[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AMSPN Hetman Zamość 30 86 28 2 0 134-13 14 1 0 80-6 14 1 0 54-7
2.  Aleksandria Aleksandrów 30 67 21 4 5 80-36 11 2 2 43-16 10 2 3 37-20
3.  Kryształ Werbkowice 30 63 20 3 7 72-31 11 2 2 44-12 9 1 5 28-19
4.  Ostoja Skierbieszów 30 62 19 5 6 71-38 8 3 4 36-20 11 2 2 35-18
5.  Korona Łaszczów 30 54 17 3 10 60-40 10 1 4 35-17 7 2 6 25-23
6.  Grom Różaniec 30 51 15 6 9 72-54 7 4 4 38-29 8 2 5 34-25
7.  Unia Hrubieszów 30 50 15 5 10 73-65 9 1 5 40-31 6 4 5 33-34
8.  Igros Krasnobród 30 45 14 3 13 73-51 8 2 5 40-20 6 1 8 33-31
9.  Olimpia Miączyn 30 42 12 6 12 70-51 8 2 5 41-24 4 4 7 29-27
10.  Tur Turobin 30 32 9 5 16 45-74 3 3 9 21-41 6 2 7 24-33 2 4 1 1 0 3-2
11.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 32 9 5 16 47-73 6 3 6 24-28 3 2 10 23-45 2 1 0 1 1 2-3
12.  Sparta Łabunie 30 30 8 6 16 50-62 4 4 7 27-32 4 2 9 23-30 2 3 1 0 1 4-4
13.  Tanew Majdan Stary 30 30 9 3 18 40-78 6 2 7 25-32 3 1 11 15-46 2 3 1 0 1 4-4
14.  Echo Zawada 30 18 6 0 24 35-91 3 0 12 14-40 3 0 12 21-51
15.  Relax Księżpol 30 16 4 4 22 32-107 3 1 11 16-45 1 3 11 16-62
16.  Olimpiakos Tarnogród 30 11 3 2 25 23-113 2 0 13 13-47 1 2 12 10-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AMSPN Hetman Zamość    6-0 3-0 3-0 4-1 3-0 1-1 4-0 6-0 3-0 6-0 7-1 3-0 7-1 7-2 17-0 
 2 Aleksandria Aleksandrów0-4     2-1 2-2 1-2 1-1 6-1 2-1 3-2 7-0 2-1 1-0 3-0 3-1 4-0 6-0 
 3 Kryształ Werbkowice1-2 0-1     1-1 2-1 5-0 4-2 4-2 0-0 4-0 1-0 1-0 5-1 3-0 9-1 4-1 
 4 Ostoja Skierbieszów2-2 1-3 0-1     3-2 2-2 6-0 2-0 2-1 1-0 5-2 0-3 6-0 0-2 2-2 4-0 
 5 Korona Łaszczów0-3* 0-0 2-1 1-2     1-5 4-0 0-1 3-2 2-1 6-0 3-0 3-0* 4-1 1-0 5-1 
 6 Grom Różaniec0-4 4-1 2-2 2-4 1-1     0-5 3-1 2-2 1-4 1-1 2-1 7-1 5-1 5-1 3-0 
 7 Unia Hrubieszów0-1 2-1 1-2 2-0 2-0 1-3     4-3 4-1 5-4 2-3 3-2 0-5 4-1 5-5 5-0 
 8 Igros Krasnobród1-5 1-3 1-0 1-2 1-2 2-1 2-3     3-3 0-0 2-1 3-0 5-0 5-0 11-0 2-0 
 9 Olimpia Miączyn1-4 1-1 3-1 1-2 0-1 2-1 2-3 3-2     1-2 4-1 2-2 5-0 5-3 6-1 5-0 
 10 Tur Turobin0-6 1-3 1-4 0-1 0-2 2-4 3-3 3-5 0-2     1-1 1-6 2-1 2-1 4-1 1-1 
 11 Victoria Łukowa/Chmielek0-8 1-4 1-2 0-3 4-2 0-2 1-1 1-1 2-0 1-2     3-0 0-0 5-2 1-0 4-1 
 12 Sparta Łabunie1-5 0-4 0-2 1-6 0-1 2-3 2-2 0-3 1-1 0-0 8-1     3-1 3-2 1-1 5-0 
 13 Tanew Majdan Stary0-3* 1-4 1-6 1-2 1-1 2-1 0-2 2-1 1-0 2-4 1-4 3-1     3-0 4-0 3-3 
 14 Echo Zawada0-2 1-3 0-1 0-3 0-5 1-4 3-2 1-5 0-3 0-1 4-2 1-4 1-2     1-0 1-3 
 15 Relax Księżpol0-3* 1-4 1-3 1-3 2-4 0-2 0-5 1-3 0-7 6-4 2-1 0-0 1-4 0-2     1-0 
 16 Olimpiakos Tarnogród1-2 0-5 1-2 2-4 2-0 1-5 0-3* 1-5 0-5 0-2 0-5 0-3 2-0 2-4 1-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Tanew Majdan Stary 1-1 Korona Łaszczów 14 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 1-1 Olimpiakos Tarnogród 14 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 14 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 1-0 Sparta Łabunie 14 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 3-1 Kryształ Werbkowice 14 sierpnia, 17:00 (300)
Ostoja Skierbieszów 0-2 Echo Zawada 15 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 5-1 Relax Księżpol 14 sierpnia, 15:00
AMSPN Hetman Zamość 1-1 Unia Hrubieszów 13 sierpnia, 17:00 (600)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Korona Łaszczów 4-0 Unia Hrubieszów 20 sierpnia, 14:00
Relax Księżpol 0-3 AMSPN Hetman Zamość
(wo)
w pierwotnym terminie (20-21 sierpnia) odwołany z powodu braku zgody wójta gminy Księżpol na rozegranie meczu / w drugim terminie (7 września, 16:30) gospodarze zrezygnowali z gry
Echo Zawada 1-4 Grom Różaniec 21 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 1-1 Olimpia Miączyn 21 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-5 Igros Krasnobród 21 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 2-4 Tur Turobin 21 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-1 Kryształ Werbkowice 21 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Tur Turobin 0-2 Korona Łaszczów 28 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 5-0 Tanew Majdan Stary 27 sierpnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 6-0 Olimpiakos Tarnogród 27 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 4-1 Victoria Łukowa/Chmielek 28 sierpnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Sparta Łabunie 28 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 2-2 Kryształ Werbkowice 28 sierpnia, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 7-1 Echo Zawada 27 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 5-5 Relax Księżpol 27 sierpnia, 16:00
w Mirczu

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Korona Łaszczów 1-0 Relax Księżpol 31 sierpnia, 17:00
Echo Zawada 3-2 Unia Hrubieszów 14 września, 16:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu braku zgody wójta gminy Zamość na rozegranie meczu
Kryształ Werbkowice 1-2 AMSPN Hetman Zamość 1 września, 17:00
w Mirczu
Sparta Łabunie 2-3 Grom Różaniec 31 sierpnia, 17:30
Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Ostoja Skierbieszów 31 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-5 Olimpia Miączyn 31 sierpnia, 17:00
w Różańcu
Tanew Majdan Stary 1-4 Aleksandria Aleksandrów 31 sierpnia, 16:00
Tur Turobin 3-5 Igros Krasnobród 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Igros Krasnobród 1-2 Korona Łaszczów 4 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 7-0 Tur Turobin 4 września, 16:00
Olimpia Miączyn 5-0 Tanew Majdan Stary 4 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Olimpiakos Tarnogród 3 września, 16:00
Grom Różaniec 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 4 września, 16:00
AMSPN Hetman Zamość 7-1 Sparta Łabunie 3 września, 16:00
Unia Hrubieszów 1-2 Kryształ Werbkowice 3 września, 16:00
Relax Księżpol 0-2 Echo Zawada 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Korona Łaszczów 4-1 Echo Zawada 11 września, 14:00
Sparta Łabunie 2-2 Unia Hrubieszów 28 września, 16:00
w pierwotnym terminie (10-11 września) odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie meczu / w drugim terminie (21 września, 16:00) odwołany
Victoria Łukowa/Chmielek 0-8 AMSPN Hetman Zamość 11 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-5 Grom Różaniec 11 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-2 Ostoja Skierbieszów 11 września, 16:00
Tur Turobin 0-2 Olimpia Miączyn 11 września, 16:00
Igros Krasnobród 1-3 Aleksandria Aleksandrów 11 września, 16:00
Relax Księżpol 1-3 Kryształ Werbkowice 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Aleksandria Aleksandrów 1-2 Korona Łaszczów 18 września, 16:00
Olimpia Miączyn 3-2 Igros Krasnobród 18 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-0 Tur Turobin 18 września, 16:00
Grom Różaniec 7-1 Tanew Majdan Stary 18 września, 16:00
AMSPN Hetman Zamość 17-0 Olimpiakos Tarnogród 17 września, 16:00
Unia Hrubieszów 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 17 września, 16:00
Relax Księżpol 0-0 Sparta Łabunie 18 września, 16:00
Echo Zawada 0-1 Kryształ Werbkowice 18 września, 17:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Korona Łaszczów 2-1 Kryształ Werbkowice 25 września, 14:00
Sparta Łabunie 3-2 Echo Zawada 25 września, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Relax Księżpol 25 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Unia Hrubieszów 25 września, 16:00
(wo)
nie odbył się - brak zgody burmistrza Tarnogrodu i policji na rozegranie meczu
Tanew Majdan Stary 0-3 AMSPN Hetman Zamość 25 września, 17:00
(wo)
nie odbył się - brak zgody wójta gminy Księżpol i policji na rozegranie meczu
Tur Turobin 2-4 Grom Różaniec 25 września, 16:00
Igros Krasnobród 1-2 Ostoja Skierbieszów 25 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 3-2 Olimpia Miączyn 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Olimpia Miączyn 0-1 Korona Łaszczów 2 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-3 Aleksandria Aleksandrów 1 października, 15:00
Grom Różaniec 3-1 Igros Krasnobród 2 października, 15:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Tur Turobin 12 października, 15:30
Unia Hrubieszów 0-5 Tanew Majdan Stary 1 października, 15:00
Relax Księżpol 1-0 Olimpiakos Tarnogród 30 września, 16:00
Echo Zawada 4-2 Victoria Łukowa/Chmielek 2 października, 15:00
Sparta Łabunie 0-2 Kryształ Werbkowice 2 października, 14:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Korona Łaszczów 3-0 Sparta Łabunie 9 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Kryształ Werbkowice 9 października, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 2-4 Echo Zawada 9 października, 15:00
w Różańcu
Tanew Majdan Stary 4-0 Relax Księżpol 9 października, 15:00
Tur Turobin 3-3 Unia Hrubieszów 9 października, 14:00
Igros Krasnobród 1-5 AMSPN Hetman Zamość 9 października, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Grom Różaniec 9 października, 15:00
Olimpia Miączyn 1-2 Ostoja Skierbieszów 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Ostoja Skierbieszów 3-2 Korona Łaszczów 16 października, 15:00
Grom Różaniec 2-2 Olimpia Miączyn 16 października, 15:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Aleksandria Aleksandrów 15 października, 15:00
Unia Hrubieszów 4-3 Igros Krasnobród 15 października, 14:00
Relax Księżpol 6-4 Tur Turobin 16 października, 14:00
Echo Zawada 1-2 Tanew Majdan Stary 16 października, 15:00
Sparta Łabunie 8-1 Victoria Łukowa/Chmielek 16 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Kryształ Werbkowice 15 października, 15:00
w Różańcu

Kolejka 12 - 22-23 października

Korona Łaszczów 6-0 Victoria Łukowa/Chmielek 22 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Sparta Łabunie 23 października, 15:00
w Różańcu
Tanew Majdan Stary 1-6 Kryształ Werbkowice 23 października, 14:00
Tur Turobin 2-1 Echo Zawada 23 października, 13:00
Igros Krasnobród 11-0 Relax Księżpol 23 października, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 6-1 Unia Hrubieszów 23 października, 15:00
Olimpia Miączyn 1-4 AMSPN Hetman Zamość 23 października, 14:00 (300)
Ostoja Skierbieszów 2-2 Grom Różaniec 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Grom Różaniec 1-1 Korona Łaszczów 30 października, 14:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Ostoja Skierbieszów 29 października, 15:00
Unia Hrubieszów 4-1 Olimpia Miączyn 29 października, 14:00
Relax Księżpol 1-4 Aleksandria Aleksandrów 30 października, 14:00
Echo Zawada 1-5 Igros Krasnobród 30 października, 13:00
Sparta Łabunie 3-1 Tanew Majdan Stary 30 października, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Olimpiakos Tarnogród 30 października, 14:00
Tur Turobin 1-4 Kryształ Werbkowice 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Korona Łaszczów 5-1 Olimpiakos Tarnogród 6 listopada, 13:00
Tanew Majdan Stary 1-4 Victoria Łukowa/Chmielek 6 listopada, 14:00
Tur Turobin 1-6 Sparta Łabunie 6 listopada, 14:00
Igros Krasnobród 1-0 Kryształ Werbkowice 13 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5-6 listopada) odwołany
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Echo Zawada 6 listopada, 14:00
Olimpia Miączyn 6-1 Relax Księżpol 6 listopada, 14:00
Ostoja Skierbieszów 6-0 Unia Hrubieszów 6 listopada, 14:00
Grom Różaniec 0-4 AMSPN Hetman Zamość 5 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

AMSPN Hetman Zamość 4-1 Korona Łaszczów 11 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 1-3 Grom Różaniec 11 listopada, 13:00
Relax Księżpol 1-3 Ostoja Skierbieszów 11 listopada, 13:00
Echo Zawada 0-3 Olimpia Miączyn 11 listopada, 13:00
Sparta Łabunie 0-3 Igros Krasnobród 11 listopada, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Tur Turobin 11 listopada, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Tanew Majdan Stary 11 listopada, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Kryształ Werbkowice 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Korona Łaszczów 3-0 Tanew Majdan Stary 25 marca, 14:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości nie wystąpiła wymagana liczba młodzieżowców
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Tur Turobin 25 marca, 14:00
w Różańcu
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Igros Krasnobród 25 marca, 15:00
Sparta Łabunie 0-4 Aleksandria Aleksandrów 25 marca, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Olimpia Miączyn 25 marca, 15:00
w Mirczu
Echo Zawada 0-3 Ostoja Skierbieszów 25 marca, 15:30
Relax Księżpol 0-2 Grom Różaniec 25 marca, 15:00
Unia Hrubieszów 0-1 AMSPN Hetman Zamość 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24-25 marca) odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie meczu

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Kryształ Werbkowice 1-1 Ostoja Skierbieszów 18 kwietnia, 17:00
w Mirczu / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Łukowa/Chmielek 1-4 Aleksandria Aleksandrów 1 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 2-0 Korona Łaszczów 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AMSPN Hetman Zamość 7-2 Relax Księżpol 31 marca, 16:00
Grom Różaniec 5-1 Echo Zawada 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Miączyn 2-2 Sparta Łabunie 1 kwietnia, 15:00
Igros Krasnobród 2-0 Olimpiakos Tarnogród 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tur Turobin 2-1 Tanew Majdan Stary 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Korona Łaszczów 2-1 Tur Turobin 7 kwietnia, 12:00
Tanew Majdan Stary 2-1 Igros Krasnobród 4 kwietnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-5 Aleksandria Aleksandrów 7 kwietnia, 13:00
w Różańcu
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Olimpia Miączyn 7 kwietnia, 16:00
Sparta Łabunie 1-6 Ostoja Skierbieszów 5 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 5-0 Grom Różaniec 5 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 0-2 AMSPN Hetman Zamość 4 kwietnia, 17:00
Relax Księżpol 0-5 Unia Hrubieszów 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Relax Księżpol 2-4 Korona Łaszczów 14 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 4-1 Echo Zawada 15 kwietnia, 16:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Kryształ Werbkowice 14 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 2-1 Sparta Łabunie 15 kwietnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 5-2 Victoria Łukowa/Chmielek 15 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 5-0 Olimpiakos Tarnogród 15 kwietnia, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Tanew Majdan Stary 15 kwietnia, 16:00
w Majdanie Starym; Aleksandria gospodarzem
Igros Krasnobród 0-0 Tur Turobin 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Korona Łaszczów 0-1 Igros Krasnobród 22 kwietnia, 14:00
Tur Turobin 1-3 Aleksandria Aleksandrów 22 kwietnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-0 Olimpia Miączyn 22 kwietnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 2-4 Ostoja Skierbieszów 22 kwietnia, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Grom Różaniec 22 kwietnia, 16:00
Sparta Łabunie 1-5 AMSPN Hetman Zamość 22 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 4-2 Unia Hrubieszów 22 kwietnia, 17:00
w Mirczu
Echo Zawada 1-0 Relax Księżpol 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Kryształ Werbkowice 9-1 Relax Księżpol 29 kwietnia, 17:00
w Mirczu
Echo Zawada 0-5 Korona Łaszczów 29 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 3-2 Sparta Łabunie 29 kwietnia, 16:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Victoria Łukowa/Chmielek 28 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 3-0 Olimpiakos Tarnogród 29 kwietnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 6-0 Tanew Majdan Stary 29 kwietnia, 17:00
Olimpia Miączyn 1-2 Tur Turobin 28 kwietnia, 12:00
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Igros Krasnobród 29 kwietnia, 16:00
w Długim Kącie

Kolejka 22 - 5-6 maja

Korona Łaszczów 0-0 Aleksandria Aleksandrów 6 maja, 14:00
Igros Krasnobród 3-3 Olimpia Miączyn 5 maja, 17:00
Tur Turobin 0-1 Ostoja Skierbieszów 6 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-1 Grom Różaniec 6 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 1-2 AMSPN Hetman Zamość 5 maja, 14:00
w Różańcu
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Unia Hrubieszów 6 maja, 17:00
Sparta Łabunie 1-1 Relax Księżpol 6 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Echo Zawada 6 maja, 17:00
w Mirczu

Kolejka 23 - 12-13 maja

Kryształ Werbkowice 2-1 Korona Łaszczów 13 maja, 17:00
w Mirczu
Echo Zawada 1-4 Sparta Łabunie 13 maja, 17:00
Relax Księżpol 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 13 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 5-0 Olimpiakos Tarnogród 12 maja, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Tanew Majdan Stary 12 maja, 17:00
Grom Różaniec 1-4 Tur Turobin 13 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-0 Igros Krasnobród 13 maja, 17:00
Olimpia Miączyn 1-1 Aleksandria Aleksandrów 13 maja, 16:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

Kryształ Werbkowice 1-0 Sparta Łabunie 19 maja, 17:00
Korona Łaszczów 3-2 Olimpia Miączyn 20 maja, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Ostoja Skierbieszów 19 maja, 12:00
w Długim Kącie
Igros Krasnobród 2-1 Grom Różaniec 20 maja, 17:00
Tur Turobin 0-6 AMSPN Hetman Zamość 20 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 0-2 Unia Hrubieszów 20 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Relax Księżpol 20 maja, 15:00
w Księżpolu; Olimpiakos gospodarzem
Victoria Łukowa/Chmielek 5-2 Echo Zawada 20 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Sparta Łabunie 0-1 Korona Łaszczów 27 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 27 maja, 17:00
w Mirczu
Echo Zawada 1-3 Olimpiakos Tarnogród 26 maja, 17:00
Relax Księżpol 1-4 Tanew Majdan Stary 27 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 5-4 Tur Turobin 27 maja, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 4-0 Igros Krasnobród 26 maja, 17:00
Grom Różaniec 4-1 Aleksandria Aleksandrów 27 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-1 Olimpia Miączyn 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Kryształ Werbkowice 4-1 Olimpiakos Tarnogród 3 czerwca, 17:00
w Mirczu
Korona Łaszczów 1-2 Ostoja Skierbieszów 3 czerwca, 14:00
Olimpia Miączyn 2-1 Grom Różaniec 3 czerwca, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 0-4 AMSPN Hetman Zamość 2 czerwca, 15:00
w Łukowej
Igros Krasnobród 2-3 Unia Hrubieszów 3 czerwca, 17:00
Tur Turobin 4-1 Relax Księżpol 3 czerwca, 16:00
Tanew Majdan Stary 3-0 Echo Zawada 3 czerwca, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Sparta Łabunie 3 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 7 czerwca

Victoria Łukowa/Chmielek 4-2 Korona Łaszczów 7 czerwca, 17:00
Sparta Łabunie 5-0 Olimpiakos Tarnogród 7 czerwca, 16:00
Kryształ Werbkowice 5-1 Tanew Majdan Stary 7 czerwca, 17:00
w Mirczu
Echo Zawada 0-1 Tur Turobin 7 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 1-3 Igros Krasnobród 7 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 2-1 Aleksandria Aleksandrów 7 czerwca, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Olimpia Miączyn 7 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 2-4 Ostoja Skierbieszów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Kryształ Werbkowice 4-0 Tur Turobin 10 czerwca, 17:00
w Mirczu
Korona Łaszczów 1-5 Grom Różaniec 10 czerwca, 14:00
Ostoja Skierbieszów 2-2 AMSPN Hetman Zamość 10 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 2-3 Unia Hrubieszów 10 czerwca, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 4-0 Relax Księżpol 10 czerwca, 17:00
w Księżpolu; Aleksandria gospodarzem
Igros Krasnobród 5-0 Echo Zawada 10 czerwca, 17:00
Tanew Majdan Stary 3-1 Sparta Łabunie 9 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-5 Victoria Łukowa/Chmielek 10 czerwca, 15:00
w Różańcu

Kolejka 29 - 17 czerwca

Olimpiakos Tarnogród 2-0 Korona Łaszczów 17 czerwca, 15:00
w Różańcu
Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Tanew Majdan Stary 17 czerwca, 15:00
Sparta Łabunie 0-0 Tur Turobin 17 czerwca, 15:00
w Mirczu
Kryształ Werbkowice 4-2 Igros Krasnobród 17 czerwca, 15:00
Echo Zawada 1-3 Aleksandria Aleksandrów 17 czerwca, 15:00
Relax Księżpol 0-7 Olimpia Miączyn 17 czerwca, 15:00
Unia Hrubieszów 2-0 Ostoja Skierbieszów 17 czerwca, 15:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Grom Różaniec 17 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

Kryształ Werbkowice 0-1 Aleksandria Aleksandrów 24 czerwca, 15:00
w Mirczu
Korona Łaszczów 0-3 AMSPN Hetman Zamość 24 czerwca, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Grom Różaniec 0-5 Unia Hrubieszów 24 czerwca, 15:00
Ostoja Skierbieszów 2-2 Relax Księżpol 23 czerwca, 15:00
Olimpia Miączyn 5-3 Echo Zawada 23 czerwca, 17:00
Igros Krasnobród 3-0 Sparta Łabunie 24 czerwca, 15:00
Tur Turobin 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 24 czerwca, 15:00
Tanew Majdan Stary 3-3 Olimpiakos Tarnogród 24 czerwca, 15:00

IV liga 2011/2012 (lubelska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Chełm)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Lublin)

Klasa A 2011/2012 (Zamość I)
Klasa A 2011/2012 (Zamość II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas