[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2011/2012, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Siarka Tarnobrzeg 30 57 17 6 7 55-28 9 4 2 34-14 8 2 5 21-14
2.  Avia Świdnik 30 55 16 7 7 39-27 8 5 2 17-10 8 2 5 22-17
3.  Podlasie Biała Podlaska 30 53 16 5 9 47-30 10 1 4 24-12 6 4 5 23-18
4.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 50 15 5 10 40-29 9 2 4 23-12 6 3 6 17-17
5.  Partyzant Targowiska 30 49 14 7 9 48-35 9 4 2 26-15 5 3 7 22-20
6.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 45 12 9 9 37-32 10 3 2 25-14 2 6 7 12-18
7.  Izolator Boguchwała 30 41 10 11 9 28-26 5 7 3 16-12 5 4 6 12-14
8.  Stal Kraśnik 30 39 11 6 13 48-50 7 3 5 26-21 4 3 8 22-29
9.  Karpaty Krosno 30 38 10 8 12 29-34 6 4 5 16-18 4 4 7 13-16 2 3 1 0 1 2-2
10.  Stal Mielec 30 38 11 5 14 28-31 9 1 5 20-12 2 4 9 8-19 2 3 1 0 1 2-2
11.  KS Zaczernie 30 36 10 6 14 28-41 6 4 5 14-18 4 2 9 14-23
12.  Stal Sanok 30 35 8 11 11 32-36 7 4 4 17-13 1 7 7 15-23 2 2 0 2 0 3-3
13.  Polonia Przemyśl 30 35 8 11 11 31-43 6 6 3 20-19 2 5 8 11-24 2 2 0 2 0 3-3
14.  Unia Nowa Sarzyna 30 34 8 10 12 31-34 5 6 4 18-13 3 4 8 13-21
15.  Strumyk Malawa 30 29 7 8 15 31-53 4 4 7 17-21 3 4 8 14-32
16.  Chełmianka Chełm 30 26 7 5 18 31-54 4 2 9 17-29 3 3 9 14-25
Partyzant Targowiska, KS Zaczernie i Strumyk Malawa wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym utrzymały się dodatkowo Unia Nowa Sarzyna i Chełmianka Chełm.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Siarka Tarnobrzeg    3-2 1-2 3-1 2-2 0-0 1-0 6-1 0-1 2-0 4-1 1-1 2-1 1-1 5-1 3-0 
 2 Avia Świdnik2-1     1-1 0-2 1-0 0-2 0-0 1-0 0-0 1-0 2-1 2-1 0-0 1-0 6-2 0-0 
 3 Podlasie Biała Podlaska1-2 1-0     3-0 2-0 0-2 0-1 2-0 2-0 4-0 2-1 2-0 0-3 1-0 1-1 3-2 
 4 Orlęta Radzyń Podlaski0-2 0-1 2-1     1-1 1-0 1-2 1-0 1-2 2-1 2-0 1-0 3-0 1-1 4-0 3-1 
 5 Partyzant Targowiska2-2 2-1 2-3 0-3     3-1 1-1 3-1 1-0 1-0 1-0 3-0 3-0 1-1 1-0 2-2 
 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski2-1 2-2 0-2 1-0 1-0     3-0 2-1 3-1 2-1 1-2 2-1 2-2 2-0 1-1 1-0 
 7 Izolator Boguchwała1-0 0-1 2-0 2-1 0-3 0-0     1-1 2-1 0-0 0-2 1-1 0-0 1-1 5-0 1-1 
 8 Stal Kraśnik0-2 0-2 0-1 1-1 2-1 4-2 1-2     2-1 1-3 2-2 2-2 4-0 2-0 3-1 2-1 
 9 Karpaty Krosno0-3 2-3 1-3 0-1 2-2 1-1 0-3 3-1     1-0 2-0 1-1 0-0 1-0 1-0 1-0 
 10 Stal Mielec0-1 0-1 1-0 0-1 2-0 0-0 1-0 1-2 2-1     2-1 1-0 4-3 4-0 1-2 1-0 
 11 KS Zaczernie3-2 1-2 1-0 0-1 0-5 1-1 1-0 0-0 0-0 1-2     1-0 2-1 2-1 1-1 0-2 
 12 Stal Sanok0-1 2-0 1-1 3-1 0-2 1-0 1-0 3-0 1-1 2-1 0-0     0-0 1-3 0-2 2-1 
 13 Polonia Przemyśl0-3 0-0 1-1 1-1 4-2 3-2 0-0 2-5 1-0 0-0 1-0 3-3     2-1 2-0 0-1 
 14 Unia Nowa Sarzyna3-0 1-2 2-1 1-1 0-2 0-0 1-1 1-1 0-2 2-0 2-0 0-0 3-0     0-0 2-3 
 15 Strumyk Malawa0-0 3-1 3-3 0-2 2-0 2-0 0-2 1-5 0-2 0-0 1-2 1-1 0-1 0-2     4-0 
 16 Chełmianka Chełm0-1 0-4 0-4 2-1 1-2 2-1 3-0 2-4 1-1 0-0 1-2 2-4 1-0 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Karpaty Krosno 1-0 Unia Nowa Sarzyna 13 sierpnia, 18:00 (800)
Sylwester Sikorski 27
Strumyk Malawa 3-3 Podlasie Biała Podlaska 14 sierpnia, 16:00 (400)
Damian Skała 65, Maciej Grad 78, Igor Wójtowicz 86 - Tomasz Gawroński 61, Wojciech Hołoweńko 64, Michał Sobiczewski 76
w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 sierpnia, 17:00 (600)
Izolator Boguchwała 1-1 Stal Kraśnik 13 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Walat 56 - Rafał Szczawiński 12
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Polonia Przemyśl 13 sierpnia, 17:00 (500)
Jurij Mychalczuk 17, 76, Łukasz Kępa 19
Stal Sanok 2-0 Avia Świdnik 13 sierpnia, 17:00 (400)
Mariusz Sumara 56, Jakub Ząbkiewicz 89
Partyzant Targowiska 1-0 Stal Mielec 13 sierpnia, 16:00 (600)
Marcin Borowczyk 45
KS Zaczernie 0-2 Chełmianka Chełm 13 sierpnia, 17:00 (450)
Krzysztof Fajman 45, Jarosław Wyroślak 79

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Unia Nowa Sarzyna 2-3 Chełmianka Chełm 20 sierpnia, 17:00 (450)
Tomasz Telka 11, 34 - Daniel Krakiewicz 48, Krystian Lebioda 56 (s), Krzysztof Fajman 72
Stal Mielec 2-1 KS Zaczernie 20 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Wolański 17, Jakub Zaskalski 89 - Adrian Szyszka 87
Avia Świdnik 1-0 Partyzant Targowiska 20 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Kubiak 82
Polonia Przemyśl 3-3 Stal Sanok 20 sierpnia, 17:00 (600)
Paweł Załoga 44, Mateusz Wanat 85, 87 - Damian Niemczyk 34, Fabian Pańko 37, Maciej Kuzicki 68
Stal Kraśnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 19 sierpnia, 17:00 (400)
Filip Drozd 90 (k) - Jurij Mychalczuk 51
mecz przerwany w 31. minucie na kilkanaście minut z powodu złych warunków atmosferycznych
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Izolator Boguchwała 21 sierpnia, 17:00 (500)
Łukasz Chwała 60, Mateusz Rejs 83, Norbert Raczkiewicz 89
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Siarka Tarnobrzeg 21 sierpnia, 17:00 (500)
Wojciech Hołoweńko 34 - Tomasz Wolan 46, Bartosz Madeja 85 (k)
Karpaty Krosno 1-0 Strumyk Malawa 20 sierpnia, 17:00 (700)
Kamil Radulj 87

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Strumyk Malawa 0-2 Unia Nowa Sarzyna 28 sierpnia, 16:00 (300)
Bartosz Szczybyło 38 (s), Tomasz Telka 78
w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Karpaty Krosno 27 sierpnia, 17:00 (2000)
Bartłomiej Buczek 90
Izolator Boguchwała 2-0 Podlasie Biała Podlaska 27 sierpnia, 17:00 (250)
Maciej Rusin 22, Tomasz Walat 37
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 sierpnia, 17:00 (800)
Wiktor Borowickij 90
Stal Sanok 3-0 Stal Kraśnik 27 sierpnia, 17:00 (400)
Maciej Kuzicki 14, Sylwester Zdunek 58, 84
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Karol Kurzępa
Partyzant Targowiska 3-0 Polonia Przemyśl 27 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Łanucha 34, Ireneusz Zarzyka 78, Ireneusz Gryboś 89
KS Zaczernie 1-2 Avia Świdnik 27 sierpnia, 17:00 (250)
Ireneusz Ryniewicz 81 - Damian Rusiecki 23, Michał Jeleniewski 70
Chełmianka Chełm 0-0 Stal Mielec 28 sierpnia, 16:00 (700)

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Unia Nowa Sarzyna 2-0 Stal Mielec 31 sierpnia, 16:30 (350)
Piotr Mazurkiewicz 44, 85
Avia Świdnik 0-0 Chełmianka Chełm 31 sierpnia, 15:30 (300)
Polonia Przemyśl 1-0 KS Zaczernie 31 sierpnia, 17:00 (250)
Sebastian Kurowski 70
Stal Kraśnik 2-1 Partyzant Targowiska 31 sierpnia, 17:00 (350)
Łukasz Mietlicki 23, Witalij Melnyczuk 60 - Artur Wierdak 44
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Stal Sanok 31 sierpnia, 16:00 (700)
Kamil Droździel 29, Waldemar Kozyra 90 - Piotr Łuczka 31
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 31 sierpnia, 17:00 (1100)
Tomasz Gawroński 40, 59, Paweł Komar 83
Karpaty Krosno 0-3 Izolator Boguchwała 31 sierpnia, 17:00 (900)
Maciej Rusin 20, 70, Tomasz Walat 65
Strumyk Malawa 0-0 Siarka Tarnobrzeg 31 sierpnia, 17:00 (300)
w Łańcucie

Kolejka 5 - 3-4 września

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Unia Nowa Sarzyna 3 września, 16:00 (750)
Daniel Beszczyński 31 - Karol Cieślik 87
Izolator Boguchwała 5-0 Strumyk Malawa 4 września, 11:00 (500)
Maciej Rusin 21, 45, Konrad Cupryś 41 (k), Tomasz Walat 52 (k), Jacek Tyburczy 83
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Karpaty Krosno 3 września, 16:00 (500)
Jurij Mychalczuk 5 - Michał Zajdel 23, Bartłomiej Buczek 62
Stal Sanok 1-1 Podlasie Biała Podlaska 3 września, 16:00 (400)
Piotr Łuczka 80 - Arkadiusz Maksymiuk 34
Partyzant Targowiska 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 września, 16:00 (400)
Ireneusz Gryboś 44 (k), 52, Artur Wierdak 90 - Paweł Zatorski 59
KS Zaczernie 0-0 Stal Kraśnik 3 września, 17:00 (350)
Chełmianka Chełm 1-0 Polonia Przemyśl 4 września, 16:00 (600)
Daniel Krakiewicz 25
Stal Mielec 0-1 Avia Świdnik 4 września, 15:00 (300)
Konrad Tarkowski 21

Kolejka 6 - 10-11 września

Unia Nowa Sarzyna 1-2 Avia Świdnik 10 września, 16:00 (300)
Krystian Lebioda 48 - Stefan Kucharzewski 26, 46
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Artur Zastawny
Polonia Przemyśl 0-0 Stal Mielec 10 września, 17:00 (200)
Stal Kraśnik 2-1 Chełmianka Chełm 10 września, 16:00 (550)
Daniel Szewc 17 (k), Marceli Pacek 56 - Daniel Krakiewicz 29
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 KS Zaczernie 11 września, 16:00 (1100)
Ireneusz Baran 57 - Tomasz Płonka 34, 65
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Partyzant Targowiska 11 września, 16:00 (500)
Łukasz Zych 30 (s), Wojciech Hołoweńko 89
Karpaty Krosno 1-1 Stal Sanok 11 września, 11:00 (2000)
Kamil Radulj 1 - Damian Niemczyk 17
Strumyk Malawa 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 11 września, 16:00 (300)
Paweł Pliszka 43, 90
w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Izolator Boguchwała 10 września, 16:00 (700)
Tomasz Wolan 44

Kolejka 7 - 17-18 września

Izolator Boguchwała 1-1 Unia Nowa Sarzyna 17 września, 16:00 (200)
Maciej Rusin 64 - Karol Federkiewicz 5
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Siarka Tarnobrzeg 17 września, 16:00 (500)
Tomasz Stolpa 56, Paweł Krzemiński 91
Stal Sanok 0-2 Strumyk Malawa 17 września, 16:00 (300)
Krzysztof Szymański 29, Stanisław Pruś 90
Partyzant Targowiska 1-0 Karpaty Krosno 17 września, 16:00 (600)
Damian Łanucha 72 (k)
KS Zaczernie 1-0 Podlasie Biała Podlaska 17 września, 12:00 (250)
Damian Polak 88 (k)
od 72. minuty w bramce Podlasia stał Paweł Komar
Chełmianka Chełm 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września, 15:00 (500)
Adrian Siatka 48, Mateusz Krzyżak 90 - Norbert Raczkiewicz 35
Stal Mielec 1-2 Stal Kraśnik 18 września, 15:00 (300)
Damian Skiba 65 - Marceli Pacek 12, Daniel Szewc 32 (k)
Avia Świdnik 0-0 Polonia Przemyśl 17 września, 14:00 (200)

Kolejka 8 - 24-25 września

Unia Nowa Sarzyna 3-0 Polonia Przemyśl 25 września, 15:00 (250)
Mateusz Jędryas 21, Stanisław Bednarz 85, 90
Stal Kraśnik 0-2 Avia Świdnik 25 września, 16:00 (650)
Marcin Kubiak 81, 90 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Stal Mielec 25 września, 15:00 (450)
Łukasz Chwała 35, Norbert Raczkiewicz 54 - Kamil Kołodziej 7
Podlasie Biała Podlaska 3-2 Chełmianka Chełm 25 września, 16:00 (1200)
Michał Sobiczewski 23 (k), Paweł Jędrzejuk 45, Wojciech Hołoweńko 82 - Mateusz Miksza 2, Daniel Krakiewicz 28
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Damian Szymański
Karpaty Krosno 2-0 KS Zaczernie 24 września, 16:00 (400)
Kamil Radulj 2, Bartłomiej Buczek 72
Strumyk Malawa 2-0 Partyzant Targowiska 25 września, 15:00 (300)
Wojciech Brudek 42 (k), Krzysztof Szymański 63
w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Stal Sanok 24 września, 15:00 (550)
Jakub Kwieciński 60 - Piotr Łuczka 85
Izolator Boguchwała 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 24 września, 15:00 (200)
Michał Bereś 39, Tomasz Walat 76 (k) - Jurij Mychalczuk 27

Kolejka 9 - 1-2 października

Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Unia Nowa Sarzyna 1 października, 15:00 (400)
Jurij Mychalczuk 89 - Michał Bąba 77
Stal Sanok 1-0 Izolator Boguchwała 1 października, 15:00 (200)
Jakub Ząbkiewicz 70
Partyzant Targowiska 2-2 Siarka Tarnobrzeg 2 października, 15:00 (400)
Kamil Słaby 32, Marcin Borowczyk 52 - Tomasz Stolpa 26, 52
KS Zaczernie 1-1 Strumyk Malawa 1 października, 15:00 (350)
Krzysztof Blim 50 - Piotr Gaca 88
Chełmianka Chełm 1-1 Karpaty Krosno 2 października, 15:00 (500)
Jarosław Wyroślak 67 - Bartłomiej Buczek 82 (k)
Stal Mielec 1-0 Podlasie Biała Podlaska 2 października, 15:00 (200)
Mariusz Cichosz 47
Avia Świdnik 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 października, 14:00 (300)
Ireneusz Baran 42, Norbert Raczkiewicz 61
Polonia Przemyśl 2-5 Stal Kraśnik 2 października, 11:00 (200)
Waldemar Jaroch 19, Krystian Kazek 74 - Andrzej Danielak 15, Daniel Szewc 18 (k), 84 (k), 90, Rafał Szczawiński 66

Kolejka 10 - 8-9 października

Unia Nowa Sarzyna 1-1 Stal Kraśnik 8 października, 14:00 (300)
Krystian Lebioda 11 - Andrzej Danielak 4
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Polonia Przemyśl 9 października, 15:00 (250)
Michał Skiba 38, Norbert Raczkiewicz 72 - Arkadiusz Gosa 46, Mychajło Riabyj 52
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Avia Świdnik 8 października, 15:00 (400)
Damian Leśniak 15
Karpaty Krosno 1-0 Stal Mielec 9 października, 11:00 (500)
Sylwester Sikorski 89
Strumyk Malawa 4-0 Chełmianka Chełm 9 października, 15:00 (250)
Damian Bieda 29, Stanisław Pruś 41, 73, Krzysztof Szymański 77
w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg 4-1 KS Zaczernie 8 października, 11:00 (550)
Michał Szczepański 24, Bartosz Madeja 50, Tomasz Stolpa 53, 58 - Damian Polak 73 (k)
Izolator Boguchwała 0-3 Partyzant Targowiska 8 października, 15:00 (300)
Marcin Borowczyk 44 (k), Karol Wójcik 65, Łukasz Zych 72
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Krzysztof Szpond
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Stal Sanok 8 października, 15:00 (300)
Jurij Mychalczuk 82

Kolejka 11 - 15-16 października

Stal Sanok 1-3 Unia Nowa Sarzyna 15 października, 15:00 (200)
Piotr Łuczka 79 - Łukasz Stręciwilk 16, Paweł Wtorek 50, 68
Partyzant Targowiska 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 15 października, 15:00 (300)
Dariusz Ptaszyński 24, Łukasz Kępa 79, Rafał Borysiuk 90
KS Zaczernie 1-0 Izolator Boguchwała 15 października, 15:00 (250)
Tomasz Płonka 77
Chełmianka Chełm 0-1 Siarka Tarnobrzeg 16 października, 15:00 (450)
Daniel Beszczyński 71
Stal Mielec 1-2 Strumyk Malawa 16 października, 15:00 (300)
Damian Skiba 90 - Marek Brusik 44, Krzysztof Szymański 78
Avia Świdnik 0-0 Karpaty Krosno 15 października, 15:00 (200)
Polonia Przemyśl 1-1 Podlasie Biała Podlaska 15 października, 15:00 (100)
Waldemar Jaroch 45 - Paweł Komar 5
Stal Kraśnik 4-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 października, 14:00 (450)
Tomasz Ryczek 26, Daniel Szewc 30, Andrzej Danielak 42, 51 - Norbert Raczkiewicz 72, Przemysław Wawryca 84 (k)

Kolejka 12 - 22-23 października

Unia Nowa Sarzyna 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 października, 14:00 (200)
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Stal Kraśnik 22 października, 14:00 (400)
Wojciech Hołoweńko 51, Ilja Kondratienko 90
Karpaty Krosno 0-0 Polonia Przemyśl 23 października, 12:00 (400)
Strumyk Malawa 3-1 Avia Świdnik 23 października, 14:00 (300)
Stanisław Pruś 20, Maciej Grad 70, Tomasz Jandziś 79 - Damian Iracki 90
w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Stal Mielec 22 października, 11:00 (1000)
Tomasz Stolpa 22, Daniel Beszczyński 79
w 65. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy Paweł Krzemiński, a żółtą kartką rezerwowy bramkarz gości Wojciech Daniel
Izolator Boguchwała 1-1 Chełmianka Chełm 22 października, 15:00 (100)
Maciej Porada 59 - Marek Grzywna 67
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 KS Zaczernie 22 października, 14:00 (300)
Konrad Król 23, Piotr Hermann 82
Stal Sanok 0-2 Partyzant Targowiska 22 października, 14:00 (400)
Marcin Borowczyk 15, Damian Łanucha 86

Kolejka 13 - 29-30 października

Partyzant Targowiska 1-1 Unia Nowa Sarzyna 30 października, 14:00 (500)
Ireneusz Zarzyka 45 - Kamil Oślizło 5
KS Zaczernie 1-0 Stal Sanok 29 października, 15:00 (250)
Tomasz Płonka 45
Chełmianka Chełm 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 października, 13:00 (700)
Marcin Kasperek 25 (k), Dawid Wieczorek 29 - Konrad Król 49
Stal Mielec 1-0 Izolator Boguchwała 30 października, 13:00 (100)
Michał Wolański 90
Avia Świdnik 2-1 Siarka Tarnobrzeg 29 października, 13:00 (150)
Konrad Tarkowski 43, Michał Sadło 54 - Bartosz Madeja 41
Polonia Przemyśl 2-0 Strumyk Malawa 29 października, 14:00 (200)
Mateusz Wanat 65, Arkadiusz Gosa 70
Stal Kraśnik 2-1 Karpaty Krosno 30 października, 13:00 (400)
Rafał Szczawiński 13, 70 - Kamil Radulj 10
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Podlasie Biała Podlaska 30 października, 13:00 (200)
Wojciech Hołoweńko 8, Tomasz Gawroński 67

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Unia Nowa Sarzyna 2-1 Podlasie Biała Podlaska 6 listopada, 13:00 (150)
Karol Federkiewicz 1, Piotr Mazurkiewicz 7 (k) - Łukasz Sawtyruk 90
Karpaty Krosno 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 listopada, 13:00 (400)
Bartłomiej Buczek 59 (k) - Paweł Zatorski 36
Strumyk Malawa 1-5 Stal Kraśnik 6 listopada, 12:00 (250)
Stanisław Pruś 19 - Daniel Szewc 16, 51, 90, Andrzej Danielak 22, Rafał Szczawiński 58
w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Polonia Przemyśl 5 listopada, 11:00 (400)
Daniel Beszczyński 16, Tomasz Stolpa 23 - Mateusz Wanat 49
Izolator Boguchwała 0-1 Avia Świdnik 5 listopada, 14:00 (150)
Michał Maciejewski 68
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Stal Mielec 5 listopada, 14:00 (400)
Adrian Zarzecki 28, Jurij Mychalczuk 34 - Damian Skiba 1 (k)
Stal Sanok 2-1 Chełmianka Chełm 5 listopada, 13:00 (400)
Daniel Niemczyk 45, Piotr Łuczka 64 (k) - Kazimierz Bala 71
Partyzant Targowiska 1-0 KS Zaczernie 5 listopada, 14:00 (300)
Ireneusz Zarzyka 45

Kolejka 15 - 12-13 listopada

KS Zaczernie 2-1 Unia Nowa Sarzyna 12 listopada, 14:00 (250)
Tomasz Płonka 29, Piotr Gilar 38 - Mateusz Jędryas 2
Chełmianka Chełm 1-2 Partyzant Targowiska 13 listopada, 13:00 (400)
Mateusz Krzyżak 57 - Ireneusz Zarzyka 23, 24
Stal Mielec 1-0 Stal Sanok 13 listopada, 13:00 (400)
Michał Wolański 29
Avia Świdnik 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 12 listopada, 13:00 (200)
Jurij Mychalczuk 47, Łukasz Kępa 63
Polonia Przemyśl 0-0 Izolator Boguchwała 11 listopada, 13:00 (200)
Stal Kraśnik 0-2 Siarka Tarnobrzeg 13 listopada, 13:00 (1000)
Tomasz Wolan 62, Tomasz Prasnal 90 (s)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Karol Kurzępa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Strumyk Malawa 13 listopada, 12:00 (150)
Norbert Raczkiewicz 26 - Piotr Gaca 34
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Karpaty Krosno 12 listopada, 12:00 (250)
Donatas Strockis 33, Michał Sobiczewski 72 (k)

Kolejka 16 - 17-18 marca

Unia Nowa Sarzyna 0-2 Karpaty Krosno 18 marca, 13:00 (450)
Paweł Fydrych 39, Sebastian Meier 82
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Strumyk Malawa 18 marca, 13:00 (600)
Tomasz Gawroński 81 - Wojciech Brudek 45
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Siarka Tarnobrzeg 18 marca, 14:00 (600)
Norbert Raczkiewicz 19, 83 - Bartosz Madeja 43 (k)
Stal Kraśnik 1-2 Izolator Boguchwała 18 marca, 13:00 (400)
Łukasz Mietlicki 50 - Maciej Rusin 70, Paweł Adamczyk 90
Polonia Przemyśl 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 17 marca, 14:00 (300)
Ołeksandr Rozman 32 - Rafał Borysiuk 70
Avia Świdnik 2-1 Stal Sanok 17 marca, 15:00 (300)
Łukasz Giza 4, 74 - Maciej Kuzicki 90
Stal Mielec 2-0 Partyzant Targowiska 17 marca, 15:00 (200)
Sebastian Łętocha 6, Damian Skiba 29
na Euroboisku
Chełmianka Chełm 1-2 KS Zaczernie 17 marca, 15:00 (600)
Marcin Kasperek 58 - Krzysztof Blim 20, Damian Wolański 22

Kolejka 17 - 24-25 marca

Chełmianka Chełm 1-2 Unia Nowa Sarzyna 24 marca, 15:00 (500)
Krzysztof Fajman 90 - Paweł Wtorek 23, Piotr Mazurkiewicz 36
KS Zaczernie 1-2 Stal Mielec 24 marca, 15:00 (350)
Patryk Kapuściński 7 - Kamil Kościelny 59, Piotr Marek 61
Partyzant Targowiska 2-1 Avia Świdnik 24 marca, 15:00 (500)
Ireneusz Zarzyka 20, Karol Wójcik 89 - Bartłomiej Mazurek 42
Stal Sanok 0-0 Polonia Przemyśl 24 marca, 14:00 (800)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Stal Kraśnik 25 marca, 13:00 (700)
Marcin Zapał 73 (s)
Izolator Boguchwała 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 marca, 15:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Podlasie Biała Podlaska 24 marca, 15:00 (950)
Tomasz Wolan 80 - Wojciech Hołoweńko 11, 23
Strumyk Malawa 0-2 Karpaty Krosno 25 marca, 12:00 (450)
Paweł Fydrych 30, Paweł Sedlaczek 52
w Rzeszowie; na bocznym boisku Stadionu Uniwersyteckiego / od 36. minuty sędziował Łukasz Kisiel (Dębica)

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Unia Nowa Sarzyna 0-0 Strumyk Malawa 1 kwietnia, 13:00 (150)
Karpaty Krosno 0-3 Siarka Tarnobrzeg 31 marca, 16:00 (500)
Mariusz Korzępa 57, Kamil Zalewski 67, Jacek Rożek 87
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Izolator Boguchwała 1 kwietnia, 15:00 (500)
Jacek Tyburczy 77
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 1 kwietnia, 16:00 (400)
Ihor Paśkiw 15
Stal Kraśnik 2-2 Stal Sanok 1 kwietnia, 15:00 (150)
Damian Niemczyk 62 (s), João Carlos 73 - João Carlos 24 (s), Sebastian Kurowski 71
Polonia Przemyśl 4-2 Partyzant Targowiska 31 marca, 13:00 (150)
Ołeksandr Rozman 3, Krystian Kazek 18 (k), Mateusz Wanat 44, Mychajło Riabyj 90 - Ireneusz Zarzyka 27, Karol Wójcik 40
Avia Świdnik 2-1 KS Zaczernie 31 marca, 15:00 (150)
Marcin Brogowski 6 (s), Michał Jeleniewski 7 - Damian Wolański 68
Stal Mielec 1-0 Chełmianka Chełm 31 marca, 16:00 (200)
Sebastian Łętocha 65
na Euroboisku

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Stal Mielec 4-0 Unia Nowa Sarzyna 5 kwietnia, 16:00 (200)
Sebastian Łętocha 9, Damian Buczyński 10, Damian Skiba 12 (k), Michał Wolański 75
na Euroboisku
Chełmianka Chełm 0-4 Avia Świdnik 7 kwietnia, 12:00 (900)
Stefan Kucharzewski 71, 76, Michał Maciejewski 85 (k), Konrad Tarkowski 90
KS Zaczernie 2-1 Polonia Przemyśl 7 kwietnia, 12:00 (200)
Damian Wolański 65, Adrian Szyszka 83 - Waldemar Jaroch 86
Partyzant Targowiska 3-1 Stal Kraśnik 7 kwietnia, 13:00 (400)
Ireneusz Zarzyka 23, 66, Tomasz Walat 84 - Marcin Nowak 85
Stal Sanok 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 kwietnia, 12:00 (400)
Sebastian Kurowski 26
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Podlasie Biała Podlaska 7 kwietnia, 13:00 (800)
Marek Piotrowicz 42 (k), Paweł Pliszka 90 - Daniel Wróblewski 5 (s)
Izolator Boguchwała 2-1 Karpaty Krosno 7 kwietnia, 11:00 (250)
Maciej Rusin 46, 90 - Paweł Fydrych 16 (k)
Siarka Tarnobrzeg 5-1 Strumyk Malawa 7 kwietnia, 11:00 (750)
Bartosz Madeja 34 (k), Wojciech Jakubiec 37, Tomasz Wolan 78, Daniel Beszczyński 86, Jakub Zabłocki 90 (k) - Piotr Gaca 4

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Unia Nowa Sarzyna 3-0 Siarka Tarnobrzeg 14 kwietnia, 16:00 (400)
Krystian Lebioda 44, Stanisław Bednarz 67, Dariusz Bartnik 80 (k)
Strumyk Malawa 0-2 Izolator Boguchwała 15 kwietnia, 12:30 (300)
Konrad Cupryś 65 (k), 84
w Krasnem
Karpaty Krosno 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 kwietnia, 16:00 (500)
Paweł Pliszka 60
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Stal Sanok 14 kwietnia, 15:00 (600)
Michał Zarzycki 21 (s), Tomasz Gawroński 45 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Partyzant Targowiska 15 kwietnia, 16:00 (300)
Serhij Szafranśkyj 3
Stal Kraśnik 2-2 KS Zaczernie 15 kwietnia, 15:00 (150)
Eduardo 8 (k), Karol Ręba 65 - Piotr Gilar 60, Tomasz Płonka 86
Polonia Przemyśl 0-1 Chełmianka Chełm 14 kwietnia, 13:00 (400)
Daniel Krakiewicz 35
czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Kazimierz Bala
Avia Świdnik 1-0 Stal Mielec 14 kwietnia, 16:00 (200)
Bartłomiej Mazurek 51

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Avia Świdnik 1-0 Unia Nowa Sarzyna 21 kwietnia, 16:00 (200)
Michał Sadło 48
Stal Mielec 4-3 Polonia Przemyśl 21 kwietnia, 16:00 (200)
Szymon Kardyś 9, Michał Wolański 11, Mariusz Cichosz 76, Michał Pruchnik 90 (k) - Waldemar Jaroch 19, Patryk Romaniuk 30, Ołeksandr Rozman 61
na Euroboisku
Chełmianka Chełm 2-4 Stal Kraśnik 21 kwietnia, 16:00 (600)
Dawid Wieczorek 3, Jarosław Wyroślak 67 - Pawło Stadnyćkyj 17, Tomasz Ryczek 58, 68, Daniel Szewc 61
KS Zaczernie 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 kwietnia, 16:00 (150)
Damian Wolański 65 - Paweł Zatorski 22 (k)
Partyzant Targowiska 2-3 Podlasie Biała Podlaska 21 kwietnia, 17:00 (200)
Damian Łanucha 3, Kamil Walaszczyk 45 (k) - Wojciech Hołoweńko 67, Arkadiusz Maksymiuk 83, Łukasz Sawtyruk 89
Stal Sanok 1-1 Karpaty Krosno 22 kwietnia, 12:00 (1200)
Paweł Mroczka 4 - Bartłomiej Buczek 48
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 Strumyk Malawa 22 kwietnia, 14:00 (600)
Jurij Mychalczuk 16, Marek Piotrowicz 40, Konrad Król 47, Andrzej Danielak 57
Izolator Boguchwała 1-0 Siarka Tarnobrzeg 21 kwietnia, 16:00 (250)
Krzysztof Szpond 56

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Unia Nowa Sarzyna 1-1 Izolator Boguchwała 29 kwietnia, 16:00 (300)
Krystian Lebioda 5 - Maciej Rusin 15
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski 28 kwietnia, 16:00 (1000)
Jacek Rożek 15, Jacek Kuranty 21, Bartosz Madeja 29 - Jurij Mychalczuk 47
Strumyk Malawa 1-1 Stal Sanok 29 kwietnia, 12:30 (300)
Igor Wójtowicz 13 - Paweł Mroczka 64
w Krasnem
Karpaty Krosno 2-2 Partyzant Targowiska 28 kwietnia, 17:00 (1100)
Kamil Chmielowski 7, Tomasz Kozieł 45 (k) - Kamil Walaszczyk 15 (k), Rafał Nikody 85 (k)
Podlasie Biała Podlaska 2-1 KS Zaczernie 28 kwietnia, 16:00 (700)
Wojciech Hołoweńko 75, 78 - Damian Wolański 55
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Chełmianka Chełm 29 kwietnia, 16:00 (800)
Patryk Słotwiński 62
Stal Kraśnik 1-3 Stal Mielec 29 kwietnia, 16:00 (150)
Tomasz Ryczek 88 (k) - Kamil Kościelny 34, Michał Pruchnik 63, Damian Skiba 79
Polonia Przemyśl 0-0 Avia Świdnik 28 kwietnia, 13:00 (250)

Kolejka 23 - 2 maja

Polonia Przemyśl 2-1 Unia Nowa Sarzyna 2 maja, 16:00 (200)
Mateusz Wanat 23, Ołeksandr Rozman 36 - Stanisław Bednarz 60
Avia Świdnik 1-0 Stal Kraśnik 2 maja, 16:00 (300)
Łukasz Giza 60
Stal Mielec 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 maja, 17:00 (200)
na Euroboisku
Chełmianka Chełm 0-4 Podlasie Biała Podlaska 2 maja, 17:00 (200)
Adrian Jesionek 10, 13, Arkadiusz Maksymiuk 16, Tomasz Gawroński 88
KS Zaczernie 0-0 Karpaty Krosno 2 maja, 17:00 (150)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Paweł Jarząb
Partyzant Targowiska 1-0 Strumyk Malawa 2 maja, 17:00 (300)
Ireneusz Zarzyka 49
Stal Sanok 0-1 Siarka Tarnobrzeg 2 maja, 16:30 (500)
Łukasz Tabisz 67 (s)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Izolator Boguchwała 2 maja, 16:00 (400)
Marek Piotrowicz 68 (k) - Paweł Adamczyk 19, Jacek Tyburczy 78

Kolejka 24 - 5-6 maja

Unia Nowa Sarzyna 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja, 16:00 (150)
Paweł Wtorek 28 - Jurij Mychalczuk 72
Izolator Boguchwała 1-1 Stal Sanok 5 maja, 16:00 (300)
Bartosz Karwat 45 - Dariusz Kurowski 46
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Partyzant Targowiska 5 maja, 17:00 (750)
Daniel Beszczyński 10, Bartosz Madeja 45 - Sylwester Sikorski 32, Tomasz Walat 90
Strumyk Malawa 1-2 KS Zaczernie 6 maja, 17:00 (300)
Marek Brusik 55 - Damian Wolański 19, 39
w Krasnem / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Krzysztof Weres
Karpaty Krosno 1-0 Chełmianka Chełm 5 maja, 17:00 (600)
Dawid Korzeniowski 82
Podlasie Biała Podlaska 4-0 Stal Mielec 5 maja, 17:00 (600)
Adrian Jesionek 3, Wojciech Hołoweńko 31, 36, Arkadiusz Maksymiuk 85
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Avia Świdnik 6 maja, 17:00 (600)
Łukasz Chwała 75, Ihor Paśkiw 81 - Łukasz Giza 52, 67
Stal Kraśnik 4-0 Polonia Przemyśl 6 maja, 16:00 (150)
Tomasz Ryczek 24, 85, Daniel Szewc 40, Eduardo 53

Kolejka 25 - 12-13 maja

Stal Kraśnik 2-0 Unia Nowa Sarzyna 13 maja, 16:00 (250)
Eduardo 36, Tomasz Ryczek 64
Polonia Przemyśl 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 maja, 16:00 (200)
Ołeksandr Rozman 1, 88, Marek Gwóźdź 47 - Patryk Słotwiński 49, Piotr Waśkiewicz 82 (k)
Avia Świdnik 1-1 Podlasie Biała Podlaska 12 maja, 17:00 (250)
Konrad Tarkowski 43 - Tomasz Gawroński 5
Stal Mielec 2-1 Karpaty Krosno 11 maja, 17:30 (200)
Damian Buczyński 33, Michał Pruchnik 62 - Sebastian Meier 47
na bocznym boisku nr 3
Chełmianka Chełm 1-3 Strumyk Malawa 12 maja, 17:00 (250)
Marcin Gregorowicz 28 - Marek Brusik 18, Maciej Grad 36, Stanisław Pruś 75
KS Zaczernie 3-2 Siarka Tarnobrzeg 12 maja, 17:00 (150)
Damian Wolański 2, 60, Piotr Gilar 74 - Bartosz Madeja 23 (k), Jakub Zabłocki 75 (k)
Partyzant Targowiska 1-1 Izolator Boguchwała 12 maja, 17:00 (150)
Ireneusz Zarzyka 90 - Marcin Kopiec 36
Stal Sanok 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski 12 maja, 16:30 (250)
Mateusz Faka 7, Bartosz Sieradzki 59, Sebastian Kurowski 90 - Robert Kazubski 57

Kolejka 26 - 19-20 maja

Unia Nowa Sarzyna 0-0 Stal Sanok 20 maja, 16:00 (350)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Partyzant Targowiska 20 maja, 16:00 (400)
Krystian Wójcik 26 - Damian Łanucha 11
Izolator Boguchwała 0-2 KS Zaczernie 19 maja, 17:00 (350)
Tomasz Płonka 64, Damian Wolański 67
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Chełmianka Chełm 19 maja, 17:00 (800)
Jakub Zabłocki 46, 75, Jakub Kwieciński 89
Strumyk Malawa 0-0 Stal Mielec 20 maja, 17:00 (200)
w Krasnem
Karpaty Krosno 2-3 Avia Świdnik 19 maja, 17:00 (400)
Bartłomiej Buczek 46, 51 - Łukasz Giza 31, Bartłomiej Mazurek 35, Piotr Hajduk 83 (s)
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Polonia Przemyśl 19 maja, 16:00 (800)
Krystian Kazek 10 (k), Ołeksandr Rozman 19, 46
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Stal Kraśnik 20 maja, 17:00 (400)
Pawło Stadnyćkyj 2 (s), Ireneusz Baran 15 - Grzegorz Leziak 54

Kolejka 27 - 26-27 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Unia Nowa Sarzyna 27 maja, 17:00 (250)
Rafał Pydych 1 (s), Jan Kulas 90
Stal Kraśnik 0-1 Podlasie Biała Podlaska 26 maja, 17:00 (450)
Wojciech Hołoweńko 26
Polonia Przemyśl 1-0 Karpaty Krosno 26 maja, 17:00 (600)
Serhij Sywyj 90
Avia Świdnik 6-2 Strumyk Malawa 26 maja, 17:00 (250)
Łukasz Giza 5, 77, Michał Maciejewski 64 (k), Patryk Grzegorczyk 80, Bartłomiej Mazurek 89, Piotr Bednarek 90 - Stanisław Pruś 51 (k), 90
Stal Mielec 0-1 Siarka Tarnobrzeg 25 maja, 18:00 (200)
Jakub Zabłocki 10
na bocznym boisku nr 3
Chełmianka Chełm 3-0 Izolator Boguchwała 26 maja, 17:00 (100)
Daniel Krakiewicz 20, Krzysztof Fajman 90, 90
KS Zaczernie 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 maja, 17:00 (100)
Paweł Pliszka 78
Partyzant Targowiska 3-0 Stal Sanok 26 maja, 17:00 (300)
Kamil Walaszczyk 12, 89, Ireneusz Zarzyka 60
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Sebastian Ciołek

Kolejka 28 - 30 maja

Unia Nowa Sarzyna 0-2 Partyzant Targowiska 30 maja, 17:00 (200)
Tomasz Walat 80, Ireneusz Zarzyka 90
Stal Sanok 0-0 KS Zaczernie 30 maja, 17:00 (400)
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Chełmianka Chełm 30 maja, 17:00 (200)
Robert Kazubski 6, Marek Piotrowicz 45, Rafał Borysiuk 88 - Marcin Gregorowicz 8
Izolator Boguchwała 0-0 Stal Mielec 30 maja, 17:00 (100)
Siarka Tarnobrzeg 3-2 Avia Świdnik 30 maja, 17:00 (1500)
Jakub Kwieciński 6, Jakub Zabłocki 72, Tomasz Wolan 80 - Damian Rusiecki 50, Konrad Tarkowski 86
Strumyk Malawa 0-1 Polonia Przemyśl 30 maja, 17:00 (150)
Serhij Sywyj 78
w Krasnem
Karpaty Krosno 3-1 Stal Kraśnik 30 maja, 17:00 (400)
Marcin Włodarski 45, Paweł Fydrych 50 (k), Kamil Pęcak 56 - Eduardo 71
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja, 17:00 (300)
Łukasz Chwała 15, Norbert Raczkiewicz 51

Kolejka 29 - 2 czerwca

Podlasie Biała Podlaska 1-0 Unia Nowa Sarzyna 2 czerwca, 17:00 (250)
Wojciech Hołoweńko 35 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Karpaty Krosno 2 czerwca, 17:00 (400)
Jan Kulas 77, Ihor Paśkiw 78, Kamil Droździel 90 - Bartłomiej Buczek 32
Stal Kraśnik 3-1 Strumyk Malawa 2 czerwca, 17:00 (100)
Daniel Szewc 33, Eduardo 78, Łukasz Mietlicki 90 - Piotr Gaca 70
Polonia Przemyśl 0-3 Siarka Tarnobrzeg 2 czerwca, 17:00 (800)
Janusz Hynowski 39, Kamil Zalewski 41, Jakub Kwieciński 51
Avia Świdnik 0-0 Izolator Boguchwała 2 czerwca, 17:00 (250)
Stal Mielec 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2 czerwca, 17:00 (100)
Paweł Pliszka 75
na bocznym boisku nr 3
Chełmianka Chełm 2-4 Stal Sanok 2 czerwca, 17:00 (150)
Kazimierz Bala 39, Daniel Krakiewicz 54 - Sebastian Kurowski 23, 67 (k), 75 (k), Dariusz Kurowski 84
KS Zaczernie 0-5 Partyzant Targowiska 2 czerwca, 17:00 (200)
Tomasz Walat 40, Ireneusz Zarzyka 45, Rafał Nikody 79, 90, Damian Łanucha 85

Kolejka 30 - 6 czerwca

Unia Nowa Sarzyna 2-0 KS Zaczernie 6 czerwca, 17:00 (150)
Łukasz Stręciwilk 29, Paweł Wtorek 89
Partyzant Targowiska 2-2 Chełmianka Chełm 6 czerwca, 17:00 (200)
Ireneusz Zarzyka 15, Mateusz Świechowski 74 - Marcin Gregorowicz 53, Sebastian Drygiel 85
Stal Sanok 2-1 Stal Mielec 6 czerwca, 17:00 (800)
Dariusz Kurowski 2, 90 - Kamil Kościelny 51
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Avia Świdnik 6 czerwca, 17:00 (200)
Michał Jeleniewski 23
Izolator Boguchwała 0-0 Polonia Przemyśl 6 czerwca, 17:00 (100)
Siarka Tarnobrzeg 6-1 Stal Kraśnik 6 czerwca, 17:00 (2700)
Kamil Zalewski 14, 30, Jacek Kuranty 21, Bartosz Madeja 24, Jakub Zabłocki 51, Tomasz Wolan 79 - Daniel Szewc 63
Strumyk Malawa 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 czerwca, 17:00 (60)
Stanisław Pruś 51, Marcin Siciarz 60
w Krasnem
Karpaty Krosno 1-3 Podlasie Biała Podlaska 6 czerwca, 17:00 (300)
Bartłomiej Buczek 48 - Michał Sobiczewski 5, Wojciech Hołoweńko 14 (k), 68

II liga 2011/2012 (wschodnia)

III liga 2011/2012 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2011/2012 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2011/2012 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2011/2012 (lubelska)
IV liga 2011/2012 (podkarpacka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas