Florian Kainz 63
AÉK (Ateny) 1-2 RSC Anderlecht 1 grudnia, 19:00 (3650)
Dimítrios Sialmás 19 - Guillaume Gillet 4, 36

Kolejka 6 - 14-15 grudnia

SK Sturm Graz 1-3 AÉK (Ateny) 14 grudnia, 21:05 (13 681)
Florian Kainz 59 - Konstantínos Manolás 10, Nathan Burns 43, Víktor Klonarídis 77
RSC Anderlecht 5-3 Łokomotiw Moskwa 14 grudnia, 21:05 (18 000)
Sacha Kljestan 33, Fernando 39, Marcin Wasilewski 57, Matías Suárez 61, Guillaume Gillet 78 - Władisław Ignatjew 21, Dmitrij Syczow 69 (k), 89

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RSC Anderlecht 6 18 6 0 0 18-5 3 0 0 12-4 3 0 0 6-1
2.  Łokomotiw Moskwa 6 12 4 0 2 14-11 2 0 1 6-4 2 0 1 8-7
3.  AÉK (Ateny) 6 3 1 0 5 8-15 0 0 3 3-7 1 0 2 5-8 2 3 1 0 1 4-3
4.  SK Sturm Graz 6 3 1 0 5 5-14 0 0 3 2-7 1 0 2 3-7 2 3 1 0 1 3-4

1/16 finału - 16 lutego, 23 lutego
(Losowanie - 16 grudnia 2011, 13:00 - Nyon)

FC Porto 1-2 Manchester City FC 16 lutego, 21:05 (47 417)
Varela 27 - Álvaro Pereira 55 (s), Sergio Agüero 84
AFC Ajax 0-2 Manchester United FC 16 lutego, 19:00 (52 960)
Ashley Young 59, Javier Hernández 85
Łokomotiw Moskwa 2-1 Athletic Club de Bilbao 16 lutego, 18:00 (13 160)
Dienis Głuszakow 61 (k), Felipe Caicedo 71 - Iker Muniain 35
FC Salzburg 0-4 Metalist Charków 16 lutego, 19:00 (8100)
Taison 1, Jonathan Cristaldo 37, 41, Marko Dević 90
Stoke City FC 0-1 València CF 16 lutego, 21:05 (24 185)
Mehmet Topal 36
Rubin Kazań 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 14 lutego, 12:00 (1741)
David Fuster 71
Moskwa
AZ (Alkmaar) 1-0 RSC Anderlecht 16 lutego, 19:00 (13 744)
Adam Maher 35
SS Lazio 1-3 Club Atlético de Madrid 16 lutego, 19:00 (30 604)
Miroslav Klose 19 - Adrián López 25, Falcao García 37, 63
Steaua Bukareszt 0-1 FC Twente 16 lutego, 21:05 (49 588)
Ola John 53
FC Viktoria Plzeň 1-1 FC Schalke 04 16 lutego, 19:00 (11 435)
Vladimír Darida 22 - Klaas-Jan Huntelaar 75
Wisła Kraków 1-1 Royal Standard de Liège 16 lutego, 21:05 (21 170)
Cwetan Genkow 88 - Cyriac Gohi Bi 27 (k)
SC Braga 0-2 Beşiktaş JK 14 lutego, 18:30 (9088)
Tomáš Sivok 37, Simão 58
Udinese Calcio 0-0 PAÓK 16 lutego, 21:05 (11 641)
Trabzonspor Kulübü 1-2 PSV Eindhoven 16 lutego, 21:05 (18 866)
Olcan Adın 32 - Tim Matavž 6, Ola Toivonen 11
Hannover 96 2-1 Club Brugge KV 16 lutego, 21:05 (42 000)
Artur Sobiech 73, Jan Schlaudraff 80 (k) - Maxime Lestienne 51
Legia Warszawa 2-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 16 lutego, 19:00 (27 234)
Jakub Wawrzyniak 37, Janusz Gol 79 - Daniel Carriço 60, André Santos 88

Manchester City FC 4-0 FC Porto 22 lutego, 18:00 (39 538)
Sergio Agüero 1, Edin Džeko 76, David Silva 84, David Pizarro 86
Manchester United FC 1-2 AFC Ajax 23 lutego, 21:05 (67 328)
Javier Hernández 6 - Araz Özbiliz 37, Tobias Alderweireld 87
Athletic Club de Bilbao 1-0 Łokomotiw Moskwa 23 lutego, 19:00 (35 000)
Iker Muniain 62
Metalist Charków 4-1 FC Salzburg 23 lutego, 21:05 (30 826)
Martin Hinteregger 28 (s), Jonathan Cristaldo 62, Sebastián Blanco 63, Marlos 87 - Jakob Jantscher 56
València CF 1-0 Stoke City FC 23 lutego, 19:00 (35 000)
Jonas 24
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 Rubin Kazań 23 lutego, 21:05 (30 000)
Rafik Djebbour 14
RSC Anderlecht 0-1 AZ (Alkmaar) 23 lutego, 21:05 (25 000)
Maarten Martens 53
Club Atlético de Madrid 1-0 SS Lazio 23 lutego, 21:05 (30 000)
Diego Godín 48
FC Twente 1-0 Steaua Bukareszt 23 lutego, 19:00 (28 000)
Nacer Chadli 29
FC Schalke 04 3-1 FC Viktoria Plzeň 23 lutego, 21:05 (50 000)
pd.
Klaas-Jan Huntelaar 8, 106, 120 - František Rajtoral 88
Royal Standard de Liège 0-0 Wisła Kraków 23 lutego, 19:00 (23 000)
Beşiktaş JK 0-1 SC Braga 23 lutego, 21:05 (25 000)
Lima 25
PAÓK 0-3 Udinese Calcio 23 lutego, 19:00 (20 000)
Danilo 6, Antonio Floro Flores 15, Maurizio Domizzi 51 (k)
PSV Eindhoven 4-1 Trabzonspor Kulübü 23 lutego, 19:00 (18 300)
Dries Mertens 15 (k), Tim Matavž 31, 53, Kevin Strootman 38 - Burak Yılmaz 43
Club Brugge KV 0-1 Hannover 96 23 lutego, 19:00 (22 000)
Mame Biram Diouf 21
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-0 Legia Warszawa 23 lutego, 21:05 (20 144)
Matías Fernández 83

1/8 finału - 8 marca, 15 marca
(Losowanie - 16 grudnia 2011, 13:00 - Nyon)

Metalist Charków 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 8 marca, 19:00 (11 000)
David Fuster 50
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-0 Manchester City FC 8 marca, 19:00 (34 371)
Xandão 51
FC Twente 1-0 FC Schalke 04 8 marca, 19:00 (30 000)
Luuk de Jong 61 (k)
Royal Standard de Liège 2-2 Hannover 96 8 marca, 21:05 (22 000)
Yoni Buyens 27, Mémé Tchité 30 - Lars Stindl 22 (k), Mame Biram Diouf 56
València CF 4-2 PSV Eindhoven 8 marca, 21:05 (28 200)
Víctor Ruiz 11, Stanisław Manolew 13 (s), Roberto Soldado 43 (k), Pablo Piatti 56 - Ola Toivonen 83 (k), Georginio Wijnaldum 90
AZ (Alkmaar) 2-0 Udinese Calcio 8 marca, 21:05 (12 579)
Maarten Martens 63, Erik Falkenburg 84
Club Atlético de Madrid 3-1 Beşiktaş JK 8 marca, 19:00 (38 500)
Eduardo Salvio 24, 27, Adrián López 37 - Simão 53
Manchester United FC 2-3 Athletic Club de Bilbao 8 marca, 21:05 (59 265)
Wayne Rooney 22, 90 (k) - Fernando Llorente 44, Óscar de Marcos 71, Iker Muniain 90

Olympiakós SFP (Pireus) 1-2 Metalist Charków 15 marca, 21:05 (30 000)
Iván Marcano 15 - Cristián Villagra 81, Marko Dević 86
Manchester City FC 3-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 15 marca, 21:05 (38 021)
Sergio Agüero 60, 82, Mario Balotelli 75 (k) - Matías Fernández 33, Ricky van Wolfswinkel 40
FC Schalke 04 4-1 FC Twente 15 marca, 21:05 (54 142)
Klaas-Jan Huntelaar 29, 56 (k), 81, Jermaine Jones 71 - Willem Janssen 14
Hannover 96 4-0 Royal Standard de Liège 15 marca, 19:00 (43 000)
Mohammed Abdellaoue 4, Kanu 21 (s), 73 (s), Sérgio Pinto 90
PSV Eindhoven 1-1 València CF 15 marca, 19:00 (22 000)
Ola Toivonen 64 - Adil Rami 47
Udinese Calcio 2-1 AZ (Alkmaar) 15 marca, 19:00 (9500)
Antonio Di Natale 3 (k), 15 - Erik Falkenburg 31
Beşiktaş JK 0-3 Club Atlético de Madrid 15 marca, 21:05 (23 000)
Adrián López 26, Falcao García 83, Eduardo Salvio 90
Athletic Club de Bilbao 2-1 Manchester United FC 15 marca, 19:00 (40 000)
Fernando Llorente 23, Óscar de Marcos 65 - Wayne Rooney 80

1/4 finału - 29 marca, 5 kwietnia
(Losowanie - 16 marca 2012, 13:00 - Nyon)

AZ (Alkmaar) 2-1 València CF 29 marca, 21:05 (16 100)
Brett Holman 45, Maarten Martens 79 - Mehmet Topal 51
FC Schalke 04 2-4 Athletic Club de Bilbao 29 marca, 21:05 (53 883)
Raúl 22, 59 - Fernando Llorente 21, 73, Óscar de Marcos 81, Iker Muniain 90
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 Metalist Charków 29 marca, 21:05 (40 512)
Marat Izmajłow 51, Emiliano Insúa 64 - Cleiton Xavier 90 (k)
Club Atlético de Madrid 2-1 Hannover 96 29 marca, 21:05 (23 000)
Falcao García 9, Eduardo Salvio 89 - Mame Biram Diouf 38

València CF 4-0 AZ (Alkmaar) 5 kwietnia, 21:05 (25 000)
Adil Rami 15, 17, Jordi Alba 56, Pablo Hernández 80
Athletic Club de Bilbao 2-2 FC Schalke 04 5 kwietnia, 21:05 (39 000)
Ibai Gómez 41, Markel Susaeta 55 - Klaas-Jan Huntelaar 29, Raúl 52
Metalist Charków 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5 kwietnia, 21:05 (38 683)
Jonathan Cristaldo 57 - Ricky van Wolfswinkel 44
Hannover 96 1-2 Club Atlético de Madrid 5 kwietnia, 21:05 (44 000)
Mame Biram Diouf 81 - Adrián López 63, Falcao García 87

1/2 finału - 19 kwietnia, 26 kwietnia
(Losowanie - 16 marca 2012, 13:00 - Nyon)

Club Atlético de Madrid 4-2 València CF 19 kwietnia, 21:05 (50 000)
Falcao García 18, 78, Miranda 49, Adrián López 54 - Jonas 45, Ricardo Costa 90
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 Athletic Club de Bilbao 19 kwietnia, 21:05 (37 268)
Emiliano Insúa 76, Diego Capel 80 - Jon Aurtenetxe 54

València CF 0-1 Club Atlético de Madrid 26 kwietnia, 21:05 (40 000)
Adrián López 60
Athletic Club de Bilbao 3-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 26 kwietnia, 21:05 (37 000)
Markel Susaeta 17, Ibai Gómez 45, Fernando Llorente 88 - Ricky van Wolfswinkel 44

Finał - 9 maja

Club Atlético de Madrid 3-0 Athletic Club de Bilbao 9 maja, 20:45 (52 347)
Falcao García 7, 34, Diego 85
Bukareszt, Național Arena

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas