[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Abramów 16 40 13 1 2 46-18 6 1 1 23-9 7 0 1 23-9 2 6 2 0 0 5-2
2.  LKS Skrobów 16 40 13 1 2 62-17 7 0 1 36-6 6 1 1 26-11 2 0 0 0 2 2-5
3.  Piekiełko Przykwa 16 32 10 2 4 45-30 6 1 1 32-14 4 1 3 13-16
4.  Kadet Lisów 16 26 8 2 6 49-40 5 0 3 26-16 3 2 3 23-24 2 4 1 1 0 7-5
5.  Serokomla Janowiec 16 26 8 2 6 45-34 5 1 2 30-16 3 1 4 15-18 2 1 0 1 1 5-7
6.  Gigant Przytoczno 16 19 6 1 9 26-51 2 1 5 11-26 4 0 4 15-25
7.  GSKS Ułęż 16 17 5 2 9 39-50 3 2 3 26-19 2 0 6 13-31
8.  Gabaryty Dęblin 16 7 2 1 13 22-47 1 0 7 12-22 1 1 6 10-25
9.  GUKS Firlej 16 3 1 0 15 19-66 0 0 8 6-23 1 0 7 13-43
KS Markuszów został wycofany z rozgrywek po 7. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 GKS Abramów    3-1 1-2 4-2 4-1 2-0 3-0 2-2 4-1 
 2 LKS Skrobów1-2     6-1 2-1 3-1 7-1 3-0* 4-0 10-0 
 3 Piekiełko Przykwa2-1 2-2     8-2 2-1 2-3 8-2 4-1 4-2 
 4 Kadet Lisów2-4 0-5 2-1     3-1 1-2 8-0 4-0 6-3 
 5 Serokomla Janowiec2-3 2-3 4-0 4-4     3-1 6-1 4-1 5-3 
 6 Gigant Przytoczno0-4 0-5 0-3* 1-6 3-3     3-1 3-2 1-2 
 7 GSKS Ułęż1-4 1-4 1-1 4-4 1-2 4-0     4-2 10-2 
 8 Gabaryty Dęblin1-3 1-3 2-3 1-3 1-4 3-4 0-2     3-0* 
 9 GUKS Firlej0-2 2-3 0-2 0-1 1-2 3-4 0-7 0-2     

Kolejka 1 - 3-4 września

KS Markuszów - GKS Abramów 4 września, 14:00
na boisku 1-12; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców, zweryfikowany na 0-12 (wo), później anulowany
Kadet Lisów 0-5 LKS Skrobów 4 września, 17:00
w Rokitnie
Gigant Przytoczno 3-3 Serokomla Janowiec 4 września, 17:00
GUKS Firlej 0-2 Piekiełko Przykwa 4 września, 17:00
Gabaryty Dęblin 0-2 GSKS Ułęż 4 września, 17:00
w Stężycy

Kolejka 2 - 10-11 września

GKS Abramów 3-0 GSKS Ułęż 11 września, 11:00
w Kurowie
Piekiełko Przykwa 4-1 Gabaryty Dęblin 11 września, 11:00
w Rososzy
Serokomla Janowiec 5-3 GUKS Firlej 11 września, 11:00
w Bochotnicy
LKS Skrobów 7-1 Gigant Przytoczno 11 września, 11:00
w Przytocznie
KS Markuszów - Kadet Lisów 11 września, 11:00
na boisku 1-8; udział nieuprawnionych do gry zawodników, zweryfikowany na 0-8 (wo), później anulowany

Kolejka 3 - 17-18 września

Kadet Lisów 2-4 GKS Abramów 18 września, 16:00
w Rokitnie
Gigant Przytoczno - KS Markuszów 18 września, 16:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
GUKS Firlej 2-3 LKS Skrobów 18 września, 16:00
Gabaryty Dęblin 1-4 Serokomla Janowiec 18 września, 16:00
w Stężycy
GSKS Ułęż 1-1 Piekiełko Przykwa 18 września, 16:00
w Drążkowie

Kolejka 4 - 25 września

GKS Abramów 1-2 Piekiełko Przykwa 25 września, 16:30
w Michowie
Serokomla Janowiec 6-1 GSKS Ułęż 25 września, 16:00
w Bochotnicy
LKS Skrobów 4-0 Gabaryty Dęblin 25 września, 16:00
KS Markuszów - GUKS Firlej 25 września, 16:00
było 0-8, anulowany
Kadet Lisów 1-2 Gigant Przytoczno 25 września, 16:00
w Rokitnie

Kolejka 5 - 1-2 października

Gigant Przytoczno 0-4 GKS Abramów 2 października, 11:00
GUKS Firlej 0-1 Kadet Lisów 2 października, 11:00
Gabaryty Dęblin - KS Markuszów 2 października, 11:00
w Stężycy / goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
GSKS Ułęż 1-4 LKS Skrobów 2 października, 11:00
w Drążkowie
Piekiełko Przykwa 2-1 Serokomla Janowiec 2 października, 11:00
w Rososzy

Kolejka 6 - 9 października

GKS Abramów 4-1 Serokomla Janowiec 9 października, 15:00
w Bogucinie
LKS Skrobów 6-1 Piekiełko Przykwa 9 października, 15:00
KS Markuszów - GSKS Ułęż 9 października, 15:00
było 0-3, anulowany
Kadet Lisów 4-0 Gabaryty Dęblin 9 października, 15:00
w Rokitnie
Gigant Przytoczno 1-2 GUKS Firlej 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

GUKS Firlej 0-2 GKS Abramów 16 października, 11:00
Gabaryty Dęblin 3-4 Gigant Przytoczno 16 października, 11:00
w Stężycy
GSKS Ułęż 4-4 Kadet Lisów 16 października, 11:00
w Drążkowie
Piekiełko Przykwa - KS Markuszów 15 października, 15:00
w Rososzy; goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Serokomla Janowiec 2-3 LKS Skrobów 16 października, 11:00
w Bochotnicy

Kolejka 8 - 22-23 października

Pauza: Serokomla Janowiec.
 
GKS Abramów 3-1 LKS Skrobów 23 października, 14:00
Kadet Lisów 2-1 Piekiełko Przykwa 23 października, 14:00
w Rokitnie
Gigant Przytoczno 3-1 GSKS Ułęż 23 października, 14:00
GUKS Firlej 0-2 Gabaryty Dęblin 23 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Pauza: LKS Skrobów.
 
Gabaryty Dęblin 1-3 GKS Abramów 30 października, 14:00
w Stężycy
GSKS Ułęż 10-2 GUKS Firlej 30 października, 14:00
Piekiełko Przykwa 2-3 Gigant Przytoczno 29 października, 14:45
w Rososzy
Serokomla Janowiec 4-4 Kadet Lisów 30 października, 14:00
w Bochotnicy

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Pauza: GKS Abramów.
 
LKS Skrobów 2-1 Kadet Lisów 15 kwietnia, 16:00
Serokomla Janowiec 3-1 Gigant Przytoczno 15 kwietnia, 16:00
w Bochotnicy
Piekiełko Przykwa 4-2 GUKS Firlej 15 kwietnia, 16:00
w Rososzy
GSKS Ułęż 4-2 Gabaryty Dęblin 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Pauza: Kadet Lisów.
 
GSKS Ułęż 1-4 GKS Abramów 22 kwietnia, 16:00
Gabaryty Dęblin 2-3 Piekiełko Przykwa 22 kwietnia, 16:00
w Stężycy
GUKS Firlej 1-2 Serokomla Janowiec 22 kwietnia, 16:00
Gigant Przytoczno 0-5 LKS Skrobów 22 kwietnia, 13:30

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Pauza: Gigant Przytoczno.
 
GKS Abramów 4-2 Kadet Lisów 29 kwietnia, 16:45
w Kurowie / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
LKS Skrobów 10-0 GUKS Firlej 29 kwietnia, 11:00
Serokomla Janowiec 4-1 Gabaryty Dęblin 29 kwietnia, 11:00
w Bochotnicy
Piekiełko Przykwa 8-2 GSKS Ułęż 29 kwietnia, 11:00
w Starym Zadybiu

Kolejka 13 - 5-6 maja

Pauza: GUKS Firlej.
 
Piekiełko Przykwa 2-1 GKS Abramów 6 maja, 17:00
GSKS Ułęż 1-2 Serokomla Janowiec 6 maja, 17:00
Gabaryty Dęblin 1-3 LKS Skrobów 6 maja, 17:00
w Stężycy
Gigant Przytoczno 1-6 Kadet Lisów 6 maja, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

Pauza: Gabaryty Dęblin.
 
GKS Abramów 2-0 Gigant Przytoczno 13 maja, 17:00
Kadet Lisów 6-3 GUKS Firlej 13 maja, 17:00
LKS Skrobów 3-0 GSKS Ułęż 13 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Serokomla Janowiec 4-0 Piekiełko Przykwa 13 maja, 17:00
w Bochotnicy

Kolejka 15 - 19-20 maja

Pauza: GSKS Ułęż.
 
Serokomla Janowiec 2-3 GKS Abramów 20 maja, 11:00
w Bochotnicy
Piekiełko Przykwa 2-2 LKS Skrobów 20 maja, 11:00
w Starym Zadybiu
Gabaryty Dęblin 1-3 Kadet Lisów 20 maja, 11:00
w Stężycy
GUKS Firlej 3-4 Gigant Przytoczno 20 maja, 11:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Pauza: Piekiełko Przykwa.
 
GKS Abramów 4-1 GUKS Firlej 27 maja, 17:00
Gigant Przytoczno 3-2 Gabaryty Dęblin 27 maja, 13:00
Kadet Lisów 8-0 GSKS Ułęż 27 maja, 17:00
LKS Skrobów 3-1 Serokomla Janowiec 27 maja, 17:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Pauza: Serokomla Janowiec.
 
LKS Skrobów 1-2 GKS Abramów 3 czerwca, 17:00
Piekiełko Przykwa 8-2 Kadet Lisów 3 czerwca, 17:00
w Starym Zadybiu
GSKS Ułęż 4-0 Gigant Przytoczno 3 czerwca, 17:00
Gabaryty Dęblin 3-0 GUKS Firlej 3 czerwca, 17:00
(wo)
w Stężycy / goście nie dojechali

Kolejka 18 - 10 czerwca

Pauza: LKS Skrobów.
 
GKS Abramów 2-2 Gabaryty Dęblin 10 czerwca, 11:00
GUKS Firlej 0-7 GSKS Ułęż 10 czerwca, 11:00
Gigant Przytoczno 0-3 Piekiełko Przykwa 10 czerwca, 11:00
(wo)
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-3 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry
Kadet Lisów 3-1 Serokomla Janowiec 10 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Lublin I)
Klasa A 2011/2012 (Lublin II)
Klasa A 2011/2012 (Lublin III)
Klasa A 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa B 2011/2012 (Lublin I)
Klasa B 2011/2012 (Lublin II)
Klasa B 2011/2012 (Lublin III)

Klasa C 2011/2012 (Opole Lubelskie)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas