[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Trzebiesza 18 38 12 2 4 52-27 6 2 1 32-16 6 0 3 20-11
2.  Błękitni Kierz 18 36 12 0 6 46-26 5 0 4 19-14 7 0 2 27-12 2 6 2 0 0 5-3
3.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 18 36 12 0 6 50-31 7 0 2 27-11 5 0 4 23-20 2 0 0 0 2 3-5
4.  Wisła Józefów 18 34 11 1 6 59-38 4 0 5 26-22 7 1 1 33-16
5.  Czarni Puszno Godowskie 18 29 8 5 5 39-30 5 1 3 25-16 3 4 2 14-14
6.  KS Zaborze 18 26 8 2 8 47-50 5 2 2 30-20 3 0 6 17-30
7.  Wawel Wąwolnica 18 23 7 2 9 36-39 5 1 3 24-13 2 1 6 12-26
8.  LZS Poniatowa Wieś 18 19 6 1 11 39-50 4 0 5 26-25 2 1 6 13-25
9.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 18 13 4 1 13 22-54 3 0 6 10-17 1 1 7 12-37
10.  Victoria Wolica 18 8 2 2 14 33-78 1 2 6 18-32 1 0 8 15-46
Wawel Wąwolnica wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Pogoń Trzebiesza    2-1 4-2 5-5 0-0 2-3 4-2 4-1 5-0 6-2 
 2 Błękitni Kierz2-0     2-1 2-3 0-1 3-1 2-1 1-2 0-3* 7-2 
 3 Wodniak Piotrawin-Łaziska0-2 2-3     2-1 3-1 3-1 3-0 1-0 10-1 3-2 
 4 Wisła Józefów0-4 0-3 0-2     1-3 3-5 4-1 7-2 8-1 3-1 
 5 Czarni Puszno Godowskie3-2 2-3 1-3 3-5     2-1 1-1 4-0 2-1 7-0 
 6 KS Zaborze1-2 3-2 5-2 0-4 3-3     5-2 2-2 5-1 6-2 
 7 Wawel Wąwolnica0-1 0-3 4-3 0-1 1-1 5-0     3-1 2-1 9-2 
 8 LZS Poniatowa Wieś3-2 3-4 2-4 0-3 1-2 6-2 5-1     4-3 2-4 
 9 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska0-2 0-4 0-3 1-2 3-1 0-2 1-2 2-1     3-0* 
 10 Victoria Wolica2-5 0-4 2-3 3-9 2-2 6-2 1-2 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 3-4 września

Wawel Wąwolnica 4-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 4 września, 17:00
Wisła Józefów 8-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4 września, 17:00
Czarni Puszno Godowskie 2-1 KS Zaborze 4 września, 17:00
LZS Poniatowa Wieś 3-4 Błękitni Kierz 4 września, 17:00
Victoria Wolica 2-5 Pogoń Trzebiesza 4 września, 14:00
w Kowalinie

Kolejka 2 - 10-11 września

Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-2 Pogoń Trzebiesza 10 września, 11:00
Błękitni Kierz 7-2 Victoria Wolica 11 września, 16:00
KS Zaborze 2-2 LZS Poniatowa Wieś 11 września, 16:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-1 Czarni Puszno Godowskie 11 września, 16:00
Wawel Wąwolnica 0-1 Wisła Józefów 11 września, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Wisła Józefów 0-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska 18 września, 11:00
w Piotrawinie
Czarni Puszno Godowskie 1-1 Wawel Wąwolnica 18 września, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 4-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 18 września, 11:00
Victoria Wolica 6-2 KS Zaborze 18 września, 11:00
w Kowali
Pogoń Trzebiesza 2-1 Błękitni Kierz 18 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-3 Błękitni Kierz 25 września, 16:00
KS Zaborze 1-2 Pogoń Trzebiesza 25 września, 16:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-0 Victoria Wolica 25 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Wawel Wąwolnica 3-1 LZS Poniatowa Wieś 25 września, 16:00
Wisła Józefów 1-3 Czarni Puszno Godowskie 25 września, 16:00
w Pusznie

Kolejka 5 - 1-2 października

Czarni Puszno Godowskie 1-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 2 października, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 0-3 Wisła Józefów 2 października, 15:00
Victoria Wolica 1-2 Wawel Wąwolnica 2 października, 15:00
w Kowali
Pogoń Trzebiesza 5-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2 października, 15:00
Błękitni Kierz 3-1 KS Zaborze 2 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-1 KS Zaborze 9 października, 15:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-4 Błękitni Kierz 9 października, 15:00
Wawel Wąwolnica 0-1 Pogoń Trzebiesza 9 października, 15:00
Wisła Józefów 3-1 Victoria Wolica 9 października, 15:00
w Kowali
Czarni Puszno Godowskie 4-0 LZS Poniatowa Wieś 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

LZS Poniatowa Wieś 2-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 16 października, 11:00
Victoria Wolica 2-2 Czarni Puszno Godowskie 16 października, 11:00
w Kowali
Pogoń Trzebiesza 5-5 Wisła Józefów 16 października, 11:00
Błękitni Kierz 2-1 Wawel Wąwolnica 16 października, 11:00
KS Zaborze 5-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 16 października, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Wodniak Piotrawin-Łaziska 10-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 23 października, 14:00
Wawel Wąwolnica 5-0 KS Zaborze 23 października, 14:00
Wisła Józefów 0-3 Błękitni Kierz 23 października, 14:00
w Kierzu; Wisła gospodarzem
Czarni Puszno Godowskie 3-2 Pogoń Trzebiesza 23 października, 14:00
LZS Poniatowa Wieś 2-4 Victoria Wolica 23 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Victoria Wolica 2-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 30 października, 14:00
w Kowali
Pogoń Trzebiesza 4-1 LZS Poniatowa Wieś 30 października, 14:00
Błękitni Kierz 0-1 Czarni Puszno Godowskie 30 października, 14:00
KS Zaborze 0-4 Wisła Józefów 30 października, 14:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-2 Wawel Wąwolnica 30 października, 14:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-0 Wawel Wąwolnica 15 kwietnia, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-2 Wisła Józefów 15 kwietnia, 11:00
KS Zaborze 3-3 Czarni Puszno Godowskie 15 kwietnia, 11:00
Błękitni Kierz 1-2 LZS Poniatowa Wieś 15 kwietnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 6-2 Victoria Wolica 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Pogoń Trzebiesza 4-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska 22 kwietnia, 16:00
Victoria Wolica 0-4 Błękitni Kierz 22 kwietnia, 11:00
w Karczmiskach
LZS Poniatowa Wieś 6-2 KS Zaborze 22 kwietnia, 16:00
Czarni Puszno Godowskie 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 22 kwietnia, 16:00
Wisła Józefów 4-1 Wawel Wąwolnica 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 Wisła Józefów 29 kwietnia, 17:00
Wawel Wąwolnica 1-1 Czarni Puszno Godowskie 29 kwietnia, 17:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-1 LZS Poniatowa Wieś 29 kwietnia, 17:00
KS Zaborze 6-2 Victoria Wolica 29 kwietnia, 17:00
Błękitni Kierz 2-0 Pogoń Trzebiesza 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Błękitni Kierz 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 6 maja, 17:00
Pogoń Trzebiesza 2-3 KS Zaborze 6 maja, 17:00
Victoria Wolica 1-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 6 maja, 17:00
w Karczmiskach
LZS Poniatowa Wieś 5-1 Wawel Wąwolnica 6 maja, 17:00
Czarni Puszno Godowskie 3-5 Wisła Józefów 6 maja, 17:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-1 Czarni Puszno Godowskie 13 maja, 15:00
Wisła Józefów 7-2 LZS Poniatowa Wieś 13 maja, 11:00
Wawel Wąwolnica 9-2 Victoria Wolica 13 maja, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-2 Pogoń Trzebiesza 13 maja, 11:00
KS Zaborze 3-2 Błękitni Kierz 13 maja, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

KS Zaborze 5-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska 20 maja, 17:00
Błękitni Kierz 0-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Pogoń Trzebiesza 4-2 Wawel Wąwolnica 20 maja, 17:00
Victoria Wolica 3-9 Wisła Józefów 20 maja, 11:00
w Karczmiskach
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Czarni Puszno Godowskie 20 maja, 17:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-0 LZS Poniatowa Wieś 27 maja, 17:00
Czarni Puszno Godowskie 7-0 Victoria Wolica 27 maja, 17:00
Wisła Józefów 0-4 Pogoń Trzebiesza 27 maja, 17:00
Wawel Wąwolnica 0-3 Błękitni Kierz 27 maja, 17:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-2 KS Zaborze 27 maja, 17:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 3 czerwca, 17:00
KS Zaborze 5-2 Wawel Wąwolnica 2 czerwca, 17:00
Błękitni Kierz 2-3 Wisła Józefów 3 czerwca, 17:00
Pogoń Trzebiesza 0-0 Czarni Puszno Godowskie 3 czerwca, 17:00
Victoria Wolica 1-4 LZS Poniatowa Wieś 3 czerwca, 17:00
w Karczmiskach

Kolejka 18 - 10 czerwca

Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-2 Victoria Wolica 10 czerwca, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 3-2 Pogoń Trzebiesza 10 czerwca, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 2-3 Błękitni Kierz 10 czerwca, 11:00
Wisła Józefów 3-5 KS Zaborze 10 czerwca, 11:00
Wawel Wąwolnica 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 10 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Lublin I)
Klasa A 2011/2012 (Lublin II)
Klasa A 2011/2012 (Lublin III)
Klasa A 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa B 2011/2012 (Lublin II)
Klasa B 2011/2012 (Lublin III)
Klasa B 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa C 2011/2012 (Opole Lubelskie)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas