[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sławin Lublin 22 49 15 4 3 65-20 8 2 1 36-7 7 2 2 29-13 2 4 1 1 0 5-3
2.  Vrotcovia Lublin 22 49 16 1 5 53-28 9 1 1 32-12 7 0 4 21-16 2 1 0 1 1 3-5
3.  Sokół Konopnica 22 45 14 3 5 64-37 7 1 3 25-19 7 2 2 39-18
4.  GLKS Głusk (Lublin) 22 33 10 3 9 45-36 6 1 4 24-10 4 2 5 21-26
5.  Sygnał Lublin 22 32 10 2 10 43-43 7 1 3 25-17 3 1 7 18-26 2 3 1 0 1 7-4
6.  LKS Kamionka (k. Lublina) 22 32 10 2 10 57-53 5 2 4 36-22 5 0 6 21-31 2 3 1 0 1 4-7
7.  Legion Tomaszowice 22 29 8 5 9 50-43 8 0 3 36-15 0 5 6 14-28
8.  Rohland Tuszów 22 28 8 4 10 35-35 5 2 4 19-14 3 2 6 16-21
9.  BKS Bogucin 22 22 5 7 10 40-47 2 5 4 20-25 3 2 6 20-22 2 2 0 2 0 5-5
10.  Avenir Jabłonna 22 22 6 4 12 44-62 5 1 5 29-28 1 3 7 15-34 2 2 0 2 0 5-5
11.  Polaris Jabłonna 22 20 6 2 14 41-101 3 2 6 26-45 3 0 8 15-56
12.  Tęcza Zagórze 22 14 3 5 14 29-61 2 3 6 19-25 1 2 8 10-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sławin Lublin    2-0 0-2 1-1 3-0 4-0 2-2 4-1 3-0 6-1 3-0 8-0 
 2 Vrotcovia Lublin3-3     1-2 5-4 4-1 4-1 4-0 1-0 1-0 3-1 5-0 1-0 
 3 Sokół Konopnica0-1 0-3*     4-2 0-7 2-1 1-1 3-2 3-1 4-0 2-1 6-0 
 4 GLKS Głusk (Lublin)2-0 2-3 0-1     1-0 1-2 1-1 2-0 3-0* 0-3 9-0 3-0 
 5 Sygnał Lublin0-7 2-1 4-3 1-2     7-1 2-0 0-2 0-0 5-0 2-0 2-1 
 6 LKS Kamionka (k. Lublina)1-7 0-1 2-4 4-2 3-0     3-1 1-1 1-3 6-2 14-0 1-1 
 7 Legion Tomaszowice1-2 0-1 5-3 5-0 3-0* 1-4     2-1 2-1 1-0 13-2 3-1 
 8 Rohland Tuszów4-1 0-1 0-1 1-4 0-1 3-2 2-2     5-1 2-1 2-0 0-0 
 9 BKS Bogucin0-2 3-2 3-3 0-0 2-3 1-2 3-3 3-3     2-2 1-4 2-1 
 10 Avenir Jabłonna1-2 3-2 1-5 1-4 3-2 4-2 4-2 0-2 3-3     2-4 7-0 
 11 Polaris Jabłonna0-3* 2-4 1-14 4-1 3-3 3-4 3-0* 5-1 0-7 2-2     3-6 
 12 Tęcza Zagórze1-1 2-3 1-1 0-1 4-1 1-2 3-2 0-3 1-4 3-3 3-4     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

BKS Bogucin 2-3 Sygnał Lublin 28 sierpnia, 17:00
Polaris Jabłonna 3-0 Legion Tomaszowice 28 sierpnia, 16:00
(wo)
w Pszczelej Woli / na boisku 2-0; w drużynie gości nie zagrała wymagana liczba młodzieżowców
Rohland Tuszów 0-0 Tęcza Zagórze 28 sierpnia, 17:00
Sławin Lublin 4-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 27 sierpnia, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-3 Avenir Jabłonna 28 sierpnia, 11:00
w Mętowie
Sokół Konopnica 0-3 Vrotcovia Lublin 27 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 2 - 3-4 września

Sygnał Lublin 2-1 Vrotcovia Lublin 4 września, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 4-2 GLKS Głusk (Lublin) 3 września, 17:00
w Niedźwiadzie
Tęcza Zagórze 1-1 Sławin Lublin 4 września, 16:00
Legion Tomaszowice 2-1 Rohland Tuszów 4 września, 15:00
BKS Bogucin 1-4 Polaris Jabłonna 4 września, 17:00
Sokół Konopnica 4-0 Avenir Jabłonna 3 września, 16:00
w Radawcu

Kolejka 3 - 10-11 września

Polaris Jabłonna 3-3 Sygnał Lublin 10 września, 15:00
w Pszczelej Woli
Rohland Tuszów 5-1 BKS Bogucin 11 września, 15:00
Sławin Lublin 2-2 Legion Tomaszowice 10 września, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 3-0 Tęcza Zagórze 11 września, 11:00
w Mętowie
Sokół Konopnica 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 10 września, 16:00
Vrotcovia Lublin 3-1 Avenir Jabłonna 11 września, 15:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Sygnał Lublin 5-0 Avenir Jabłonna 18 września, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-1 Vrotcovia Lublin 17 września, 16:00
w Niedźwiadzie
Tęcza Zagórze 1-1 Sokół Konopnica 18 września, 16:00
w Bełżycach
Legion Tomaszowice 5-0 GLKS Głusk (Lublin) 18 września, 14:30
BKS Bogucin 0-2 Sławin Lublin 18 września, 11:30
Polaris Jabłonna 5-1 Rohland Tuszów 18 września, 16:30
w Pszczelej Woli

Kolejka 5 - 24-25 września

Rohland Tuszów 0-1 Sygnał Lublin 25 września, 13:00
Sławin Lublin 3-0 Polaris Jabłonna 24 września, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 3-0 BKS Bogucin 25 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-1; zawodnik gości zaatakował sędziego
Sokół Konopnica 1-1 Legion Tomaszowice 24 września, 15:00
Vrotcovia Lublin 1-0 Tęcza Zagórze 25 września, 14:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 6-2 Avenir Jabłonna 25 września, 15:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Sygnał Lublin 7-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 2 października, 15:00
Tęcza Zagórze 3-3 Avenir Jabłonna 2 października, 14:00
Legion Tomaszowice 0-1 Vrotcovia Lublin 1 października
BKS Bogucin 3-3 Sokół Konopnica 2 października, 11:30
Polaris Jabłonna 4-1 GLKS Głusk (Lublin) 2 października, 15:00
Rohland Tuszów 4-1 Sławin Lublin 2 października, 14:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Sławin Lublin 3-0 Sygnał Lublin 8 października, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-0 Rohland Tuszów 9 października, 11:00
Sokół Konopnica 2-1 Polaris Jabłonna 8 października, 15:00
Vrotcovia Lublin 1-0 BKS Bogucin 9 października, 14:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-1 Tęcza Zagórze 9 października, 15:00
Legion Tomaszowice 1-0 Avenir Jabłonna 9 października, 13:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Sygnał Lublin 2-1 Tęcza Zagórze 16 października, 15:00
Legion Tomaszowice 1-4 LKS Kamionka (k. Lublina) 16 października, 13:00
BKS Bogucin 2-2 Avenir Jabłonna 16 października, 11:30
Polaris Jabłonna 2-4 Vrotcovia Lublin 15 października, 15:00
Rohland Tuszów 0-1 Sokół Konopnica 16 października, 13:00
Sławin Lublin 1-1 GLKS Głusk (Lublin) 15 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

GLKS Głusk (Lublin) 1-0 Sygnał Lublin 23 października, 11:00
Sokół Konopnica 0-1 Sławin Lublin 22 października, 15:00
Vrotcovia Lublin 1-0 Rohland Tuszów 23 października, 13:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 BKS Bogucin 23 października, 14:00
Tęcza Zagórze 3-2 Legion Tomaszowice 23 października, 13:00
Polaris Jabłonna 2-2 Avenir Jabłonna 23 października, 15:00
w Pszczelej Woli

Kolejka 10 - 29-30 października

Sygnał Lublin 2-0 Legion Tomaszowice 30 października, 14:00
BKS Bogucin 2-1 Tęcza Zagórze 30 października, 11:30
Polaris Jabłonna 3-4 LKS Kamionka (k. Lublina) 29 października, 14:00
Rohland Tuszów 2-1 Avenir Jabłonna 30 października, 13:00
Sławin Lublin 2-0 Vrotcovia Lublin 29 października, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-1 Sokół Konopnica 30 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Sokół Konopnica 0-7 Sygnał Lublin 5 listopada, 14:00
Vrotcovia Lublin 5-4 GLKS Głusk (Lublin) 5 listopada, 12:00
Avenir Jabłonna 1-2 Sławin Lublin 6 listopada, 13:00
w Tuszowie
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-1 Rohland Tuszów 6 listopada, 13:00
Tęcza Zagórze 3-4 Polaris Jabłonna 6 listopada, 13:00
Legion Tomaszowice 2-1 BKS Bogucin 6 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 31 marca-1 kwietnia

Sygnał Lublin 0-0 BKS Bogucin 1 kwietnia, 15:00
Legion Tomaszowice 13-2 Polaris Jabłonna 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Zagórze 0-3 Rohland Tuszów 1 kwietnia, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-7 Sławin Lublin 31 marca, 16:00
Avenir Jabłonna 1-4 GLKS Głusk (Lublin) 1 kwietnia, 14:00
Vrotcovia Lublin 1-2 Sokół Konopnica 7 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Avenir Jabłonna 1-5 Sokół Konopnica 15 kwietnia, 16:00
Vrotcovia Lublin 4-1 Sygnał Lublin 15 kwietnia, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 15 kwietnia, 12:00
w Mętowie
Sławin Lublin 8-0 Tęcza Zagórze 14 kwietnia, 14:00
Rohland Tuszów 2-2 Legion Tomaszowice 15 kwietnia, 14:00
Polaris Jabłonna 0-7 BKS Bogucin 15 kwietnia, 17:00
w Bogucinie; Polaris gospodarzem

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Sygnał Lublin 2-0 Polaris Jabłonna 22 kwietnia, 15:00
BKS Bogucin 3-3 Rohland Tuszów 22 kwietnia, 14:00
Legion Tomaszowice 1-2 Sławin Lublin 22 kwietnia, 13:00
Tęcza Zagórze 0-1 GLKS Głusk (Lublin) 22 kwietnia, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-4 Sokół Konopnica 22 kwietnia, 16:00
Avenir Jabłonna 3-2 Vrotcovia Lublin 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Avenir Jabłonna 3-2 Sygnał Lublin 29 kwietnia, 16:00
Vrotcovia Lublin 4-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 29 kwietnia, 15:00
Sokół Konopnica 6-0 Tęcza Zagórze 29 kwietnia, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-1 Legion Tomaszowice 29 kwietnia, 12:00
Sławin Lublin 3-0 BKS Bogucin 28 kwietnia, 15:00
Rohland Tuszów 2-0 Polaris Jabłonna 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 1-3 maja

Avenir Jabłonna 4-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 3 maja, 14:00
Sygnał Lublin 0-2 Rohland Tuszów 1 maja, 11:00
Polaris Jabłonna 0-3 Sławin Lublin 1 maja, 16:00
(wo)
w Lublinie; na stadionie Sławina; Polaris gospodarzem / gospodarze nie stawili się na mecz
BKS Bogucin 0-0 GLKS Głusk (Lublin) 2 maja, 17:00
Legion Tomaszowice 5-3 Sokół Konopnica 3 maja, 13:30
Tęcza Zagórze 2-3 Vrotcovia Lublin 3 maja, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Sygnał Lublin 6 maja, 16:00
Avenir Jabłonna 7-0 Tęcza Zagórze 6 maja, 16:00
Vrotcovia Lublin 4-0 Legion Tomaszowice 6 maja, 15:00
Sokół Konopnica 3-1 BKS Bogucin 5 maja, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 9-0 Polaris Jabłonna 6 maja, 12:00
Sławin Lublin 4-1 Rohland Tuszów 5 maja, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Avenir Jabłonna 4-2 Legion Tomaszowice 12 maja, 17:00
Sygnał Lublin 0-7 Sławin Lublin 13 maja, 15:00
Rohland Tuszów 1-4 GLKS Głusk (Lublin) 13 maja, 17:00
Polaris Jabłonna 1-14 Sokół Konopnica 13 maja, 16:00
BKS Bogucin 3-2 Vrotcovia Lublin 12 maja, 16:00
Tęcza Zagórze 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 13 maja, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Tęcza Zagórze 4-1 Sygnał Lublin 19 maja, 17:30
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-1 Legion Tomaszowice 19 maja, 17:00
Avenir Jabłonna 3-3 BKS Bogucin 20 maja, 14:00
Vrotcovia Lublin 5-0 Polaris Jabłonna 20 maja, 15:00
Sokół Konopnica 3-2 Rohland Tuszów 19 maja, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-0 Sławin Lublin 20 maja, 12:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Avenir Jabłonna 2-4 Polaris Jabłonna 27 maja, 16:00
Sygnał Lublin 1-2 GLKS Głusk (Lublin) 27 maja, 15:00
Sławin Lublin 0-2 Sokół Konopnica 26 maja, 16:00
Rohland Tuszów 0-1 Vrotcovia Lublin 26 maja, 12:00
BKS Bogucin 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 27 maja, 16:00
Legion Tomaszowice 3-1 Tęcza Zagórze 27 maja, 14:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Legion Tomaszowice 3-0 Sygnał Lublin 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Zagórze 1-4 BKS Bogucin 3 czerwca, 17:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 14-0 Polaris Jabłonna 3 czerwca, 17:00
Avenir Jabłonna 0-2 Rohland Tuszów 3 czerwca, 17:00
Vrotcovia Lublin 3-3 Sławin Lublin 3 czerwca, 17:00
Sokół Konopnica 4-2 GLKS Głusk (Lublin) 3 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 10 czerwca

Sygnał Lublin 4-3 Sokół Konopnica 10 czerwca, 17:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-3 Vrotcovia Lublin 10 czerwca, 17:00
Sławin Lublin 6-1 Avenir Jabłonna 10 czerwca, 17:00
Rohland Tuszów 3-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 10 czerwca, 17:00
Polaris Jabłonna 3-6 Tęcza Zagórze 10 czerwca, 14:30
BKS Bogucin 3-3 Legion Tomaszowice 9 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Lublin)

Klasa A 2011/2012 (Lublin I)
Klasa A 2011/2012 (Lublin II)
Klasa A 2011/2012 (Lublin III)

Klasa B 2011/2012 (Lublin I)
Klasa B 2011/2012 (Lublin II)
Klasa B 2011/2012 (Lublin III)
Klasa B 2011/2012 (Lublin IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas