[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wieniawa Lublin 30 83 27 2 1 91-22 14 0 1 52-15 13 2 0 39-7
2.  Orlęta Łuków 30 71 21 8 1 82-17 9 5 1 44-9 12 3 0 38-8
3.  Bogdanka II Łęczna 30 61 18 7 5 103-25 12 1 2 71-11 6 6 3 32-14
4.  Omega Stary Zamość 30 56 17 5 8 44-30 9 2 4 23-16 8 3 4 21-14
5.  Lewart Lubartów 30 48 14 6 10 51-39 7 3 5 27-17 7 3 5 24-22 2 3 1 0 1 6-4
6.  Sparta Rejowiec Fabryczny 30 48 14 6 10 45-45 8 3 4 23-19 6 3 6 22-26 2 3 1 0 1 4-6
7.  Janowianka Janów Lubelski 30 39 11 6 13 36-47 5 4 6 17-22 6 2 7 19-25
8.  Ruch Ryki 30 37 11 4 15 52-66 6 3 6 27-24 5 1 9 25-42
9.  Włodawianka Włodawa 30 36 11 3 16 56-57 5 3 7 29-23 6 0 9 27-34
10.  Orion Niedrzwica Duża 30 35 8 11 11 40-42 6 5 4 20-13 2 6 7 20-29 2 2 0 2 0 2-2
11.  Podlasie II Biała Podlaska 30 35 10 5 15 45-58 4 3 8 18-31 6 2 7 27-27 2 2 0 2 0 2-2
12.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 34 9 7 14 44-55 6 4 5 28-26 3 3 9 16-29
13.  Huczwa Tyszowce 30 32 10 2 18 55-74 4 1 10 34-40 6 1 8 21-34
14.  Stal Poniatowa 30 28 7 7 16 34-67 5 3 7 23-28 2 4 9 11-39
15.  Start Krasnystaw 30 25 7 4 19 36-80 4 3 8 18-27 3 1 11 18-53
16.  BKS Unia Bełżyce 30 9 2 3 25 24-114 1 0 14 12-51 1 3 11 12-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wieniawa Lublin    1-3 3-1 1-0 3-0 5-2 4-2 3-2 4-2 1-0 5-0 4-1 2-0 1-0 12-1 3-1 
 2 Orlęta Łuków0-1     0-0 2-0 0-0 2-2 1-1 3-2 3-0 6-0 3-0* 0-0 5-0 7-0 6-2 6-1 
 3 Bogdanka II Łęczna0-0 0-1     4-0 2-3 3-0 1-0 10-0 2-0 3-2 7-2 2-0 3-1 12-1 12-1 10-0 
 4 Omega Stary Zamość0-0 0-3 0-3     0-2 2-1 4-1 1-0 1-0 2-0 2-1 0-0 2-0 4-3 0-2 5-0 
 5 Lewart Lubartów0-1 1-1 0-3 0-1     2-3 3-1 5-0 4-1 1-1 1-1 3-0 3-1 2-0 2-1 0-2 
 6 Sparta Rejowiec Fabryczny0-3 1-1 4-3 2-1 1-4     2-0 1-0 1-2 1-1 1-0 2-0 0-2 2-0 3-0 2-2 
 7 Janowianka Janów Lubelski0-3 1-5 0-2 0-2 1-1 1-1     2-4 1-0 1-0 2-1 2-0 1-3 0-0 0-0 5-0 
 8 Ruch Ryki2-3 0-0 0-0 1-3 0-3 0-1 1-0     4-3 3-1 1-3 3-2 2-2 0-2 4-1 6-0 
 9 Włodawianka Włodawa0-2 1-2 1-1 1-1 4-0 2-3 1-2 2-1     2-1 1-3 3-1 1-2 2-2 1-2 7-0 
 10 Orion Niedrzwica Duża0-1 0-3 1-1 1-1 1-1 0-1 3-0 0-0 2-4     0-0 2-0 5-1 1-0 1-0 3-0 
 11 Podlasie II Biała Podlaska0-1 1-3 0-4 0-2 2-0 2-0 1-2 2-5 3-2 2-2     1-4 0-3 1-1 2-1 1-1 
 12 Roztocze Szczebrzeszyn1-5 1-3 2-2 1-1 2-1 4-0 3-3 0-1 0-4 1-1 0-3     4-1 2-0 2-1 5-0 
 13 Huczwa Tyszowce2-3 1-4 0-5 0-3 0-1 1-2 0-1 5-6 5-0 3-3 1-5 7-1     0-2 6-3 3-1 
 14 Stal Poniatowa0-5 0-2 3-2 0-3 0-2 1-1 0-1 6-2 2-3 1-1 2-1 0-0 0-1     2-1 6-3 
 15 Start Krasnystaw1-6 0-2 0-0 1-2 6-1 1-0 1-3 2-1 0-3 2-4 0-3 0-1 3-0 0-0     1-1 
 16 BKS Unia Bełżyce1-5 0-5 0-5 0-1 0-5 0-5 0-2 0-1 2-3 0-3 1-4 0-6 3-4 5-0 0-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Janowianka Janów Lubelski 1-3 Huczwa Tyszowce 14 sierpnia, 16:00 (200)
Bogdanka II Łęczna 2-3 Lewart Lubartów 13 sierpnia, 16:00 (200)
Włodawianka Włodawa 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 14 sierpnia, 17:00 (800)
Orlęta Łuków 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 2-0 Orion Niedrzwica Duża 14 sierpnia, 17:00 (500)
Ruch Ryki 4-1 Start Krasnystaw 14 sierpnia, 17:00 (700)
Stal Poniatowa 0-5 Wieniawa Lublin 13 sierpnia, 11:00
Podlasie II Biała Podlaska 1-1 BKS Unia Bełżyce 13 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Huczwa Tyszowce 3-1 BKS Unia Bełżyce 21 sierpnia, 17:00
Wieniawa Lublin 5-0 Podlasie II Biała Podlaska 20 sierpnia, 11:00
Start Krasnystaw 0-0 Stal Poniatowa 20 sierpnia, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Ruch Ryki 20 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Omega Stary Zamość 20 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 4-1 Włodawianka Włodawa 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu śmierci piłkarza Lewartu
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Bogdanka II Łęczna 21 sierpnia, 16:00 (250)
Orlęta Łuków 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Bogdanka II Łęczna 3-1 Huczwa Tyszowce 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu udziału Huczwy w mistrzostwach Polski LZS
Włodawianka Włodawa 1-2 Janowianka Janów Lubelski 24 sierpnia, 17:30
Orlęta Łuków 0-0 Lewart Lubartów 28 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 27 sierpnia, 17:00 (300)
Ruch Ryki 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 sierpnia, 17:00 (400)
Stal Poniatowa 1-1 Orion Niedrzwica Duża 28 sierpnia, 17:00
Podlasie II Biała Podlaska 2-1 Start Krasnystaw 28 sierpnia, 17:00 (100)
BKS Unia Bełżyce 1-5 Wieniawa Lublin 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Huczwa Tyszowce 2-3 Wieniawa Lublin 31 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 1-1 BKS Unia Bełżyce 31 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Podlasie II Biała Podlaska 31 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Stal Poniatowa 31 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Ruch Ryki 31 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 0-1 Omega Stary Zamość 31 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-5 Orlęta Łuków 31 sierpnia, 16:00
Bogdanka II Łęczna 2-0 Włodawianka Włodawa 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Włodawianka Włodawa 1-2 Huczwa Tyszowce 4 września, 16:00
Orlęta Łuków 0-0 Bogdanka II Łęczna 4 września, 16:00
Omega Stary Zamość 4-1 Janowianka Janów Lubelski 3 września, 17:00 (150)
Ruch Ryki 0-3 Lewart Lubartów 3 września, 13:00 (300)
Stal Poniatowa 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 4 września, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 września, 16:00 (300)
BKS Unia Bełżyce 0-3 Orion Niedrzwica Duża 3 września, 11:00 (100)
Wieniawa Lublin 12-1 Start Krasnystaw 3 września, 11:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Huczwa Tyszowce 6-3 Start Krasnystaw 11 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Wieniawa Lublin 11 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 BKS Unia Bełżyce 10 września, 16:00 (150)
Roztocze Szczebrzeszyn 0-3 Podlasie II Biała Podlaska 10 września, 13:00
Lewart Lubartów 2-0 Stal Poniatowa 11 września, 16:30
Janowianka Janów Lubelski 2-4 Ruch Ryki 11 września, 16:00
Bogdanka II Łęczna 4-0 Omega Stary Zamość 11 września, 11:00 (100)
Włodawianka Włodawa 1-2 Orlęta Łuków 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Orlęta Łuków 5-0 Huczwa Tyszowce 18 września, 16:00 (300)
Omega Stary Zamość 1-0 Włodawianka Włodawa 17 września, 16:00 (100)
Ruch Ryki 0-0 Bogdanka II Łęczna 18 września, 15:00 (500)
Stal Poniatowa 0-1 Janowianka Janów Lubelski 18 września, 16:00 (200)
Podlasie II Biała Podlaska 2-0 Lewart Lubartów 18 września, 16:00
BKS Unia Bełżyce 0-6 Roztocze Szczebrzeszyn 17 września, 16:00 (100)
Wieniawa Lublin 5-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 17 września, 11:00 (300)
Start Krasnystaw 2-4 Orion Niedrzwica Duża 18 września, 16:00 (300)

Kolejka 8 - 24-25 września

Huczwa Tyszowce 3-3 Orion Niedrzwica Duża 25 września, 15:00 (250)
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Start Krasnystaw 24 września, 14:00 (300)
Roztocze Szczebrzeszyn 1-5 Wieniawa Lublin 24 września, 16:00
Lewart Lubartów 0-2 BKS Unia Bełżyce 25 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Podlasie II Biała Podlaska 24 września, 16:00
Bogdanka II Łęczna 12-1 Stal Poniatowa 25 września, 13:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Ruch Ryki 25 września, 16:00
Orlęta Łuków 2-0 Omega Stary Zamość 25 września, 16:00 (300)

Kolejka 9 - 17-18 września

Omega Stary Zamość 2-0 Huczwa Tyszowce 1 października, 16:00 (100)
Ruch Ryki 0-0 Orlęta Łuków 2 października, 14:00
Stal Poniatowa 2-3 Włodawianka Włodawa 2 października, 15:00 (150)
Podlasie II Biała Podlaska 0-4 Bogdanka II Łęczna 1 października, 15:00
BKS Unia Bełżyce 0-2 Janowianka Janów Lubelski 1 października, 15:00 (100)
Wieniawa Lublin 3-0 Lewart Lubartów 1 października, 11:00 (400)
Start Krasnystaw 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 2 października, 15:00 (300)
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 października, 15:00 (200)

Kolejka 10 - 8-9 października

Huczwa Tyszowce 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Orion Niedrzwica Duża 8 października, 15:00 (400)
Lewart Lubartów 2-1 Start Krasnystaw 9 października, 15:30 (300)
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Wieniawa Lublin 9 października, 14:00 (150)
Bogdanka II Łęczna 10-0 BKS Unia Bełżyce 9 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 1-3 Podlasie II Biała Podlaska 9 października, 15:00
Orlęta Łuków 7-0 Stal Poniatowa 9 października, 15:00
Omega Stary Zamość 1-0 Ruch Ryki 8 października, 16:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Ruch Ryki 2-2 Huczwa Tyszowce 16 października, 14:00
Stal Poniatowa 0-3 Omega Stary Zamość 16 października, 14:00
Podlasie II Biała Podlaska 1-3 Orlęta Łuków 16 października, 13:30
BKS Unia Bełżyce 2-3 Włodawianka Włodawa 15 października, 14:00
Wieniawa Lublin 3-1 Bogdanka II Łęczna 15 października, 11:00 (400)
Start Krasnystaw 1-3 Janowianka Janów Lubelski 16 października, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Lewart Lubartów 15 października, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 15 października, 11:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Huczwa Tyszowce 7-1 Roztocze Szczebrzeszyn 23 października, 14:00
Lewart Lubartów 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 października, 15:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Orion Niedrzwica Duża 23 października, 14:00 (100)
Bogdanka II Łęczna 12-1 Start Krasnystaw 23 października, 11:00 (100)
Włodawianka Włodawa 0-2 Wieniawa Lublin 23 października, 15:00
Orlęta Łuków 6-1 BKS Unia Bełżyce 23 października, 14:00
Omega Stary Zamość 2-1 Podlasie II Biała Podlaska 23 października, 15:00
Ruch Ryki 0-2 Stal Poniatowa 23 października, 14:00 (200)

Kolejka 13 - 29-30 października

Stal Poniatowa 0-1 Huczwa Tyszowce 30 października, 13:00 (100)
Podlasie II Biała Podlaska 2-5 Ruch Ryki 29 października, 13:00 (250)
BKS Unia Bełżyce 0-1 Omega Stary Zamość 29 października, 13:00
Wieniawa Lublin 1-3 Orlęta Łuków 29 października, 11:00
Start Krasnystaw 0-3 Włodawianka Włodawa 30 października, 14:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Bogdanka II Łęczna 29 października, 14:00 (150)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Janowianka Janów Lubelski 30 października, 14:00 (150)
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Lewart Lubartów 29 października, 14:00 (300)

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Huczwa Tyszowce 0-1 Lewart Lubartów 6 listopada, 13:00 (150)
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 6 listopada, 12:00
Bogdanka II Łęczna 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 listopada, 12:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Orion Niedrzwica Duża 6 listopada, 14:00 (400)
Orlęta Łuków 6-2 Start Krasnystaw 6 listopada, 13:00 (200)
Omega Stary Zamość 0-0 Wieniawa Lublin 5 listopada, 14:00
Ruch Ryki 6-0 BKS Unia Bełżyce 6 listopada, 13:00 (250)
Stal Poniatowa 2-1 Podlasie II Biała Podlaska 6 listopada, 12:00 (200)

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Podlasie II Biała Podlaska 0-3 Huczwa Tyszowce 13 listopada, 12:00
BKS Unia Bełżyce 5-0 Stal Poniatowa 11 listopada, 12:00
Wieniawa Lublin 3-2 Ruch Ryki 12 listopada, 11:00
Start Krasnystaw 1-2 Omega Stary Zamość 11 listopada, 13:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 0-3 Orlęta Łuków 11 listopada, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Włodawianka Włodawa 11 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Bogdanka II Łęczna 11 listopada, 12:00
Lewart Lubartów 3-1 Janowianka Janów Lubelski 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Huczwa Tyszowce 0-1 Janowianka Janów Lubelski 18 marca, 15:00 (400)
Lewart Lubartów 0-3 Bogdanka II Łęczna 17 marca, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-4 Włodawianka Włodawa 17 marca, 15:00 (300)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Orlęta Łuków 17 marca, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Omega Stary Zamość 18 marca, 14:00 (200)
Start Krasnystaw 2-1 Ruch Ryki 18 marca, 15:00
Wieniawa Lublin 1-0 Stal Poniatowa 17 marca, 11:00
BKS Unia Bełżyce 1-4 Podlasie II Biała Podlaska 17 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Orlęta Łuków 24 marca, 15:00
BKS Unia Bełżyce 3-4 Huczwa Tyszowce 24 marca, 16:00 (100)
Podlasie II Biała Podlaska 0-1 Wieniawa Lublin 25 marca, 13:00
Stal Poniatowa 2-1 Start Krasnystaw 24 marca, 11:00
Ruch Ryki 3-1 Orion Niedrzwica Duża 25 marca, 14:00
Omega Stary Zamość 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 24 marca, 15:00 (300)
Włodawianka Włodawa 4-0 Lewart Lubartów 25 marca, 15:00
Bogdanka II Łęczna 1-0 Janowianka Janów Lubelski 25 marca, 11:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Huczwa Tyszowce 0-5 Bogdanka II Łęczna 7 kwietnia, 13:00 (250)
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Włodawianka Włodawa 1 kwietnia, 15:00
Lewart Lubartów 1-1 Orlęta Łuków 11 kwietnia, 16:30 (200)
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Omega Stary Zamość 31 marca, 16:00 (200)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ruch Ryki 7 kwietnia, 11:00 (150)
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Stal Poniatowa 1 kwietnia, 15:00
Start Krasnystaw 0-3 Podlasie II Biała Podlaska 31 marca, 16:00
Wieniawa Lublin 3-1 BKS Unia Bełżyce 31 marca, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Wieniawa Lublin 2-0 Huczwa Tyszowce 14 kwietnia, 11:00 (250)
BKS Unia Bełżyce 0-2 Start Krasnystaw 14 kwietnia, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 2-2 Orion Niedrzwica Duża 15 kwietnia, 15:00
Stal Poniatowa 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 kwietnia, 11:00 (200)
Ruch Ryki 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 14 kwietnia, 15:00 (150)
Omega Stary Zamość 0-2 Lewart Lubartów 14 kwietnia, 16:00 (150)
Orlęta Łuków 1-1 Janowianka Janów Lubelski 15 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 1-1 Bogdanka II Łęczna 14 kwietnia, 16:00 (500)

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Huczwa Tyszowce 5-0 Włodawianka Włodawa 22 kwietnia, 13:00
Bogdanka II Łęczna 0-1 Orlęta Łuków 22 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Omega Stary Zamość 22 kwietnia, 15:00 (150)
Lewart Lubartów 5-0 Ruch Ryki 21 kwietnia, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Stal Poniatowa 21 kwietnia, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Podlasie II Biała Podlaska 22 kwietnia, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 3-0 BKS Unia Bełżyce 22 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 1-6 Wieniawa Lublin 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Start Krasnystaw 3-0 Huczwa Tyszowce 29 kwietnia, 16:00
Wieniawa Lublin 1-0 Orion Niedrzwica Duża 28 kwietnia, 11:00
BKS Unia Bełżyce 0-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 kwietnia, 17:00
Podlasie II Biała Podlaska 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 29 kwietnia, 16:00
Stal Poniatowa 0-2 Lewart Lubartów 28 kwietnia, 11:00
Ruch Ryki 1-0 Janowianka Janów Lubelski 29 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 0-3 Bogdanka II Łęczna 28 kwietnia, 17:00 (200)
Orlęta Łuków 3-0 Włodawianka Włodawa 29 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 22 - 2 maja

Huczwa Tyszowce 1-4 Orlęta Łuków 2 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-1 Omega Stary Zamość 2 maja, 16:00
Bogdanka II Łęczna 10-0 Ruch Ryki 2 maja, 15:30
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Stal Poniatowa 2 maja, 15:00
Lewart Lubartów 1-1 Podlasie II Biała Podlaska 2 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 BKS Unia Bełżyce 2 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Wieniawa Lublin 2 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Start Krasnystaw 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Orion Niedrzwica Duża 5-1 Huczwa Tyszowce 6 maja, 17:00
Start Krasnystaw 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 maja, 16:00
Wieniawa Lublin 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 5 maja, 11:00 (200)
BKS Unia Bełżyce 0-5 Lewart Lubartów 5 maja, 17:00
Podlasie II Biała Podlaska 1-2 Janowianka Janów Lubelski 6 maja, 17:00
Stal Poniatowa 3-2 Bogdanka II Łęczna 5 maja, 11:00
Ruch Ryki 4-3 Włodawianka Włodawa 6 maja, 15:00
Omega Stary Zamość 0-3 Orlęta Łuków 6 maja, 17:00 (200)

Kolejka 24 - 12-13 maja

Huczwa Tyszowce 0-3 Omega Stary Zamość 13 maja, 17:00 (100)
Orlęta Łuków 3-2 Ruch Ryki 13 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 2-2 Stal Poniatowa 13 maja, 17:00
Bogdanka II Łęczna 7-2 Podlasie II Biała Podlaska 13 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 5-0 BKS Unia Bełżyce 13 maja, 17:00
Lewart Lubartów 0-1 Wieniawa Lublin 12 maja, 11:00 (150)
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Start Krasnystaw 12 maja, 17:00 (200)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Orion Niedrzwica Duża 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Huczwa Tyszowce 19 maja, 17:00 (300)
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 20 maja, 17:00 (200)
Start Krasnystaw 6-1 Lewart Lubartów 20 maja, 16:00 (200)
Wieniawa Lublin 4-2 Janowianka Janów Lubelski 19 maja, 11:00
BKS Unia Bełżyce 0-5 Bogdanka II Łęczna 20 maja, 17:00 (100)
Podlasie II Biała Podlaska 3-2 Włodawianka Włodawa 20 maja, 17:00 (300)
Stal Poniatowa 0-2 Orlęta Łuków 19 maja, 11:00 (200)
Ruch Ryki 1-3 Omega Stary Zamość 20 maja, 17:00 (300)

Kolejka 26 - 26-27 maja

Huczwa Tyszowce 5-6 Ruch Ryki 27 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 4-3 Stal Poniatowa 26 maja, 17:00 (150)
Orlęta Łuków 3-0 Podlasie II Biała Podlaska 27 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Włodawianka Włodawa 7-0 BKS Unia Bełżyce 27 maja, 17:00
Bogdanka II Łęczna 0-0 Wieniawa Lublin 26 maja, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Start Krasnystaw 27 maja, 15:00
Lewart Lubartów 1-1 Orion Niedrzwica Duża 27 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Huczwa Tyszowce 2 czerwca, 17:00 (200)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Lewart Lubartów 2 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Janowianka Janów Lubelski 3 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 0-0 Bogdanka II Łęczna 3 czerwca, 17:00
Wieniawa Lublin 4-2 Włodawianka Włodawa 3 czerwca, 11:00
na stadionie Motoru
BKS Unia Bełżyce 0-5 Orlęta Łuków 2 czerwca, 17:00
Podlasie II Biała Podlaska 0-2 Omega Stary Zamość 3 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 6-2 Ruch Ryki 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 6-10 czerwca

Huczwa Tyszowce 0-2 Stal Poniatowa 10 czerwca, 15:00 (200)
Ruch Ryki 1-3 Podlasie II Biała Podlaska 9 czerwca, 15:00
Omega Stary Zamość 5-0 BKS Unia Bełżyce 6 czerwca, 17:00 (100)
Orlęta Łuków 0-1 Wieniawa Lublin 10 czerwca, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Start Krasnystaw 10 czerwca, 15:00
Bogdanka II Łęczna 3-2 Orion Niedrzwica Duża 9 czerwca, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 10 czerwca, 15:00
Lewart Lubartów 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 6 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 29 - 17 czerwca

Lewart Lubartów 3-1 Huczwa Tyszowce 17 czerwca, 15:00 (200)
Roztocze Szczebrzeszyn 3-3 Janowianka Janów Lubelski 16 czerwca, 15:00 (100)
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-3 Bogdanka II Łęczna 16 czerwca, 15:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 2-4 Włodawianka Włodawa 17 czerwca, 15:00 (150)
Start Krasnystaw 0-2 Orlęta Łuków 17 czerwca, 15:00 (200)
Wieniawa Lublin 1-0 Omega Stary Zamość 16 czerwca, 11:00 (100)
na stadionie Motoru
BKS Unia Bełżyce 0-1 Ruch Ryki 17 czerwca, 15:00 (100)
Podlasie II Biała Podlaska 1-1 Stal Poniatowa 17 czerwca, 15:00 (100)

Kolejka 30 - 24 czerwca

Huczwa Tyszowce 1-5 Podlasie II Biała Podlaska 24 czerwca, 15:00
Stal Poniatowa 6-3 BKS Unia Bełżyce 24 czerwca, 15:00
Ruch Ryki 2-3 Wieniawa Lublin 23 czerwca, 11:00
Omega Stary Zamość 0-2 Start Krasnystaw 24 czerwca, 15:00
Orlęta Łuków 6-0 Orion Niedrzwica Duża 23 czerwca, 15:00
Włodawianka Włodawa 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 24 czerwca, 15:00
Bogdanka II Łęczna 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 24 czerwca, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Lewart Lubartów 24 czerwca, 15:00

III liga 2011/2012 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2011/2012 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Chełm)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Lublin)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Zamość)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas