[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Opolanin Opole Lubelskie 30 70 21 7 2 84-20 12 2 1 50-9 9 5 1 34-11
2.  Granit Bychawa 30 65 21 2 7 83-42 12 0 3 41-21 9 2 4 42-21
3.  Hetman Gołąb 30 64 20 4 6 83-47 13 2 0 53-18 7 2 6 30-29
4.  POM Iskra Piotrowice 30 63 19 6 5 59-27 8 5 2 30-14 11 1 3 29-13
5.  Piaskovia Piaski 30 51 15 6 9 52-51 8 3 4 23-17 7 3 5 29-34
6.  Polesie Kock 30 49 14 7 9 67-45 7 4 4 42-20 7 3 5 25-25
7.  GKS Niemce 30 43 12 7 11 56-49 6 4 5 33-21 6 3 6 23-28
8.  Wisła Annopol 30 41 11 8 11 75-62 7 4 4 42-28 4 4 7 33-34
9.  Cisy Nałęczów 30 40 12 4 14 55-78 9 0 6 32-36 3 4 8 23-42
10.  Czarni Dęblin 30 36 11 3 16 51-59 5 3 7 23-26 6 0 9 28-33
11.  Pogoń 07 Lubartów 30 35 10 5 15 43-50 6 2 7 23-22 4 3 8 20-28
12.  GKS Dąbrowica 30 33 9 6 15 50-51 5 3 7 28-20 4 3 8 22-31
13.  Iskra Krzemień 30 29 8 5 17 36-71 5 3 7 23-31 3 2 10 13-40 2 4 1 1 0 4-3
14.  Tur Milejów 30 29 9 2 19 46-73 6 2 7 24-27 3 0 12 22-46 2 1 0 1 1 3-4
15.  LZS Wierzchowiska 30 27 8 3 19 34-70 5 0 10 19-40 3 3 9 15-30
16.  Amator Rososz-Leopoldów 30 6 1 3 26 26-105 0 2 13 18-46 1 1 13 8-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Opolanin Opole Lubelskie    1-2 2-2 5-1 8-0 4-0 4-0 3-0 5-2 1-0 4-0 2-1 4-0 2-1 0-0 5-0 
 2 Granit Bychawa1-5     3-1 0-1 5-0 5-3 4-1 2-1 1-2 3-2 1-0 5-2 4-0 2-1 3-1 2-1 
 3 Hetman Gołąb2-1 5-3     1-1 6-2 4-2 3-0 6-2 5-1 3-1 2-1 4-1 1-0 1-0 3-3 7-0 
 4 POM Iskra Piotrowice0-0 0-0 1-1     2-2 1-2 0-1 2-2 4-0 3-0 2-0 3-1 3-1 4-1 1-0 4-3 
 5 Piaskovia Piaski0-0 2-1 0-3 0-2     4-0 0-0 1-0 2-1 1-3 1-2 2-1 2-2 4-0 3-2 1-0 
 6 Polesie Kock0-4 2-1 5-1 0-1 1-2     2-2 0-2 2-2 5-1 0-0 2-2 6-0 4-1 5-1 8-0 
 7 GKS Niemce1-1 1-3 1-2 1-0 1-2 0-2     2-2 2-2 3-0* 2-2 0-1 4-0 3-2 4-1 8-1 
 8 Wisła Annopol1-5 2-2 2-3 0-3 2-2 1-1 7-1     5-0 2-5 2-0 3-3 3-2 4-0 3-0 5-1 
 9 Cisy Nałęczów1-2 2-9 3-2 0-2 2-1 2-1 0-3 4-3     0-5 5-3 2-1 2-0 3-4 1-0 5-0 
 10 Czarni Dęblin1-3 1-0 3-1 1-3 0-2 1-1 1-5 2-5 4-0     0-3 3-1 5-0 1-2 0-0 0-0 
 11 Pogoń 07 Lubartów2-4 0-1 0-2 0-1 0-4 0-2 0-2 1-1 2-2 3-1     2-0 4-0 3-1 3-1 3-0 
 12 GKS Dąbrowica0-0 2-4 4-0 0-2 1-2 0-1 3-1 3-3 1-1 2-0 1-2     0-1 6-2 0-1 5-0 
 13 Iskra Krzemień0-3 1-3 1-4 0-3 2-2 1-1 3-0* 4-2 2-1 1-3 4-3 1-1     3-2 0-1 0-2 
 14 Tur Milejów1-1 1-3 4-1 2-1 0-5 0-3* 0-3 2-1 1-4 4-1 0-1 1-2 1-1     4-0 3-0 
 15 LZS Wierzchowiska0-3 0-6 0-6 1-4 3-1 0-2 0-3 0-1 5-2 0-3 2-1 1-3 1-5 3-0     3-0 
 16 Amator Rososz-Leopoldów1-2 1-4 0-1 2-4 1-2 2-4 1-1 2-8 1-3 2-3 2-2 0-2 0-1 3-5 0-4     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

GKS Dąbrowica 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 14 sierpnia, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 1-1 Wisła Annopol 14 sierpnia, 17:00
Hetman Gołąb 4-2 Polesie Kock 13 sierpnia, 17:00
Iskra Krzemień 0-2 Amator Rososz-Leopoldów 14 sierpnia, 16:00
Piaskovia Piaski 0-0 GKS Niemce 13 sierpnia, 11:00
Cisy Nałęczów 1-0 LZS Wierzchowiska 13 sierpnia, 17:00
POM Iskra Piotrowice 4-1 Tur Milejów 13 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 3-2 Czarni Dęblin 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Czarni Dęblin 21 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 1-3 Granit Bychawa 21 sierpnia, 17:00
LZS Wierzchowiska 1-4 POM Iskra Piotrowice 21 sierpnia, 15:00
GKS Niemce 2-2 Cisy Nałęczów 20 sierpnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 Piaskovia Piaski 20 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 6-0 Iskra Krzemień 21 sierpnia, 16:00
Wisła Annopol 2-3 Hetman Gołąb 20 sierpnia, 16:00
w Ożarowie
GKS Dąbrowica 1-2 Pogoń 07 Lubartów 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pogoń 07 Lubartów 2-4 Opolanin Opole Lubelskie 24 sierpnia, 17:00
Hetman Gołąb 4-1 GKS Dąbrowica 24 sierpnia, 17:30
Iskra Krzemień 4-2 Wisła Annopol 24 sierpnia, 17:00
Piaskovia Piaski 4-0 Polesie Kock 24 sierpnia, 17:00
Cisy Nałęczów 5-0 Amator Rososz-Leopoldów 24 sierpnia, 17:30
POM Iskra Piotrowice 0-1 GKS Niemce 24 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 3-1 LZS Wierzchowiska 24 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 1-2 Tur Milejów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Tur Milejów 28 sierpnia, 17:00
LZS Wierzchowiska 0-3 Czarni Dęblin 27 sierpnia, 16:00
GKS Niemce 1-3 Granit Bychawa 27 sierpnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-4 POM Iskra Piotrowice 28 sierpnia, 14:30
Polesie Kock 2-2 Cisy Nałęczów 27 sierpnia, 11:00
GKS Dąbrowica 0-1 Iskra Krzemień 27 sierpnia, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 0-2 Hetman Gołąb 28 sierpnia, 17:00
Piaskovia Piaski 1-0 Wisła Annopol 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Hetman Gołąb 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 3 września, 16:00
Iskra Krzemień 4-3 Pogoń 07 Lubartów 4 września, 15:00
Piaskovia Piaski 2-1 GKS Dąbrowica 3 września, 11:00
Cisy Nałęczów 4-3 Wisła Annopol 3 września, 12:00
POM Iskra Piotrowice 1-2 Polesie Kock 4 września, 16:00
Granit Bychawa 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 4 września, 16:00
Czarni Dęblin 1-5 GKS Niemce 3 września, 17:00
Tur Milejów 4-0 LZS Wierzchowiska 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Opolanin Opole Lubelskie 0-0 LZS Wierzchowiska 11 września, 16:00
GKS Niemce 3-2 Tur Milejów 11 września, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-3 Czarni Dęblin 10 września, 16:00
Polesie Kock 2-1 Granit Bychawa 11 września, 16:00
Wisła Annopol 0-3 POM Iskra Piotrowice 10 września, 15:00
w Ożarowie
GKS Dąbrowica 1-1 Cisy Nałęczów 10 września, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 0-4 Piaskovia Piaski 11 września, 16:00
w Niedźwiadzie
Hetman Gołąb 1-0 Iskra Krzemień 10 września, 13:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Iskra Krzemień 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 18 września, 15:00
Piaskovia Piaski 0-3 Hetman Gołąb 18 września, 13:00
Cisy Nałęczów 5-3 Pogoń 07 Lubartów 18 września, 12:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 GKS Dąbrowica 18 września, 15:30
Granit Bychawa 2-1 Wisła Annopol 18 września, 14:00
Czarni Dęblin 1-1 Polesie Kock 17 września, 16:00
Tur Milejów 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 18 września, 16:00
LZS Wierzchowiska 0-3 GKS Niemce 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Opolanin Opole Lubelskie 4-0 GKS Niemce 25 września, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-4 LZS Wierzchowiska 25 września, 13:30
Polesie Kock 4-1 Tur Milejów 25 września, 16:00
Wisła Annopol 2-5 Czarni Dęblin 25 września, 15:00
w Ożarowie
GKS Dąbrowica 2-4 Granit Bychawa 24 września, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 0-1 POM Iskra Piotrowice 25 września, 16:00
w Niedźwiadzie
Hetman Gołąb 5-1 Cisy Nałęczów 24 września, 11:00
Iskra Krzemień 2-2 Piaskovia Piaski 25 września, 12:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Piaskovia Piaski 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 2 października, 12:00
Cisy Nałęczów 2-0 Iskra Krzemień 1 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Hetman Gołąb 2 października, 15:00
Granit Bychawa 1-0 Pogoń 07 Lubartów 2 października, 14:00
Czarni Dęblin 3-1 GKS Dąbrowica 1 października, 16:00
Tur Milejów 2-1 Wisła Annopol 2 października, 15:00
LZS Wierzchowiska 0-2 Polesie Kock 2 października, 14:00
GKS Niemce 8-1 Amator Rososz-Leopoldów 2 października, 14:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Amator Rososz-Leopoldów 9 października, 15:00
Polesie Kock 2-2 GKS Niemce 9 października, 15:00
Wisła Annopol 3-0 LZS Wierzchowiska 9 października, 14:00
w Gościeradowie
GKS Dąbrowica 6-2 Tur Milejów 8 października, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 3-1 Czarni Dęblin 9 października, 15:00
w Niedźwiadzie
Hetman Gołąb 5-3 Granit Bychawa 8 października, 14:00
Iskra Krzemień 0-3 POM Iskra Piotrowice 9 października, 12:00
Piaskovia Piaski 2-1 Cisy Nałęczów 9 października, 11:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Cisy Nałęczów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 15 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 2-2 Piaskovia Piaski 16 października, 15:00
Granit Bychawa 4-0 Iskra Krzemień 16 października, 13:00
Czarni Dęblin 3-1 Hetman Gołąb 15 października, 15:00
Tur Milejów 0-1 Pogoń 07 Lubartów 16 października, 14:00
LZS Wierzchowiska 1-3 GKS Dąbrowica 16 października, 14:00
GKS Niemce 2-2 Wisła Annopol 16 października, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-4 Polesie Kock 16 października, 14:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Polesie Kock 23 października, 14:00
Wisła Annopol 5-1 Amator Rososz-Leopoldów 23 października, 13:00
w Gościeradowie
GKS Dąbrowica 3-1 GKS Niemce 22 października, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 3-1 LZS Wierzchowiska 22 października, 14:30
w Niedźwiadzie
Hetman Gołąb 1-0 Tur Milejów 22 października, 14:00
Iskra Krzemień 1-3 Czarni Dęblin 23 października, 12:00
Piaskovia Piaski 2-1 Granit Bychawa 23 października, 13:30
Cisy Nałęczów 0-2 POM Iskra Piotrowice 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

POM Iskra Piotrowice 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 30 października, 14:00
Granit Bychawa 1-2 Cisy Nałęczów 30 października, 12:00
Czarni Dęblin 0-2 Piaskovia Piaski 29 października, 14:00
Tur Milejów 1-1 Iskra Krzemień 30 października, 14:00
LZS Wierzchowiska 0-6 Hetman Gołąb 29 października, 13:00
GKS Niemce 2-2 Pogoń 07 Lubartów 30 października, 13:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-2 GKS Dąbrowica 30 października, 14:00
Polesie Kock 0-2 Wisła Annopol 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Wisła Annopol 6 listopada, 14:00
GKS Dąbrowica 0-1 Polesie Kock 5 listopada, 14:00
Pogoń 07 Lubartów 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 5 listopada, 14:00
Hetman Gołąb 3-0 GKS Niemce 5 listopada, 14:00
Iskra Krzemień 0-1 LZS Wierzchowiska 6 listopada, 12:00
Piaskovia Piaski 4-0 Tur Milejów 6 listopada, 12:00
Cisy Nałęczów 0-5 Czarni Dęblin 6 listopada, 12:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Granit Bychawa 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Granit Bychawa 1-5 Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada, 13:00
Czarni Dęblin 1-3 POM Iskra Piotrowice 12 listopada, 13:00
Tur Milejów 1-4 Cisy Nałęczów 11 listopada, 13:00
LZS Wierzchowiska 3-1 Piaskovia Piaski 12 listopada, 12:00
GKS Niemce 4-0 Iskra Krzemień 13 listopada, 12:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-1 Hetman Gołąb 13 listopada, 12:00
Polesie Kock 0-0 Pogoń 07 Lubartów 11 listopada, 13:00
Wisła Annopol 3-3 GKS Dąbrowica 11 listopada, 13:00
w Ożarowie

Kolejka 16 - 17-18 marca

Opolanin Opole Lubelskie 2-1 GKS Dąbrowica 18 marca, 14:00
Wisła Annopol 2-0 Pogoń 07 Lubartów 17 marca, 14:00
Polesie Kock 5-1 Hetman Gołąb 17 marca, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-1 Iskra Krzemień 18 marca, 15:00
GKS Niemce 1-2 Piaskovia Piaski 18 marca, 12:00
LZS Wierzchowiska 5-2 Cisy Nałęczów 17 marca, 15:00
Tur Milejów 2-1 POM Iskra Piotrowice 18 marca, 14:00
Czarni Dęblin 1-0 Granit Bychawa 17 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Czarni Dęblin 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 25 marca, 14:00
Granit Bychawa 2-1 Tur Milejów 25 marca, 14:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 LZS Wierzchowiska 25 marca, 15:00
Cisy Nałęczów 0-3 GKS Niemce 25 marca, 11:00
Piaskovia Piaski 1-0 Amator Rososz-Leopoldów 25 marca, 15:00
Iskra Krzemień 1-1 Polesie Kock 25 marca, 12:00
Hetman Gołąb 6-2 Wisła Annopol 24 marca, 12:00
Pogoń 07 Lubartów 2-0 GKS Dąbrowica 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Pogoń 07 Lubartów 1 kwietnia, 15:00
GKS Dąbrowica 4-0 Hetman Gołąb 7 kwietnia, 14:00
w Nałęczowie; w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Annopol 3-2 Iskra Krzemień 1 kwietnia, 14:00
Polesie Kock 1-2 Piaskovia Piaski 7 kwietnia, 12:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amator Rososz-Leopoldów 1-3 Cisy Nałęczów 1 kwietnia, 15:00
GKS Niemce 1-0 POM Iskra Piotrowice 1 kwietnia, 13:00
LZS Wierzchowiska 0-6 Granit Bychawa 31 marca, 16:00
Tur Milejów 4-1 Czarni Dęblin 7 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Wisła Annopol 2-2 Piaskovia Piaski 14 kwietnia, 15:00
Tur Milejów 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 14 kwietnia, 15:00
Czarni Dęblin 0-0 LZS Wierzchowiska 15 kwietnia, 15:00
Granit Bychawa 4-1 GKS Niemce 15 kwietnia, 14:00
POM Iskra Piotrowice 4-3 Amator Rososz-Leopoldów 15 kwietnia, 16:00
Cisy Nałęczów 2-1 Polesie Kock 14 kwietnia, 16:00
Iskra Krzemień 1-1 GKS Dąbrowica 15 kwietnia, 12:00
Hetman Gołąb 2-1 Pogoń 07 Lubartów 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Hetman Gołąb 21 kwietnia, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 4-0 Iskra Krzemień 21 kwietnia, 17:00
GKS Dąbrowica 1-2 Piaskovia Piaski 22 kwietnia, 16:00
w Nałęczowie
Wisła Annopol 5-0 Cisy Nałęczów 22 kwietnia, 15:00
Polesie Kock 0-1 POM Iskra Piotrowice 22 kwietnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-4 Granit Bychawa 22 kwietnia, 15:00
GKS Niemce 3-0 Czarni Dęblin 22 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Wierzchowiska 3-0 Tur Milejów 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

LZS Wierzchowiska 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 28 kwietnia, 16:00
Tur Milejów 0-3 GKS Niemce 28 kwietnia, 16:00
Czarni Dęblin 0-0 Amator Rososz-Leopoldów 28 kwietnia, 16:00
Granit Bychawa 5-3 Polesie Kock 29 kwietnia, 15:00
POM Iskra Piotrowice 2-2 Wisła Annopol 29 kwietnia, 16:00
Cisy Nałęczów 2-1 GKS Dąbrowica 28 kwietnia, 16:00
Piaskovia Piaski 1-2 Pogoń 07 Lubartów 28 kwietnia, 14:00
Iskra Krzemień 1-4 Hetman Gołąb 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 2 maja

Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Iskra Krzemień 2 maja, 16:00
Hetman Gołąb 6-2 Piaskovia Piaski 2 maja, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 2-2 Cisy Nałęczów 1 maja, 17:00
GKS Dąbrowica 0-2 POM Iskra Piotrowice 2 maja, 17:00
w Nałęczowie
Wisła Annopol 2-2 Granit Bychawa 2 maja, 16:00
Polesie Kock 5-1 Czarni Dęblin 2 maja, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-5 Tur Milejów 2 maja, 17:00
GKS Niemce 4-1 LZS Wierzchowiska 2 maja, 15:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

GKS Niemce 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 6 maja, 15:00
LZS Wierzchowiska 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 5 maja, 16:00
Tur Milejów 0-3 Polesie Kock 5 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Dęblin 2-5 Wisła Annopol 6 maja, 16:00
Granit Bychawa 5-2 GKS Dąbrowica 6 maja, 15:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Pogoń 07 Lubartów 6 maja, 16:00
Cisy Nałęczów 3-2 Hetman Gołąb 5 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 2-2 Iskra Krzemień 6 maja, 14:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Opolanin Opole Lubelskie 8-0 Piaskovia Piaski 13 maja, 16:00
Iskra Krzemień 2-1 Cisy Nałęczów 13 maja, 15:00
Hetman Gołąb 1-1 POM Iskra Piotrowice 12 maja, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 0-1 Granit Bychawa 12 maja, 17:00
GKS Dąbrowica 2-0 Czarni Dęblin 13 maja, 16:00
w Tomaszowicach
Wisła Annopol 4-0 Tur Milejów 12 maja, 16:00
Polesie Kock 5-1 LZS Wierzchowiska 13 maja, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-1 GKS Niemce 13 maja, 15:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Amator Rososz-Leopoldów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 20 maja, 15:00
GKS Niemce 0-2 Polesie Kock 19 maja, 16:00
LZS Wierzchowiska 0-1 Wisła Annopol 20 maja, 16:00
Tur Milejów 1-2 GKS Dąbrowica 19 maja, 16:00
Czarni Dęblin 0-3 Pogoń 07 Lubartów 19 maja, 16:00
Granit Bychawa 3-1 Hetman Gołąb 19 maja, 12:30
POM Iskra Piotrowice 3-1 Iskra Krzemień 20 maja, 16:00
Cisy Nałęczów 2-1 Piaskovia Piaski 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Opolanin Opole Lubelskie 5-2 Cisy Nałęczów 27 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 0-2 POM Iskra Piotrowice 26 maja, 16:00
Iskra Krzemień 1-3 Granit Bychawa 27 maja, 16:00
Hetman Gołąb 3-1 Czarni Dęblin 26 maja, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 3-1 Tur Milejów 26 maja, 17:00
GKS Dąbrowica 0-1 LZS Wierzchowiska 25 maja, 17:00
w Tomaszowicach
Wisła Annopol 7-1 GKS Niemce 27 maja, 16:00
Polesie Kock 8-0 Amator Rososz-Leopoldów 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Polesie Kock 0-4 Opolanin Opole Lubelskie 3 czerwca, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-8 Wisła Annopol 3 czerwca, 14:30
GKS Niemce 0-1 GKS Dąbrowica 2 czerwca, 16:00
LZS Wierzchowiska 2-1 Pogoń 07 Lubartów 3 czerwca, 16:00
Tur Milejów 4-1 Hetman Gołąb 2 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 5-0 Iskra Krzemień 2 czerwca, 16:00
Granit Bychawa 5-0 Piaskovia Piaski 3 czerwca, 16:00
POM Iskra Piotrowice 4-0 Cisy Nałęczów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Opolanin Opole Lubelskie 5-1 POM Iskra Piotrowice 10 czerwca, 16:15
Cisy Nałęczów 2-9 Granit Bychawa 10 czerwca, 11:00
Piaskovia Piaski 1-3 Czarni Dęblin 10 czerwca, 11:00
Iskra Krzemień 3-2 Tur Milejów 10 czerwca, 14:00
Hetman Gołąb 3-3 LZS Wierzchowiska 9 czerwca, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 0-2 GKS Niemce 9 czerwca, 11:00
GKS Dąbrowica 5-0 Amator Rososz-Leopoldów 10 czerwca, 16:00
w Tomaszowicach
Wisła Annopol 1-1 Polesie Kock 10 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 17 czerwca

Wisła Annopol 1-5 Opolanin Opole Lubelskie 17 czerwca, 16:00
Polesie Kock 2-2 GKS Dąbrowica 17 czerwca, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 Pogoń 07 Lubartów 17 czerwca, 16:00
GKS Niemce 1-2 Hetman Gołąb 17 czerwca, 16:00
LZS Wierzchowiska 1-5 Iskra Krzemień 17 czerwca, 16:00
Tur Milejów 0-5 Piaskovia Piaski 17 czerwca, 12:00
Czarni Dęblin 4-0 Cisy Nałęczów 17 czerwca, 16:00
Granit Bychawa 0-1 POM Iskra Piotrowice 17 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Granit Bychawa 24 czerwca, 15:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Czarni Dęblin 23 czerwca, 14:00
Cisy Nałęczów 3-4 Tur Milejów 22 czerwca, 17:30
Piaskovia Piaski 3-2 LZS Wierzchowiska 24 czerwca, 17:00
Iskra Krzemień 3-0 GKS Niemce 24 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Hetman Gołąb 7-0 Amator Rososz-Leopoldów 23 czerwca, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 0-2 Polesie Kock 24 czerwca, 17:00
GKS Dąbrowica 3-3 Wisła Annopol 24 czerwca, 17:00
w Tomaszowicach

IV liga 2011/2012 (lubelska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Chełm)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Zamość)

Klasa A 2011/2012 (Lublin I)
Klasa A 2011/2012 (Lublin II)
Klasa A 2011/2012 (Lublin III)
Klasa A 2011/2012 (Lublin IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas