[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik 1979 Łęczna 14 42 14 0 0 128-14 7 0 0 74-5 7 0 0 54-9
2.  Krzczonovia Krzczonów 14 27 8 3 3 50-37 2 3 2 22-21 6 0 1 28-16
3.  Błękitni Dys 14 26 8 2 4 41-29 4 1 2 20-16 4 1 2 21-13
4.  Piotrcovia Piotrków 14 19 6 1 7 40-67 3 0 4 27-36 3 1 3 13-31
5.  Victoria Rybczewice 14 18 6 0 8 41-68 3 0 4 22-28 3 0 4 19-40
6.  Oleśnia Oleśniki 14 16 5 1 8 37-51 1 0 6 9-26 4 1 2 28-25 2 3 1 0 1 7-6
7.  Mila Turka 14 16 5 1 8 36-51 2 0 5 17-17 3 1 3 19-34 2 3 1 0 1 6-7
8.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 14 0 0 0 14 9-65 0 0 7 5-37 0 0 7 4-28
SMS Wojciechów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
LKS Biskupice został wycofany po 7. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego wyniki zostały anulowane. Drużyna została przywrócona do rozgrywek wraz z osiągnietymi wynikami przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Górnik 1979 Łęczna    4-1 7-1 15-2 16-0 7-1 17-0 8-0 
 2 Krzczonovia Krzczonów1-6     1-1 5-0 5-8 1-1 3-3 6-2 
 3 Błękitni Dys3-7 3-4     1-1 4-0* 4-3 2-1 3-0* 
 4 Piotrcovia Piotrków2-13 4-5 2-1     5-2 6-9 5-6 3-0* 
 5 Victoria Rybczewice0-4 2-5 1-9 9-2     4-7 4-0 2-1 
 6 Oleśnia Oleśniki3-11 0-3* 1-2 0-3* 0-3*     2-4 3-0* 
 7 Mila Turka0-1 2-4 1-2 1-2 8-2 2-5     3-1 
 8 LKS Biskupice (k. Świdnika)0-12 1-6 0-5 0-3* 2-4 1-2 1-5     

Kolejka 1 - 4 września

Górnik 1979 Łęczna 8-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 4 września, 16:00
Piotrcovia Piotrków 5-6 Mila Turka 4 września, 11:00
Błękitni Dys 3-4 Krzczonovia Krzczonów 4 września, 11:00
Oleśnia Oleśniki 0-3 Victoria Rybczewice 4 września, 16:00
(wo)
na boisku 7-1

Kolejka 2 - 11 września

LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-4 Victoria Rybczewice 11 września, 16:00
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Oleśnia Oleśniki 11 września, 16:00
Mila Turka 1-2 Błękitni Dys 10 września, 16:00
Górnik 1979 Łęczna 15-2 Piotrcovia Piotrków 11 września, 16:00

Kolejka 3 - 18 września

Piotrcovia Piotrków 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 18 września, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni Dys 3-7 Górnik 1979 Łęczna 18 września, 16:00
Oleśnia Oleśniki 2-4 Mila Turka 18 września, 16:00
Victoria Rybczewice 2-5 Krzczonovia Krzczonów 18 września, 16:00

Kolejka 4 - 25 września

LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-6 Krzczonovia Krzczonów 25 września, 11:00
Mila Turka 8-2 Victoria Rybczewice 25 września, 11:00
Górnik 1979 Łęczna 7-1 Oleśnia Oleśniki 24 września, 16:00
Piotrcovia Piotrków 2-1 Błękitni Dys 25 września, 11:00

Kolejka 5 - 2 października

Błękitni Dys 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 2 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Oleśnia Oleśniki 0-3 Piotrcovia Piotrków 2 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-4
Victoria Rybczewice 0-4 Górnik 1979 Łęczna 1 października, 15:00
Krzczonovia Krzczonów 3-3 Mila Turka 2 października, 15:00

Kolejka 6 - 9 października

LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-5 Mila Turka 9 października, 15:00
Górnik 1979 Łęczna 4-1 Krzczonovia Krzczonów 9 października, 15:30
Piotrcovia Piotrków 5-2 Victoria Rybczewice 9 października, 15:00
Błękitni Dys 4-3 Oleśnia Oleśniki 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 16 października

Oleśnia Oleśniki 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 16 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Rybczewice 1-9 Błękitni Dys 16 października, 14:00
Krzczonovia Krzczonów 5-0 Piotrcovia Piotrków 16 października, 14:00
Mila Turka 0-1 Górnik 1979 Łęczna 16 października, 14:00

Kolejka 8 - 22 kwietnia

Mila Turka 1-2 Piotrcovia Piotrków 22 kwietnia, 11:00
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Błękitni Dys 22 kwietnia, 11:00
Victoria Rybczewice 4-7 Oleśnia Oleśniki 21 kwietnia, 15:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-12 Górnik 1979 Łęczna 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 kwietnia

Oleśnia Oleśniki 0-3 Krzczonovia Krzczonów 2 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-2; w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 13:00) odwołany
Błękitni Dys 2-1 Mila Turka 29 kwietnia, 16:00
Piotrcovia Piotrków 2-13 Górnik 1979 Łęczna 29 kwietnia, 16:00
Victoria Rybczewice 2-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 10 - 6 maja

Górnik 1979 Łęczna 7-1 Błękitni Dys 6 maja, 17:00
Mila Turka 2-5 Oleśnia Oleśniki 6 maja, 16:00
Krzczonovia Krzczonów 5-8 Victoria Rybczewice 6 maja, 16:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-3 Piotrcovia Piotrków 6 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 11 - 13 maja

Victoria Rybczewice 4-0 Mila Turka 13 maja, 11:00
Oleśnia Oleśniki 3-11 Górnik 1979 Łęczna 12 maja, 16:00
Błękitni Dys 1-1 Piotrcovia Piotrków 13 maja, 11:00
w Ciecierzynie
Krzczonovia Krzczonów 6-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 13 maja, 17:00

Kolejka 12 - 20 maja

Piotrcovia Piotrków 6-9 Oleśnia Oleśniki 20 maja, 17:00
Górnik 1979 Łęczna 16-0 Victoria Rybczewice 20 maja, 17:00
Mila Turka 2-4 Krzczonovia Krzczonów 20 maja, 17:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-5 Błękitni Dys 19 maja, 17:00

Kolejka 13 - 27 maja

Krzczonovia Krzczonów 1-6 Górnik 1979 Łęczna 27 maja, 17:00
Victoria Rybczewice 9-2 Piotrcovia Piotrków 26 maja, 16:00
Oleśnia Oleśniki 1-2 Błękitni Dys 27 maja, 17:00
Mila Turka 3-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 27 maja, 17:00

Kolejka 14 - 3 czerwca

Błękitni Dys 4-0 Victoria Rybczewice 3 czerwca, 11:00
(wo)
w Ciecierzynie / mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 4-0; goście zeszli z boiska
Piotrcovia Piotrków 4-5 Krzczonovia Krzczonów 3 czerwca, 11:00
Górnik 1979 Łęczna 17-0 Mila Turka 3 czerwca, 20:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-2 Oleśnia Oleśniki 3 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Lublin I)
Klasa A 2011/2012 (Lublin II)
Klasa A 2011/2012 (Lublin III)
Klasa A 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa B 2011/2012 (Lublin I)
Klasa B 2011/2012 (Lublin II)
Klasa B 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa C 2011/2012 (Opole Lubelskie)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas