[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Młoda Ekstraklasa 2011/2012
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa (ME) 30 70 21 7 2 71-27 12 2 1 41-13 9 5 1 30-14
2.  Zagłębie Lubin (ME) 30 59 18 5 7 57-38 11 3 1 32-12 7 2 6 25-26
3.  Śląsk Wrocław (ME) 30 53 16 5 9 45-33 10 2 3 24-12 6 3 6 21-21
4.  Polonia Warszawa (ME) 30 50 14 8 8 62-45 9 5 1 40-21 5 3 7 22-24 2 3 1 0 1 6-3
5.  GKS Bełchatów (ME) 30 50 15 5 10 44-46 8 2 5 23-20 7 3 5 21-26 2 3 1 0 1 3-6
6.  Górnik Zabrze (ME) 30 49 14 7 9 53-37 8 2 5 27-19 6 5 4 26-18
7.  Korona Kielce (ME) 30 47 14 5 11 51-45 9 0 6 31-20 5 5 5 20-25
8.  Lech Poznań (ME) 30 46 13 7 10 53-41 6 3 6 26-19 7 4 4 27-22
9.  Widzew Łódź (ME) 30 43 11 10 9 42-45 5 7 3 18-17 6 3 6 24-28
10.  Jagiellonia Białystok (ME) 30 40 10 10 10 39-39 6 4 5 19-18 4 6 5 20-21
11.  Ruch Chorzów (ME) 30 35 9 8 13 45-47 7 3 5 30-19 2 5 8 15-28
12.  Wisła Kraków (ME) 30 32 9 5 16 33-54 7 2 6 21-23 2 3 10 12-31
13.  Cracovia (ME) 30 28 8 4 18 38-52 5 2 8 24-25 3 2 10 14-27
14.  Łódzki KS (ME) 30 24 5 9 16 39-59 3 6 6 25-32 2 3 10 14-27 2 4 1 1 0 3-2
15.  Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 30 24 6 6 18 38-67 3 5 7 19-26 3 1 11 19-41 2 1 0 1 1 2-3
16.  Lechia Gdańsk (ME) 30 17 4 5 21 35-70 2 5 8 19-30 2 0 13 16-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa (ME)    4-0 2-1 2-1 4-0 2-1 5-1 0-1 1-0 3-3 2-0 5-1 3-1 2-2 3-0 3-1 
 2 Zagłębie Lubin (ME)3-1     2-1 0-3 5-1 0-0 1-0 1-1 1-1 3-0 1-0 2-1 5-1 3-0 3-1 2-1 
 3 Śląsk Wrocław (ME)0-1 3-4     3-0 2-3 1-0 0-0 2-1 1-0 2-1 0-0 1-0 1-0 1-0 3-0 4-2 
 4 Polonia Warszawa (ME)2-2 4-2 1-1     5-0 2-2 3-0 2-1 1-2 2-2 1-1 3-1 2-1 3-2 7-3 2-1 
 5 GKS Bełchatów (ME)1-1 1-0 1-0 3-1     1-0 2-2 4-0 1-4 1-3 1-3 1-0 1-4 2-0 1-2 2-0 
 6 Górnik Zabrze (ME)1-1 1-2 2-2 2-1 0-1     3-0 2-4 1-2 1-2 3-2 4-0 2-0 2-1 1-0 2-1 
 7 Korona Kielce (ME)1-2 2-1 4-0 2-3 0-1 1-3     1-3 1-0 1-0 4-0 2-4 2-1 2-1 6-1 2-0 
 8 Lech Poznań (ME)1-2 1-2 0-1 3-1 1-1 2-4 1-1     1-2 0-1 3-0 3-0 0-0 4-1 4-2 2-1 
 9 Widzew Łódź (ME)1-2 1-1 2-1 2-2 0-0 0-0 0-2 2-1     0-0 0-0 0-0 2-1 2-5 3-2 3-0 
 10 Jagiellonia Białystok (ME)0-3 0-1 3-2 0-2 2-1 1-0 3-1 2-2 1-2     0-0 1-1 1-1 1-0 3-0* 1-2 
 11 Ruch Chorzów (ME)0-3 0-3 0-1 2-2 2-1 1-2 x-x 
1-1 
1-1 7-2 1-0     3-0 5-0 2-0 0-2 5-1 
 12 Wisła Kraków (ME)0-3 1-0 1-3 2-0 1-3 1-1 0-3 2-4 1-2 2-1 3-1     2-1 0-0 2-1 3-0 
 13 Cracovia (ME)1-4 3-1 1-1 1-3 0-2 3-5 0-1 1-2 4-2 0-0 6-2 2-0     2-0 0-1 0-1 
 14 Łódzki KS (ME)1-1 0-1 0-1 0-3 2-2 2-6 4-4 0-2 0-0 3-3 2-1 4-2 0-2     2-2 5-2 
 15 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME)1-3 2-2 2-3 0-0 0-2 1-1 2-3 0-2 4-2 1-1 1-1 0-2 1-0 0-1     4-3 
 16 Lechia Gdańsk (ME)1-1 3-5 0-3 2-0 2-3 0-1 0-1 2-2 3-3 1-3 1-4 0-0 0-1 1-1 3-2     

Kolejka 1 - 30-31 lipca

GKS Bełchatów (ME) 1-3 Ruch Chorzów (ME) 31 lipca, 13:00 (180)
Damian Gul 90 - Michał Szubert 1, Filip Starzyński 76 (k), Adrian Ułasowicz 89
na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 2-2 Śląsk Wrocław (ME) 1 sierpnia, 17:00 (100)
Paul Thomik 26, Michal Gašparík 90 - Alexandre 27, Dawid Abramowicz 73
Jagiellonia Białystok (ME) 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 18 sierpnia, 11:00
(wo)
w Juchnowcu Dolnym / w pierwotnym terminie (30-31 lipca) odwołany; w drugim terminie (18 sierpnia, 11:00) goście nie przyjechali na mecz
Korona Kielce (ME) 2-1 Cracovia (ME) 31 lipca, 12:00 (100)
Andrzej Paprocki 65 (k), Michał Zieliński 66 - Sebastian Steblecki 45
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / od 83. minuty w bramce gości stał Dawid Sarga
Lech Poznań (ME) 4-1 Łódzki KS (ME) 30 lipca, 15:00 (100)
Vojo Ubiparip 7, 14, Jacek Kiełb 9, Radosław Barabasz 24 - Oskar Osowski 56 (k)
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 2-0 Polonia Warszawa (ME) 30 lipca, 11:00 (70)
Mariusz Korzępa 34, Damian Kugiel 41
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta
Wisła Kraków (ME) 1-2 Widzew Łódź (ME) 31 lipca, 13:00 (424)
Michał Szewczyk 78 - Łukasz Grzeszczyk 84 (k), Emil Wrażeń 88
Zagłębie Lubin (ME) 3-1 Legia Warszawa (ME) 1 sierpnia, 17:00
Ariel Famulski 21, Mariusz Malarowski 27, Adrian Rakowski 32 - Maciej Górski 7
na Stadionie Górniczym

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Lech Poznań (ME) 1-2 Zagłębie Lubin (ME) 6 sierpnia, 15:00 (200)
Vojo Ubiparip 78 - Szymon Sołtyński 11, Deniss Rakels 35
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 1-3 Jagiellonia Białystok (ME) 7 września, 12:00 (50)
Jakub Kamiński 78 - Damian Kądzior 12, 90, Paweł Grudziński 25
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta / w pierwotnym terminie (6-7 sierpnia) odwołany
Legia Warszawa (ME) 3-1 Cracovia (ME) 8 sierpnia, 12:00 (100)
Maciej Górski 42, 50, Kamil Kamiński 62 - Marcin Biernat 69
Łódzki KS (ME) 0-1 Śląsk Wrocław (ME) 8 sierpnia, 16:00
Alexandre 34
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-2 GKS Bełchatów (ME) 7 sierpnia, 13:00
Piotr Witasik 31, Bartłomiej Bartosiak 71
Ruch Chorzów (ME) x-x Korona Kielce (ME) 7 sierpnia, 16:30
Michał Szubert 18 - Bartosz Papka 64
w pierwotnym terminie przerwany w 68. minucie przy stanie 1-1 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (24 sierpnia, 13:00) dokończony
Widzew Łódź (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 6 sierpnia, 17:00 (50)
Wisła Kraków (ME) 2-0 Polonia Warszawa (ME) 7 sierpnia, 11:00 (150)
Rafał Boguski 42, Michał Szewczyk 47
na stadionie Wawelu
Ruch Chorzów (ME) 1-1 Korona Kielce (ME) 24 sierpnia, 13:00 (30)
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 16:30) przerwany w 68. minucie przy stanie 1-1 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Cracovia (ME) 0-1 Lechia Gdańsk (ME) 15 sierpnia, 16:00 (100)
Łukasz Kacprzycki 77
na stadionie przy ul. Wielickiej
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 13 sierpnia, 13:00 (70)
Szymon Sobczak 22 - Maciej Górski 8
Korona Kielce (ME) 1-0 Jagiellonia Białystok (ME) 14 sierpnia, 11:00 (150)
Łukasz Cichos 54
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 1-1 GKS Bełchatów (ME) 13 sierpnia, 11:00 (150)
Bartłomiej Olejniczak 9 - Joshua Balogun Kayode 51
we Wronkach
Łódzki KS (ME) 0-3 Polonia Warszawa (ME) 14 sierpnia, 12:00
Daniel Ciach 18, Łukasz Teodorczyk 39 (k), Miłosz Przybecki 44
Śląsk Wrocław (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 13 sierpnia, 13:00 (200)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 15 sierpnia, 15:00 (100)
Sebastian Ceglarz 31, 47 (k), Damian Radowicz 44 - Łukasz Wawrzyniak 52, Daniel Gołuch 79
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Wisła Kraków (ME) 14 sierpnia, 11:00
Deniss Rakels 69, Arkadiusz Woźniak 74 - Michał Czekaj 55
na Stadionie Górniczym

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Cracovia (ME) 0-0 Jagiellonia Białystok (ME) 22 sierpnia, 11:00 (100)
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 21 sierpnia, 13:00
Grzegorz Kuświk 29
na bocznym boisku
Łódzki KS (ME) 5-2 Lechia Gdańsk (ME) 23 sierpnia, 15:00
Kamil Paluch 36, Artur Golański 38, Agwan Papikjan 48, Radosław Pruchnik 50, Tomasz Nowak 87 - Jakub Kamiński 63, 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 2-2 Zagłębie Lubin (ME) 21 sierpnia, 11:00
Mateusz Janeczko 9, Paweł Gryta 89 - Kamil Wilczek 47, 66
Polonia Warszawa (ME) 1-2 Widzew Łódź (ME) 21 sierpnia, 11:00
Miłosz Przybecki 70 - Mariusz Stępiński 40, Damian Antosik 90
w Sulejówku
Ruch Chorzów (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 17 sierpnia, 11:00 (50)
Mateusz Kwiatkowski 46 - Tomasz Kędziora 90 (k)
w pierwotnym terminie (20-21 sierpnia) odwołany z powodu udziału Lecha w międzynarodowym turnieju piłkarskim we Francji
Śląsk Wrocław (ME) 0-1 Legia Warszawa (ME) 22 sierpnia, 13:00 (250)
Kamil Kamiński 56
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Wisła Kraków (ME) 0-3 Korona Kielce (ME) 21 sierpnia, 12:00 (150)
Jakub Bąk 11, 27, Andrzej Paprocki 78 (k)
na stadionie Wawelu

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Cracovia (ME) 3-1 Zagłębie Lubin (ME) 27 sierpnia, 16:00 (100)
Sebastian Steblecki 47, Dawid Rupa 60, 66 - Marcin Matusiak 5
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 3-1 Polonia Warszawa (ME) 28 sierpnia, 12:00
Paweł Buzała 44, 86, Grzegorz Kuświk 89 - Michał Grunt 24
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 29 sierpnia, 11:00 (50)
w Juchnowcu Dolnym
Korona Kielce (ME) 6-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 28 sierpnia, 11:00 (80)
Dominik Lenart 27, Bartosz Papka 48, Paweł Kaczmarek 57 (k), Andrzej Paprocki 79 (k), Jakub Bąk 90, 90 (k) - Maciej Stróżak 84 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 2-4 Górnik Zabrze (ME) 27 sierpnia, 15:00 (130)
Szymon Drewniak 31, Wojciech Golla 46 - Łukasz Cymański 32 (k), Idan Shriki 57, 78, Rafał Kucza 67
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 27 sierpnia, 11:00
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta
Legia Warszawa (ME) 2-2 Łódzki KS (ME) 30 sierpnia, 12:00 (200)
Maciej Górski 42, Kacper Starek 43 - Bartosz Pawlak 76, Kamil Paluch 80
w Sulejówku
Widzew Łódź (ME) 2-1 Śląsk Wrocław (ME) 29 sierpnia, 15:00
Sebastian Ceglarz 9, Sebastian Radzio 25 - Alexandre 55

Kolejka 6 - 10-11 września

Górnik Zabrze (ME) 2-1 Lechia Gdańsk (ME) 10 września, 12:00 (50)
Szymon Sobczak 57, Wojciech Król 87 - Jakub Kamiński 27
Łódzki KS (ME) 0-2 Cracovia (ME) 12 września, 12:00
Dawid Rupa 46, Sebastian Steblecki 60
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-3 Legia Warszawa (ME) 11 września, 12:00
Daniel Bujok 50 - Michał Kopczyński 45, Kamil Kamiński 59, Dominik Furman 75 (k)
Polonia Warszawa (ME) 2-2 Jagiellonia Białystok (ME) 12 września, 12:00
Dawid Weis 3, Đorđe Čotra 14 - Maciej Makuszewski 30, Kamil Zapolnik 58
w Sulejówku
Śląsk Wrocław (ME) 0-0 Korona Kielce (ME) 11 września, 11:00 (100)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 0-0 GKS Bełchatów (ME) 11 września, 11:00
Wisła Kraków (ME) 2-4 Lech Poznań (ME) 10 września, 11:00 (200)
Piotr Karłowicz 14, Jakub Pułka 82 - Wojciech Golla 21, 42, Tomasz Kędziora 34 (k), Marcin Byszewski 52
na stadionie Wawelu
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Ruch Chorzów (ME) 10 września, 16:00
Krzysztof Danielewicz 34

Kolejka 7 - 17-18 września

GKS Bełchatów (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 20 września, 16:00 (100)
Joshua Balogun Kayode 90
na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 2-1 Łódzki KS (ME) 18 września, 13:00 (50)
Szymon Sobczak 32, Michał Płonka 64 - Przemysław Kita 73
Jagiellonia Białystok (ME) 2-2 Lech Poznań (ME) 17 września, 11:00
Kamil Zapolnik 76, 87 - Patryk Wolski 23, 44
w Juchnowcu Dolnym
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 19 września, 12:00 (50)
Rafał Zawłocki 53
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta
Legia Warszawa (ME) 2-1 Polonia Warszawa (ME) 18 września, 12:00 (200)
Dominik Furman 29, Kamil Kamiński 48 - Daniel Ciach 6
Ruch Chorzów (ME) 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 18 września, 11:00
Daniel Gołuch 51, Daniel Bujok 55
Śląsk Wrocław (ME) 1-0 Cracovia (ME) 19 września, 16:00 (150)
Łukasz Gikiewicz 81
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Widzew Łódź (ME) 16 września, 11:00
Mateusz Szczepaniak 43 - Krzysztof Ostrowski 57
na Stadionie Górniczym

Kolejka 8 - 24-25 września

Cracovia (ME) 3-5 Górnik Zabrze (ME) 25 września, 11:00 (200)
Dawid Rupa 24, Vladimir Boljević 44, Łukasz Cymański 57 (s) - Kamil Szymura 48, 87, Marcin Wodecki 52, 89, Wojciech Król 75
na stadionie przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok (ME) 1-2 Widzew Łódź (ME) 24 września, 11:00 (80)
Kamil Zapolnik 4 - Jakub Rozwandowicz 55, Łukasz Grzeszczyk 82
w Juchnowcu Dolnym
Korona Kielce (ME) 2-3 Polonia Warszawa (ME) 27 września, 16:00 (100)
Paweł Kaczmarek 6, 44 (k) - Michał Grunt 3, 57, Miłosz Przybecki 74
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 0-1 Śląsk Wrocław (ME) 24 września, 15:00 (100)
Łukasz Gikiewicz 11
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 24 września, 11:00
Bernard Powszuk 39, Damian Kugiel 54 (k), Łukasz Kacprzycki 57 - Daniel Gołuch 69 (k), Jacek Broniewicz 70
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta
Legia Warszawa (ME) 4-0 GKS Bełchatów (ME) 26 września, 13:00 (70)
Bartosz Żurek 6, Aleksander Jagiełło 56, Mateusz Pogonowski 84, 89
w Sulejówku
Łódzki KS (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 25 września, 15:00
Szymon Sołtyński 6
Ruch Chorzów (ME) 3-0 Wisła Kraków (ME) 26 września, 11:00
Mateusz Kwiatkowski 18, Łukasz Burliga 42, Rafał Stanisławski 86

Kolejka 9 - 1-2 października

GKS Bełchatów (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 1 października, 11:00
Marcin Flis 8, Piotr Witasik 30
na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 3-0 Korona Kielce (ME) 2 października, 13:00 (200)
Arkadiusz Milik 17, Szymon Sobczak 70, Wojciech Król 83
Lech Poznań (ME) 0-0 Cracovia (ME) 2 października, 15:00 (200)
we Wronkach
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-1 Łódzki KS (ME) 1 października, 13:10
Oskar Osowski 75 (k)
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 13:00 rozpoczęło się z 10-minutowym opóźnieniem na prośbę gości
Polonia Warszawa (ME) 1-1 Śląsk Wrocław (ME) 3 października, 12:00 (50)
Tomasz Brzyski 17 - Michał Nowak 58
w Sulejówku
Widzew Łódź (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 2 października, 12:00 (100)
Wisła Kraków (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 3 października, 11:00 (70)
Maciej Górski 22 (k), Dominik Furman 32, 47
Zagłębie Lubin (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 1 października, 11:00
Kornel Osyra 21, Szymon Sołtyński 33, Mateusz Szczepaniak 80
na Stadionie Górniczym

Kolejka 10 - 15-16 października

Cracovia (ME) 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 15 października, 12:00
Arkadiusz Januszyk 45
na stadionie przy ul. Wielickiej
Górnik Zabrze (ME) 2-1 Polonia Warszawa (ME) 16 października, 13:00 (100)
Szymon Sobczak 50, 55 - Mateusz Michalski 78
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Wisła Kraków (ME) 16 października, 11:00 (60)
Maciej Makuszewski 17 - Michał Czekaj 38 (k)
Korona Kielce (ME) 1-3 Lech Poznań (ME) 15 października, 11:00 (100)
Bartosz Papka 56 - Radosław Barabasz 30, Patryk Wolski 66, 84
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 3-5 Zagłębie Lubin (ME) 15 października, 11:00
Adrian Dałek 33, 72, Paweł Fojut 81 - Krzysztof Danielewicz 22, 36, Mateusz Szczepaniak 66, 69, Daniel Gałach 90
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta
Legia Warszawa (ME) 2-0 Ruch Chorzów (ME) 16 października, 11:00 (90)
Maciej Górski 44 (k), Michał Kołodziejski 75 (s)
w Pruszkowie; na stadionie MZOS
Łódzki KS (ME) 0-0 Widzew Łódź (ME) 18 października, 12:00
Śląsk Wrocław (ME) 2-3 GKS Bełchatów (ME) 16 października, 13:00 (200)
Rafał Sikorski 36, Paweł Garyga 41 - Joshua Balogun Kayode 17, 29, 60
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 11 - 22-23 października

GKS Bełchatów (ME) 1-3 Jagiellonia Białystok (ME) 23 października, 11:00 (90)
Szymon Sawala 26 - Maciej Makuszewski 10 (k), 84, Damian Kądzior 87
na bocznym boisku
Korona Kielce (ME) 2-1 Zagłębie Lubin (ME) 22 października, 11:00 (80)
Jakub Bąk 29, 90 (k) - Szymon Sołtyński 73
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 2-1 Lechia Gdańsk (ME) 23 października, 15:00 (100)
Michał Jakóbowski 48, Maciej Maślany 81 - Kamil Poźniak 75
we Wronkach
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 2-3 Śląsk Wrocław (ME) 23 października, 13:00
Mariusz Sacha 39, 58 - Rafał Sikorski 22, Paweł Zieliński 61, Daniel Fabisiak 83 (s)
Polonia Warszawa (ME) 2-1 Cracovia (ME) 25 października, 13:00 (40)
Radek Mynář 3, Daniel Ciach 40 - Dawid Rupa 15
w Sulejówku
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Górnik Zabrze (ME) 22 października, 12:00
Filip Starzyński 48 (k) - Rafał Kucza 44, Marcin Wodecki 82
Widzew Łódź (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 24 października, 15:00
Emil Wrażeń 83 - Maciej Górski 20, Kamil Kamiński 35
Wisła Kraków (ME) 0-0 Łódzki KS (ME) 24 października, 15:00 (50)
na stadionie Wawelu

Kolejka 12 - 29-30 października

Cracovia (ME) 4-2 Widzew Łódź (ME) 30 października, 14:00
Dawid Rupa 11, Sebastian Steblecki 54, Vladimir Boljević 68, Kamil Kłusek 79 - Bartosz Narożnik 84, Jaromir Bergiel 88
na stadionie przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 29 października, 11:00
Tomasz Porębski 76
Lechia Gdańsk (ME) 0-3 Śląsk Wrocław (ME) 29 października, 11:00 (50)
Robert Menzel 5, Paweł Zieliński 74, Mateusz Jaroszewicz 90
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta
Legia Warszawa (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 30 października, 10:22
Wojciech Golla 31
w Sulejówku / mecz pierwotnie zaplanowany na 10:00 rozpoczął się z 22-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Łódzki KS (ME) 4-4 Korona Kielce (ME) 31 października, 12:00 (100)
Piotr Klepczarek 25, Patryk Kubicki 28, Marcin Pękała 62, Paweł Golański 80 - Jakub Bąk 21, Bartosz Papka 49, Andrzej Paprocki 66, Artur Lenartowski 77
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-2 Wisła Kraków (ME) 30 października, 12:00
Piotr Karłowicz 11, Alan Uryga 53 (k)
Polonia Warszawa (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 29 października, 11:00
Dawid Szczypior 88 (s) - Hubert Kotus 79
w Sulejówku
Zagłębie Lubin (ME) 5-1 GKS Bełchatów (ME) 30 października, 14:30
Maciej Małkowski 11, 74, Szymon Sołtyński 23, 38, Krzysztof Danielewicz 65 - Joshua Balogun Kayode 79 (k)
na Stadionie Górniczym

Kolejka 13 - 5-6 listopada

GKS Bełchatów (ME) 2-2 Korona Kielce (ME) 6 listopada, 12:00 (110)
Szymon Sawala 25, Damian Zawieja 80 - Andrzej Paprocki 32 (k), Piotr Gawęcki 90
na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 5 listopada, 16:00 (50)
Daniel Gołębiewski 27
Lech Poznań (ME) 3-1 Polonia Warszawa (ME) 5 listopada, 14:00 (100)
Vojo Ubiparip 13 (k), Wojciech Golla 89, Kamil Drygas 90 - Daniel Ciach 81
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 3-3 Jagiellonia Białystok (ME) 6 listopada, 15:00 (120)
Dominik Furman 44 (k), 81, Kamil Kamiński 62 - Kamil Zapolnik 21, 49, Paweł Grudziński 89
w Sulejówku
Ruch Chorzów (ME) 2-0 Łódzki KS (ME) 6 listopada, 12:00
Kamil Włodyka 83, Adam Wolek 90
Śląsk Wrocław (ME) 3-4 Zagłębie Lubin (ME) 5 listopada, 11:00 (200)
Marek Gancarczyk 37, Paweł Kubiak 86, Wojciech Chmura 90 - Adrian Rakowski 29, Krzysztof Danielewicz 79, Szymon Sołtyński 84, Marcin Martynowicz 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 3-0 Lechia Gdańsk (ME) 6 listopada, 14:00
Sebastian Ceglarz 21, 38 (k), Daniel Dybiec 50
Wisła Kraków (ME) 2-1 Cracovia (ME) 7 listopada, 14:00 (153)
Michał Czekaj 45 (k), 56 (k) - Kamil Kłusek 77

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Cracovia (ME) 6-2 Ruch Chorzów (ME) 20 listopada, 11:00 (100)
Miloš Kosanović 12, Vladimir Boljević 18, 71, Kamil Kłusek 35, Dawid Rupa 43, Norbert Piszczek 90 - Mateusz Kwiatkowski 23, Kamil Ciołek 30
na stadionie przy ul. Wielickiej
Górnik Zabrze (ME) 4-0 Wisła Kraków (ME) 20 listopada, 11:00 (100)
Szymon Sobczak 4, 35, Michal Gašparík 59, Wojciech Król 63
Korona Kielce (ME) 1-0 Widzew Łódź (ME) 21 listopada, 12:00 (100)
Andrzej Paprocki 75
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 4-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 19 listopada, 12:00 (80)
Tomasz Kowalczuk 24, 41, Patryk Wolski 58, 81 - Daniel Gołuch 22, Wojciech Siwek 66 (k)
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 20 listopada, 12:00 (40)
Bernard Powszuk 11 - Kamil Kamiński 88
na stadionie przy ul. Traugutta
Łódzki KS (ME) 2-2 GKS Bełchatów (ME) 20 listopada, 12:00
Tomasz Nowak 21, Przemysław Kita 90 - Grzegorz Kuświk 45 (k), 53 (k)
Polonia Warszawa (ME) 4-2 Zagłębie Lubin (ME) 19 listopada, 12:00
Dawid Weis 53, Sebastian Olczak 56 (k), Michał Grunt 62, Miłosz Przybecki 64 - Maciej Kowalski-Haberek 77, Michał Piechuta 85
w Sulejówku
Śląsk Wrocław (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 20 listopada, 12:00 (150)
Marek Wasiluk 61, Łukasz Madej 80 - Karol Mackiewicz 7
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 15 - 3-4 września

GKS Bełchatów (ME) 1-4 Cracovia (ME) 2 września, 16:00
Joshua Balogun Kayode 52 - Paweł Jaroszyński 32, Dawid Rupa 47, 85, Marcin Biernat 84
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 1-0 Łódzki KS (ME) 3 września, 11:00 (50)
Adam Butkiewicz 68
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa (ME) 5-1 Korona Kielce (ME) 3 września, 14:30 (150)
Mateusz Lisiecki 41, Dominik Furman 85 (k), Bartosz Widejko 87, Bartłomiej Czarnecki 89, 90 - Piotr Gawęcki 81
w Sulejówku / od 84. minuty w bramce gości stał Piotr Gawęcki, a od 86. minuty Dominik Lenart
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-0 Polonia Warszawa (ME) 3 września, 12:00
Ruch Chorzów (ME) 5-1 Lechia Gdańsk (ME) 3 września, 16:00
Kamil Ciołek 8 (k), Mateusz Kwiatkowski 51, Michał Szubert 53, 70, Bartosz Kreft 90 - Jakub Kamiński 76
Widzew Łódź (ME) 2-1 Lech Poznań (ME) 3 września, 15:00
Emil Wrażeń 33, Sebastian Ceglarz 64 - Patryk Wolski 6
Wisła Kraków (ME) 1-3 Śląsk Wrocław (ME) 3 września, 15:00
Maksymilian Michalski 63 - Alexandre 53, 69, Dudu 55 (k)
Zagłębie Lubin (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 2 września, 11:00
na Stadionie Górniczym

Kolejka 16 - 8-9 października

Cracovia (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 8 października, 12:00 (200)
Jacek Kiełb 42
na stadionie przy ul. Wielickiej
Legia Warszawa (ME) 4-0 Zagłębie Lubin (ME) 7 października, 11:00 (70)
Kamil Kamiński 4, Mateusz Lisiecki 18, 38, Bartosz Żurek 43
w Sulejówku
Łódzki KS (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 9 października, 13:00
Tomasz Kędziora 15 (k), Patryk Wolski 86
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 9 października, 11:00
Mateusz Janeczko 77 - Przemysław Jastrzębski 18
Polonia Warszawa (ME) 2-1 Lechia Gdańsk (ME) 8 października, 19:00
Michał Grunt 60, Dawid Weis 78 - Bernard Powszuk 10
w Sulejówku
Ruch Chorzów (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 8 października, 12:00
Hubert Kotus 1, 76 - Jan Rojek 75
Śląsk Wrocław (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 8 października, 14:00 (100)
Krzysztof Michalski 64
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 10 października, 11:00 (50)

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Cracovia (ME) 1-4 Legia Warszawa (ME) 12 listopada, 12:00 (100)
Dawid Rupa 74 (k) - Cezary Michalak 6, Norbert Misiak 57, Jakub Kosecki 65, Aleksander Jagiełło 80
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 10 listopada, 14:00 (50)
Damian Gul 39 - Mateusz Wroński 55 (s), Daniel Fabisiak 89
na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 1-2 Widzew Łódź (ME) 12 listopada, 16:00 (70)
Łukasz Cymański 80 (k) - Łukasz Grzeszczyk 38, 77
Jagiellonia Białystok (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 13 listopada, 11:00 (100)
Damian Kądzior 44 - Jakub Błażewicz 36, Jakub Kamiński 58
Korona Kielce (ME) 4-0 Ruch Chorzów (ME) 12 listopada, 12:00 (100)
Michał Piotrowski 47, Andrzej Paprocki 50, Jakub Kotarzewski 62, Piotr Gawęcki 66
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Polonia Warszawa (ME) 3-1 Wisła Kraków (ME) 12 listopada, 16:00
Jan Dźwigała 2, Michał Grunt 67, Marcin Kur 77 - Michał Szewczyk 82 (k)
w Sulejówku
Śląsk Wrocław (ME) 1-0 Łódzki KS (ME) 12 listopada, 13:00
Dawid Abramowicz 86
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 10 listopada, 14:00
Krzysztof Danielewicz 49 - Dawid Śliwiński 15 (s)

Kolejka 18 - 19-20 maja

GKS Bełchatów (ME) 4-0 Lech Poznań (ME) 19 maja, 14:00 (120)
Marcin Flis 2, Mikołaj Grzelak 42, Amadeusz Gadomski 88, Piotr Piekarski 90
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 3-1 Korona Kielce (ME) 19 maja, 11:00 (150)
Dawid Plizga 14, 81, Paweł Grudziński 90 - Dominik Lenart 2
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Cracovia (ME) 19 maja, 11:00
Norbert Piszczek 56
w Starogardzie Gdańskim
Legia Warszawa (ME) 2-1 Górnik Zabrze (ME) 19 maja, 15:00 (600)
Kamil Kamiński 2, Michał Rzuchowski 63 - Jakub Steuer 68 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 4-2 Widzew Łódź (ME) 20 maja, 13:00
Daniel Bujok 31, 57, Ivan Ćurić 46, 78 - Bartosz Narożnik 32, Maksymilian Rozwandowicz 41
Polonia Warszawa (ME) 3-2 Łódzki KS (ME) 20 maja, 12:00 (50)
Daniel Ciach 51, Michał Grunt 59, Adam Pazio 83 - Beniamin Tonn 75, Przemysław Kita 81
w Nadarzynie
Ruch Chorzów (ME) 0-1 Śląsk Wrocław (ME) 19 maja, 12:00
Paweł Kubiak 88
Wisła Kraków (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 19 maja, 16:00 (50)
Michał Szewczyk 20

Kolejka 19 - 26-27 maja

Górnik Zabrze (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 26 maja, 15:00
Filip Rośniak 52
w Ciochowicach
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Cracovia (ME) 26 maja, 11:00 (150)
Paweł Drażba 57 - Patryk Sikora 82
Korona Kielce (ME) 2-4 Wisła Kraków (ME) 24 maja, 15:00 (100)
Piotr Gawęcki 62, 65 - Łukasz Rojewski 15, Patryk Małecki 43, 70, Maksymilian Michalski 76
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 3-0 Ruch Chorzów (ME) 26 maja, 12:00 (200)
Patryk Wolski 16, Karol Linetty 21, Szymon Zgarda 70
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 1-1 Łódzki KS (ME) 27 maja, 11:00 (200)
Jakub Kamiński 40 - Jakub Wróblewski 68
w Starogardzie Gdańskim
Legia Warszawa (ME) 2-1 Śląsk Wrocław (ME) 26 maja, 15:00 (500)
Maciej Górski 10, Marcin Stromecki 54 - Paweł Zieliński 53
Widzew Łódź (ME) 2-2 Polonia Warszawa (ME) 16 maja, 17:00
Maksymilian Rozwandowicz 37, Bartosz Narożnik 88 - Adam Pazio 53, Michał Grunt 67
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin (ME) 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 25 maja, 15:00
Robert Pisarczuk 30, Christian Tomyk 72, Maciej Kowalski-Haberek 84 - Ivan Ćurić 23

Kolejka 20 - 3-4 marca

Górnik Zabrze (ME) 2-4 Lech Poznań (ME) 3 marca, 12:00
Rafał Kucza 42, Jakub Steuer 50 (k) - Patryk Wolski 11 (k), Szymon Drewniak 20, Adrian Cieślak 40 (k), Marcin Byszewski 90
Łódzki KS (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 4 marca, 13:00 (80)
Mateusz Stąporski 13 - Michał Efir 48
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 2-3 Korona Kielce (ME) 3 marca, 14:00 (80)
Dawid Nagi 50, 90 (k) - Jakub Bąk 51, Paweł Kaczmarek 68, Jakub Kotarzewski 90
Polonia Warszawa (ME) 5-0 GKS Bełchatów (ME) 4 marca, 13:00
Łukasz Teodorczyk 30 (k), 48, Daniel Sikorski 37, Mateusz Michalski 73, Michał Grunt 78
na stadionie MBOPN
Ruch Chorzów (ME) 1-0 Jagiellonia Białystok (ME) 3 marca, 12:00 (100)
Hubert Kotus 14
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław (ME) 1-0 Widzew Łódź (ME) 5 marca, 13:00
Sebastian Dudek 90 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Wisła Kraków (ME) 3-0 Lechia Gdańsk (ME) 21 marca, 14:00 (100)
Michał Czekaj 41, Michał Szewczyk 55 (k), Marek Masiuda 81 (k)
w Zabierzowie / w pierwotnym terminie (3 marca, 13:00) odwołany
Zagłębie Lubin (ME) 5-1 Cracovia (ME) 3 marca, 15:00
Szymon Sołtyński 1, 60, Kornel Osyra 51, Adrian Rakowski 71, Christian Tomyk 81 - Marcin Budziński 24
na Stadionie Górniczym

Kolejka 21 - 10-11 marca

Cracovia (ME) 2-0 Łódzki KS (ME) 10 marca, 13:00
Miloš Kosanović 52, Sebastian Steblecki 88
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 1-4 Widzew Łódź (ME) 12 marca, 13:00
Filip Rośniak 80 - Mariusz Rybicki 18, 42, Piotr Mroziński 37, Bartosz Narożnik 88
Jagiellonia Białystok (ME) 0-2 Polonia Warszawa (ME) 10 marca, 13:00 (50)
Michał Szóstko 68 (s), Michał Grunt 71
Korona Kielce (ME) 4-0 Śląsk Wrocław (ME) 12 marca, 12:00 (60)
Piotr Rogala 60, Mateusz Janiec 74, Grzegorz Lech 78, 89
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 3-0 Wisła Kraków (ME) 10 marca, 13:00 (100)
Kamil Drygas 82, Tomasz Kędziora 86, Maciej Maślany 88
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Górnik Zabrze (ME) 10 marca, 11:00
Paul Thomik 26
na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta
Legia Warszawa (ME) 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 11 marca, 12:00 (50)
Daniel Łukasik 15, Aleksander Jagiełło 39, Mateusz Pogonowski 64
na bocznym boisku
Ruch Chorzów (ME) 0-3 Zagłębie Lubin (ME) 11 marca, 12:30 (50)
Kornel Osyra 4, Szymon Sołtyński 70, Christian Tomyk 80
na bocznym boisku

Kolejka 22 - 17-18 marca

Cracovia (ME) 1-1 Śląsk Wrocław (ME) 19 marca, 13:00 (100)
Norbert Piszczek 27 - Paweł Zieliński 33
na stadionie przy ul. Wielickiej
Korona Kielce (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 17 marca, 11:00 (300)
Jakub Bąk 42, Krzysztof Kiercz 71
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 18 marca, 11:00
Grzegorz Arłukowicz 67
we Wronkach
Łódzki KS (ME) 2-6 Górnik Zabrze (ME) 18 marca, 13:00
Mateusz Stąporski 75, Rafał Kujawa 90 - Eimantas Marozas 16, 45, Marcin Wodecki 36, 42, Arkadiusz Milik 58, Szymon Sobczak 86
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 19 marca, 15:00 (50)
Liad Elmalich 21 - Patryk Lipski 72
Polonia Warszawa (ME) 2-2 Legia Warszawa (ME) 17 marca, 11:00 (160)
Adam Pazio 25, Łukasz Teodorczyk 64 - Paweł Wolski 62, Michał Kopczyński 71 (k)
Widzew Łódź (ME) 1-1 Zagłębie Lubin (ME) 17 marca, 13:00
Bartosz Narożnik 39 - Roman Sloboda 90
Wisła Kraków (ME) 1-3 GKS Bełchatów (ME) 18 marca, 13:00 (150)
Łukasz Rojewski 35 - Michał Mak 19, 57, 73
w Zabierzowie

Kolejka 23 - 24-25 marca

GKS Bełchatów (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 25 marca, 13:00
Łukasz Wroński 13 - Michał Efir 90
na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 2-0 Cracovia (ME) 24 marca, 12:00
Paul Thomik 78, Rafał Kurzawa 80
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 4-3 Lechia Gdańsk (ME) 25 marca, 11:00
Damian Nowak 4, 34, Daniel Bujok 6, Mariusz Mikoda 65 (k) - Paweł Fojut 63, Patryk Pomaski 68, Damian Kujtkowski 85
Polonia Warszawa (ME) 3-0 Korona Kielce (ME) 27 marca, 14:00 (50)
Jakub Tosik 6, Łukasz Teodorczyk 15, Michał Grunt 68
w Nadarzynie
Śląsk Wrocław (ME) 2-1 Lech Poznań (ME) 26 marca, 13:00
Kamil Juraszek 22, Dalibor Stevanović 69 (k) - Tomasz Kędziora 15 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 0-0 Jagiellonia Białystok (ME) 24 marca, 12:00
Wisła Kraków (ME) 3-1 Ruch Chorzów (ME) 25 marca, 12:00 (30)
Jakub Pułka 40, Marek Masiuda 62 (k), Dawid Kamiński 75 - Mateusz Kwiatkowski 90 (k)
w Zabierzowie
Zagłębie Lubin (ME) 3-0 Łódzki KS (ME) 25 marca, 15:00
Mouhamadou Traoré 2, Mateusz Szczepaniak 38, Kornel Osyra 87

Kolejka 24 - 31 marca-1 kwietnia

Cracovia (ME) 1-2 Lech Poznań (ME) 1 kwietnia, 14:30 (50)
Patryk Sikora 41 - Wiktor Bagiński 58, Adrian Cieślak 82
na stadionie przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 31 marca, 12:00 (50)
Maciej Kowalski-Haberek 17
Korona Kielce (ME) 1-3 Górnik Zabrze (ME) 31 marca, 13:00 (300)
Jakub Bąk 62 (k) - Łukasz Cymański 25, Michał Jonczyk 27, Adam Blacha 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 2-3 GKS Bełchatów (ME) 31 marca, 11:00
Patryk Tuszyński 16, Kamil Poźniak 33 - Filip Rośniak 55, 70, Joshua Balogun Kayode 88 (k)
na stadionie przy ul. Traugutta / w II połowie mecz został przerwany na 8 minut z powodu opadów śniegu
Legia Warszawa (ME) 5-1 Wisła Kraków (ME) 31 marca, 13:00 (50)
Ismael Blanco 8, Tomasz Kiełbowicz 26, Michał Kucharczyk 36, Maciej Prusinowski 52, Michał Efir 60 - Michał Szewczyk 43
na bocznym boisku
Łódzki KS (ME) 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1 kwietnia, 13:00
Agwan Papikjan 18, Rafał Kujawa 90 - Łukasz Reinhard 48, Paweł Gryta 63
Ruch Chorzów (ME) 7-2 Widzew Łódź (ME) 1 kwietnia, 11:00
Łukasz Burliga 9, 32 (k), Rafał Stanisławski 22, 24, Adam Wolek 39, Mateusz Kwiatkowski 40, Paweł Lisowski 44 - Bartosz Narożnik 38, Damian Fortuna 58
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław (ME) 3-0 Polonia Warszawa (ME) 2 kwietnia, 12:00 (50)
Łukasz Gikiewicz 34, 56, Grzegorz Skrzypczak 78
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 25 - 7 kwietnia

GKS Bełchatów (ME) 1-0 Śląsk Wrocław (ME) 7 kwietnia, 13:00 (60)
Filip Rośniak 64
na bocznym boisku
Lech Poznań (ME) 1-1 Korona Kielce (ME) 5 kwietnia, 11:00
Kamil Drygas 25 - Piotr Gawęcki 24
we Wronkach
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-0 Cracovia (ME) 5 kwietnia, 13:00
Liad Elmalich 76
Polonia Warszawa (ME) 2-2 Górnik Zabrze (ME) 5 kwietnia, 14:00 (30)
Daniel Sikorski 26 (k), 37 - Eimantas Marozas 24, Szymon Sobczak 52
w Nadarzynie
Ruch Chorzów (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 10 kwietnia, 12:00
Michał Efir 31, Bartosz Żurek 47, Dominik Furman 59 (k)
Widzew Łódź (ME) 2-5 Łódzki KS (ME) 10 kwietnia, 11:00
Bartosz Narożnik 8, 31 - Paweł Sasin 45, Przemysław Kita 53, 59, 70, 78
Wisła Kraków (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 5 kwietnia, 11:00 (50)
Hubert Tomalski 25, Michał Szewczyk 84 - Karol Mackiewicz 82
w Zabierzowie
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Lechia Gdańsk (ME) 6 kwietnia, 12:00
Maciej Kowalski-Haberek 9, Mateusz Szczepaniak 62 - Patryk Brzeski 54

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

Cracovia (ME) 1-3 Polonia Warszawa (ME) 14 kwietnia, 13:00 (100)
Mateusz Kotwica 84 - Michał Grunt 2, Marcin Kur 28, Dawid Weis 45
na stadionie przy ul. Wielickiej
Górnik Zabrze (ME) 3-2 Ruch Chorzów (ME) 16 kwietnia, 14:00 (30)
Przemysław Kanarek 6 (s), Damian Michalik 21, Michał Płonka 23 - Przemysław Kanarek 50, Kamil Włodyka 70
w Ciochowicach
Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 14 kwietnia, 11:00 (50)
Tomasz Porębski 8, Adam Dźwigała 78 - Joshua Balogun Kayode 90
Lechia Gdańsk (ME) 2-2 Lech Poznań (ME) 16 kwietnia, 11:15
Jakub Kamiński 16, 27 - Patryk Wolski 73 (k), Wiktor Bagiński 83
na stadionie przy ul. Traugutta / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braków sędziów
Legia Warszawa (ME) 1-0 Widzew Łódź (ME) 15 kwietnia, 13:00 (50)
Michał Efir 62
na bocznym boisku
Łódzki KS (ME) 4-2 Wisła Kraków (ME) 15 kwietnia, 13:00
Dawid Strzelczyk 33, Przemysław Kita 34, 57, 66 - Dawid Kamiński 49, 70
Śląsk Wrocław (ME) 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 15 kwietnia, 13:00
Dalibor Stevanović 68, Marcin Przybylski 90, 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Korona Kielce (ME) 14 kwietnia, 12:00 (50)
Robert Pisarczuk 17
na Stadionie Górniczym

Kolejka 27 - 21-22 kwietnia

GKS Bełchatów (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 23 kwietnia, 12:00
Paweł Buzała 37
Górnik Zabrze (ME) 1-2 Jagiellonia Białystok (ME) 21 kwietnia, 11:00
Damian Michalik 30 - Karol Mackiewicz 13, Paweł Drażba 85
w Ciochowicach
Korona Kielce (ME) 2-1 Łódzki KS (ME) 21 kwietnia, 13:00 (100)
Michał Jeziorski 75, Mateusz Janiec 90 - Damian Pawlak 14
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 22 kwietnia, 13:00 (150)
Tomasz Kędziora 63 - Maciej Górski 15, 57 (k)
we Wronkach
Ruch Chorzów (ME) 2-2 Polonia Warszawa (ME) 21 kwietnia, 12:00 (70)
Mateusz Kwiatkowski 4, Mariusz Korzeniowski 90 (k) - Daniel Sikorski 23, Michał Grunt 77
Śląsk Wrocław (ME) 4-2 Lechia Gdańsk (ME) 21 kwietnia, 11:00 (150)
Mateusz Cetnarski 36, 62 (k), Michael Krzeminski 71, Paweł Kubiak 84 - Łukasz Kacprzycki 69, 88 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 2-1 Cracovia (ME) 21 kwietnia, 13:00
Rafał Serwaciński 19, Piotr Mroziński 54 - Bartłomiej Pająk 15
Wisła Kraków (ME) 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 22 kwietnia, 12:00 (150)
Michał Szewczyk 33, 43 - Arkadiusz Januszyk 49
w Zabierzowie

Kolejka 28 - 28-29 kwietnia

Cracovia (ME) 2-0 Wisła Kraków (ME) 28 kwietnia, 13:00 (300)
Norbert Piszczek 20, Mateusz Florek 60
na stadionie przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 28 kwietnia, 11:00
Mateusz Romachów 18, Bartosz Żurek 39, Kordian Latos 57
Korona Kielce (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 29 kwietnia, 13:00 (250)
Paweł Zięba 79
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 3-3 Widzew Łódź (ME) 29 kwietnia, 15:00
Jakub Kamiński 9, Adam Duda 50, Paweł Czychowski 90 - Jakub Rozwandowicz 51, Rafał Augustyniak 57, Cezary Pankowski 62
na stadionie przy ul. Traugutta
Łódzki KS (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 29 kwietnia, 13:00
Dawid Strzelczyk 31, 35 - Rafał Stanisławski 56
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 29 kwietnia, 11:00 (100)
Paweł Gryta 8 - Michał Płonka 65
Polonia Warszawa (ME) 2-1 Lech Poznań (ME) 30 kwietnia, 13:00 (50)
Radek Mynář 45, Daniel Ciach 77 - Wiktor Bagiński 67
w Nadarzynie
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Śląsk Wrocław (ME) 30 kwietnia, 11:00
Bartosz Rymaniak 39, Kamil Wilczek 82 - Kamil Juraszek 47

Kolejka 29 - 12-13 maja

GKS Bełchatów (ME) 2-0 Łódzki KS (ME) 12 maja, 12:00
Damian Zawieja 7, Michał Mak 49
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 3-2 Śląsk Wrocław (ME) 12 maja, 11:00
Karol Mackiewicz 20, Paweł Drażba 40, 43 - Paweł Garyga 3, Michael Krzeminski 41
Legia Warszawa (ME) 3-1 Lechia Gdańsk (ME) 12 maja, 15:00 (450)
Mateusz Romachów 12, Bartosz Żurek 48, Maciej Górski 73 - Patryk Pomaski 65
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 12 maja, 11:00
Tomasz Kędziora 27 (k), Marek Woroch 65
Ruch Chorzów (ME) 5-0 Cracovia (ME) 12 maja, 11:00
Rafał Stanisławski 6, 49, 72, Mateusz Kwiatkowski 56, Michał Kołodziejski 80
Widzew Łódź (ME) 0-2 Korona Kielce (ME) 13 maja, 11:00 (50)
Jakub Bąk 3, Mateusz Janiec 11
Wisła Kraków (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 12 maja, 12:00
Patryk Małecki 46 - Adam Wolniewicz 43
w Zabierzowie
Zagłębie Lubin (ME) 0-3 Polonia Warszawa (ME) 11 maja, 14:00
Daniel Ciach 36, 47, Sebastian Olczak 39

Kolejka 30 - 5-6 maja

Cracovia (ME) 0-2 GKS Bełchatów (ME) 5 maja, 12:00
Piotr Witasik 56, Mikołaj Grzelak 77
na stadionie przy ul. Wielickiej
Górnik Zabrze (ME) 1-2 Zagłębie Lubin (ME) 5 maja, 13:00
Rafał Kucza 36 - Mateusz Szczepaniak 60, 81
Korona Kielce (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 7 maja, 17:00 (120)
Mateusz Janiec 48 - Bartosz Żurek 25, Norbert Misiak 75
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 1-2 Widzew Łódź (ME) 7 maja, 15:00 (120)
Jakub Kapsa 18 - Rafał Serwaciński 15, Cezary Pankowski 41
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 1-4 Ruch Chorzów (ME) 5 maja, 11:00
Sebastian Sypniewski 32 - Rafał Stanisławski 26, 38, Adrian Ułasowicz 51, Dominik Śmiałkowski 79
na stadionie przy ul. Traugutta
Łódzki KS (ME) 3-3 Jagiellonia Białystok (ME) 7 maja, 12:00
Dawid Strzelczyk 14, Przemysław Kita 43, Adrian Jurkowski 70 - Karol Mackiewicz 20, Przemysław Jastrzębski 57, Andrzej Kosiński 74
Polonia Warszawa (ME) 7-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 7 maja, 13:00 (20)
Dawid Weis 30, Daniel Ciach 32, 62, 90, Borys Rusak 39, Michał Grunt 81, Rafał Prądziński 89 - Ivan Ćurić 4 (k), Maksymilian Wojtasik 25, Mateusz Janeczko 75
w Nadarzynie
Śląsk Wrocław (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 6 maja, 14:00
Patrick Majcher 14
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas